Saçınızın görünümünde değişiklik yapmanız gerektiğini hissettiğinizde, ilk baktığınız insanlar ünlüler. Bunun nedeni, tüm bu saç stillerini kırmızı halıda ve farklı etkinliklerde sergilemek gibi doğal bir yeteneğe sahip olmalarıdır. Muhteşem görünmek ve doğal güzelliğinizi vurgulamak her kadının yapması gereken bir şeydir, böylece aynaya bakan kişi her zaman mutlu ve gülümser. Ne kadar kısa ve hangi saç kesiminin size daha çok yakışacağına karar vermeniz gerektiğinde ünlülerin bu yıl denediği farklı görünümlere bir göz atın. Doğru seçimi yaptığınızdan emin olmanın en iyi yolu, birçok şeye bakmaktır. ünlülerin kısa yolları 2013 muhtemelen yapabilirsiniz ve daha sonra kendinizle ilgili benzer özelliklere sahip olanları seçin. Seçimini yap ve muhteşem görün!

Ruby Rose peri saç modeli

Bu, genellikle kötü kızların sevdiği ve başarabildiği asi bakıştır. Ancak, ne kadar korkusuz olduğunuzu göstermek için size itici güç vereceğini düşünüyorsanız, o zaman kaküllerinizi şekillendirmenize izin veren bu kısa yolu seçin..

Ruby Rose peri saç modeli

Michelle Williams Sarışın Saç Modeli

Michelle’in sunduğu kısa saç kesimi, muhteşem özelliklerini sergilemek isteyen kadınlar için mükemmel olurdu. Örneğin, bu fotoğrafta tek görebildiğin onun gözleri ve gülümsemesi. Herkesin gülüşünle gözlerinin kamaşmasını ister misin??

Michelle Williams Sarışın Saç Modeli

Victoria Beckham Kısa Bob Saç Kesimi

Victoria’nın bob fikriyle geldiği bilinen bir gerçek ve bu ona çok yakışıyor. Bu, ‘seksi’ kelimesini haykıran ve aynı anda hem profesyonel hem de seksi görünmek isteyen herkese daha çok yakışan saç modeli..

Victoria Beckham Kısa Bob Saç Kesimi

Jenna Elfman kısa düz saç modeli

Arkada daha kısa ve önde daha uzun saçlara sahip olmak, günlük görünümünüzü seçmeyi gerçekten kolaylaştırır. Burada, Jenna bir tarafında kakülleriyle gerçekten iyi görünüyor. ‘Klas’ yazan bir şey arıyorsanız bu saç modelini seçmelisiniz..

Jenna Elfman kısa düz saç modeli

Emma Watson çok kısa saç

Çok kısa peri kesimi, bir tür çocuksu ve aynı zamanda sevimli bir saç modelidir, bu sadece evden çıkmaya hazırlanırken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda uyandığınızda bile iyi görünmenize yardımcı olur..

Emma Watson çok kısa saç

Sophia Bush kısa saç modeli

Bu muhtemelen sahip olabileceğiniz en uzun ve aynı zamanda kısa saç kesimidir. En az 5 farklı şekilde şekillendirebileceğiniz kadar uzun, ancak stil vermenizi kolaylaştıracak kadar kısa. Efsanevi!

Sophia Bush kısa saç modeli

Rihanna’nın kısa yolu

Saçınızın tepesindeki saçları daha uzun tutmak, en özgün ve güzel görünen saç modellerini ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak bir şeydir. Burada Rihanna güzel saçlarını biraz gevşek buklelerle gösteriyor.

Rihanna'nın kısa yolu

Milla Jovovich kısa saç kesimi

Bu, aynı zamanda şık ve muhteşem görünen kısa kesim türüdür. En iyi arkadaşınızla öğle yemeği yerken ve ofiste önemli bir toplantıya katılırken giyebilirsiniz. Düz veya kıvrılmış tutun. Seçim senin!

Milla Jovovich kısa saç kesimi

Ashley Simpson’ın kısa saç kesimi

Ashley, hiç hacmi olmayan orta uzunlukta bir bob gösteriyor. Düz saç hayranı iseniz, o zaman herhangi bir hacim pompalamadan bu şekilde şekillendirmeyi tercih etmek, kesinlikle daha uzun görünmesini sağlayacaktır..

Ashley Simpson'ın kısa saç kesimi

Nicole Anderson kısa saç kesimi

Bu saç kesimi kısa ama aynı zamanda uzun. Orta uzunlukta patlamaların ve arkada bol hacimli daha uzun saçların tadını çıkarıyorsunuz. Resmi etkinliklerin yanı sıra günlük etkinlikleriniz için en iyi görünüm.

Nicole Anderson kısa saç kesimi

Pembe

Pink’in biraz asi olduğunu her zaman biliyoruz, kısa saçları ve gösterişli bukleleri de bunu gösteriyor. Saç modelinin üst kısmı şık, arka ve kısa yanları ise erkeksi diyor. Bu saç kesimi ile her ikisine de sahip olabilirsiniz.!

ünlü kısa saç modelleri pembe

Jenna Elfman’ın kısa saç kesimi

Jenna’nın saç modeli o kadar güzel görünüyor ki ondan tekrar bahsetmemiz gerekiyor. Burada onu biraz daha uzun saçlı görebilirsiniz, bu da saçınızın uzunluğundan bağımsız olarak bu tür kısa kesimlerin gerçekten göz alıcı göründüğünü kanıtlıyor..

Jenna Elfman'ın kısa saç kesimi

Keira Knightley peri saçı

Keira’nın kırmızı halıda sergilediği kısa ve dağınık görünüme herkes alıştı. Bir tutam seksi ile sevimli ve biraz asi bir görünüm. Kahküllerinin gözlerini biraz kapatması herkesin gözü üzerinde bir mıknatıs gibi hareket ediyor..

Keira Knightley peri saçı

Kirsten Dunst kısa saç

Kirsten’in oynadığı orta uzunlukta bob, her zaman zarif olmak isteyen kadınlar için mükemmel bir eşleşme. Alışverişe, seyahate veya işe gidiyor olmanız önemli değil. Bu kısa yol ile her şeye sahip olabilirsiniz.

Kirsten Dunst kısa saç

Miley Cyrus’un kısa saç kesimi

Şimdi, bu kesinlikle herkesin kafasını çevirmesini sağlayan kısa bir yol. Tabii ki bu kısmen saçlarının çok açık renginden kaynaklanıyor ama kısa ve çocuksu görünümü ‘kötü’ ve ‘orijinal’ gibi sözler söylüyor. Cesaret edebilir misin?

Miley Cyrus'un kısa saç kesimi

Chelsea Kane kısa saç 2013

Bu uzun bob görünümü şık ve güzel. Chelasea’nın gözlerini ve gülümsemesini iltifat etme şekli, uğrunda ölmeye değer bir şey. Yani, bir değişiklik yapmak ama yine de saçınızı şekillendirebilmek istiyorsanız, o zaman bu bob kesimi yapmalıdır..

Chelsea Kane kısa saç 2013