Seçim senin! Yoğunluğunuzu korumak mı, daha fazlasına sahipmişsiniz gibi göstermek mi yoksa daha azına sahip olmak mı istediğinize karar vermek için yeterli saçınız var. Seninki gibi dolgun bir saçla, kalın saç seçenekleri için düşündüğünden daha fazla saç modeline sahip olacağına söz veriyorum.!

Kalın saçlara sahipseniz ve saçlarınızı daha az kabarık ve kıvırcık gösterecek saç modelleri ve saç kesimleri arıyorsanız doğru yere geldiniz. Kalın saçları evcilleştirmenin anahtarı, jiletle kesme tekniğini kullanarak saçları incelmektir. Ancak, daha kalın saçlarınızı kucaklamak istiyorsanız, size hacim kazandırmanın yollarını da öğreteceğiz..

Bu yüzden bir sonraki saç randevunuzdan önce kalın saçlar için en iyi saç stillerine göz atın..

Kalın Saçlar İçin Dokulu Asimetrik Bob

Kalın Saçlar İçin Dokulu Asimetrik BobInstagram @ambermcmahen

Sadece sıradan bir kısa ve kalın saç stilini çekmeyin. Bir adım at! Koyu bir kök üzerinde platin sarısı olan, yanlara ayrılmış, asimetrik bir bob sallayın. Bu küt kesim gibi kalın saç saç stillerini şekillendirmek için minimal doku kullanın ve gitmeye hazırsınız..

Daha Kalın Saçlar İçin Modern Dalgalı Lob

Daha kalın saçlar için modern dalgalı lobInstagram @richiemiao

Daha kalın saçlar için modern bir dalgalı lob, kalın ve düz veya dalgalı saçlı kadınlar için uygundur. Bu görünümü elde etmenin en iyi yolu, bir stilistin hacim ve ağırlığı gidermek için çok sayıda tekstüre ve uzun katmanlar yapmasını sağlamaktır. Ayrıca 1 1/4″ saç maşası ile şekillendirmeyi çok daha kolay hale getirecek.

Kalın Dalgalı Bob Saç Kesimi

Kalın dalgalı bob saç kesimiInstagram @kaansayar1

Kalın dalgalı bir bob saç kesimi saçınızı ağırlıktan kurtarabilir. Dalgalı katmanlar, ağırlığı azalttığı için daha kalın saçlarla iyi çalışır. Hatta saç üzerinde hareket arttırıcı bir etkiye sahip olabilirler. Çoğu kalın saçlı bayan, saçlarının yoğunluğundan dolayı boblardan kaçınma eğilimindedir. Bununla birlikte, kuaförler bu stili herkes için giyilebilir hale getirmeye yardımcı olmak için kullanılan teknikleri uyarlayabilirler..

Kalın Saçlar İçin Kaküllü Uzun Dalgalı Saçlar

Kalın Saçlar İçin Kaküllü Uzun Dalgalı SaçlarInstagram @themonnikerstudio

Uzun kalın saç tellerinizi korumak istiyorsanız ancak bakım gerektirebilecek durumda değilseniz, vurgulu ve dalgalı katmanlara sahip dağınık sevişme, kalın saçlı kadınlarda harika görünüyor. Saçınız boyunca kıvrılmış kilitler ve büyük hacim ile bukleli bir doku sunar ve hayatınızı çok daha kolay hale getirir..

Uzun, kalın saçlar için az bakım gerektiren saç kesimleri, zamandan ve enerjiden tasarruf etmenin yoludur..

Dalgalı Kalın Dokulu Bob

Dalgalı Kalın Dokulu BobInstagram @caylascolorroom

Kalın ve dokulu bir bob, klasik bir kabarcık kesiminin modern bir versiyonudur. Kısa bronz kilitlerinizdeki dalgalar, kalın saç stillerinizin çok ilahi bir görünümü için bir şekil ve hareket yaratır..

Kalın Saçlar İçin Tekstüre Omuz Boyu Lob Saç Kesimi

Kalın Saçlar İçin Tekstüre Omuz Boyu Lob Saç KesimiInstagram @maurajannetta

Kalın saçlar için bu omuz boyu saç kesimi, bir lob ve güncellenmiş bir tüylü saç kesimi arasında bir geçiştir..

Doğal dokunuzu benimserseniz, bir kadın saç kesiminin şekillendirilmesi kolay olmalıdır..

Kalın dalgalı saçlar için saç kesimi yapıyorsanız, doğal dalgaları ortaya çıkarmak için deniz tuzu spreyinde çalışın ve havayla kurutun..

Daha fazla hacim istenirse, kalın saçlar için bu tüyün sadece köklerini kurutun. Ardından 1 inçlik bir saç maşası veya değnek alın ve saça biraz cila vermek ve dalgaları tanımlamak için etrafına rastgele bölümler sarın..

Oval Yüz İçin En İyi Kalın Kesim

Oval Yüz İçin En İyi Kalın KesimInstagram @romeufelipe

Oval bir yüz için en iyi kalın kesim, dokulu katmanlarla saça bir miktar boyut sağlar. Yüze ve uzunluğa bir birlik getiren bunlardır. Uzun saçlar, bu boşluk arasında bir akış oluşturduğundan, eklenen doku ve katmanlarla bir yüzü aşağı doğru sürükleyebilir. Katmanlar, ağır saçları şekillendirmenin ve hafifletmenin çeşitli bir yoludur, bu da onları kalın saçlar için en iyi saç stillerinden biri haline getirir..

Doku ile Kalın Katmanlı Saç Kesimi

Kalın Dokulu KatmanlarInstagram @tyler_the_hairstylist

Stilistinizden katmanlı bir süsleme isteyin ve sandalyenin harika görünmesini sağlayın! Kalın saçlar için bu katmanlı saç modeli, saçın dolgunluğunu ve kalınlığını azaltarak, hacmi çıkarmadan daha yönetilebilir bir duruma getirir..

Derin Yan Parçalı ve Dağınık Dokulu Kalın Lob Kesim

Derin Yan Parçalı ve Dağınık Dokulu Kalın Lob KesimInstagram @hairstar86

Omuzları otlayan bir lob, hacimli dalgalar ve pürüzlü katmanlarla buluştuğunda, sonuç nefes kesicidir! Ve bu, uzun, dağınık bir bob kesimindeki bu kalın ve derin yan kısım saç trendinde belirgindir. Balayage ve bebek farları, bu uzun kalın bobda güzel bir bronz boyutlu yanılsama gerçekleştirmek için el ele çalışır..

Yuvarlak Yüz ve Uzun Kalın Saçlar İçin En İyi Saç Kesimi

Yuvarlak Yüz ve Uzun Kalın Saçlar İçin En İyi Saç KesimiInstagram @ricardomaiabsb

Yuvarlak bir yüz ve uzun kalın saçların sahip olabileceği en iyi saç kesimi, biraz hareket serbest bırakmak ve saçı kaldırmaya yardımcı olmak için katmanlar eklemektir. Daha kalın saçlı kadınlar, katmanların verdiği daha hafif hissi takdir edeceklerdir. Daha yuvarlak bir yüz şekline sahip olanlar, yüzün uzamasına yardımcı olan kaldırma ve hareketten faydalanacaktır..

70’ler Kalın Saçlar İçin Kaküllü Katmanlama

70'ler Kalın Saçlar İçin Patlamalarla KatmanlamaInstagram @meaganreitzhair

70’lerin kalın saçlar için patlamalarla katmanlanması, yumuşak, daha ince bir görünümle sonuçlanma eğilimindedir. Brigitte Bardot’yu düşünün. Muhteşem ve klas, değil mi? Kalın saç kesimleri, saçın daha az kabarık görünmesi için dokulu, canlı ve katmanlıdır. Kalın bukleler için saç kesimi yapmayı düşünen ve bir tür stile ihtiyaç duyan kadınlar için, işte bu..

Yandan Süpürmeli Kalın Dalgalı Orta Kesim

Yandan Süpürmeli Kalın Dalgalı Orta KesimInstagram @daniwatermanhair

Kalın buklelerinizdeki pürüzsüz eski dalgalar, en iyi saç kesimi fikirlerinden biridir. Kalın saçlara sahip olmak, süslü ve dalgalı saç modelleri yaratmanın harika bir yoludur. Saçınıza hacim kazandırmanız gerekmiyorsa, bu sizin görünümünüz.

Kalın yelenizi şekillendirmek için gerçekten iyi bir uzun süre kalıcı saç spreyi sıkın, dalgalarınızı tamamlamak için güzel bir makyaj yapın ve kırmızı halıda yürümeye hazırsınız.!

60 Yaş Üstü Kalın Saçlı Kadınlar İçin Mükemmel Kesim

60 Yaş Üstü Kalın Saçlı Kadınlar İçin Mükemmel KesimInstagram @shearmaiden

Boyuna kadar uzanan boblar, 60 yaş üstü kadınlar için en şık bob saç kesimidir..

Beyaz ve tamamen doğru! Bu zarif, düz, doğal renkli bob saç kesimi, dışarıda kalın bukleleri olan yaşlı kadınları gururlandırıyor. Bakımı da kolay, saçlarınız gürse daha ne dilersiniz??

50 Yaş Üstü Kalın Saçlı Kadınlar İçin Kolay Kullanımlı Saç Kesimi

50 yaş üstü kalın saçlı kadınlar için kullanımı kolay saç kesimiInstagram @mal.hair

50 yaş üstü kalın saçlı kadınlar için en iyi saç kesimi, yukarıdaki fotoğraftaki model gibi uzun periler, peri göğüsleri ve tüylerdir..

İş saçınızın uzunluğunu kesmeye geldiğinde, gür saçlarınızdan biraz ağırlık kaldırmak istiyorsanız, daha azı daha iyidir. A, yaşlı bayanlar için de kolay ve eğlencelidir.!

Kalın Saçlar İçin Kör Bob

Kalın Saçlar İçin Kör BobInstagram @elpethfit

Bu kesim, kalın kıvırcık saçlar için mükemmel olan dokulu bir bob. Altta yoğun bir görünüm oluşturmak için minimum katmanlara sahiptir, ancak çok daha kalın saçlı kızlar için hareket ve sıçrama sağlamak için yeterlidir..

Kalın saçlar için bob saç kesimlerini düşünen kızlar için mükemmel saç kesimi!

Kalın Saçlı Kadınlar için Açılı Bob

Kalın Saçlı Kadınlar için Açılı BobInstagram @lagraciacoiffure

Kalın saçlı kadınlar için açılı bob, arkada daha kısa ve önde daha uzundur. Kalın, kaba saçlar için saç stilleri, gür bir görünümü önlemek için çok fazla alttan kesmeye ihtiyaç duyar. Doğal olarak kalın saçlarınız varsa, alttan kesim de harika bir ektir.!

Kalın Uzun Saçlar İçin Yumuşak Katmanlama

Kalın Uzun Saçlar İçin Yumuşak KatmanlamaInstagram @shearstobrooke

Kalın uzun saçlar için bu yumuşak katman, Dallas, Teksas’tan kuaför Whitney Henson tarafından oluşturuldu..

“Bu saç kesiminin dokusu veya ağırlığı yok. Kalın ve sağlıklı saçları inceltmek için çok sayıda saç çıkarıldı. Uzun saçlar için, bazı kadınlar katmanlarla biraz kilo almayı tercih eder” diye açıklıyor Henson. “Dolgunluğu kucaklayın ve yüzün çevresine çok sayıda yumuşak katman ve arkaya uzun katmanlar ekleyerek ağırlığı kolayca alın.”

“Uzun kalın saçlar için saç modelleri söz konusu olduğunda, doğru yapılmadığında kilo almanın saçı nasıl daha kıvırcık hale getirdiğini düşünmelisiniz” diye ekliyor. “Kalın katmanlı saçlar, doğru yapıldığında her zaman bir mücadele değildir. Ayrıca, kalın saçlara biraz parlaklık katmak için bazı önemli noktaları göz önünde bulundurmanın zararı olmaz.”

Kalın Teller için Yüz Çerçeveli Kesim

Kalın Teller için Yüz Çerçeveli KesimInstagram @colormesue

Kalın teller için yüz çerçeveli kesim modern ve yumuşak görünüyor. Elmacık kemiklerini vurgulayabilir ve boyun bölgesini güzelce ortaya çıkarabilir. Bu saç kesimi, kalın telli kadınlarda en iyi sonucu verir. Kalın saçlar için bu tarz düz veya dalgalı da olabilir..

Buklelerinizi kesmek için doğru stiliste gittiğinizden emin olun, böylece kalın saçlar için muhteşem orta saç stilleri elde edebilirsiniz. Yüz şekline ve yapısına göre orantılı olmalı ve deneyimli stilistler bunu anlıyor..

Kalın Saçlar İçin İnce Kaküllü Katmanlar

Kalın Saçlar İçin İnce Kaküllü KatmanlarInstagram @alexandrmaslovsky

Buklelerinize yumuşak, ağırlıksız hareket kazandırmak için kalın saçlar için ince kahküllü katmanları seçin. Katmanlar, kalın saçlar için çok parlak bir kesimdir, hem yığını azaltır hem de ağır saçları kaldırır. Hafif patlamalar, akan katmanlara eklenir ve yüze bir yumuşaklık unsuru getirir. Ayrıca yanlara, ortadan ayrılmış veya tam kaküllü olarak takabileceğiniz için çok yönlüdürler..

Kalın Saçlar İçin Sevimli Omuz Boyu Saç Modelleri

Kalın Saçlar İçin Sevimli Omuz Boyu Saç ModelleriInstagram @stylesbyame

“Bunun gibi kalın saçlar için omuz boyu saç kesimleri çok yönlü ve zamansız. Uzun bir bob, kalın yeleleri sergilemek için uzunluk sunar ve aynı zamanda saçınızdaki ağırlığı da giderir, ”diye açıklıyor Poway, CA’dan kuaför Ane Putman.

Hemen hemen her kadın, özellikle daha kalın saçlı kadınlar için giyilebilir olması nedeniyle çok yönlüdür..

Putman, “Kalın saçlar için lob saç kesimi tüm kadınlar için gerçekten yaşa uygun, bu da onu son birkaç on yılda gelişmeye devam eden zamansız ve klasik bir stil haline getiriyor” diyor..

“Daha kalın saçlar için bu tür saç kesimleri, kütikül yüzeyini pürüzsüzleştirmeye yardımcı olmak için Bumble and bumble Hairdressers Invisible Oil Primer gibi bir termal koruyucu veya astar deneyin. Bu, daha iyi bir fönleme sağlamak için saç şaftının dışını kaplayacak nem ve tüm şekillendirme ürünlerini ekleyecektir” diye ekliyor..

Kalın dalgalı saçlar veya kıvırcık bir görünüm için saç stilleri düşünürken 1 ila 1 1/2 inç namlu saç maşası kullanın.

Kalın Saçlar İçin Kabarık Uzun Katmanlar

Kalın Saçlar İçin Kabarık Uzun KatmanlarInstagram @mirianmay_

Buklelerinizi anında daha hafif hissettirmek için kalın saçlar için kabarık uzun katmanları deneyin. Katmanlar, hareket ve sıçrama kattıkları için daha kalın saçlı bayanlar için harika bir saç kesimidir. Bu tekniğin bir başka harika özelliği de saçtaki ağırlığın giderilmesidir. Katmanlarınızı kalın bir saç modelinde uzun tutmak, ağırlığın çevreden alınmasını sağlar ve aşırı katmanlı olmadan faydaları hissetmeye devam eder..

Kalın Saçlar İçin Orta Uzunlukta Saç Modeli

Kalın Saçlar İçin Orta Uzunlukta Saç ModeliInstagram @romeufelipe

Kalın saçlar için bu orta uzunlukta saç modelini denemeye değer. Kısa yollar, buklelerin daha dolgun görünmesini sağlayabilir ve yoğun bir yelenin ihtiyacı olan şey bu değildir. Yani, köprücük kemiği uzunluğunda bir pirzola mükemmel.

Saçın hacimli görünmesine izin vermeden kısaltmak ister misin? Kalın saçlar için en moda orta uzunlukta saç stillerinden birini seçin! Kalın dalgalı saçlar için bu uzun bob modaya uygun ve çok yönlüdür – başka ne aranabilir??

Uzun Kalın Dreadlocks

Uzun Kalın DreadlocksInstagram @amakiya_

Bu uzun kalın dreadlock’larla tezahür ettirebileceğiniz benzersizliği hayal edin. Saç şekillendirme oyununuzu değiştirin ve koyu kahverengi buklelerinize yeni bir görünüm kazandırın. En tatlı gülümsemenizi takın ve bu kalın, kahverengi saçı orta uzunlukta bir kesimle çekerken muhteşem görünün..

Sarı Saçlarda Kalın Katmanlı Bob

Sarı Saçlarda Kalın Katmanlı BobInstagram @hairbyrebeccalong

Genç bir hava için, boyutlu sarışın kesinlikle böyle omuzları saran bir kesimi yenileyecektir. Saçınızdaki ağırlığı da ortadan kaldıran, daha dokulu uçlara sahip bu kalın katmanlı bob’u tercih edin..

Kalın Kıvırcık Saçlar İçin Kıvırcık Bob

Kalın Kıvırcık Saçlar İçin Kıvırcık BobInstagram @sabina.styles

Bu boyuna kadar uzanan saç modelinde doku, kalın ve kıvırcık saçlar için her şeydir! Bukleler ve ince kahküllerle gür saçlarınız yeni bir hayat ortaya çıkarıyor. Kalın kıvırcık saçlar için orta boy saç modelleri, maksimum akış elde etmek ve doğal dokusunu geliştirmek için çeneden veya omuzlardan biraz geçmelidir..

Kalın Saçlar İçin Dokulu Yığılmış Bob

Kalın Saçlar İçin Dokulu Yığılmış BobInstagram @catkeenam

Sinirli ve buna bayılacaksınız! Yığılmış, ters çevrilmiş bir bob kesiminde dereceli katmanlar oluşturarak yoğun, kahverengi kilitlerinizdeki hacimliliği kaldırın. Kalın saçlar için yığılmış boblar, başınızın arkasında yuvarlak bir şekil elde etmenize de yardımcı olur.

Kalın Kıvırcık Saçlar İçin Doğal Kıvırcık Bob

Kalın Kıvırcık Saçlar İçin Doğal Kıvırcık BobInstagram @curlyonq

Buklelerinizin canlılığını ortaya çıkarabilecek mükemmel saç kesimini seçecek kadar akıllı olun. Uçların boyun çizginizin etrafında dolaştığı bu doğal kıvırcık bob için gidin. Parlak bir sarı ton eklemek, yeni saç stilinizin canlı ruhunu artıracaktır..

Uzun Kalın Dalgalı Saç Kesimi

Uzun Kalın Dalgalı Saç KesimiInstagram @colorbymarina

Uzun, kalın dalgalı bir saç kesimi, kalın bukleleri tarafından boğulmuş gibi görünenler için mükemmeldir. Daha küçük bir yüz şekliniz olsun veya saçınız çok yoğun olsun, biraz dalga eklemek idealdir. Sadece bir sıçrama sağlamakla kalmaz, aynı zamanda saçınızın yüz özelliklerinizi aşağı çekmesini de engeller. Şekillendirirken dalgalar eklemek için düzleştirici kullanmayı deneyin. Daha kalın saçlar daha ağır olma eğiliminde olduğundan, bu, saç stilinin tüm gün boyunca sabit kalmasını sağlayacaktır..

Yumuşak Dalgalı Katmanlı Kalın Uzun Tüylü Saç Kesimi

Yumuşak Dalgalı Katmanlı Kalın Uzun Tüylü Saç KesimiInstagram @jesssalvagepaints

Kalın uzun tüylü bir saç kesimi, birinin sevgili gibi görünmesini sağlayacaktır. Yumuşak tüylü katmanlar, şık ve çok kadınsı bir görünüm ortaya çıkarır. Uzun tüy, kalın saçlar için en iyi saç modellerinden biridir. Orta boyları ve uçları inceltirken hacim ve hareket eklemek için katmanlar sunar..

Çok Kısa Kalın Saçlar İçin Dokulu Kesim

Çok Kısa Kalın Saçlar İçin Dokulu KesimInstagram @cabelosfhabioribeiro

Bu çok kısa kalın saçlar için dokulu bir kesimdir. Her gün stil vermek bir taahhüttür. Kalın saçlar için en iyi kısa saç kesimleri katmanlı ve şımarıktır – işte böyle! Katmanlar bir hareket yaratır ve buklelerdeki ağırlığı kaldırır.

Kalın Saçlar İçin Katmanlı A-Line Bob

Kalın Saçlar İçin Katmanlı A-Line BobInstagram @hugoalves_h

Kalın düz saçlar için katmanlı A-line bob, uzun bir saç kesiminden kısa bir saç kesimine geçmek istediğinizde harika bir seçenektir. Şık ve asla modası geçmiyor! Eklenen katmanlar, kalın saçlı bayanlara her zaman yardımcı olur. Gövde, stil sağlar ve ağır, kalın bir yelenin sürüklenmesini azaltır.

Kalın Saçlar İçin Düz Jiletli Bob

Kalın Saçlar İçin Düz Jiletli BobInstagram @hair_by_mollypiller

Hacimden kurtulmak istiyorsanız, kalın saçlar için usturayla kesilmiş bir bob deneyin. Bu kesim uçları köreltir. Tıraş bıçakları, çok kalın saçlar için harikadır, çünkü hala yapıyı ve şekli korurlar ve bir bobun kenarlarını yumuşatırlar. Bu, tarzlarını biraz geri almayı tercih eden kadınlar için iyi çalışır..

Kalın Saçlar İçin Kaküllü Orta Uzunlukta Saç Kesimi

Kalın Saçlar İçin Kaküllü Orta Uzunlukta Saç KesimiInstagram @tanarosehair

Patlamaya sahip bu orta uzunlukta saç kesimi, herhangi bir saç yoğunluğu için mükemmel bir seçimdir. Pirzola, ince buklelere daha dolgun bir stil verir. Kalın saçlar için orta uzunlukta saç kesimlerindeki dokulu uçlar, hacimliliği gidermeye yardımcı olur.

Kalın Saçlar için Köprücük Kemiği Uzunluğunda Katmanlı Lob Kesim

Kalın Saçlar için Köprücük Kemiği Uzunluğunda Katmanlı Lob KesimInstagram @valeurban2.0parrucchieri

Kalın saçlar için ideal köprücük kemiği uzunluğunda katmanlı kesimin daha ince uçlara sahip olması gerekir. Kenarları incelterek hacimli görünmesini engelleyebilirsiniz. Dalgalı ve orta parçalı stil, kalın saçlara hareket katmasına da yardımcı olur. Bu katmanlı lob olduğundan daha ağırlıksız görünüyor.

Kalın Saçlar İçin Yandan Kaküllü Kısa Peri Kesimi

Kalın Saçlar İçin Yandan Kaküllü Kısa Peri KesimiInstagram @courtneyxcentrichair

Kalın saçlar için en iyi kısa peri burada! Ense kısmı düzgün bir şekilde doğranmış olup, esintiyi boyunda hissetmek harikadır. Üstteki saç çok yönlülük için daha uzundur. Saçak oluşturmak için öne doğru fırçalayın veya hacim oluşturmak için arkaya veya yana doğru fırçalayın.

Kalın Düz Saçlar İçin Katmanlı Yandan Ayrılmış Orta Saç Kesimi

Kalın ve Düz Orta Saç Kesimi için Katmanlarla Ayrılmış YanInstagram @nadiafares1

Kalın düz saçlar için katmanlar, uzunluğu kesmeden ekstra hacim ve vücut ekler. Bu uzun düz saç modeli, dramatik bir değişiklik istemeyen bayanlar için idealdir..

Saçı sağlıklı tutmak için Kérastase’in Besleyici Masquintense Kalın Saç Maskesini kullanın. Daha yumuşak hissettirir ve kalın bir yeleyi çözebilir. Kalın saç stillerini şekillendirirken iyi bir nemlendirici şampuan ve saç kremi kullanın. Onarıcı tedaviler ve termal koruma da çok önemlidir.

Çene Boyu Kalın Dalgalı Saç

kalın dalgalı saçlar için çene boyu kesimInstagram @leighdoeshair

Yaz için mükemmel, heyecan verici ve az bakım gerektiren bir stil elde etmek için bu çene boyu kalın dalgalı saçı sallayın. Aşırı kalın saçlar için en iyi saç kesimleri, daha fazla hareket için dokuludur. Bu kalın bob saç stilini deneyimleyin ve yeleğinizin yoğunluğunu gösterin.

Bu çene boyu kalın dalgalı saç, gevşek, giyilebilir dereceli bir bob. Washington DC’den kuaför Leigh Rieley tarafından yaratıldı. “Havayla kurutulabilir veya üflenebilir ve kıvrılabilir. Boyun orta yüksek boyuna düşer ve çene çizgisini güzel bir şekilde gösterir” diyor Rieley.

Rieley, stil oluşturmanın kolay olması için çok fazla negatif alan ayırmanın gerekli olduğunu söylüyor. “Omuzun üstünde oturan şekiller, sabahları uzun saçlardan biraz daha ikna edici oluyor. Saç çok kalınsa, kask gibi olabilir. Saçlarına hacim ve hacim katmak isteyen kadınlar için harika bir kesim.”

Kalın Saçlar İçin Sevimli Kısa Katmanlı Kesim

Kalın Saçlar İçin Sevimli Kısa Katmanlı Saç KesimiInstagram @prissyhippiebeautyshop

Sarı buklelerle iyi uyum sağlayan şirin, kısa katmanlı bir saç kesimi! Yoğun ve yönetilemeyen saçlara sahip kadınlarda böyle şık bir saç kesimi, toplu olarak çıkarılmasını sağlar. Bu kesim, kalın ve kıvırcık buklelerdeki tüm ağırlığı azaltmak için daha kısa katmanlara sahiptir. Parlak sarı bir gölgede de harika görünen dokulu, ağırlıksız bir kesim..

Kalın Saçlar İçin Kısa Yığılmış Bob

Kalın Saçlar İçin Kısa Yığılmış BobInstagram @shmoakin_hair

İşte kalın saçlar için sinirli kısa yığılmış bir bob. Bukleleriniz çok yoğunsa, biraz kilo almak için daha kısa katmanlara sahip bir saç kesimi yapın. Bunun gibi bir doğrama, çene çizgisini de yumuşatabilir. Kare ve kalp yüz şekilleri için harika bir seçenek.

Kalın Saçlar için Çene Uzunluğunda Bob

Kalın Saçlar İçin Çene Uzunluğunda BobInstagram @sergeyshapochka

Bu çene uzunluğundaki bob, çok kalın saçlı kadınlar için idealdir. Fransız esintili ve düz bir yele üzerinde de daha iyi çalışıyor. Hem saç kesimi hem de saç modeli, buklelerinizin dolgunluğunu gösterecek olan şeydir. Ekstra gelişmişliği ortaya çıkarmak için yandan süpürülmüş kaküller eklendi.