Ahoj, Selenator.

Vaše láska ke Gomezovi je skutečná, pokud se budete koukat na kouzelníky a sledujete:Další příběh o Popelce‘Nesčetněkrát. Teen pocit a hvězda Disney, Selena Gomez, je v dnešní době inspirací pro většinu mladých lidí. Fanoušci rádi sbírají trička, plakáty Seleny Gomez a co ne.

Zde prozkoumáme některé úžasné nápady na tetování, které jsou buď napuštěné na samotnou Selenu, nebo s ní souvisejí. Tyto návrhy jsou fascinující a mají hluboký význam, zejména ty, které má sama Selena. Zdá se, že ráda experimentuje s inkoustem! Věř mi, nechtěl bys je minout.

Pokračujte v rolování a podívejte se na 45+ návrhů tetování Seleny Gomez s jejich významem. Vyjádřete svůj obdiv a lásku ke hvězdě.

selena gomez tetování

Umístění tetování

Samozřejmě, budete si muset vybrat umístění tetování, abyste jí ukázali svou lásku. V této oblasti máte štěstí, protože Selena má tetování na několika místech. Má tetování na stehně, zádech, zápěstí a na několika dalších místech těla. Nejlepší je, že každý design a symbol tetování má za sebou hluboký význam. Vyberte si ten, který si myslíte, že nejlépe popisuje vás nebo vaše životní zkušenosti.

Hudební nota na Selenině zápěstí

Toto tetování je Gomezovým vůbec prvním tetováním, které získala v roce 2012.

Toto drobné tetování je napuštěno na zápěstí její pravé ruky. Je minimalistický, ale velmi roztomilý. Je to nota, nakreslená tučným černým inkoustem. Když na veřejnosti zamává nebo si zastrčí vlasy, upoutá velkou pozornost. Pro takový design si vybrala správné místo.

Říká se, že si vybrala pravou ruku, protože ji používá k psaní hudby a při psaní se neustále dívá na tetování, aby si připomněla, že hudba jí koluje v žilách a v jejím životě zaujímá velmi zvláštní místo.

Tento nápad na tetování je skvělý pro milovníky hudby, kteří chtějí design bez rizika a bez rizika. Je to jednoduché a rozhodně by to bylo prohlášení.

selena-gomez-tetování

Sluneční tetování

Toto tetování je také velmi minimalistické, ale je pro ni velmi důležité. Je to jen sluníčko napuštěné černým textem na její noze. Její babička jí jako malé zpívala „jsi moje sluníčko, moje jediné sluníčko …“ a toto jednoduché tetování jí její babičku připomíná. Sladké, ne?

Je to také vaše oblíbená dětská píseň? Pokud ano, nyní máte šanci dostat slovo napuštěné na kotník nebo zápěstí.

Arabská čára na zádech

Toto je Selenino nejoblíbenější tetování. Dělá stylové prohlášení tím, že nosí nádherné šaty bez zad a chlubí se tímto tetováním jako královna.

Tato arabská fráze je na jejích zádech velmi jemně napuštěná a vypadá krásně. To v překladu znamená „Miluj nejprve sebe“. Je to velmi hluboké a pevné významové tetování. Odráží to skutečnost, že dává přednost milování sebe sama, což je nesmírně důležité.

Selena bojovala s depresí a dlouhou dobu a nyní se stala odvážnější než kdykoli předtím. Toto tetování jí připomíná, aby si vzala svou každodenní dávku sebelásky pro pozitivní a šťastný život. Protože pokud se budete milovat a chovat se k sobě dobře, ostatní se k vám také budou chovat jen laskavě a pozitivně.

Tento design těla je docela podrobný a jeho dokončení trvalo asi 45 až 50 minut. Udělala to od slavného tetování celebrit, Bang Bang McCurdy.

Písmeno G za jejím uchem

Toto tetování písmene G znamená její malou sestru Gracie. Vypadá to, že obě sestry spojuje velmi zvláštní pouto. Tato počáteční myšlenka tetování je docela roztomilá a trendy. Také si můžete nechat napíchnout iniciály svého blízkého na zápěstí a dát jim najevo svou náklonnost.

Středník na zápěstí

Toto je další design tetování zápěstí, který Gomez vytáhne jako dáma. Toto tetování má velmi intenzivní hluboký význam. Je to inkoust k šíření povědomí. Mnoho celebrit se rozhodlo nechat si udělat toto tetování kvůli příčině, která k němu patří. Používá se na podporu těch, kteří bojují s problémy duševního zdraví a denně k nim přicházejí sebevražedné myšlenky. Jsou to skuteční válečníci.

Selena sama prošla několika velmi temnými dny a dokáže se s nimi ztotožnit. Protože středník označuje pauzu ve větě, také to znamená, že je naprosto v pořádku si dát pauzu. Je v pořádku pozastavit vše v životě a jen se zhluboka nadechnout.

Om Symbol tetování na boku

Óm je v hinduismu posvátným symbolem. Om je známo, že je zvukem vesmíru. Je to relaxační a osvěžující. Proto slyšíte svého instruktora jógy říkat „om“ brzy ráno před začátkem cvičení. Také to naznačuje hledání všímavosti a vnitřního míru. Selena Gomez skáče toto tetování v plavkách. Pokud také chcete smysluplné tetování, určitě byste měli zvážit pořízení tohoto.

Římské číslice na zadní straně krku

Toto tetování představuje datum narození její matky. Je to pocta její matce Amandě, která se narodila v roce 1976. Není to příliš roztomilé? Je to velmi upřímný a hluboký nápad, jak si na své tělo natřít narozeniny dárce. Bude vám to připomínat, že jste její součástí. Je to velmi teplý a krásný pocit.

Biblická fráze nad jejím stehnem

Tato myšlenka tetování také ukazuje, že Gomez zůstává v kontaktu s spiritualitou a hledá klid a mír. Věří v Boha a jeho moc. Tento verš Svaté Bible říká: „Bůh mě posiluje“. Ukazuje to, že ví, že Bůh má konečnou moc dělat věci pro ni lepší a posilovat ji. Tato myšlenka tetování je velmi pozitivní a uklidňující. Jste někdo, kdo miluje Gomeza a také rád medituje a zůstává ve spojení s Bohem? Pokud ano, inspirujte se tímto nápadem na tetování.

Číslo 4 tetování

Toto tetování je velmi cool. Selena Gomez si nechala vytetovat číslo 4 na loket v den narozenin svého nejlepšího přítele. Tým její kamarádky tvoří celkem 4 dívky. Všichni dostali odpovídající tetování.

Udává to skutečnost, že si všichni 4 jsou velmi blízcí a mají se nesmírně rádi. Selena v příspěvku na instagramu zmínila, že toto tetování je jejímu srdci velmi blízké, protože její bestie byly s ní během jejích těžkostí, když stála po jejím boku a připomínala jí, že je silná.

Tak co si myslíte? Roztomilé, že? Nechte si letos v létě sladit tetování se svými galpaly a buďte připraveni učinit prohlášení.

Text písně Selena Gomez

Další skvělé upozornění na tetování inspirované Gomezem!

Slavná píseň Seleny Gomez „Who Says“ má velmi hluboký text. Všem děvčatům předává zprávu, že by nikomu neměli dovolit, aby jim řekl, že nejsou dost dobří. Jsou důležité a cenné.

‘Kdo řekl, že nejsi perfektní’

„Kdo říká, že za to nestojíš“

Naplnění těchto textů na tělo vám připomene, že jste dokonalí. Lidé se vás pokusí srazit dolů, řeknou vám něco zlého, ale to rozhodně neznamená, že nejste dost dobří.

Také pro vás zajímavý fakt, sama Gomez v rozhovoru přiznala, že tato píseň je její oblíbená.

Wizards Inspired Tattoo

Můžete si nechat namalovat tetování s motivem Wizards of Waverly Place. Malá hůlka s třpytivými třpytkami by vypadala velmi chladně a poutavě. Můžete jít s jednoduchou černou hůlkou nebo dokonce požádat svého tetování, aby přidal trochu barvy a vypadal ještě hezčí.

Obrázek Seleny Gomez

Můžete požádat tatéra, aby vám na tělo nakreslil obraz Seleny. Tento design by byl velmi složitý a podrobný, takže dokončení může trvat dlouho, ale konečný výsledek by stál za to. Svou oblíbenou hvězdu můžete dokázat svou láskou a pochlubit ji svým přátelům.

Vyberte si pro takový design zkušeného umělce a se svým tatérem velmi jasně prodiskutujte, co chcete.

Často kladené dotazy (FAQ)

Pojďme se nyní stručně věnovat některým z nejčastěji kladených otázek.

Příští týden plánuji napustit inkoust a děsím. Je to velmi bolestivé??

Každý jedinec má jinou míru tolerance vůči bolesti. Někteří lidé jsou extrémně citliví na bolest, zatímco jiní ji mohou snášet. Je pravda, že tento postup může být bolestivý, není celý hladký a blažený. Existují však některé oblasti vašeho těla, které mohou nést bolest. Mezi ideální nejméně bolestivá místa patří ramena, stehna, předloktí a záda. V prvních minutách by to však bylo otravné, poté si na to zvyknete.

Několik dalších tipů, jak zmírnit bolest při tetování, je zůstat hydratovaný a střízlivý. Než si sednete k tetování, ujistěte se, že nejste opilí. Alkohol má tendenci ztenčovat vaši krev, což způsobí, že vaše kůže bude hodně krvácet.

Jak dlouho bude relace trvat??

Délka času závisí na vašem tetování. Pokud je design velký a pokrývá velkou část pokožky, dokončení bude trvat déle. Musíte si uvědomit, že je to choulostivý proces, protože vyžaduje propíchnutí kůže jehlou. Nejlepší je trpělivě čekat na nejlepší výsledky.

Jak dlouho mě bude tetování bolet a štípat?

Obvykle bolest trvá asi 7 dní. Pokud vás ale oblast vašeho tetování neustále štípe a máte pocit, že se začíná vyvíjet infekce, můžete zajít k lékaři. Infekce je obecně vzácná. Tato oblast má tendenci se uzdravovat za týden. Po prvním týdnu může svědit, ale neměli byste si dělat starosti, protože mírné svědění je normální.

Je důležité věnovat svému tetování zvýšenou péči. Sundejte si opasek do 6 až 7 hodin. Když ji sundáte, umyjte oblast mýdlovou vodou a znovu ji nezakrývejte náplastí. Vyhněte se také plavání, protože chlor má tendenci reagovat s tetovacím inkoustem a může způsobit špatné infekce.