Semicolon tetování může vypadat extrémně jednoduše s tečkou a čárkou dole, ale pro ostatní znamená více než jen klasickou gramatickou interpunkci. Lidé si po mnoho let nechávají tetovat středníkem, aby na světlo upozornili na důležitost duševních chorob. Nosí to jako projev solidarity s lidmi, kteří trpí duševní nemocí, a těmi, kteří kvůli tomu přišli o život.

Vzhledem k tomu, že se trend středního tetování stupňuje, lidé představili různé druhy středníkového tetování a upravili jej přidáním dalších prvků. Tetování vypadá neuvěřitelně elegantně a také spojilo mnoho lidí. Pokud tedy hledáte jedinečné minimalistické tetování se silným významem, určitě byste měli jít na nekonečné středník.

Abychom vám pomohli, níže uvedené jsou různé druhy tetování středníkem, spolu s významem tetování středníkem.

středník-tetování

Význam tetování středníkem

Tetování středníkem symbolizuje hlavně solidaritu s těmi, kteří mohli ukončit svůj vlastní život, ale probojovali se a přežili ho. Lidé již mnoho let bojují s depresí, úzkostí a mnoha dalšími typy duševních chorob. Zde vznikl „Project Semicolon“ a pomocí tetování středníkem symbolizoval, jak mohl autor ukončit svůj život, ale rozhodl se ne. Od vzniku tohoto neuvěřitelného projektu se tetování středníkem rozrostlo a stalo se významným módním trendem, s nímž je spojena dobrá věc.

Semicolon tetování nejen pomáhá osobě, která je nosí, ale také přináší mnoho lidí dohromady a pomáhá jim otevřít se o jejich boji s duševní nemocí. Toto tetování je symbolem naděje pro lidi procházející duševním stresem a umožnilo lidem vyjít ze svých ulit. Semicolon tetování vám také připomene váš příběh, jak jste silní. Toto tetování vám pomůže motivovat vás k překonání každodenních životních potíží.

I když nebojujete s duševní nemocí, je úctyhodné si toto tetování pořídit, protože je to způsob, jak podpořit lidi, kteří jím procházejí a opravdu procházejí, a poskytnout mu podporu, aby se přes něj dostali..

Umístění

Semicolonová tetování jsou malá, takže je nejlepší je někam zviditelnit, protože tak lidé poznají, jak bojujete v bitvě o duševní zdraví a že máte silný příběh. Několik nejlepších míst, kde si můžete vytetovat středník, je prst na zápěstí a u ucha. Mnoho lidí to začalo mít na tvářích, po boku, což je docela jedinečné místo.

Typy tetování středníkem

Níže jsou uvedeny některé z klasických a trendových nápadů na tetování středníkem, které by vás mohly přesvědčit, abyste jeden získali, přestože význam tohoto tetování je docela přesvědčivý.

Colon Cat

Některá tetování středníkem jsou jedinečná svým vzhledem a mohou mít také různý význam. Toto tetování střednědobých koček je jedním z nejroztomilejších tetování, které najdete na internetu, zejména pro ty, kteří jsou šílenci koček. Toto tetování obsahuje černé inkoustové středník, ale místo tečky je tu kočičí obličej ve tvaru tečky.

Lidé si obvykle nechávají toto tetování předvést svou lásku ke svým mazlíčkům a také to symbolizuje transformaci a nezávislost, protože kočka je v mnoha kmenech a japonské mytologii docela symbolická. Toto tetování by také mohlo představovat, jak se vám díky domácímu mazlíčku podařilo překonat vaši duševní nemoc. Vyzkoušejte toto roztomilé tetování středníkem, abyste vyhodili nějaké atraktivní a smysluplné vibrace.

Styl akvarelu

akvarel tetování středníkem

Nyní můžete v tetování středníkem předvést slavnou techniku ​​tetování akvarelem a udělat z ní pop. Toto tetování s akvarelovým středníkem obsahuje tetování černého inkoustu na zápěstí, potřísněné vlnou akvarelů, které vypadají trochu jako duha.

Technika akvarelu docela dobře doplňuje středník a zanechává vám dokonalý kontrast tetování. Toto tetování nejenže vypadá jedinečně stylově, ale pomáhá vnést do vašeho života trochu barvy, většinou pokud jste prošli drsnou zápletkou zabývající se vaším duševním zdravím.

Butterfly Fly Away!

Toto tetování motýla na středníku musí být jedním z nejlepších a krásných tetování na středníku, na jaké kdy narazíte. Toto tetování obsahuje černý inkoustový středník s malými křídly motýlů poblíž tlustého střeva. Dvojtečka představuje tělo motýla. Toto tetování je přesným symbolem transformace; ukazuje, jak jste se za ta léta proměnili jako osoba a nyní se cítíte mnohem lépe.

To také dává pocit naděje, že se věci zlepší a že ne vždy zůstanete housenkou. V určitém okamžiku se housenka promění v motýla. Stejně tak se proměníte v nového a lepšího člověka, fyzicky i duševně.

Znamení kříže

Pokud jste skutečným věřícím křesťanské víry a věříte, že vám to pomohlo růst zázračnými způsoby, pak je toto střednědobé křížové tetování pro vás ideální volbou. Toto tetování se skládá z černého napuštěného kříže na zápěstní štěrbině uprostřed, kde se objevuje středník. Toto tetování představuje vaši skutečnou víru v Krista a to, jak vám náboženství pomohlo překonat vaši temnou fázi života. Připravte se tedy předvést božské zázračné schopnosti prostřednictvím tohoto symbolického křížového tetování středníkem.

Fade Away Birds Semicolon Tattoo

ptačí tetování středníkem

Toto tetování středního sloupce ptáka je skutečně jedinečné a výjimečné umělecké dílo. Toto tetování obsahuje modrý a purpurový středník, kde tečka vypadá vybledlá a vybledne do černých napuštěných ptáků, kteří odlétají. Ptáci v tomto tetování představují svobodu, když vycházejí z vaší ulity. Ukazuje, jak jste všechny starosti a boje nechali za sebou a nakonec jste se posunuli dál. Symbolizuje také naději, protože ptáci jsou jedním z významných symbolů naděje a rezervovanosti.

V mnoha náboženstvích a kulturách jsou ptáci klasifikováni jako poslové mezi nebem a zemí a kladou větší důraz na reprezentaci svobody. Tomuto tetování je těžké odolat s tak krásným vzhledem a intenzivním zobrazením.

Tetování srdce tlustého střeva

Toto tetování středníkem na srdce je docela klasické a je jedním z nejznámějších tetování středníkem. Toto tetování obsahuje místo tečky červeně napuštěné srdce s tradiční černou inkoustovou čárkou pod ním a představuje jej jako středník. Toto tetování symbolizuje, jak silná je láska a jak vám pomohla v některých strašných chvílích vašeho života.

Toto tetování si také můžete nechat ocenit milovaného člověka, který vás dostal vaší temnou fází. S tímto tetováním dokážte světu, že vše, co potřebujete mít a dávat, je láska, hlavně přežít ve světě plném krutosti a podvodů.

Infinity Semicolon Tattoo

Toto nekonečné tetování středníkem je docela silné, protože oba tyto symboly mají silný význam, a v kombinaci to vyvolává silnou atmosféru. Toto tetování obsahuje znak černého napuštěného nekonečna doplňující obrázek středníkem.

Nekonečné tetování představuje samotu a něco věčného. Spolu se středníkem představuje celkové tetování všechny neomezené možnosti, které v životě máte a že není nic, přes co byste se nedostali. Jediné, co musíte udělat, je dát svou mysl a duši do zlepšování, a toto tetování je perfektní způsob, jak vás k tomu motivovat.

Semicolon a Beat

tetování tlukot srdce

I když tetování může znít velmi křečovitě, stále neporazí skutečnost, že toto tetování se středním srdcem je jedním z nejúžasnějších a nejjemnějších tetování přítomných v umění tetování. Toto tetování zahrnuje černý napuštěný srdeční tep, který končí středníkem. Toto tetování ukazuje, jak drahocenný je tvůj život a že život je vzdálený jen jeden tep. Také si můžete nechat udělat toto tetování, abyste předvedli svou lásku k někomu a to, jak vám mohl změnit nebo zachránit život.

Všechno bílé všechno

Pokud hledáte jedinečné tetování, už nehledejte, protože toto bílé středník je pro vás ideální volbou. Toto tetování obsahuje bílý inkoustový středník, který vypadá perfektně na prstu nebo u ucha. Toto tetování je jednoduché, ale stylové a jedinečné jako vždy. Toto tetování vás vybízí, abyste se vždy podívali na světlou stránku, bez ohledu na to, jak nepříznivá nebo náročná by vaše situace mohla být. Toto tetování také povzbuzuje ostatní lidi, kteří na vaše tetování narazí, aby se vždy podívali na pozitiva.

Dragonfly Semicolon Tattoo

Dalším fantastickým prvkem, který by mohl rozjasnit vaše tetování středníkem, je toto tetování středníkem s vážkou. Tetování má jedinečný vzhled a z nějakého důvodu vyvolává mystickou atmosféru. Toto tetování obsahuje černý inkoustový středník představující tělo vážky s černě nabarvenými obrysovými křídly.

Vážky symbolizují statečnost, radost a sílu. Toto tetování pomohlo mnoha lidem najít tyto hlavní atributy života a aplikovat je ve svém každodenním životě. Je to hlavně pro lidi, kteří přežili velké sebevražedné epizody a nyní jsou v mnohem lepší fázi života. Přidejte tedy svému tělu a životu trochu okouzlujícího nádechu s tímto neuvěřitelným tetováním středníkem.

Semicolon Tattoo pro milovníky hudby

hudební středník tetování

Pokud jste opravdový milovník hudby, toto tetování středníkem s notami je pro vás tou správnou volbou. Toto tetování se skládá z černé inkoustové noty s liniemi tepu, které se připojují k středníku. Toto tetování ukazuje, jak vás hudba provedla některými z nejtěžších částí vašeho života.

Také to říká, jak vám hudba a toto tetování mohly pomoci překonat vaši depresi. Tímto způsobem můžete také ukázat ostatním, jak jim hudba může pomoci v době deprese, zvláště když se nezdá, že by se dostali přes těžké období, protože hudba je silná.

středník-tetování

Časté dotazy

Jak dlouho trvá tetování středníkem?

Doba potřebná k tetování středníkem závisí na mnoha faktorech. Tyto faktory se obvykle skládají z velikosti vašeho tetování, designu a množství podrobností, které vyžaduje, a zkušeností tatéra.

Semicolon tetování je docela jednoduché a ve skutečnosti nezahrnuje over -top design. Pokud se tedy chystáte na klasické tetování středníkem, dokončení vám může trvat maximálně deset minut.

Pokud se tetujete poprvé, může to trvat déle v závislosti na vaší toleranci bolesti a oblasti, kde si ji necháváte vytetovat na tělo..

Kolik mě bude stát mé tetování na středníku??

Protože tetování na středníku má obvykle menší velikost, bude vás to stát celkem 40 $; toto však není standardní cena a náklady se mohou zvýšit v závislosti na několika důvodech. Některé tetovací salony účtují za hodinu. To tedy závisí na oblasti vašeho těla, na kterou si to necháváte vytetovat. Maximální cena za hodinu, kterou si tetovací umělci účtují, je 200 dolarů. Pokud do svého tetování přidáte barevný inkoust a další exotické detaily, pak vás to bude stát více než 40 dolarů.

Bolí mě tetování středníkem na zápěstí?

Tetování na zápěstí je docela bolestivé, protože v této oblasti je mnoho žil, což může ve srovnání s jinými oblastmi způsobit pocit velké bolesti. To by vám však nemělo zabránit získat jeden, protože budete cítit pocit na několik minut. Semicolon tetování jsou malá a jejich vyplnění nezabere tolik času.

Závěrečná slova

S pomocí těchto fantastických tetování na středníku můžete nyní dosáhnout nejen báječného body artu, ale také přinést změnu v životě mnoha dalších lidí. Toto je jedno z tetování, které si fanoušci tetování často nechávají udělat, protože pomohlo už mnoha lidem. Toto tetování byste si tedy měli nechat udělat, protože byste mohli přinést významnou změnu v životě člověka, který bojuje s duševním zdravím.