Lidé narození mezi 21. a 21. červnem mají třetí znamení zvěrokruhu – Blíženci. V astrologii je považován za vzdušné znamení. Planeta Merkur je také vládcem Blíženců, a proto jsou muži a ženy Blíženců často energičtí.

Různá astrologická pozadí spojují římského posla s tímto slunečním znamením. A podle společné víry tento aspekt činí lidi narozené v tomto znamení rtuťovými a vtipnými.

Jsou přirozeně zvědaví a geniální. Pokud narazíte na někoho, kdo bez váhání sděluje a sdílí informace, existuje značná šance, že tou osobou je Blíženec.

Navzdory tomu je za určitých okolností mohou být nestálí a neklidní. Je bezpečné říci, že tyto zajímavé vlastnosti jsou hlavním důvodem, proč se tetování Gemini proslavilo.

tetování blíženců

Gemini Tattoo Design a význam

Nápady na tetování inspirované Blíženci jsou elegantní a nesou různorodou atmosféru. Tyto návrhy naznačují spoustu věcí.

Například symbol zvěrokruhu Blíženci znamená plodnost pro ženy. Samice mohou chtít, aby některá z nich obdržela požehnání a hodně štěstí, nebo pokud chce otěhotnět. Můžete najít mnoho designů a barev, které jim dodávají ženský nádech.

Také různá znamení zvěrokruhu Blíženci znamenají sílu pro ženy a muže. Stále však můžete získat spoustu symbolických nápadů určených také speciálně pro muže.

Tradiční znamení zvěrokruhu Gemini, které se také objevuje jako Římská číslice 2 zobrazuje dualitu. Je známo, že označuje dvojčata. Tato myšlenka se tedy zdá být ideální pro pár Gemini, aby přivítal dvojčata. Dvojčata se také mohou rozhodnout pro tradiční design, aby předvedli své silné pouto.

Pokud dáváte přednost tetování s minimem podrobností, souhvězdí Blíženců by pro vás fungovalo nejlépe. Spadá do kategorie jednoduchého a výrazného designu.

Mnoho z vás by se chtělo pochlubit svým tetováním. V tomto případě může tetování dalších dvou uzlů v návrhu udělat práci za vás. Chcete -li zdůraznit svou vkusnou uměleckou stránku, měli byste se rozhodnout pro Gemini vytetované kaligrafickým písmem.

Umístění tetování Gemini

Umístění znamení zvěrokruhu Blíženci se liší. Můžete si nechat vytetovat kdekoli na těle, abyste vylepšili svůj vzhled. Různí lidé však dávají přednost dolní části zad, zad, hrudního koše nebo dokonce kotníku.

Stojí za zmínku, že tetování ramene designem inspirovaným Gemini vás popisuje jako odchozí a společenskou osobu.

Místo tetování také hraje v této souvislosti zásadní roli. Zkuste strávit nějaký čas přemýšlením, kde byste ho měli získat, a nepřehlédněte tento faktor úplně.

Pokud tedy hledáte nápady na tetování, které by vám neměly čelit, vyberte si jeden z níže uvedeného seznamu a předveďte svou divokou osobnost Blíženců.

tetování blíženců

Jednoduchý symbol Gemini s náznakem jiskry

Tradiční vzory mohou také vypadat vzrušující. Většina umělců tetování investuje úsilí do implementace tradičního designu, aby výsledek vynikl. Svému jednoduchému tetování můžete kdykoli dodat jiskru, abyste jej vylepšili. Také je to rychlý způsob, jak udělat tetování Gemini ženské, aniž byste se rozhodli pro drastické změny.

Dolphin tetování design

Lidé, kteří dávají přednost malým a jemným nápadům, mohou jít na tetování delfínů. Tato myšlenka také obsahuje náznak harmonie. Je to kombinace symbolu Blíženců a každého oblíbeného mořského tvora delfína, který zobrazuje spojení mezi soucitem člověka a přírodou. navíc, delfíni jsou oblíbení mezi přáteli, uvolnění a genius přírody. Nebylo by tedy špatné tvrdit, že získání tohoto tetování dodá vašemu tělu milost a smysl.

Jdi na Uzly

Uzly v této myšlence odkazují na slib. Měli byste do toho jít, pokud se vyhýbáte velkým a odvážným designům. Navíc nápad inspirovaný Gemini může vyhovovat mužům i ženám. Otiskněte si jej na kotník, abyste získali výraznou atmosféru.

Myšlenka Slunce a Měsíce

Měsíc a slunce znamenají řadu věcí. Nejčastěji tetování měsíce a slunce zobrazuje lásku a mír. Ukazuje to, že si ceníte soucitu nad násilím. Není pochyb o tom, že tato myšlenka je provokativní. A funguje to dobře, pokud hledáte něco středního až velkého.

Idea astrologického symbolu Gemini

Gemini tetování často obsahuje základní význam. Stejně jako tato astrologická myšlenka vytváří rovnováhu mezi správným a špatným. Toto tetování měřící stupnice je poměrně velké a dobře se vám drží na zádech. Lidé, kteří milují detailní tetování, si tento nápad určitě zamilují.

The Art of Dance tetování

Tento druh tetování zvěrokruhu Gemini se bude líbit každému, kdo ocení taneční umění. Ukazuje dívku vzhůru nohama na tyči a zobrazuje odvážnou stránku vaší osobnosti. Toto všestranné tetování má střední tvar. A bezpochyby bude vypadat úžasně na boku krku. Navíc ho nechejte celý černý, abyste maximálně využili design.

Inspirujte se ohněm, zemí a vodou

Tvořivost nezná hranic. Můžete se inspirovat běžnými, ale pevnými prvky kolem vás. Například tetování Gemini obsahující tři trojúhelníky je často popisováno jako oheň, země a voda. Tato myšlenka zahrnuje přímku s malými trojúhelníky, které zní perfektně pro lidi, kteří nechtějí propracované návrhy tetování.

Gemini Half Moon Tattoo

Měsíc, ať už úplný nebo poloviční, vypadá na tmavé obloze nádherně. Tetování Gemini inspirované keltským měsícem vypadá jemně a krásně. Ženy by se měly rozhodnout pro péči o svou ženskou stránku. Stane se poutavou ukázkou vašeho těla.

Gemini souhvězdí tetování

Žádný nápad na tetování nemůže vypadat tak dokonale jako souhvězdí Blíženců. Měli byste zvážit otisk hvězd na pažích, abyste získali něco neobvyklého. Takové nápady se vždy hodí, když se tradiční symboly zdají neatraktivní.

Nápad na tetování plodnosti

Tuto myšlenku můžete pochopit pouhým jménem, ​​které je určeno pro ženy. Získání tetování plodnosti na jakékoli části vašeho těla nejen ukazuje šanci mít v budoucnu děti, ale také odkazuje na světlou budoucnost a hodně štěstí.

Idea symbolu Gemini

Tetování paže, krku nebo ramene s tradičním symbolem Blíženců může přitáhnout spoustu pozornosti, pokud do něj zakomponujete květiny. Vyberte si odstíny podle svého výběru a buďte připraveni přijímat komplimenty za svou kreativitu.

Gemini Apple Blossom Tattoo

Jabloňový květ představuje nové začátky. Může to být cokoli od nové kariéry až po dům. Spojení mezi symbolem Blíženců a jabloňovým květem navíc vypadá fantasticky. Tento design vyžaduje detaily, aby byl krásně dokončen. Myšlenka na jablkový květ vypadá nejlépe na zadní straně ramene.

Life Lines Tattoo Idea

Tyto čáry zakrývající váš prst mohou vypadat neobvykle, ale mají pevný význam. Souvislá řada předvádí optimismus, který Blíženec má. Životní linie také znamenají život, který ve vás proudí. Měli byste zvážit tetování záchranných lanek na prstech, abyste ocenili život a každý faktor s ním spojený.

Symbol Blíženců a Měsíc

Se symbolem Blíženců a nápadem na tetování měsíce nikdy neuděláte chybu, abyste přinesli dětskou stránku své osobnosti. Vzhledem k tomu, že design potřebuje místo na kreslení, doporučujeme jej umístit na hrudní koš.

Souhvězdí Blíženců s hvězdami

Mírně propracovaná souhvězdí Blíženců s hvězdami kolem se zdá být zábavným nápadem. S tímto designem tetování si můžete zachovat eleganci souhvězdí a současně uspokojit svou přímočarou osobnost. Konstrukce se může lišit. Takže by to mělo vypadat dobře na paži, zádech a stehně.

Daisy Flower Tattoo Idea

Květ sedmikrásky se může vztahovat ke znamení zvěrokruhu Blíženci mnoha způsoby. Tato květina je oblíbená pro svou svěžest, která vám okamžitě rozjasní den – vlastnosti, které u Blíženců snadno najdete. Udržujte barevné schéma jemné a jemné a design střední. Můžete jej umístit kamkoli na tělo, abyste každý den šířili pozitivitu a radost.

Tetování blíženců inspirované vodou

Inspirovat se společným živlem, jako je voda, se zdá být mimo myšlenku krabice. Je to jeden ze symbolů Blíženců, který zobrazuje sladkou a hravou stránku vaší osobnosti. Můžete svého tetování požádat, aby nakreslil středně velké vlny na záda nebo krk. Tento jednoduchý nápad ve vás přinese skutečné Blížence.

tetování blíženců

Přidejte do svého tetování Gemini masky

Je pravda, že masky nemají nic společného se znamením zvěrokruhu Blíženci. Příslušenství vašeho tetování však během chvilky vylepší váš vzhled. Nechte Gemini napsané na zádech kaligrafickým písmem spolu s maskami na pozadí a voila – jste připraveni chlubit se svým jedinečným tetováním.

Nápad na tetování kloubů

Blížencům jde hlavně o soucit a harmonii. Tato myšlenka se určitě bude líbit feministkám, které milují posílení ostatních žen. Dvě společné hlavy žen v tetování předvádějí jejich jednotu za stejným cílem. Silnou zprávu můžete šířit tím, že se pro ni rozhodnete. Navíc malý design tetování bude vypadat krásně na pažích, ramenou nebo zádech.

Gemini Tattoo se dvěma květinami

Tato myšlenka vám umožňuje vybrat si své oblíbené květiny. Kombinace Blíženců a květin dává velký smysl díky pozitivním vlastnostem spojeným s lidmi narozenými pod tímto slunečním znamením. Můžete začlenit růže s nádechem červených odstínů, aby osvětlily vášnivou povahu, kterou vlastníte. Navíc je jen na vás, zda si jej umístíte na krk nebo kotník, abyste vylepšili svůj celkový vzhled.

tetování blíženců

Vířící symbol Blíženců

Nebylo by špatné tvrdit, že Blížencům ze staré školy by nikdy nevadilo zvolit si pro inspiraci tetováním tradiční symboly Blíženců. Ve skutečnosti je docela překvapující, že typický design tetování Gemini může vypadat mimo nápady krabice s jemným vířením. Kromě toho je to zábavný způsob, jak se vypořádat s vaší posedlostí tradičními znaky. Zahrňte do designu trochu barvy a nechte ji přitáhnout spoustu pozornosti.

Malý symbol Gemini na prstu

Jste to vy, kdo se vyhýbá odvážnému tetování a snaží se najít slušné? Tento malý nápad na symbol Gemini byl vytvořen pro vás. Stačí to dostat na prst a dát světu vědět, že jste skutečný Blíženec. Navíc byste měli s touto myšlenkou zkusit trochu stínovat, aby byla trochu fantazijní. Takové tetování je jedinečný způsob, jak přidat vaší osobnosti milost.

Jděte na Gemini Butterfly

Nic nevypadá tak roztomile jako otisk motýla inspirovaného symbolem zvěrokruhu Blíženci. Ukáže vám, jak můžete být kreativní s designem a paletou barev. Velikost designu se liší od malého po střední. Doporučujeme pořídit si středně velkého motýla, abyste předvedli svou vkusnou povahu.

Blíženci a klíčová myšlenka

Pokud hledáte něco inspirovaného vintage, jděte na tetování Gemini s klíčem. Vypadá tak krásně, že k němu nemusíte zakomponovat žádnou barvu. Délku klíče můžete ponechat dlouhou nebo střední v závislosti na vašich preferencích. Vezměte však na vědomí, že dlouhé klíče inspirovaly tetování, aby vyžadovaly prostor pro kreslení designu bez potíží. Bylo by rozumné, kdybyste si na záda otiskli tetování s klíčem Gemini.

Malý a sladký nápad

Většina lidí považuje malé věci za atraktivní. Lze tedy s jistotou říci, že tento malý symbol Blíženců osloví muže i ženy. Velikost je docela malá. Měli byste jej umístit na paži, hrudník nebo kamkoli, aby byl viditelný. Kromě toho by velikost tohoto tetování byla skvělá, pokud hledáte na svém těle další malé tetování. Je to sladký a přímý způsob, jak říct, že jste Blíženci.

Symbol listů a Blíženců

Můžete to zcela nazvat nápadem tetování dva v jednom. Design obsahuje listy, které ukazují vaši lásku k přírodě. Jeho získání vám tedy umožní vyjádřit lásku k přírodě i znamení zvěrokruhu. Musíte zachovat střední velikost designu s trochou detailů, aby si zachovala svoji krásu. Přehánění listů může změnit význam tetování.

tetování blíženců

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Sečteno a podtrženo

Symbol zvěrokruhu Gemini znamená mnoho aspektů spojených se životem. Pokud sdílíte stejné sluneční znamení, vyberte si nápad na tetování a buďte připraveni přijímat spoustu komplimentů.