Vzhledem k množství tetovacího prostoru na vašem těle může být tetování klíční kosti dobrým nápadem. Kromě klíční kosti existuje řada míst, kde se můžete rozhodnout pro získání oblíbeného tetování. Patří sem vaše žebra, kotník, předloktí, páteř, zápěstí, krk, kyčle atd. Je důležité si uvědomit, že proces tetování kdekoli na vašem těle je docela bolestivý proces. Může to bolet víc, než byste čekali, ale nakonec může být tetování hodné.

Klíční kost je nyní jedním z nejtrendovějších míst k tetování. Je to úžasné místo pro kreativitu s citáty, znaky a různými ikonami. Kromě toho si můžete vybrat z celé řady designů pro vytvoření své jedinečné umělecké výpovědi. Tetování klíční kosti je mnohem víc než jen vyjádření vaší osobnosti. V dnešní době je to spíše módní prohlášení. Většina jednotlivců také používá takové tetování ke sdílení svých přesvědčení. Ostatní lidé také používají tetování pro inspiraci. To naznačuje, že tetování klíční kosti jsou přítomna spíše pro trvalé účely než pro účely módních trendů.

V poslední době se mnoho tetování rozhodlo také pro tetování klíční kosti. Významným příkladem je devítinásobný vítěz ceny Grammy, Rihanna který je pro mnohé inspirací. Kromě písniček je velmi oblíbená pro své jedinečné tetování klíční kosti.

Zde jsou některé z nejlepších návrhů pro muže i ženy, pro které se můžete rozhodnout:-

tetování klíční kosti  

Peří tetování

Jedna z nejatraktivnějších možností tetování zejména pro dívky, design peří je vynikající tetovací design klíční kosti. Kromě toho, že je atraktivní, je dokonalým vyjádřením vaší lásky k přírodě a vaší odvážné a odvážné osobnosti. Všechny prominentní vlastnosti ptáka jsou ilustrovány tetováním z peří, které zahrnuje také svobodu a vášeň pro cestování.

Pohoří Tetování klíční kosti

Pokud rádi cestujete a máte výzvu, toto tetování je šité na míru vaší klíční kosti. Ukazuje vaši vášeň pro hory a horolezectví a další související činnosti.

Hakuna Matata

Pokud jste sledovali Lvího krále, určitě vám bude povědomá slavná svahilská fráze. Fráze zpočátku znamená žádné starosti, což je docela inspirativní. Taková fráze jako tetování ukáže vaši sebevědomou a odvážnou osobnost spolu s vaší láskou k ikonickému filmu Lion King. Tím, že ho máte na klíční kosti, můžete také projevit svou lásku k lidem, kteří jsou vám nejdražší.

Tetování Mandela

Tetování Mandela může znamenat mnoho věcí. Je to vynikající reprezentace rovnováhy, věčnosti a rovnosti. Termín Mandela znamená kruh, který je úplný a nemá žádné chyby. Je to skvělý způsob, jak zobrazit vaši bezchybnou osobnost. Mandela přichází v různých provedeních, která se skládají z různých významů. Je zcela na vás, abyste si vybrali, jaké je správné zastoupení vaší postavy.

Šipka s Bow Tattoo

Pokud máte pevnou víru ve znamení zvěrokruhu, toto tetování je bezpochyby to pravé pro vás. Ukazuje osobu, která je v životě oddaná a soustředěná stejně jako Střelec. Je ideální pro někoho, kdo plánuje jít vpřed, dokud nedosáhne svých životních cílů.

Hudební poznámky

Hudební nota může mít mnoho různých významů. Nejběžnější je způsob, jak ukázat svou vášeň pro hudbu a její účinek na vás. Obdivuhodnou vlastností vaší oblíbené hudby je, že dokáže hodně mluvit v dobách, kdy slova selhávají. Vaše oblíbené poznámky na klíční kosti mohou ukazovat a mluvit o vaší zajímavé postavě.

klíční kost-tetování-design

Stark Tattoo

Masivní vlna Game of Thrones svým výjimečným a jedinečným příběhem ovládla více než polovinu vesmíru. Pokud se považujete za velkého fanouška populární série, proč ji neukázat světu. House Stark má vlčí znamení, které hovoří o jeho jedinečných vlastnostech. Patří sem statečnost, loajalita a obětavost. Měli byste vědět, že se blíží zima a jako Starkovi budete na klíční kost potřebovat vlka.

Květinové tetování

Pravděpodobně největší sbírka tetování, které můžete najít, květinové tetování jsou jednou z preferovaných možností pro mnoho jednotlivců. Můžete najít slunečnice, růže, tulipány a další druhy květin, které mohou vyhovovat vaší postavě. Například osoba, která hodně miluje a doufá, se více hodí k tetování růží. Podobně člověk, který je plný energie a štěstí, dá přednost tetování slunečnice. Květinové tetování je nejlepší pro ty, kteří jsou zmateni ve svých volbách. Nabízejí více stylů a designů, které mohou vaší tetované kůži dodat další krásu.

Lustrové tetování

Pokud se snažíte být smysluplnější prostřednictvím klíční kosti, lustrové tetování je skvělý nápad. Lustr představuje luxus a třídu. Skládá se z mnoha atraktivních prvků, jako jsou krystaly, svíčky a perly. Takové prvky zajišťují, že váš lustr svítí a je vždy středem pozornosti. Vaše klíční kost tvoří perfektní háček pro zavěšení lustru, který ukazuje vaši jasnou a elegantní osobnost.

Tetování Ying Yang

Další klasická kolekce tetování klíční kosti, Ying Yang, je něco, pro co se můžete rozhodnout. Základním významem tetování Ying Yang je udržení rovnováhy všech věcí v životě. To také znamená, že každý a všechno v tomto světě má opak. Je to většinou volba pro inspiraci, kde se lidé snaží prosazovat rovnost prostřednictvím ní. Můžete najít oblíbené tetování Ying Yang s mnoha možnostmi přizpůsobení, které se mohou shodovat s vaší kůží.

Tetování sluneční soustavy

Zajímavým faktem o naší sluneční soustavě je, že každá z jejích složek má jiný význam. Lidé rozdělují planety na dvě odlišné skupiny, kterými jsou vnitřní a vnější planety. Vnitřní planety se skládají z Marsu, Merkuru, Slunce a Venuše. Tyto důsledně mění svou polohu, což znamená, že ovlivňují vaše změny nálady a obvyklé změny.

Seznam vnějších planet tvoří Jupiter, Neptun, Uran a Saturn. Každá z nich má pomalejší změnu polohy ve srovnání s pohybem vnitřních planet. To naznačuje, že mají na váš život výraznější vliv. Nejběžnějším účelem tetování sluneční soustavy je ukázat vaše znamení zvěrokruhu. Důvodem je, že každá planeta nějakým způsobem souvisí s určitým typem osobnosti člověka.

Věnování Citáty Tetování

Neexistuje lepší způsob, jak ukázat svou lásku své rodině nebo nejlepším přátelům, než tetování klíční kosti. Můžete si vybrat z jakéhokoli citátu, který dokonale ilustruje vaši lásku a oddanost konkrétní osobě. Například vyberete citát, který ukazuje vaši náklonnost k matce. Můžete si také vybrat známé rčení, které popisuje váš vztah s nejlepšími přáteli.

Nerdy tetování

Další vynikající možností pro vás klíční kost je rozsáhlá sbírka nerd tetování. Jedním z nejlepších způsobů, jak být hrdí na svůj nerdy profil, je nechat si udělat tetování. Oblíbeným typem je binární tetování, které se skládá z kombinace různých binárních čísel. Tato čísla mohou mít různé významy. Pouze lidé, kteří jsou odborníky na binární jazyky, mohou vědět, co zastupujete. V dnešní době se i geekové překvapivě zajímají o nerdy tetování, což naznačuje jejich popularitu a význam.

tetování klíční kosti  

Prohlášení Tetování

Nemusí to být nutně citát nebo slavné prohlášení. Může to být také design skládající se pouze ze dvou slov, která vás mohou charakterizovat jako osobu. Prohlášení může být také jakýkoli obrázek nebo sochařské tetování, které je pouze tam, abyste vypadali přitažlivě. Můžete si například nechat udělat tetování s nápisem „stříbrná podšívka“. To znamená, že někdy, abyste našli krásu, musíte se důkladně podívat. Takové zprávy vždy vynikají pro vaši klíční kost.

Pocta tetování

Poctivé tetování tvoří některé z nejkreativnějších nápadů, jak vzdát hold vašim oblíbeným postavám. Pokud jste fanouškem Harryho Pottera, můžete si dát zlaté tetování nebo tetování na koštěti a vzdát tak hold chlapci, který žil. Nejoblíbenějším tetováním hold v této kategorii je tetování Relikvie smrti. Tetování má trojúhelníkový tvar, který představuje ikonickou bezovou hůlku, neviditelný plášť a kámen vzkříšení. Když si necháte tetování napíchnout na klíční kost, nepochybně z vás bude pán smrti.

Dalším příkladem takového tetování je kolekce Hunger Games. Hunger Games je podobně jako Harry Potter jednou z nejpopulárnějších hraných sérií. Můžete vzdát poctu slavným Katniss Everdeen tím, že si necháte udělat posměšné tetování sojky. Hold tetování je vždy zábavné a občas docela smysluplné. Pokud máte odpovídající osobnost s některou ze svých oblíbených postav, neváhejte si nechat tetování klíční kosti ukázat podobnosti.

Lodní tetování

Pokud milujete oceán, můžete si vždy nechat vytetovat loď na klíční kost. Kromě ostrova nebo ryby představuje loď ostrý obraz moře. Lodní tetování může být také způsob, jak ukázat dobrodružnou osobnost.

Tetování blesku a hromu

Další volba, která se skládá z různých stylů a designů, jsou tetování s bleskem docela nápadná. Jakmile si necháte vytetovat blesk a hrom, budete se cítit elektrizovaní a silní. Design je inspirací převzatou z mnoha zdrojů, které zahrnují vesmír řeckých bohů a vesmír Harryho Pottera. Můžete také najít mnoho celebrit s takovým bleskovým tetováním, které zahrnují Avril Lavigne a Hayley Williams.

Brutální tetování nehtů

Někteří lidé jsou vyrobeni z oceli, což znamená, že bodnutí hřebíků nestačí, aby se jim dostalo pod kůži. Pokud se považujete za jednoho z nich, brutální tetování nehtů může být dobrým nápadem na tetování klíční kosti. Tetování nehtem může také poskytnout další silná a smysluplná sdělení. Jedním z nejpopulárnějších významů je, že některé těžkosti mohou trvat celý život a musíte se s tím vyrovnat tím, že budete ve svém přístupu pevní a solidní. Dalším významem by mohla být reprezentace temné osobnosti. Je jen na vás, abyste si vybrali, který design nehtů odpovídá vašemu účelu.

tetování klíční kosti

Tetování hodin

Můžete si vybrat z mnoha designů hodinového tetování. Chcete -li například zaznamenat konkrétní nezapomenutelnou událost ve svém životě, můžete si nechat vytetovat kapesní hodinky. Pokud chcete někomu projevit lásku, jsou hodiny s růží pro vás krásná kombinace. Dalším příkladem tetování mohou být hodiny dědečka. Hodiny pro dědečka symbolizují spoustu vaší minulosti. Každý má nějaké konkrétní vzpomínky, které trvají navždy, a takové tetování by mohlo být připomínkou jejich důležitosti.

Dračí tetování

Dračí tetování se dodává v různých velikostech, odstínech a stylech. Každé přizpůsobení představuje jiný význam. Tou nejvýznamnější je síla a moudrost. Jiné významy představují běžné a nejobdivuhodnější vlastnosti draka. Patří sem odvaha, síla, nezávislost a sebevědomí. S tetováním draka můžete také vylíčit svou vášeň pro svobodu. Pokud máte vlastnosti podobné drakovi, měli byste zvážit tetování na klíční kosti.

Tetování srdce

Tetování srdce je jednou z nejrozkošnějších a nejatraktivnějších možností tetování klíční kosti, které můžete najít. Tetování srdce je spíše pro romantické účely. Můžete však přidat další symboly, které vysvětlují vaši povahu nebo způsob života. Většinou se používá jako reprezentace konkrétní věci, bez které nemůžete žít. Například můžete nechat jméno své matky namalovat čarami tepu, abyste ukázali, jak je vaše matka důležitá. Tetování srdce je také běžné mezi spřízněnými dušemi, aby vyjádřili svou lásku svým partnerům.

Další citáty o tetování

Citát tetování může mít za sebou mnoho různých účelů. Může to být pro inspiraci nebo pro předání zprávy a osobní prohlášení. Zde je několik příkladů, na které se můžete podívat na tetování citátu na klíční kosti:-

  • ‘Věř’
  • ‘Mysli pozitivně.’
  • “Všechno mě nese k tobě.”
  • ‘Následuj své srdce.’
  • ‘Nebojácný’

Každý z těchto citátů má jiný význam. Je zcela na vás, k jakému účelu je použijete.

Tetování motýlů

Motýlí tetování tvoří některé z nejpopulárnějších tetování klíční kosti, zejména mezi ženskou populací. Motýlí tetování najdete v různých barevných odstínech, provedeních a stylech, které také představují různé významy. Motýli představují štěstí, kreativitu a čistotu uvnitř člověka. Může také zobrazovat mírumilovnou duši a královskou hodnost. Některé ze slavných návrhů tetování motýlů zahrnují keltský design, motýl Monarch a design White Butterfly.

Takové tetování může odhalit skrytou krásu člověka. Pokud svou osobnost vztáhnete na motýla, můžete se rozhodnout pro tetování motýla.

Tetování zvířat

Každý člen živočišné říše má jinou obdivuhodnou vlastnost, kterou na sebe můžete vztáhnout. Vzácným příkladem je tetování jelena. Představuje silnou a mocnou osobnost, kterou můžete se svou osobností určitě spojit. Podobně tetování lva bude ve vás představovat vedení a statečnost.

Jedna z nejlepších věcí na tetování zvířat je, že vám nikdy nedojdou možnosti. Další běžnou volbou tetování zvířat je tetování havrana. Havran může mít negativní i pozitivní vlastnosti. Většinou představuje tajemnou, inteligentní a temnou osobnost.

Crescent Moon Tattoo

Toto je obvykle méně preferovaná možnost tetování klíční kosti. Je snadné jej napustit barvou a tento proces není ve srovnání s jinými návrhy příliš bolestivý. Tetování půlměsíce je oblíbenější volbou mezi ženskou populací. Je to proto, že představuje hlavně ženství. Lidé, kteří uctívají Měsíc, jsou také mezi těmi, kteří si nechávají tetovat půlměsíc. Půlměsíc je prý také líčením růstu a kreativity. Proto, pokud jste fanouškem astrologie nebo chcete studovat hvězdy, tetování půlměsíce může být pro vás to pravé.

Existuje také mnoho dalších možností, které si můžete vybrat pro klíční kost. Pokud jste velkým fanouškem tetování, budete překvapeni, kolik uměleckých návrhů můžete objevit. Abyste si ale nechali vytetovat klíční kost, je nezbytné vyhledat profesionálního umělce. Je to proto, že profesionál vždy využije nejlepší vybavení a techniky. Tímto krokem tedy zajistíte, že nebudete obětí mnoha nebezpečných vedlejších účinků nesprávně napuštěného tetování.