Krk je možná jednou z nejviditelnějších částí celého lidského těla – navzdory oblečení je mnohým stále zcela vystaven. Muži i ženy si zdobí krk efektními šperky a drobnostmi, včetně náhrdelníků, takže jejich krky vypadají elegantně a nádherně. Někdy však mohou být tyto druhy náhrdelníků trochu drahé a dokonce mohou vypadat trapně na několika krcích. Co byste tedy měli dělat, když chcete, aby váš krk vyčníval ze zbytku? Skvělou možností je nechat si udělat tetování na krk. Je vhodný pro muže i ženy, protože se vzhledem tetování můžete být kreativní. Existuje spousta nápadů, které byste mohli pro tento druh tetování vymyslet. Dívky si rády dávají na tetování roztomilé vzory, zatímco muži rádi tetování krku v kmenovém stylu.

Tetování na krku je velmi nápadné. Důvodem, proč se lidem líbí dobrý, je to, že vypadají přitažlivě, nemluvě o pohodě. Pokud jste se však rozhodli pro tetování na krku, musíte myslet na bolest, kterou budete procházet. Získání tetování obecně je bolestivý proces a tetování na krku by mohlo bolet dvakrát tolik, protože kůže a nervy jsou citlivé. Vzhledem k tomu, že na tetování není mnoho místa, ve srovnání s jinými místy, jako jsou paže a záda, jsou návrhy tetování na krk také malé a jednoduché. Pokud ale ten člověk chce obrovský design, může do toho přesto jít. Jak již bylo zmíněno dříve, existuje spousta vzorů a tvarů pro tetování na krku.

Typy návrhů tetování na krk

Nabídka tetování na krk

Citátové tetování na krk je běžně umístěno na zadní straně krku člověka. Tento citát by mohl být jménem někoho, koho znají, nebo někoho, koho mají rádi. Může to být také fráze, jako populární přísloví, nebo biblická pasáž. Citát na krk tetování může být jednoduchý, ale je to určitě klasický a také velmi nezapomenutelný, protože fráze nebo slovo napsané na tetování nakonec určí, co citát znamená pro osobu a pro kohokoli, kdo dokáže přečíst, co je na tetování . Nechat si někomu vytetovat konkrétní slovo nebo frázi na krk je také skvělý způsob, jak si na někoho vzpomenout nebo si uctít něčí památku. Vzhledem k tomu, že si necháte vytetovat jméno této osoby na krk, vypadá to, že jste na tuto osobu velmi hrdí.tetování na krk

Tetování na kmenovém krku

Kmenové návrhy tetování využívají klienti i tetovací umělci. Tyto druhy tetování na krk mají spoustu vzhledů, protože vypadají krásně na krku člověka a jsou velmi populární po celém světě. Ale navzdory tomu kmenové tetování mohlo znamenat různé věci v různých kulturách. Například kmenové tetování v kultuře Maorů znamená, že patříte k vysokému postavení mezi svým kmenem. Mezitím stejný druh tetování v keltské kultuře představuje víru a odvahu. Kmenové tetování bylo poprvé vytvořeno pro armádní žebříčky a náboženské účely.

Tetování na krku vážky

Tetování na krku vážky je většinou vidět na zadní straně krku člověka. Tvar vážky s dlouhým štíhlým tělem a obrovskými křídly vytváří hezky vypadající tvar a krásně padne na krk člověka jako tetování. Tetování na krku vážky je u dam běžné. V populárních mýtech je vážka často označována jako znak transformace, podobně jako motýl nebo můra. Pokud si tedy někdo nechá vytetovat krk na vážku, znamená to, že ve svém životě prošel změnou, aby se stal lepším člověkem.

Tetování na krk s čárovým kódem

Věřte tomu nebo ne, tento druh tetování na krku existuje – a jak technologie začíná být pokročilejší, pomalu získává na popularitě. Jakýkoli druh čísla je reprezentován formou tetování čárovým kódem. Tetování na krk s čárovým kódem se skládá z čárového kódu určitého produktu, který se dané osobě líbí, nebo čísla, které by mohlo mít pro majitele tetování zvláštní význam. Tyto druhy tetování se většinou provádějí na zadní straně krku, namísto přední velikosti – Většinou proto, že kůže je silnější, takže dobře drží inkoust.design tetování na krk

Význam tetování na krku

Tetování na krku obvykle znamená, že je někdo ochotný podstoupit spoustu rizik, nebo by mohl mít odvážnou osobnost. Nebojí se dělat rozhodnutí, která by jim mohla změnit život. Krk je jednou z nejexponovanějších částí těla člověka – nezáleží na tom, zda má člověk na sobě tři vrstvy oblečení, když vykročí ven, krk budou lidé vždy vidět. Je také třeba si uvědomit, že krk je velmi citlivý, takže tato oblast by mohla být pro tetování docela bolestivá. Všechny designy, které si člověk vybere pro tetování na krku, vždy závisí na jeho vlastních preferencích a také na umělcově designu. Mezi oblíbené symboly pro tetování na krku patří květiny, srdce nebo jméno osoby.

Tetování na krku vám snadno řekne hodně o osobě, která je vlastní. Buďte tedy vždy opatrní, než se rozhodnete, zda tam tetování chcete nebo ne. Nejprve se zamyslete nad svou prací – Jsou tetování na vašem pracovišti povolena? Jsou vaši šéfové spokojeni s myšlenkou, že si jejich zaměstnanci nechají tetovat? Někteří lidé jsou odmítnuti z práce, která se jim líbí, jednoduše proto, že mají tetování. Ale ti, kteří chtějí najít práci v umění, by se neměli cítit příliš stresovaní, protože tetování je v této oblasti povoleno.

Viz také:

  • 125 nejlepších návrhů tetování srdce roku 2018
  • 155 Trendy kotník tetování pro ženy
  • 125 nejlepších kotevních tetování roku 2017 (s významy)
  • 110 Úžasná hudební sbírka tetování pro každého
  • 110 nejlepších návrhů rodinných tetování za letošní rok

Ideální umístění tetování na krk

Než si necháte udělat tetování, musíte nejprve zvážit druh uměleckých děl, která se chystáte umístit na svou kůži. Zamyslete se nad velikostí a nad tím, jak by konečný výsledek mohl vypadat. Je vaše tetování malé nebo velké? Je to jednoduché nebo podrobné? Musí obsahovat určité barvy, které nelze vidět, pokud není tetování velké?

Pokud jste se rozhodli nechat si udělat velké tetování, včetně obrázku někoho nebo vaší oblíbené postavy, vyberte si část svého těla, ke které bude mít tatér snadný přístup, aniž by vás nutil své tělo kroutit v úhlech, abyste ho viděli. Záda jsou nejlepším místem pro velká tetování, protože jsou nejen široká, ale také pěkně křivá. Mezi další místa skvělá pro velká tetování patří paže, žaludek, lýtka a stehna.

Tipy na přípravu tetování na krku

Promluvte si s odborníkem na tetování, abyste se zbavili jakékoli úzkosti, kterou s tetováním máte. Pokud jste si ještě nenechali udělat tetování, připravte se mentálně, abyste mohli odstranit všechna tajemství a otázky, které vás obklopují. Čím uvolněnější během relace budete, tím lepší bude váš zážitek.

Průměrné náklady na služby & Standardní cena za získání návrhů tetování na krk

Jednou z nejčastějších obav ohledně tetování jsou průměrné náklady. Pokud navštívíte nejbližší tetovací salon ve vašem městě, můžete za konečné náklady zaplatit pouze minimální částku. Nezáleží ani na tom, zda je toto hvězdné tetování umístěno na vašem krku, noze nebo malíčku – Náklady budou stále stejné. Minimální cena bude záviset na aktuální poloze tetovacího salonu. Evropa je známá tím, že má opravdu drahé tetovací salony, zatímco v Chicagu by dobré tetování mohlo stát více než 60 dolarů. Stručně řečeno, cena, kterou za toto tetování zaplatíte, bude záviset na místě. Za drobné tetování byste mohli zaplatit sto dolarů, za velké dvacet dolarů. Tetovač by mohl účtovat za hodinu, nebo by mohl každé tetování ocenit jednotlivě. Pokud jde o hotovost, vždy mějte na paměti, že dostanete vše, za co jste zaplatili. Pokud je toto tetování vaše první, můžete ho nakonec vidět na několik měsíců.

Tipy pro údržbu po tetování na krku

Poté, co skončíte s tetováním a opustíte tetovací salon, nechte obvaz zapnutý až čtyři hodiny. Poté tetování omyjte vlažnou vodou a nechte přirozeně zaschnout. Navlhčete a umyjte si tetování alespoň pětkrát denně. Nenamáčejte tetování do vody, během procesu sušení ho nepoškrábejte, nevystavujte ho slunečnímu záření a noste přiléhavé oblečení. Během procesu hojení také není vhodné chodit do posilovny. Pokud dojde k otoku, navštivte svého tetovacího umělce nebo lékaře.

Váš umělec vám také poskytne pokyny, jak se o tetování starat, takže poslouchejte pozorně. Každý umělec má svůj vlastní soubor tipů pro následnou péči, pokud jde o nová tetování, ale jediné, co mají společné, je, že všichni dokázali, že fungují. Hlavním cílem po získání nového tetování je umožnit mu správné hojení a vypadat skvěle na kůži, takže vám umělec rozhodně neposkytne špatné rady, jak se o něj starat.

Neotevírejte obvaz poté, co opustíte tetovací salon – Obvaz slouží k ochraně vašeho nového inkoustu před bakteriemi, protože mohou procházet rozbitou kůží. Nechte obvaz působit dvě hodiny, než jej odlepíte.