V poslední době se tetování na hrudi stalo módní výpovědí pro muže i ženy. Lidé také začali používat tetování, aby vyjádřili své přesvědčení a ukázali své postoje. Hrudník se stal ideálním místem pro tetování, protože velká plocha umožňuje umělcům kreslit spoustu věcí. Můžete najít různé celebrity, jako jsou David Beckham a Johnny Depp, kteří jsou tetováním docela zaujati. jiný celebrity jako Miley Cyrus a Jared Leto také zvolili stejnou cestu tím, že si nechali vytetovat na prsa.

Je důležité si uvědomit, že hrudník je klíčovou součástí lidského těla. Drží srdce, a proto byste při výběru tetování měli být mimořádně ohleduplní. Díky jemně tónované hrudi může jakýkoli design tetování vypadat nesmírně přitažlivě. Tetování na hrudi není tak bolestivé, ale rozhodně není pro slabé povahy. Pokud máte potíže s nalezením správného designu tetování, poradíme vám.

Zde jsou některá z nejlepších tetování, která si můžete vyzkoušet na hrudi:-

tetování na hrudi

Lví hrudník tetování

Získat tetování na hrudi vyžaduje skutečnou odvahu. Pokud si myslíte, že jste odvážní a vládnete všemu kolem sebe, pak je tetování lva tou nejlepší volbou. Kromě toho, že je divokým zvířetem, lev představuje vznešenost, loajalitu, sílu a autoritu. Tetování lva může přijít v různých provedeních. Nejoblíbenější je řvoucí tvář, která dokonale ukazuje svou sílu a divokost. S takovými vlastnostmi nebude těžké zjistit, proč jej nazýváme králem džungle. Jednou z výhod tetování lva je, že vypadá dobře s každým stylem. Můžete jej přizpůsobit přidáním svého oblíbeného citátu nebo jeho preferovanou barvou. Před tetováním lva by bylo rozumné připravit se na to, abyste splnili očekávání.

Kmenové tetování

Jedním z nejlepších a nejoblíbenějších tetování na hrudi, které můžete najít, jsou kmenová tetování. Můžete si vyzvednout nápady na navrhování od různých starověkých kmenů. Aplikace kmenových tetování nezabere mnoho času a jsou velmi atraktivní. Pro nápady na tetování se můžete podívat do starověkých aztéckých, indických a borneských kultur. Každý z nich má svůj vlastní jedinečný a silný design, díky kterému může váš hrudník vypadat macho.

Batman Tattoo

Toto je spíše tetování fanoušků Batmana. Netopýří vzhled je však docela populární, pokud jde o tetování na hrudi. Většina jednotlivců dává přednost tetování netopýra, protože reprezentuje všechny prominentní vlastnosti temného rytíře. Symbol netopýra představuje naději, spravedlnost a obětavost. Zobrazuje také strach, autoritu, sílu a odvahu. Silný význam a atraktivní design je hlavním důvodem, proč ho lidé mají na hrudi. Tetování je také velmi inspirativní, zejména pro ty, kteří doufají, že se zbaví všeho zla kolem sebe. Pokud jste obdivovatelem Batmana, najdete mnoho různých návrhů tetování. Tetování vyhovuje mužům i ženám a je velmi populární mezi různými tetovacími umělci.

Spiderman Tattoo

Podobně jako tetování Batman je tetování pavouka většinou známé mezi Spidermanští fanatici. Spiderman je inspirativní postava, která dokonale představuje spravedlnost, odvahu, naději a inteligenci. V této kategorii určitě najdete mnoho různých designů, které zahrnují odstíny šedé a červené a modré barevné odstíny. Jeden z nejpopulárnějších návrhů také zahrnuje transformaci superhrdiny na Black Spiderman. Všechny návrhy jsou velmi atraktivní, zejména na dobře tónovaném hrudníku. Pokud jste fanouškem inspirativní postavy superhrdiny, neváhejte ji ukázat světu a nechte si vytetovat své oblíbené tetování na hrudi.tetování na hrudi

Tetování lebky

Pokud jde o návrh tetování lebky, nikdy vám nebudou chybět možnosti designu. Lebkové tetování může mít různé významy v závislosti na stylu a účelu. Zde je několik příkladů, které byste měli znát:-

Hlavu smrti– návrh je běžný u obchodníků s drogami a obvykle představuje morální uvolnění. Lidé, kteří mají tmavé a volné postavy, to na hrudi většinou preferují. Struktura tetování většinou obsahuje lebku bez spodní čelisti.

Býčí lebka– struktura návrhu se skládá ze směsi texaského býka a lebky. Znamení označuje postavu s vlastnostmi, jako je síla, odvaha a živost.

Rose Lebka– design je docela zvláštní kombinace, ale na hrudi je docela atraktivní. Většinou představuje vztah mezi životem a smrtí.

Lebka tetování je také populární preference pro mnoho jednotlivců kvůli jeho velitelskému obrazu. Má různé interpretace, které si mnozí z nás mohou spojit se svým životem.

tetování na hrudi

Jelení tetování

Jelení tetování je díky své mužské struktuře vhodnější volbou pro muže. Jelen má zajímavou osobnost, která se skládá z různých pozitivních a negativních vlastností. Jeho tetování představuje ušlechtilost, laskavost, mír a bezpodmínečnou lásku k rodině. Tetování jelena také vyhovuje lidem, kteří jsou věrní a inteligentní. Design také vytváří působivý obraz s dalšími prvky, jako je lebka, vrána nebo kmenový hřeben. Můžete také upravit tetování jelena různými odstíny, čarami, křivkami, abyste vylepšili jeho vzhled.

Tetování pirátské lodi

Cokoli související s pirátstvím se na první pohled může zdát jako nápad na temné tetování. To však rozhodně není případ konečného tetování pirátské lodi. Tetování se skládá z lodi s vlajkou a vztyčenými plachtami. To představuje odvahu a sílu vůle na nejvyšší úrovni. Loď s viditelnými plachtami naznačuje, že se posádka nikdy nevzdává. Pokud máte stejný přístup a milujete nějaké mořské dobrodružství, design je pro vás ideální volbou tetování. Do designu můžete také vložit různé pirátské fráze pro vylepšený vzhled hrudníku.

Nabídka tetování na hrudi

Většina jednotlivců si nechá citovat tetování na hrudi, aby reprezentovala své přesvědčení. Ať už citát pochází z písně, knihy nebo slavného filmu, tetování je pro nositele docela významné. Někteří lidé také nosí tetování citátů pro motivační účely. Fráze jako „Nikdy se nevzdávej“ a „Králové nikdy neumírají“ jsou jedním z běžných příkladů mezi mnoha jednotlivci. Zde je několik dalších příkladů, které si můžete vybrat pro dokonalé tetování na hrudi:-

  • Kompas, který vede, jsou rodiny.
  • Žijte naplno, zemřete prázdní.
  • Nezapomeňte se mít rádi.

Citovat tetování přijít s mnoha možnostmi přizpůsobení. Můžete mít své oblíbené písmo vedle různých barevných možností, abyste zajistili, že vaše tetovací citát bude mluvit nahlas.

Country tetování

Pokud jste pro svou zemi vášniví a chcete jí projevit lásku, nemusí být nošení venkovského tetování špatný nápad. Pokud jste například americkým občanem a chcete tetování vlajky, můžete si vybrat z mnoha návrhů. Orla ve vlajce můžete nosit na hrudi, zatímco původní hřeben může být uprostřed. Mix různých barev a vlajkové struktury se hodí k ploché nebo dobře tónované hrudi. Country tetování jsou také k dispozici v různých velikostech a strukturách v závislosti na vašich preferencích.

tetování na hrudi

Náboženské tetování

Pokud chcete šířit skutečné zamýšlené poselství svého náboženství, proč to neudělat s tetováním? Náboženské verše a znamení mají velký vliv, pokud jsou podány správným způsobem. Písmo by mělo být atraktivní a mělo by být viditelné okem čtenáře, což je možné v tetování.

Dalším důvodem pro použití tetování pro náboženské účely je inspirace. Například jsou k dispozici tisíce biblických veršů, ve kterých můžete hledat inspiraci nebo motivaci. Někteří jednotlivci také nosí náboženská znamení z osobních důvodů. Je důležité si uvědomit, že konkrétní verš nebo symbol může pro něčí život hodně znamenat. V poslední době začalo více lidí nosit tetování na hrudi, aby také vyjádřilo podporu svému náboženství a svému přesvědčení. Můžete si vybrat ze spousty designů a stylů, aby byly viditelnější a přitažlivější.

Dračí tetování

Dračí tetování vypadá jako skvělý nápad, zvláště pokud máte plochý hrudník. Tetování na dračí hrudi představuje sílu, odvahu a autoritu. Kromě těchto vlastností má dračí tetování také silný význam související s různými starověkými civilizacemi. Draci jsou považováni za divoké, inteligentní a laskavé zároveň. V čínské mytologii se nacházejí různé druhy draků, kteří mají různé rysy. Pokud si myslíte, že máte podobné vlastnosti, tetování draka by se mohlo dobře hodit k vaší hrudi.

Jednou z výhod tetování draka je, že je možné jej upravit na různé délky. Můžete přidat různé uvozovky, ikony a další úpravy, aby to vypadalo ještě atraktivněji.

tetování na hrudi

Diamantové a růžové tetování

Pokud hledáte dokonalé tetování pro vyjádření své nehynoucí lásky k někomu, je to vaše nejlepší volba. Diamantové a růžové tetování má různé osobnostní rysy. Patří sem věrnost, láska, čistota a krása. Někteří jedinci také věří, že tetování představuje nekonečnou lásku. Jednou z nejznámějších kategorií tetování diamantů a růží je téma modrého diamantu a červené růže. Tetování ukazuje diamant vycházející z nitra růže, díky čemuž je hodný pohled vidět.

Můžete také dále přidat na kráse designu provedením určitých úprav. Díky svému výraznému vzhledu je design vhodný také pro vaši paži, kyčle nebo páteř.

Tetování na hrudi hada

Další populární a zajímavá kategorie designu tetování, určitě si nemůžete dovolit nechat ujít nejlepší tetování na hrudi hada. Zaručují atraktivní vzhled hrudníku a přicházejí s různými možnostmi přizpůsobení.

Zde je několik běžných hadích tetování a jejich interpretace, které byste měli znát:-

  • Král kobra- pokud hledáte něco, co by představovalo důstojnost a bohatství, design kobry krále je vaší nejlepší volbou. Je to perfektní design pro jednotlivce, kteří se považují za nadřazené ostatním.
  • Kombinace lebky a hada- perfektní způsob, jak někomu připomenout jejich smrt, design lebky a hada je často umístěn do temné strany. Je docela populární v boji proti gangům a drogovým dealerům.
  • Kombinace draka a hada- kombinace je jedinečná a představuje jemnou rovnováhu přírody. Drak zobrazuje divokou stránku přírody, zatímco had ji uklidňuje.

tetování na hrudi

Kyborgské tetování

Pokud se považujete za stroj s lidským srdcem, návrhy kyborgského tetování jsou rozhodně vytvořeny pro vaši hruď. Existuje mnoho biomechanických návrhů tetování, které si můžete vybrat, aby váš hrudník vypadal nápadně. Tyto návrhy jsou velmi populární, protože jsou inovativní a zcela odlišné od tradičního tetování na hrudi. Další dobrá věc na takových tetováních je, že jsou kreativní a nevyžadují nakreslení konkrétní techniky. Tetovací umělec může vytvořit biomechanické tetování na základě své představivosti a přesto skončit s atraktivním designem. Aby to vypadalo jinak, můžete přidat démony, upíry a některé další jedinečné prvky, aby byly tyto návrhy ještě inovativnější. Tyto návrhy tetování jsou k dispozici na mužských i ženských preferencích, které si můžete užít.

Tetování sovy

Kromě své poutavé postavy nese tetování sovy několik zajímavých interpretací. Mezi ně patří moudrost, nezávislost, svoboda a síla znalostí. Jedinci s takovými vlastnostmi si s větší pravděpodobností pořídí různá tetování sovy.

Sova má některé jedinečné vlastnosti. Má velké oči, které mu mohou pomoci při lovu za špatných světelných podmínek. Má vynikající lovecké schopnosti a je vybaven vynikajícím zrakem. Díky těmto vlastnostem je tetování sovy pro mnoho jednotlivců docela symbolické a inspirativní. V poslední době tetovací umělci představili kreativní návrhy tetování sovy. V současné době můžete vidět tetování sovy s větvemi, hodinami a dalšími tradičními a jedinečnými prvky. Pomáhají tetování vypadat ještě atraktivněji pro oči.

Armor Chest Tattoo

Brnění tetování je většinou považováno za vhodnou volbu pro lidi, kteří představují statečnost na nejvyšší úrovni. Brnění je štít, který nabízí ochranu proti různým nebezpečím, se kterými se můžeme určitě ztotožnit. V dnešní době je tetování brnění kombinováno s různými zvířaty, květinami a dalšími prvky, aby měl design jiný význam. Některé příklady zahrnují brnění s růží, brnění se lvem a brnění s vlkem. Takové návrhy přicházejí s různými možnostmi přizpůsobení, které můžete využít pro vylepšený vzhled hrudníku.

Hra o trůny Tetování domů

Mít svou oblíbenou hru o trůny s hřebenem na hrudi by nebyl vůbec špatný nápad. Pokud jste fanouškem slavné série, můžete si nechat udělat tetování na podporu svého oblíbeného domu. Pokud jste například Starkým obdivovatelem, bude se vaše tetování skládat ze strašlivého vlka. Podobně bude mít fanoušek Lannister tetování lva a fanoušek Targaryen tetování draka.

Lord of the Rings Tattoo

Bylo by docela ctí mít na hrudi tetování jedné z nejikoničtějších beletristických sérií všech dob. Pokud jste obeznámeni s různými populárními postavami v seriálu, určitě budete zvažovat jejich tetování. Mezi oblíbené možnosti patří Aragon, Gandalf a Hobiti. Chcete -li získat nejlepší tetování, budete muset najít vhodného umělce, který má dobré realistické barvy a různé kreativní návrhy.

tetování na hrudi

Ptačí tetování

Různá ptačí tetování mají různé významy. Ptáci jsou oblíbenou volbou pro tetování na hrudi kvůli různým dostupným možnostem přizpůsobení. Zde jsou některé z běžných možností:-

  • Orel tetování–Orl představuje vůdcovství, sílu a moudrost. Pokud věříte v takové kvalifikace, tetování bude určitě vyhovovat vaší hrudi.
  • Peacock Tattoo– představuje laskavost, péči a znalosti.
  • Havraní tetování– toto jsou jedny z nejoblíbenějších v kategorii tetování ptáků. Havraní tetování popisuje osobnost s rysy, jako je moudrost, mír a rovnováha mezi dobrem a zlem.

Tetování žraloka Hammerhead

Pokud máte skvělý instinkt k přežití a sebevědomou osobnost, je tetování žraloka dobrou volbou pro váš hrudník. Žralok také znamená vlastnosti, jako je nebojácnost, síla a půvab, což z něj činí inspirativní tetovací nápad. Žraločí tetování vyhovuje těm jedincům, kteří nejsou ovlivněni emocionálními obtížemi. Je to proto, že žralok má charakter bez emocí. Pokud jste fanouškem žraloků, můžete své tetování dále upravit přidáním různých akvarelových odstínů a dalších doplňkových prvků.

Sands of Time Tattoo

Úžasný design tetování se skládá z brýlí obklopených orlím křídlem a tvářemi žen. Tváře jsou vidět na pokraji rozpadu, což naznačuje konec času. Návrh také obsahuje růže, což dále vysvětluje, že všichni muži nakonec zemřou. Přesný význam návrhu je, že čas se krátí a my ho musíme používat moudře. Tetování je nejvhodnější pro dobře tónovaný hrudník a lze jej upravit pomocí několika kreativních návrhových možností.

Meditační tetování kostry

Design může na první pohled vypadat trochu neobvykle. Je to však jednoduché a docela zajímavé s hlubokým významem. Skládá se z jednoduché kostry, která medituje pod jasným měsíčním světlem. Kostra vypadá, že se usmívá a cítí se uvolněně. Znamená to, že někdy si musíte udělat čas na odpočinek. Návrh také ilustruje důležitost zachování vnitřního míru. Meditující tetování kostry je vhodnější pro střed hrudníku s různými možnostmi přizpůsobení, které máte k dispozici.

tetování na hrudi

Tetování na mapě světa

Tetovač nakreslí design na rameno a natáhne jej k hrudi. To znamená, že nositel nese na svých bedrech velkou zodpovědnost. Pokud se dokážete spojit s hlubokým významem, tetování na mapě světa je pro vás to pravé. Design je čistě černobílý. Černá část se skládá z oblasti pokryté vodou, zatímco bílá oblast představuje pevninu. Můžete mu však přidat trochu kreativity přizpůsobením pomocí různých barevných stylů.

Tygří tetování

Jeden z nejlepších dravců ve svém prostředí, tygr, je dokonalou reprezentací síly a síly. Má charakter, který také zobrazuje nebezpečí, divokost a odvahu. Pokud dokážete splnit jeho pověst, bude pro vás tetování tygra určitě hodnou volbou. Pokud jde o tetování tygrů, můžete najít různé návrhové kombinace. Nejoblíbenější je ten, kde tygrova řvoucí tvář má všude kolem červené plameny.

tetování na hrudi

Tetování zbraní

Tetování zbraní tvoří některé z nejlepších designů, které můžete pro svoji hruď najít. I když se může zdát, že má negativní obraz, tetování zbraní může také představovat některé pozitivní interpretace. Patří sem bezpečnost, moc a čest. Můžete také použít tetování zbraní k reprezentaci významů, jako je smělost, svoboda, respekt, riziko, autorita atd.

Podobně jako u jiných kategorií, tetování zbraní také přichází v různých provedeních a stylech, které lze přizpůsobit určité délce.

Někdy může být výběr tetování na hrudník trochu obtížné. Vaše preferované tetování by mělo mít dostatečnou hodnotu a význam, než se dostane na vaše tělo. Při výběru byste měli být moudří a opatrní, abyste zajistili, že váš oblíbený design stojí za tu bolest.