Pokud jste tetování a chcete na svém těle předvést krásu umění a obrazů, můžete to udělat správně tím, že si necháte vytetovat rukáv. Tetování na rukávu se objevuje na celé paži a je celkem popisné. Existují různé typy rukávových tetování a také můžete vytvářet své návrhy. Nejlepší na tetování rukávů je, že vám umožní být kreativní; navíc si díky velkému prostoru můžete vyzkoušet velké popisné tetování. Pokud chcete, aby si lidé všimli vašich tetování, tetování na rukávu je nejlepší způsob, jak to udělat, a jsou velmi poutavé. Abychom vám pomohli, níže uvedené je několik skvělých nápadů na tetování rukávů, které vám vyrazí dech.

Kmenové tetování

kmenové tetování na rukávu

Kmenové tetování jsou dokonalým tetováním na rukávu, které vám pomůže pokrýt celou kůži úžasným uměním. Jaký lepší způsob, jak ukázat hrdost na své dědictví, než nechat si ho vytetovat na tělo? Kmenová tetování přicházejí v různých provedeních a detailech a mnoho tetovacích umělců používá na vytváření kmenových vzorů na kůži převážně černý inkoust. Tyto designy jsou velmi poutavé a dobře se hodí pro muže i ženy. Vyberte si tedy působivý kmenový design, který by mohl upoutat vaši pozornost a nechat si ho vytetovat jednou rukou najednou!

Význam

Počáteční trend tetování začal kmenovým tetováním a mnoho kmenových skupin by považovalo kmenové tetování za znak dospělosti chlapce. Dodnes se tato tetování běžně nosí, zejména u lidí, kteří stále věří v reprezentaci dospělosti.

Tetování s citací na půl rukávu

rukáv tetování tetování

Pokud rádi čtete knihy nebo vás nějakým způsobem inspirovalo oblíbené rčení nebo citát, pak byste si měli dát toto tetování s citací v půl rukávu. Toto tetování obsahuje citát vytetovaný na rukávu černým inkoustem. Můžete si vybrat styl písma pro citát, který chcete vytetovat. Aby bylo tetování trochu prezentovatelnější, můžete si nechat po celé citát vytetovat několik růží nebo květin, aby správně zakryly poloviční rukáv.

Význam

Když si necháte vytetovat svůj oblíbený citát nebo přísloví, pomůže vám to v dobách, kdy jste na dně nebo když potřebujete nějakou motivaci. Nikdy nevíte, vaše docela tetování může inspirovat i někoho jiného, ​​pokud narazí na vaše tetování. Takže se trochu inspirativní a kreativní s tímto báječným citát tetování.

Ozbrojený drak

dračí tetování na rukávu

Prozkoumejte draka uvnitř sebe tím, že si necháte vytetovat toto dračí rukáv. Toto tetování obsahuje černého napuštěného čínského draka, který ti v polovině cesty teče po rukávu. Detaily v tomto tetování jsou pozoruhodné a drobné umělecké dílo provedené na drakovi činí toto tetování jedinečné jako vždy. Existuje mnoho typů dračích tetování, ze kterých si můžete vybrat, a většina z nich obsahuje černý inkoust. Přiveďte v sobě Daenerys Targaryen a pořiďte si toto tetování s ohnivým dračím rukávem.

Význam

Dračí tetování představuje sílu, štěstí, moc a moudrost. Pokud chcete, aby vám něco připomnělo tyto důležité vlastnosti, nejlepší způsob, jak to udělat, je pořídit si toto fantastické tetování.

rukávové tetování

Tetování s lebkovým rukávem

Tetování na rukávech s lebkou je docela běžný design tetování na rukávu, který běžně nosí muži. Toto tetování obsahuje obličej s černou napuštěnou lebkou, který ti padne na paži, a černé obrysové růže s červeným inkoustem uvnitř. Růže se objevují pod lebkou nebo vyplňují mezery celé vaší paže. Existuje mnoho různých typů tetování rukávů s lebkou, které můžete vyzkoušet. Požádejte svého tetovacího umělce, aby vás provedl nalezením dokonalého designu lebky.

tetování rukávu lebky

Význam

Tetování lebky a růže má velký význam, protože symbolizuje, že každý člověk má dvě strany. Jedna je dobrá stránka a jedna zlá. Toto tetování v zásadě zobrazuje dvojí povahu člověka. Pokud milujete lebky, nechtěli byste si nechat ujít toto exotické tetování.

Akvarel rukáv tetování

Pokud hledáte tetování, které je jedinečné a barevné, už nehledejte, protože toto tetování s akvarelovým rukávem je pro vás ideální volbou. Toto tetování obsahuje akvarel napuštěné peří s barvami jako modrá, fialová a mořská modrá, které pomalu mizí v malé vrány vycházející z peří. Toto tetování má dokonalé snímky, díky čemuž je tak jedinečné a zajímavé. Připravte se tedy na to, že si na rukáv dáte trochu barvy a roztočte toto tetování s akvarelovým peřím.

Význam

Toto tetování je symbolické, protože představuje svobodu, pravdu, odvahu a cestování. Pokud hledáte tyto důležité prvky života, určitě zde najdete toto okouzlující tetování.

Sova & Tetování s květinovým rukávem

Buďte kreativní s tímto barevným tetováním rukávů sovy a květin a dosáhněte jednoho z nejlepších návrhů tetování. Toto tetování obsahuje barevnou inkoustovou sovu vzhůru nohama a obklopují ji různé druhy barevných květin. V tomto tetování se objevuje několik barev, jako je mořská zelená, růžová, žlutá, červená, zelená a další. Tyto barvy pomáhají tetování vyskočit.

Význam

Toto tetování má také velký význam, protože sova znamená přechod, moudrost a znalosti. Mnoho kultur vidí Sovu jako ochránce smrti a pomáhá vám komunikovat s tím, kdo už není. Květina znamená štěstí a krásu. Oba významy dohromady, zanechávají ve vás velmi smysluplné a symbolické tetování.

Hodiny tikají!

tetování na rukávu

Toto tetování na rukávu může být pro vás překvapením, ale tetování na hodiny je docela silné a zanechá vám fantastickou potrhanou ruku. Toto tetování obsahuje černé inkoustové staré školní vintage hodiny s římskými číslicemi obklopené růžemi a malým obličejem lebky. Na jednom oku lebky jsou hodiny. Toto tetování je králem detailů a tatér použil různé techniky stínování a konturování, aby v tomto tetování zdůraznil realismus. Tetování pokrývá celou paži shora dolů.

Význam

Toto tetování je připomínkou, jak rozumně využít čas. Tvář lebky ukazuje, že vám na tomto světě nezbývá mnoho času. Kdykoli máte pocit, že svůj čas nevyužíváte dobře, toto tetování vás probudí z fantazie, ve které žijete, a vrátí vás zpět do reality.

Tribal Arrow Tattoo

tribal arrow tattoo

Toto tetování tribal arrow je tetování s polovičním rukávem, které se objevuje na spodní polovině vaší ruky. Toto tetování obsahuje černý napuštěný kmenový šíp se spoustou šedých odstínů, napuštěnými detaily a peřím nahoře. Tetovací umělec nechal mezery mezi šipkou, aby vytvořil lomítka s trochou červeně napuštěných detailů, aby to vypadalo divoce. Existuje mnoho typů šípů, které si můžete nechat vytetovat na pažích, například 3D šipky a geometrické šipky. Pokud chcete na paži vytetovat něco posvátného a smysluplného, ​​měli byste si nechat udělat toto brilantní tetování.

Význam

Toto tetování je nejen přitažlivé, ale má také velký význam. Tato šipka s jedním hrotem vám dává pocit bezpečí a ukazuje, že vám nemůže ublížit. Může vás také motivovat, abyste se vydali správným směrem.

rukávové tetování

Matka příroda

tetování přírodních rukávů

Pokud hledáte způsob, jak ztvárnit svou lásku k Božímu stvoření a Matce přírodě, už nehledejte, protože toto tetování Matky přírody je nejlepší způsob vyjádření. Toto tetování obsahuje černobílý obraz krásných přírodních objektů, jako jsou rostliny, motýli a ptáci. Můžete přidat tolik botanických ilustrací, které chcete, aby toto umělecké dílo ožilo.

Význam

Toto tetování vám pomůže ocenit matku přírodu. Symbolizuje mnoho věcí, jako je spiritualita, svoboda a sebeřízení. Pokud chceš cítit se blíže k zemi a přimět ostatní, aby si uvědomili, jak důležité je starat se o životní prostředí, pak byste si měli toto vynikající tetování na rukáv hned dát!

Úplné zatemnění

tetování na zatemňovací rukáv

Pokud hledáte jedinečné tetování přes horní rukáv, toto extravagantní tetování s úplným zatemněním rukávu je pro vás to pravé. Pokud vás nezajímá získávání různých designů, můžete jít úplně do černého a nechat si celou ruku potřít černou. Tetovací umělec použil pro realistický obraz tmavé odstíny černého inkoustu. Připravte se proto, že se s tímto dramatickým rukávovým tetováním roztočí hlavy.

Význam

Toto tetování je většinou pro lidi, kteří chtějí předvést něco úplně ze svého života nebo vyniknout v davu. Mnoho lidí to také dostane, aby něco skryli na rukou, zvláště pokud si tím nejsou jisti.

Havran &Vlk

havran a vlk rukáv tetování

Hledáte něco dramatického a názorného? Už nehledejte, protože toto tetování s havraním a vlčím rukávem vám pomůže dosáhnout správného množství dramatu. Toto tetování obsahuje černobílý napuštěný vlčí obličej s kolem procházejícím černým napuštěným havranem. Pozadí tetování zobrazuje scénu lesa s přeletujícími borovicemi a vránami. Toto tetování už nemohlo být dramatičtější a skutečnější. Úžasné detaily a stínování oživují toto dechberoucí tetování.

Význam

Toto tetování má nejen vynikající snímky, ale má i hluboký význam. Vlk představuje ochranu a moudrost, zatímco havran symbolizuje pozitivní a negativní vibrace. Havrani většinou představují strážce tajemství. Pokud ve své duši držíte nějaká hluboká tajemství, můžete si o sobě myslet, že jste havran, a uvidíte vlka jako ochránce, který chrání vaše nejhlubší temná tajemství.

rukávové tetování pro muže

Síla květin

tetování s květinovým rukávem

Květinové tetování je jedním z nejlepších ženských tetování na rukávu, které ozdobí vaše paže. Mají pro ně chladnou a fascinující přitažlivost. Toto tetování obsahuje různé černé květinové vzory potřísněné po celé tvé ruce. Vždy můžete přidat barevný inkoust, aby květiny vyskočily. Jedním z nejlepších designů květin jsou kmenové květiny, protože vám pomohou dosáhnout více navrženého vzhledu. I když jsou tyto návrhy ženské, mnoho mužů si také nechává tetovat květinové rukávy, aby své druhé polovině předvedlo svou lásku a náklonnost.

Významy

Květinové tetování má velký význam a přidružuje se k mnoha náboženským původům. V dnešní době pro mnoho lidí představuje květinové tetování lásku a štěstí. Pokud tedy doufáte v nějaké štěstí ve svém životě, toto tetování vám to může pomoci najít.

Lev & Tetování s růžovým rukávem

tetování lva a růže

Toto tetování lva a růže je dalším neuvěřitelným tetováním na rukávu, které má velký význam a obraznost. Toto tetování obsahuje černobílý napuštěný lví obličej se dvěma růžemi pod lvem. Pro dramatický dotek tetování používá techniku ​​černého stínování, aby tetování dodalo určitou hloubku. Tetování pokrývá celou paži.

Významy

Lev a růže mají silný význam. Toto tetování představuje touhu a vášeň každého člověka a to, jak jsou připraveni překonat strach, a ukázat tak svůj růst jako nový, změněný a zdravější člověk. Pokud máte pocit, že se vaše osobnost může vztahovat k symbolice tohoto tetování, pak byste si ho měli pořídit a zabít ho na ruce.

Vikingové

tetování vikingského rukávu

Pokud si chcete nechat vytetovat na rukáv něco historického a divokého, určitě byste měli jít na toto tetování vikingských rukávů. Toto tetování obsahuje černě napuštěnou scénu Vikingů během války s germánskými vzory a různými mytologickými postavami. Toto tetování pokrývá téměř celou paži a vypadá zcela exoticky. Takže se připravte rozdat některé hlavní historické vibrace vyzkoušením tohoto fantastického tetování na rukávu.

Významy

Toto tetování symbolizuje sílu a ochranu. Pokud se chcete vykreslit jako jedinec, který je připraven čelit jakýmkoli obtížím, které se jim naskytnou, pak je to pro vás dokonalé tetování. Mnoho lidí si nechává toto tetování také předvést svou lásku ke slavné televizní show Vikingové.

Portrét Tetování na rukávu

Portrétní tetování na rukávu

Jak rosteme, křížíme se s různými lidmi. Jen velmi málo lidí se vás však skutečně dotýká, i když se s nimi často nesetkáváte. A nejlepší způsob, jak předvést svůj obdiv k nim uměleckým způsobem, je nechat si vytetovat portrét na rukáv. Tento portrét může být milovaného člověka, člena rodiny nebo celebrity. Mnoho celebrit jako Jeffree Star, Justin Bieber a Miley Cyrus má na těle vytetované inspirativní idoly. Portrétní tetování většinou obsahuje černý inkoust s květinami a srdíčky pro vylepšení obrazu. Váš rukáv je ideálním místem pro portrétní tetování; tímto způsobem získáte dostatek prostoru pro vytetování dokonalého portrétu.

Význam

No, není to tetování, které má význam, ale osoba, jejíž obraz si vytetujete na rukáv. Portrét ukáže vaši lásku, obdiv a spojení s danou osobou.

rukávové tetování pro ženy

Mechanik muž

mechanické rukávové tetování

Pokud máte náladu s tetováním na rukávu získat skutečnou technickou stránku a dosáhnout 3D efektu, měli byste vyzkoušet toto mechanické tetování na rukávu. Toto tetování obsahuje černobílý napuštěný mechanismus hodin. Drobné mechanické detaily v tomto tetování jsou to, co je činí tak jedinečnými a zajímavými; ukazuje vnitřní součásti hodin. Takže jste připraveni chlubit se tímto unikátním tetováním na paži? Pokud ano, pospěšte si a získejte tohoto impozantního mechanika jako další značku těla.

Význam

Toto tetování představuje vnitřní strukturu stroje. Ale ve skutečnosti představuje pracovitou povahu lidí. Ukazuje, jak fungujete jako stroj, pokud jde o dokončení něčeho důležitého. Pokud milujete stroje a pracujete v oboru mechaniky, měli byste toto tetování vyzkoušet.

Milovníci hudby

hudební rukáv tetování

Na rukáv si můžete nechat vytetovat něco, co souvisí s hudbou, zvláště pokud máte s hudbou hluboký vztah. Vaše tetování se může skládat z oblíbeného nástroje s černými inkoustovými notami nebo si můžete pořídit DJ gramofon se vytetovanými sluchátky. Tato tetování by vypadala nejlépe černým inkoustem a pokrývala celou paži.

Význam

Toto tetování je pro vás ideální, pokud máte vášeň pro hudbu nebo vám hudba pomohla překonat těžké a smutné okamžiky života, jak to obvykle bývá. Nechte si tedy vytetovat toto hudební pouzdro a rozjasněte rytmický tón na svém rukávu.

Silueta Rodinné tetování na rukávu

silueta rodinné rukávové tetování

Pokud chcete někomu ze svých rodinných příslušníků umělecky ukázat svou lásku a uznání, měli byste vyzkoušet toto siluetové tetování rodinných rukávů. Toto tetování obsahuje černě napuštěnou siluetu dvou lidí, kteří se drží za ruce a jdou po silnici. Pokud jste ztratili člena rodiny, můžete si dát datum narození nebo úmrtí vytetovat na siluetu s černým napuštěným srdcem poblíž.

Význam

Toto tetování zobrazuje, že rodina vždy drží pohromadě bez ohledu na to. Můžete si také nechat vytetovat jejich jméno a rozšířit tak tetování. Pořiďte si tedy toto krásné tetování a ukažte svou lásku k této zvláštní osobě ve vaší rodině.

Celtic Warrior Sleeve Tattoo

Celtic Warrior Sleeve Tattoo

Pokud jste zamilovaní do ideologie za Kelty, měli byste vyzkoušet toto tetování rukávů keltského válečníka. Toto tetování obsahuje tradiční propletený vzor černé a šedé barvy s mužem držícím luk a šíp připravený namířit svou ránu. Toto tetování je opravdu krásné, zejména s keltským designem, který pokrývá celý rukáv.

Význam

Toto keltské tetování představuje sílu, mužnost, hrdinství, postavení a trvanlivost. Muži běžně nosí tato tetování, protože jim pomáhá identifikovat se jako válečníci ve své rodině, kteří mohou pomoci v jakýchkoli náročných časech a temnotách. Pořiďte si toto smysluplné a silné tetování na rukáv hned teď a vyhoďte pár velkých mužských dobrých vibrací.

rukávové tetování

Časté dotazy

Kolik času zabere získání rukávu?

Čas potřebný k tetování rukávů závisí na několika věcech. Za prvé to závisí na zkušenostech tetovacích umělců s tetováním na rukávu, a za druhé, záleží na typech a designu rukávového tetování, které získáte. Pokud si pořizujete tetování s polovičním rukávem, bude jeho dokončení trvat kratší dobu ve srovnání s tetováním s plným rukávem. Některé návrhy také obsahují mnoho detailů a přesnosti. Maximální doba každé relace je tři až šest hodin. Bez ohledu na to, jak dlouho může sezení trvat, konečné výsledky opravdu stojí za to.

Jak probíhá proces tetování rukávových tetování?

Proces tetování na rukávu je víceméně stejný jako ostatní tetování. Jakmile si vyberete požadovaný design, tetovací umělec načrtne design na vašem rukávu v první relaci. A ve druhém sezení začne kreslit detaily a může provádět stínování. Poslední relace zahrnuje přidání barev a finální úpravy. Celkově budete muset jít na dvě nebo tři sezení, která by mohla trvat asi měsíc v závislosti na vašem tetování.

Čeho se mám vyvarovat poté, co si nechám vytetovat rukáv?

Jakmile si necháte vytetovat rukáv, musíte se o něj náležitě starat, protože je ve velmi zranitelné oblasti, kde je neustálý pohyb. Za prvé se budete muset pokusit omezit pohyb ruky na první zhruba týden. Vyhněte se aktivitám, jako je plavání a dlouhé koupele, protože časté vystavování vodě a vlhkosti vodního tepla poškodí vaše tetování. Nenoste košile s dlouhým rukávem nebo džínové bundy, protože by to mohlo vést k růstu bakterií na vaší ruce. Noste volné a bavlněné oblečení. Nakonec omezte pobyt na slunci, protože sluneční paprsky vedou k nerovnoměrnému hojení a plašení.

Závěrečná slova

S pomocí výše uvedených zajímavých tetování rukávů si nyní můžete umělecky zakrýt ruku vyzkoušením některých z těchto úžasných, poutavých designů. Neztrácejte tedy více času přemýšlením a připravte se zabít stylový vzhled s tímto designem jemného rukávového tetování.