Pokud jde o tetování, nápady jsou nekonečné. Od uvozovek až po posvátné symboly se můžete rozhodnout pro cokoli, co doplní vaši osobnost.

Různí lidé si vybírají odvážné vzory a dokonce i napuštěnou lebku na svém těle, zatímco mnoho milovníků tetování dává přednost trvalému motýlu.

Vypadá to jako ženský nápad. Můžete najít jednoduché nebo motýly s několika vzory. Není pochyb o tom, že každý přitahuje tento jemný hmyz a vypadá skvěle jako tetování.

Barevné stvoření zobrazuje také lidskou transformaci, a proto je považováno za skvělý nápad na tetování.

Nechat si tetovat má stát se široce sledovaným trendem mezi mladými dospělými i dospělými. Možná jste viděli mnoho teenagerů s jedním nebo více tetováním, které předvádějí své skutečné já.

Stejně jako ostatní vzory nebo vzory, motýli také popisují vaši jemnou a elegantní stránku. To je jeden z hlavních důvodů, proč většina žen dává přednost tetování motýla. Můžete také najít spoustu vynikajících návrhů tetování motýlů. Získání jednoho se díky své všestrannosti stalo trendem.

Pokud se chcete stát součástí rozjetého vlaku, doporučujeme nejprve zvolit dočasné tetování motýla. Tímto způsobem získáte jasný obraz o tom, zda mluví o vaší osobnosti, nebo ne. Vše, co potřebujete, je strávit nějaký čas hledáním toho, jaký tvar, velikost a barvu byste chtěli.

Navíc vyzkoušet něco nového s permanentním inkoustem nezní jako chytrý nápad, protože se toho nemůžete rychle zbavit v případě nežádoucího výsledku.

motýlkové tetování

Proč ženy dávají přednost tetování motýlů

Můžete souhlasit s tím, že většina návrhů tetování motýlů vypadá bez námahy dobře na konkrétních částech těla žen, jako je krk, kotníky a zápěstí. Jemné motýlí tetování na boku krku nebo kotníku zvýrazňuje celkovou krásu a působí módně a elegantně.

Proto je tetování motýlů běžné u žen všech věkových kategorií. Stojí za zmínku; většina pracovišť nevítá odvážné nebo gotické tetování. Rozhodnout se pro roztomilého a barevného motýla se tedy i v tomto kontextu jeví jako bezpečná sázka.

motýl tetování design

Slavné vzory tetování motýlů

Tetovací vzory vypadají atraktivně, pokud jsou umístěny na pravé části těla. Například různí tetovači doporučují nechat si udělat malé motýlkové tetování na ruce, zápěstí, kotníky, chodidla a krk.

Měli byste dostat velké, jako například keltské a kmenové motýly, nejlépe na záda. Také si můžete namalovat fantastickou scénu scrollování motýlů na pažích, stranách trupu nebo nohou, protože takovéto vzory dobře fungují na více rozšířených částech těla.

Středně velké tetování vypadá skvěle na ramenou a nadloktí. Podrobný design tetování potištěný tmavými odstíny na ramenou nebo krku nemůžete využít naplno.

Proto je lepší se předem rozhodnout, jaký druh tetování by se hodil na část těla, kterou plánujete tetovat.

Viz také:

  • 125+ návrhů tetování motýlů pro zobrazení transformace
  • Infikované tetování: Známky, příčiny, jak vyléčit & Všechno
  • 10+ věcí, které potřebujete vědět o odstranění tetování laserem
  • 125 maorských tetování: tradice a trend (s významem)
  • 14 typů ušní piercing: Jak moc to bolí ?

motýlí tetování

Zde je několik nápadů, jak upustit čelist pro tetování motýlů

1. Motýl na nápadu lustru

Motýl sedící na lustru vypadá podmanivě. Tato myšlenka je příkladem kreativity. Detaily vytvářejí na těle výrazné linie. Motiv motýla na lustru vás osloví, pokud hledáte rozumný nápad na tetování motýla.

2. Tribal Design Tattoo

Kdo by neocenil přímočarý, ale elegantní design tetování? Nápad na design kmenových motýlů vypadá docela konkrétně, pokud je vyroben z drahokamů. Tetování s drahokamy zní kreativním způsobem, jak na něj upozornit. Navíc doplní vaši ženskou stránku.

3. Barevný design motýla

Vybrat si správné odstíny pro kreativní tetování motýlů je umění. Svůj životní styl můžete obohatit půvabem tím, že si na krk necháte vytetovat barevné motýly. Jasné barvy dobře splynou s jakýmkoli odstínem pokožky. Vyniknou však proti bledé pokožce a blonďatým vlasům.

4. Tetování s motýlím rukávem

Tetování na rukávu vypadá trendově a elegantně. Získání motýla s květinovými detaily navíc zní jako nápad vybalený z krabice. Můžete jít na tradiční motýly a květiny v rukávech a přijít s něčím novým a vzrušujícím. Začlenění odstínů dle vašeho výběru tomu ještě dodá svěžest.

5. Tetování stínového motýla

To se zdá být zábavný nápad, pokud plánujete pořídit si odpovídající tetování se svými přáteli. Stínové tetování motýlů zní roztomilým způsobem, jak ukázat jednotu a pouto, které sdílíte se svými přáteli. Kromě toho byste místo konvenčních vzorů měli dostat siluety motýlů. Tímto způsobem by vaše tetování více vyniklo. Mít tři nebo více stínů motýlů – každý větší než předchozí motýl – vám jistě přinese spoustu komplimentů.

6. Motýli v představě Mandaly

Motýli v Mandale vypadají jako symbolický design. Pokud hledáte nádherné detaily, měli byste zvážit pořízení takového. Možná jste viděli různé vzory tetování. Motýli v Mandale určitě uspokojí vaši potřebu definice. Tato myšlenka ukazuje, že s tetováním motýlů můžete být kreativní.

7. Design bílého motýla

Nemusíte se stresovat barvami tetování. Je zcela běžné získat buď černého motýla, nebo mix různých odstínů. Jedinečným tetováním můžete zůstat jedineční. Bude zahrnovat sofistikovanost vašeho celkového vzhledu. Křehká křídla nakreslená bílou navíc budou líčit jeho křehkost. To je něco, co nemůžete získat, když je motýl napuštěný černou barvou. Pokud máte tmavou pleť a obejmete ji, měli byste vyzkoušet bílé tetování.

8. Nápad na moderní tetování motýlů

Motýl se zářivým barevným schématem a roztrženými křídly nejenže vypadá stylově, ale je to také jedinečný nápad. Poté, co jste se rozhodli pro toto odvážné umělecké dílo, získáte spoustu komplimentů za to, že jste kreativní a rozhodli jste se pro odvážné barevné schéma.

9. Přímé tetování motýla

Není pochyb o tom, že tetování motýlů vypadá jako ženský nápad. Navzdory tomu můžete najít nápady, které pro muže dobře fungují. Motiv inspirovaný můrou není stereotypně ženský design. Budete příjemně překvapeni, když zjistíte, že přímočarý design zahrnuje minimum detailů a vypadá dobře v jakékoli velikosti. Velké tetování motýla na hrudi se zdá být zábavným způsobem, jak vylíčit vaši osobnost.

10. Symetrický design tetování nohou

Symetrickým nápadem na tetování se nikdy nemůžete pokazit. Vypadá to krásně a hravě zároveň. Také můžete porušit pravidla symetrie, pokud dáváte přednost různým motýlům na každé noze. Zbytek návrhu byste měli ponechat dívčí, abyste z této myšlenky vytěžili maximum. Mnoho tetování rady, jak získat symetrické vzory na nohou. Pokud jsou však tyto návrhy provedeny správně, mohou vypadat nádherně i na jiných částech těla.

11. Realistická myšlenka tetování

Pokud jde o tetování motýla, můžete se rozhodnout pro pragmatický přístup. Vyniknou detaily, velikost a barevné schéma motýlů s potiskem růží se zářivými odstíny červené. Myšlenka se zdá být tradiční, ale kombinace růží a motýlů nikdy neztrácí kouzlo. Neváhejte tedy a přidejte svému vzhledu nějakou barvu.

12. Motýli na větvích

Neměli byste přehlížet skutečnost, že někdy méně je více. Můžete jít na minimální barvy, velikost a tvar tetování a stále to může vypadat nádherně. Motýli na větvích by vypadali jako obraz visící v umělecké galerii, kdyby byl správně napuštěn. Ukáže také vaši vášeň a ocenění pro umění.

13. Glam up zápěstí

Je zřejmé, že ne každý je fanouškem velkých a dramatických tetovacích návrhů. V takovém případě byste měli zvážit pořízení malého. Stojí za zmínku, že stále můžete získat detaily v malých designech tetování motýlů. Můžete požádat svého tetovacího umělce, aby společně s lehkými tahy nastínil strany každého motýla, aby u malého motýla získal správné množství detailů. Také můžete ponechat každého motýla ve stejné nebo výrazné velikosti. Kromě toho získání série malých motýlů na zápěstí v kombinaci s čerstvou manikúrou nejen vypadá úžasně, ale přináší stylovou a elegantní stránku každé ženy.

14. Motýl s modrým odstínem a krajkovými křídly

Je pravda, že kreativitě se meze nekladou. V současné době můžete přidat tolik definic, kolik chcete, aby vaše tetování vyniklo. Měli byste zkusit zvolit motýla s modrými odstíny a krajkovými křídly. Vypadalo by to jako skutečný motýl. Navíc můžete na křídlech získat mírnou křivku, abyste krásně dokončili design. Tato úžasná myšlenka jde dobře i na záda.

15. Myšlenka rámu motýla

Asymetrické tetování nohou je skvělou možností, jak předvést svou tajemnou osobnost. Můžete jít na motýla spolu s krajinou v rámu, abyste dosáhli mimo design tetování boxu. Vypadá to hezky. Můžete jej buď položit na nohu nebo na paži a pochlubit se tak svým tetováním.

16. Obří motýlí tetování

Na velikosti tetování do určité míry záleží. Velký motýl nakonec upoutá více pozornosti a budete dostávat komplimenty. Některé z velkých návrhů vám umožňují začlenit detaily, abyste je mohli co nejlépe využít. Doporučujeme pořídit obří – dva nebo více motýlů v závislosti na vašich preferencích se zářivými barvami, které uspokojí vaši odvážnou osobnost. Navíc jejich otisk na bocích těla zní jako ideální místo pro tetování tetováním.

17. Nápad na geometrický motýl

Moderní tetování dosáhlo další úrovně. Nyní můžete požádat a získat téměř každý design během chvilky. Stejně jako ostatní, získání geometrického designu vypadalo jako sen v dávných dobách. V současné době je však docela snadné zvolit si jedinečné nápady. S výběrem designu inspirovaného geometrií si tedy nemusíte dělat starosti. Můžete jej kombinovat s různými vzory na pozadí a začlenit tak detaily. Čistý geometrický design je navíc považován za neuvěřitelné umělecké dílo. Jakmile to získáte, tradiční nápady na tetování motýlů vás už nemusí oslovovat.motýlkové tetování

18. Moderní rukávová malba

Malování tetování na rukávu vyžaduje spoustu času a pečlivé úsilí k dokončení. Jakmile je práce hotová, vypadá to, že vás to zahřeje. V této souvislosti byste měli zvážit volbu moderního přístupu. A možnost jako tetování rukávů ve stylu malování vypadá působivě a slavnostně. V nápadu můžete kombinovat motýly a páva, abyste získali živé barevné schéma. Není pochyb, některé návrhy tetování je těžké pochopit. Získání motýla a páva navíc do určité míry ukazuje vaši lásku a vaši povahu.

19. Kombinace hudby a motýlů

Pokud jste hudební feťák, potisk motýlího tetování v kombinaci s hudbou určitě dobře splyne s vaší osobností. Motýli umístění na záda navíc vytvářejí efekt bezstarostné melodie. Tento tetovací design by vypadal jako umělecké dílo, pokud by byl proveden správně.

20. Nápad na moderní růže a motýly

Pokud nejste fanouškem tradičního tetování růží a motýlů, můžete si pořídit moderní. Bude to osvěžující pohled na staré a okouzlující tetování. Můžete dát nový nádech umístěním hlubokých motýlů na přední a rozmazaných na pozadí. Navíc volba vybledlých růží vytáhne celkový design tetování. Takže neváhejte a pořiďte si tradiční tetování jen proto, že růže a motýli se neslučují s moderními trendy v tetování. Vždy můžete najít možnosti, jak nechat své tetování vyniknout na veřejnosti.

21. Nápad na tetování světlého a tmavého motýla

Dramatické motýlkové tetování vypadá také trendy. To závisí na způsobu, jakým to vytvořili. Tetování s motýly ve zlém víru spolu s prosakujícími a temnými se jeví jako odvážný nápad. Pokud toužíte po něčem odvážném a dramatickém, můžete jít na tetování se světlým a tmavým motivem.

22. Motýl na rameni

Tradiční motýlí vzory vypadají elegantně, pokud jsou umístěny na pravé části těla. Myšlenka tetování středně velkého motýla na rameno se zdá být přímá a sofistikovaná zároveň. Je nutné se naučit, že tetování na správném místě je zásadní k tomu, abyste si ho maximálně užili. Špičkový nápad na tetování na špatné části těla nejenže zničí jeho krásu, ale také vaše peníze a čas.

23. Obrovské tetování motýlů na zádech

Díky detailům a povrchové úpravě vynikne tetování. S obřím motýlem na zádech se můžete pochlubit a získat spoustu komplimentů. Vypadá vkusně a odhaluje dívčí stránku vaší osobnosti. Také tetování na zádech se dobře hodí k šatům do V. Obrovský motýl na zádech vypadá trendově a elegantně. Kromě toho můžete vždy jít na živou barevnou paletu, abyste vylepšili své tetování motýlů, nebo ji nechali černou, abyste dodali své osobnosti milost.

24. Jděte na malované motýly

Nic vám nezlepší náladu, jako správně provedené nové tetování. Proto musíte vyzkoušet různé styly a nápady, abyste zjistili, co vám nejvíce vyhovuje. Čerstvý a bezstarostný obraz motýlů pomocí zářivé barevné palety zní jako krásný nápad. Tato myšlenka naznačuje, že nemusíte sledovat trend a jít po odstínech, které vám dělají radost.

25. Butterfly made of Butterflies Idea

Nechte si udělat tetování motýla s malými motýly, abyste dosáhli nových výšin kreativity. Měli byste se rozhodnout pro černý inkoust, abyste zvýraznili detaily designu. Obvykle je tetování malé až střední velikosti. A můžete jej podle potřeby umístit na nohy, ramena, paže nebo boky těla. Tato myšlenka je zábavný způsob, jak se stát součástí trendu tetování a přitom si zachovat svou elegantní osobnost.

Proč byste měli jít na tetování motýlů

Mezi všemi těmi myšlenkami si tetování motýlů získalo popularitu v krátkém časovém období. Nemluvě o tom, že značný počet žen údajně tetoval tetování motýlů z různých důvodů, včetně:

  • Primárním cílem je samotný motýl. Jeho jemnost a krása se nakonec staly inspirací pro tetování.
  • Motýlí tetování symbolizuje ocenění umění i přírody. Různí lidé to navíc považovali za zástupce svobody, víry a transformace.
  • V mnoha tradicích a kultuře se zdá, že je motýl spojen s náklonností a ženskostí.

Takže příště, když budete přemýšlet, zda byste měli jít na jeden nebo ne, připomeňte si tyto faktory a pořiďte si špičkové tetování motýlů.

Jak udržet tetování motýlů ostré a jasné

Získat nový kus umění těla se zdá být uspokojivé. Je docela nešťastné, že se postupem času ztrácí. Obvykle se to stane, když tetování pravidelně vystavujete slunci. Různá tetování navíc ztrácejí zářivé barvy během několika týdnů nebo měsíců. Vidět své oblíbené tetování v tomto stavu je zneklidňující. Drastické zmizení vašeho tetování však můžete zastavit pomocí těchto kroků.

Postupujte podle pokynů

Tetovači vždy poskytnou tipy a triky následné péče. Musíte je nábožensky následovat. Nesnažte se také přejít na pleťové mléko nebo krém pouze proto, že je cenově dostupný. Tetovači předepisovali konkrétní produkty, protože už vědí, s jakými následnými efekty se můžete setkat.

Použijte antibakteriální mýdlo

Vaše malá nedbalost může vést k trýznivému výsledku. Abyste se vyhnuli takovým okolnostem, měli byste ve stanoveném čase odstranit obvaz. Neodstraňujte jej před nebo po určené době. Po odstranění navíc potetované místo jemně omyjte antibakteriálním mýdlem. Rovněž naneste výrobky následné péče předepsané vaším tetovacím umělcem.motýlkové tetování

Udržujte jej čistý a zvlhčený

To je zásadní krok, protože vaše tetování by mělo zůstat zvlhčené, ale neměli byste to přehánět. Vaše tetovaná pokožka potřebuje během hojení dýchat. Nadměrná aplikace kožní masti může vést k nepříjemnému výsledku. Navíc přispívá k vytažení barvy vašeho tetování.

Tetování byste měli dvakrát denně omývat antibakteriálním mýdlem, aby bylo čisté a bez choroboplodných zárodků. Tímto způsobem můžete odstranit nahromadění starých produktů na kůži. Jakmile je vaše tetování zhojené, naneste hydratační mléko, aby si zachovalo své barvy. Můžete jej používat denně nebo když je vaše pokožka suchá a šupinatá.

Nepoškrábejte tetování

Škrábání vypadá lákavě; rozebere ti to tetování. Výskyt strupů je po získání nového tetování zcela běžný. Navzdory tomu byste se měli zdržet vytahování, ať už je malý nebo významný. Tetovači naznačují, že se tyto strupy uzdravují tetováním. V případě velkého množství strupů je nutná konzultace s lékařem, protože by to mohl být příznak infekce tetováním. Také barvy vašeho tetování zůstanou delší dobu, pokud se včas necháte ošetřit strupy.

Věnujte pozornost oblečení

Měli byste nosit volné oblečení, dokud se tetování zcela nezhojí. Těsné oblečení vám nové tetování otře a podráždí a oškrábe kůži. Navíc neustálé podráždění přispívá ke strhávání strupů a vloček. A tento stav také ovlivňuje zářivé barvy vašeho tetování.motýlkové tetování

Vyhněte se přebytečné vodě

Nemusíte jen přestat plavat, ale také snížit načasování sprchování. Různí tetovači doporučují zůstat mimo vodu alespoň 15 dní. Dejte svému novému tetování nějaký čas na uzdravení. Kromě toho se vyvarujte plavání v jezerech a veřejných bazénech, když je vaše tetování nové, protože tam je voda plná mikroorganismů, které mohou způsobit infekci kůže.

Vyhněte se opalovacím postupům

Opalovací mléka obsahují spoustu drsných chemikálií, které mohou přispět k infekci kůže, zejména když je vaše tetování staré jen několik dní. Měli byste se vyhnout soláriu, protože to může způsobit další škody. Nevystavujte potetovanou kůži na slunci a snažte se skrýt před ultrafialovými paprsky slunce.

Sečteno a podtrženo

Získat tetování motýla se zdá být zábavný a vzrušující nápad. Můžete si hrát s barvami a můžete předvést ženskou stránku své osobnosti. Pořiďte si tedy jeden a buďte připraveni uvítat příjemnou změnu.