Keltský kmen byl jedním z nejvlivnějších kmenů, které se dostaly na různá území v Evropě, včetně Skotska, Irska, Anglie a Walesu. Tento kmen byl známý svými divokými válečníky a smyslem pro styl. Tetování v Keltský kmen byly spíše nutností, protože by to muže označilo za válečníky. Lidé považovali tyto kmeny za vysoké a mocné, zvláště pokud na nich viděli tetování keltským uzlem.

Keltský uzel byl vůbec prvním keltským tetováním, které vzniklo; nicméně roky poté se objevilo mnoho dalších návrhů a významů. Keltské tetování se vám může zdát velmi staré. Přesto i dnes mnoho lidí získává na svém těle různá keltská tetování kvůli jednoznačnému významu, který má, a krásným vzorům. Víry a linie přítomné v keltských tetováních jsou to, co je činí tak jedinečnými a stojí za to je získat.

Pokud plánujete pořídit keltské tetování, musíte projít níže uvedenými různými nápady, které vás zaujmou. Dozvíte se také o různých významech, které každé tetování má. Takže si užijte lov tetování pro nejlepší keltské tetování.

Význam keltských tetování

Keltské tetování má mnoho významů, které jsou docela symbolické a dobře odrážejí život lidí. Keltský uzel je jedním z nejběžnějších keltských tetování a je s ním spojeno několik významů. Keltské uzly představují, že život je pokračující cesta; překračuje fyzický i duchovní svět a že zde není žádný začátek ani konec. Proto představuje věčnost a přirozenost. Keltské uzly mají také svůj náboženský význam, protože uzly znamenají spojení mezi lidmi.

Tetování keltským uzlem také představuje čas, pohyb a vítr; víry a čáry v tomto tetování zobrazují tyto prvky. Některé z těchto linií mají také mytologický význam, protože mohou představovat draky. Symbolizuje také odvahu, ochranu a mocnou energii. Pokud máte pocit, že v sobě vidíte tyto mocné atributy nebo si chcete tyto dynamické vlastnosti připomenout, měli byste si nechat udělat keltské tetování.

Keltské tetování znamená nadřazenost a sílu mužů; v dnešní moderní době však mnoho žen nosí také keltské tetování a některé designy mají ženský nádech. Jakmile víte, proč si necháváte keltské tetování a prostudovali jste si význam, nebude výběr designu velkým problémem.

Ideální umístění pro keltské tetování

Warriors měli vůbec první keltské tetování, což byl keltský uzel na jejich paži nebo hrudi. Tato umístění měla velký význam, protože by je označila za skutečné válečníky. Pokud se rozhodnete pro tetování keltským uzlem, měli byste zvážit jeho získání na těchto dvou místech. Protože je v keltských tetováních tolik nových modifikací, vypadají různé designy nejlépe na různých umístěních. Jedním z běžných míst keltského tetování je paže nebo plný rukáv.

Pokud se chystáte k popisu keltského tetování, měli byste ho mít na plném rukávu. Keltské tetování si také můžete nechat namalovat na zápěstí, na noze nebo poblíž kotníku. Tyto prostory jsou nejlepší, pokud je vaše keltské tetování malé velikosti. Někteří lidé se rozhodnou pro záda, pokud si nechávají udělat velké keltské tetování. Bez ohledu na to, kde si necháte vytetovat keltské tetování, bude vypadat úžasně jako vždy, budete se cítit a vypadat jako válečník.

Keltské stromové tetování

Keltské stromové tetování

Pokud hledáte smysluplné a duchovní tetování, toto tetování keltského stromu je pro vás ideální volbou. Toto tetování obsahuje černý obrysový strom s kořeny a listy vyrůstajícími v keltských vzorech, které existují v kruhu s černým inkoustovým pozadím. Symbolizuje kořeny člověka a jeho hluboké spojení s jeho původem. Muži obvykle nosí tento typ tetování; dokonce i ženy to mohou zabít nejlépe na zádech nebo lokti.

Tetování keltských ryb

Tetování keltských ryb

Toto tetování keltských ryb je spíše jako tetování zvěrokruhu pro ty lidi, jejichž narozeniny připadají mezi 5. srpnem a 1. zářím. Toto tetování obsahuje keltskou rybu vyrobenou z keltských uzlů a vírů s keltským znakem napuštěným černou a hnědou barvou. Toto tetování symbolizuje brilanci a dokonalost člověka, protože také představuje úroveň introspekce. I když vaše narozeniny nespadají přesně do měsíce, můžete je získat, pokud máte pocit, že význam odráží vaši osobnost. Toto tetování můžete dokonale zabít na paži nebo na zádech.

Keltské tetování

Keltské tetování

Pokud hledáte způsob, jak vykreslit své keltské kořeny ženským, uměleckým způsobem, určitě byste měli vyzkoušet toto tetování keltského peří. Obsahuje černé napuštěné peří vyrobené z keltských linií a vírů. Vzhled tohoto tetování je docela fascinující; mnoho lidí to prostě dostane kvůli svému jedinečnému a krásnému vzhledu. Toto tetování představuje transcendenci pozemské říše a Celtics věřili, že toto peří je černého havrana. Toto tetování můžete dokonale zabít na předloktí, paži nebo noze. Pro další dotek můžete přidat barevný inkoust.

Keltské želvy tetování

Pokud hledáte jemné, ale smysluplné keltské tetování, pak je toto tetování keltské želvy tou správnou volbou pro vás. Toto tetování obsahuje zelenou napuštěnou malou želvu vyrobenou z keltských vzorů a některé černé napuštěné stínování. Toto tetování symbolizuje dlouhověkost a keltské uzly na želvě představují moudrost. Pokud hledáte způsoby, jak ve svém životě najít moudrost, toto tetování vám může pomoci. Toto tetování si můžete nechat napustit kdekoli na těle. Nejlepší místa by byla vaše zápěstí, klíční kost nebo ruka.

Keltské Triquetra Symbol Tattoo

Keltský symbol Triquetra je v keltském tetování zcela zásadním symbolem a je oblíbeným tetováním již od keltských dob. Toto tetování obsahuje trojstranný trojúhelníkový design napuštěný černou barvou s kruhem kolem. Toto tetování symbolizuje měsíc a slunce, protože znamení trojice přítomné v tomto tetování pravděpodobně představuje fáze mezi sluncem a měsícem.

Symbolizuje také přírodu a ducha. Keltové věřili, že tento symbol představuje jejich měsíční bohyni; tedy také představovala svobodomyslnou ženu a krásu. Toto tetování je malé velikosti; proto si ho můžete nechat vytetovat na zápěstí, na zádech, na rameni nebo na jakémkoli jiném místě, které byste chtěli.

Keltské válečnické tetování

Můžete také vyzkoušet toto velkolepé tetování keltského válečníka. Toto tetování zahrnuje černošedého napuštěného muže, který drží luk a šíp připravený k výstřelu v tradičním keltském designu. Toto tetování je úžasné, zejména s keltským designem, a je ideální pro tetování na rukávu. Toto tetování představuje sílu, postavení, hrdinství, mužnost a trvanlivost.

Muži toto tetování běžně nosí, protože jim to dává šanci identifikovat se jako válečníci své domácnosti, kteří mohou pomoci při jakýchkoli zkouškách. Pokud jste fanouškem tetování na rukávu a hledáte něco, co by pokrylo celou vaši kůži, je to rozhodně tetování, na které byste měli jít bez přemýšlení.

Keltské kotevní tetování

Pokud máte lásku k moři a lodím a hledáte způsob, jak se ve svých tetováních pochlubit starověkým keltským kmenem, pak musíte toto keltské kotevní tetování vyzkoušet. Toto tetování obsahuje černou a hnědou inkoustovou kotvu s keltským uzlem uprostřed. Detaily a stínování v tomto tetování přinášejí realistické vlastnosti, díky nimž je jedinečný jako vždy. Toto tetování symbolizuje krásný čas, který lidé tráví na moři, a jejich lásku k vodním expedicím. Keltský uzel tomu dodává punc keltského dědictví. Toto tetování má velmi mužskou atmosféru a bude vypadat dokonale drze na vaší paži nebo lýtku.

Keltské dračí tetování

Keltské dračí tetování

Keltské tetování draků je jedním z nejpopulárnějších keltských tetování a má divokou atmosféru. Toto tetování obsahuje černého a šedého napuštěného draka, který ti víří po celé paži keltskými vzory a symboly. Keltové považovali draky za symbol postavení, nesmrtelnosti a moudrosti. Viděli to také jako stvoření, které způsobuje chaos a zmatek.

Mnoho lidí si tímto tetováním připomíná skutečné vůdce, protože Celtics považovali draky za vůdce klanu nebo rodiny. Proto toto tetování dává lidem pocit kontroly a bossiness. Toto tetování by vypadalo perfektně na vašem bicepsu, krku nebo zádech. Tento typ tetování přichází v různých velikostech od tetování keltského draka s malým rukávem až po celý rukáv.

Tetování keltské sovy

Můžete také jít na toto tetování keltské sovy a dosáhnout na svém těle fantastických keltských obrazů. Toto tetování obsahuje černou napuštěnou sovu s různými keltskými liniemi a na žaludu sovy je modrý napuštěný přívěsek s modrým zvýrazněním v celém tetování. Toto tetování symbolizuje intelekt a moudrost. Identifikuje také lidi s pokročilým myšlením, protože mají silné znalosti o jiných světech a vynikající psychické schopnosti. Toto jedinečné a smysluplné tetování mohou skákat ženy i muži. Toto tetování můžete zabít nejlépe na zádech, rameni nebo krku.

Keltské tetování lebky

Pokud se chystáte na něco divokého a vintage, toto keltské tetování lebky je pro vás tím nejlepším tetováním. Toto tetování zahrnuje černou a hnědě napuštěnou vysokou lebku s drahokamovou rytou helmou se strašidelným vzhledem. Pokud plánujete pořídit si toto tetování, určitě zajděte k vysoce zkušenému tatérovi, který vám dodá nejlepší stínování a konturování vašeho tetování. Všimněte si, že to je stínování, které přináší realismus v tomto tetování. Toto tetování můžete krásně vyobrazit na paži, zádech nebo stehně, v závislosti na velikosti tetování, které jste si vybrali.

Časté dotazy

Na co bych měl při keltském tetování pamatovat??

Pokud máte v plánu získat dokonalé keltské tetování, ujistěte se, že se nejprve seznámíte s keltskou historií. Musíte si vybrat design, který má smysluplný nádech, ke kterému se můžete vztahovat. Také je lepší, když půjdete na malé keltské tetování, protože mnoho lidí bude zklamaných poté, co si celé tělo potřísní starodávnými vzory. Při výběru keltského designu je vždy nejlepší použít ten, který obsahuje černobílý inkoust, protože keltský nádech bude vypadat nádherněji.

Změní se moje keltské tetování, pokud se začne měnit struktura mého těla??

Když začnete hubnout nebo najednou přibrat, objeví se na vašem těle spousta strií. Někdy to může narušit vzhled vašeho tetování a způsobit jeho vyblednutí; to však není nutné. Lidé na těžkých lécích během těhotenství nebo na steroidech to mohou zažít. Vždy je nejlepší vyhnout se tetování na břiše nebo stehnech, pokud máte pocit, že s největší pravděpodobností dosáhnete takové změny.

Jsou keltské křížové tetování pohanské?

Keltská tetování kříže představují křesťanství; tento symbol je však založen na pohanských vírách a rituálech. Mnoho lidí to proto nespojuje s křesťanstvím.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Závěrečná slova

Keltský kmen vypadal docela silný a divoký. Někdy si můžete představit, jaké by to bylo být v té době naživu. I když se nemůžete vrátit do té doby, ale můžete se cítit jako keltský tím, že si necháte tato keltská tetování. Tyto fascinující nápady keltského tetování vám pomohou vybrat ten správný a pomohou vám získat skutečné vibrace jako válečník. Neztrácejte tedy mnoho času a hned si rezervujte schůzku s tetováním!