Oční tetování jsou jedním z těch mála tetování, které vyhodit svou mysl. Tato tetování jsou v trendu už nějakou dobu a díky pravidelným novým úpravám se stále zlepšují a vypadají. Oční tetování jsou velmi symbolické a strach těm, kteří si to. Někteří lidé se domnívají, že jim tetování očí pomáhá pozorovat vesmír třetím okem, a někteří lidé si je nechávají dávat pozor na zadní zábrany.

Významy tohoto tetování jsou filozofické, a proto je tak jedinečné a nezbytné k získání. Většina očních tetování má nádherné detaily, aby v nich byl vidět realistický faktor. Existuje několik návrhů, které jsou jednoduché a obsahují méně podrobností. Ty budou perfektní pro někoho, kdo nechce něco příliš.

Pokud plánujete poutavé oční tetování, musíte si projít tento článek a získat inspiraci pro úžasné nápady na tetování očí. To vám pomůže při výběru správného designu tetování očí a pomůže vám dozvědět se více o významech tetování očí.

Oční tetování

Význam očního tetování

Oční tetování má různé významy, které jsou všechny symbolické. Významy uvedené v příloze tohoto tetování je to vhodné pro ženy i muže, jak se dostat. Oční tetování je známé svým spojením se starověkým Egyptem, protože Egypťané by si nechali vytetovat oko, aby prokázali úctu k bohům Ra a Horus.

Oko Horovo umožňuje nositeli pozorovat myšlenky a touhy jiných lidí a poznat jejich duši. The Eye of Horus je dodnes považován za věrný svému významu, a mnoho lidí si to. Toto specifické tetování symbolizuje neporazitelnost a znovuzrození, což byla u starých Egypťanů velmi častá víra. Ra byl pro Egypťany jedním z nejdůležitějších bohů a věřili, že Oko Ra si dává pozor na skutečné věřící a symbolizuje mír a uzdravení.

I když toto tetování má velkou souvislost s egyptskou civilizací, spojuje se také s křesťanstvím. Mnoho křesťanů si nechává vidět tetování očí, protože věří, že jim to pomáhá vidět vše, co se děje po celém světě. Tato schopnost jim dává víru, že vidí svět Božím okem, což je to, co je chrání před všemi druhy tísně a nebezpečí.

Vševidoucí tetování očí má jedinečný vzhled a představuje Trojici, což je konečná křesťanská víra, která tvoří křesťanství. Toto tetování jim připomíná, že existuje pouze jeden stvořitel, a požehnané dary, jako je moudrost a ostražitost, můžete přijímat pouze prostřednictvím Něho.

Význam očního tetování se také liší ve způsobu, jakým se oko ve vašem tetování objeví. Pokud vaše oční tetování nemá mnoho detailů a má jasný a jednoduchý vzhled, symbolizuje naději a radost. Oční tetování, ze kterého teče slza, představuje smutek a zármutek, zatímco oční tetování s zamračeným obočím symbolizuje hněv. Mnozí věří, že Oko je zrcadlem duše; konkrétní emoce proto mají velký vliv na význam.

Oční tetování má také duchovní význam, zejména ta, která obsahují „třetí oko“, protože symbolizuje duši člověka. Mezi další drobné významy spojené s tetováním očí patří proroctví, inteligence, ochrana, vnímání života, vize, opatrovnictví a duše.

Zatímco oční tetování přichází se zavazadlem významů, mnoho lidí příliš neupřednostňuje jeho význam, protože se více soustředí na jedinečný design tetování. Nemůžete jim to mít za zlé, protože tato tetování mají dokonalé detaily, díky nimž vypadá jako skutečné lidské oko. Je tedy zcela normální, pokud nechcete, aby vaše tetování očí mělo tak silný význam. Pokud však na vás někdo jiný uvidí toto tetování, bude mít představu, že máte velmi hlubokou a filozofickou povahu.

Ideální umístění pro oční tetování

Oční tetování

Pokud chcete, aby vaše tetování očí vypadalo dobře, pak musíte zvolit vhodné umístění, které bude odpovídat designu. Pokud máte v plánu pořídit si tetování na malé oči, které neobsahuje mnoho podrobností, můžete si je nechat udělat na krku, uchu a zadní části zadku, zápěstí nebo kotníku. Pokud chcete jít naplno a nechat si vytetovat velké oko, pak můžete zvážit jeho pořízení na nohy, stehno, paži, záda a hrudník nebo žaludek. Tato umístění poskytnou tetovacímu umělci svobodu snadno vytvářet velké návrhy a nebudou muset dělat kompromisy v žádném konkrétním detailu.

Výběr umístění tetování očí je zcela na vás. Jen se ujistěte, že když vybíráte umístění pro své tetování, měli byste si být vědomi bolesti, která s tím souvisí, a ujistěte se, že se design vejde do konkrétního prostoru. O umístění se nemusíte příliš stresovat, protože bez ohledu na to, kde si jej vytetujete, bude stále vypadat neuvěřitelně a uspokojivě jako vždy. Nejlepší způsob, jak vybrat vhodné umístění, je nejprve se usadit na nejlepší design tetování očí, který si můžete vybrat níže.

Oční tetování

Hlavní typy očních tetování

Níže jsme zmínili různé druhy tetování očí. Tento seznam vám pomůže pochopit, co hledat, protože narazíte na mnoho návrhů tetování očí, které vás mohou zmást. Takže po výběru typu oční tetování chcete, výběr konkrétního provedení se stává mnohem jednodušší.

  • Oko Horova tetování
  • Tetování třetího oka
  • Geometrická tetování
  • Tetování zvířat
  • Oko prozřetelnosti tetování
  • Realistické tetování lidského oka
  • Květinové tetování očí
  • Tetování lebky
  • The Evil Eye Tattoo

Tetování lebky

Oční tetování

Wing Eye Tattoo

Křídlové oční tetování

Máte-li usilovat o něco tučně s těžkými detaily, pak musíte jít na tento křídlo oční tetování. Je zcela mimořádný jeden, protože obsahuje tučné zelené napuštěné očí obklopen šedé a hnědé křídla. Podrobnosti v tomto tetování jsou mimo tento svět a toto tetování může provést pouze někdo tak talentovaný. Vypadá to, jako kdyby tam je skutečný oko vyryté ve středu křídel. Křídla jsou jedním z nejpozoruhodnějších tetování, která znamenají svobodu, a spolu s významem tetování na očích je také silnější.

Akvarel Rose Tattoo

Akvarel Rose Tattoo

Toto tetování akvarelem růžových očí je jedním z nejkrásnějších a nejúžasnějších tetování, se kterými se setkáte. Toto tetování zahrnuje techniku ​​tetování akvarelem používanou k výrobě červené růže a uprostřed růže je oko. V pozadí jsou kapky akvarel tekoucí dolů, které mohou předvést slzy padající z očí. Toto tetování má díky růži ženský nádech, ale je také oblíbené mezi muži. Je těžké si nechat ujít tetování, které vypadá nádherně realisticky a krásně jako toto tetování růžových očí.

Oko tygřího tetování

Oko tygřího tetování

Není nic realističtějšího než toto tetování Eye of the tiger. Toto tetování je pro vás ideální, pokud chcete ve svém tetování očí představovat realistický rys zvířete. Tetování se skládá ze žluté nabarvený tygří oko s tygřím potiskem v pozadí. Místo toho, aby použil celý tygří obličej, vytetoval umělec pouze čtvrtinu tygří tváře zahrnující Oko. Jak vidíte, detaily a kontury v tomto tetování jsou úžasné a díky tomu toto tetování vypadá tak realisticky.

Kromě vzhledu je toto tetování také docela smysluplné, protože představuje tygra ve velmi smrtícím a soustředěném stavu. Symbolizuje primitivní touhy, které vás nutí jít vpřed s touhou a instinktem, který máte.

Eye of Providence Tattoo

Eye of Providence Tattoo

Oko Prozřetelnosti tetování je jedním z nejstarších a nejpopulárnějších tetování očí, které si lidé nábožensky pořizují i ​​dnes. Toto tetování obsahuje oko prozřetelnosti napuštěné černou a bílou barvou, obklopené iluminátským trojúhelníkem. Na pozadí je mnoho paprsků dosažených pomocí dokonalých stínovacích schopností.

Oko prozřetelnosti má spojení s vírami Illuminati, ale má také náboženský význam, protože Oko představuje Boží oko, které bdí nad vesmírem. Toto tetování má dlouhý seznam významů a přichází s historií. Pokud tedy chcete tetování, které předvádí náboženské přesvědčení a historii, rozhodně byste do toho měli jít.

Hodinové oko tetování

Hodinové oko tetování

Můžete si také vyzkoušet toto tetování s hodinovým okem a dosáhnout realistického body artu. Toto tetování obsahuje černé a šedé oko, ve kterém se oční bulva skládá z historických hodin s římskými číslicemi a malými jehlami. Toto tetování obsahuje dokonalé detaily a linie, díky nimž vypadá tak realisticky. Pokud chcete tetování se spoustou detailů, toto tetování očních hodin je pro vás ideální volbou.

Geometrické tetování očí

Geometrické tetování očí

Pokud chcete, aby vaše oční tetování obsahovalo nějaké zábavné prvky, měli byste vyzkoušet toto geometrické oční tetování. Toto tetování obsahuje realistické šedé, černé a bílé napuštěné oko. Kolem očí, jsou různé tvary, včetně trojúhelníky a kruhy, které se připojují do trojúhelníku. Trojúhelníky představují iluminátské víru, a oko představuje oko boha. Pokud chcete jít na tetování s tak hlubokým významem, musíte to zkusit.

tetování očí

tetování očí

Časté dotazy

Kolik stojí tetování očí??

Oční tetování je poměrně drahé kvůli těžkým detailům a dovednostem, které do tohoto tetování patří. Vydáte-li se pro malý oční tetování, bude vás to stát kolem $ 100- $ 150. Za větší tetování očí, které obsahuje spoustu detailů a prvků, budete muset zaplatit přibližně 200–300 $ nebo i více v závislosti na velikosti a designu tetování. Některé tetování salony účtovat na hodinovém základě, což je velký rozdíl v ceně. Pokud vaše tetování trvá téměř 6 hodin, možná budete muset zaplatit 500 dolarů v závislosti na hodinových sazebních nákladech.

Je nebezpečné nechat si vytetovat oční bulvu??

Oční tetování vás vystavuje spoustě rizik, protože vás činí náchylnými ke ztrátě zraku nebo k úplné slepotě. Důvodem je, že inkoust se přímo vstřikuje hluboko do vašeho oka, což by mohlo zvýšit riziko bakteriální infekce, pokud je inkoust kontaminován.

Jsou oční tetování odnímatelné?

Pokud máte na oku tetování, není šance ho odstranit. Způsobilo by to výbuch pigmentu, protože vaše oční bulva je zarovnána s pigmentem. Členové gangu si obvykle nechají udělat tetování očí, ale pokud se chcete vyhýbat velkým zdravotním rizikům, bylo by nejlepší si je nechat udělat na jiné části těla..

Co bych měl vědět před tetováním oka??

Před tetováním je vždy nejlepší provést úplný průzkum. Než si necháte vytetovat oko, musíte si důkladně projít různé nápady na tetování očí a zjistit, na jaké místo si je dát, protože některé oblasti jsou pro tetování docela bolestivé. Najděte si dobré tetovače, kteří dokážou replikovat přesný design, který chcete, a někoho, kdo zůstane v rámci vašeho rozpočtu. Musíte si také být vědomi toho, co dělat před schůzkou, například zůstat dobře živení, vyhýbat se alkoholu a dobře se vyspat. Poslední věc, kterou je třeba vědět, je, jak se o své tetování starat, což vám vysvětlí vaši tetovači.

Závěr

S tolika nápady na tetování očí vás pravděpodobně už zaujalo, abyste si je hned pořídili. Ale pokud stále přemýšlíte, přicházíte o nejúžasnější tetování. Pokud chcete objevit svou odvážnou stránku, musíte jeden z těchto nápadů na tetování očí vyzkoušet a dosáhnout úžasného body artu. Teď nebo nikdy! Takže si pospěšte a rezervujte si schůzku s tetováním a získejte jedno z nejlepších očních tetování na svém těle.