Námořní tetování nebo tetování Marine Corps si nemůžete splést s jinými typy návrhů tetování, protože jsou velmi jedinečné. Člověk může rozpoznat symbol hrdosti, jakmile ho uvidí. Tato tetování USMC jsou úžasná a odvážná. Toto je pocta a způsob, jak projevit obdiv bojovníkům za svobodu v zemi.

Tyto designy inkoustového umění nemůžete brát na lehkou váhu. Abyste je získali, musíte dodržovat několik konkrétních kódů a zvyků. Všichni, kteří v současné době slouží u námořní pěchoty, musí dodržovat a dodržovat pravidla tetování v Kniha pravidel USMC.

Můžete být součástí odvážné americké armády nebo jedním z vlasteneckých státních příslušníků, kteří chtějí vzdát hold statečnosti vašich udatných vojáků. Ať tak či onak, zde je několik rad a podrobných informací týkajících se historie, umístění a odrůd mořského tetování.

mořské tetování

Historické pozadí tetování námořní pěchoty

Během 17. století francouzští vojáci zapálili plamen tetování v americké armádě. Vojenští představitelé byli francouzskými vojáky tak fascinováni, když je viděli tetovat v jižním Pacifiku, že toto umění představili i v americké armádě.

Od té doby se mnoho vojáků zdobí specifickými vojenskými tetováními, aby vzdali respekt a projevili hrdost ve své zemi.

Francouzi však brzy kvůli zdravotním problémům s tetováním přestali; ačkoli trend získávání inkoustu zůstal a prosperoval v USA. Stalo se to tak trendy a módní, že dokonce i civilisté začali dostávat inkousty.

Navíc lidé, kteří v současné době slouží v armádě, možná budou muset projít nějakým papírováním a schválením, aby si mohli nechat vytetovat na tělo.

Pro srovnání, občané nemají pro tetování žádná omezení ani pravidla, která by museli dodržovat. Ale když se rozhodnou jeden získat, musí vědět, co obraz na jejich těle představuje, aby ho plně přijali.

Nejlepší umístění pro tetování námořní pěchoty

Umístění mořského tetování je stejně důležité jako složení snímků. Symbolika a význam vašeho tetování jsou také ovlivněny polohou obrazu na vašem těle.

Přestože obyvatelé mohou mít tetování kdekoli na svém těle, vojenští vojáci musí při tetování dodržovat některé zákony a kodexy chování.

Námořní tetování je vhodnější pro ty části těla, které lze snadno odhalit. Na rozdíl od jiných návrhů tetování je mořské tetování symbolem vlastenectví, solidarity se zemí, hrdosti a cti. Proto to lidé hrdě předvádějí. Bicepsy, horní část paže nebo nohy jsou ideálními částmi těla pro získání mořského obrazu.

Oficiální motto společnosti Semper Fi-Marine je obvykle vytesáno na zádech nebo poblíž ramene. Ruce a nohy se hodí pro fráze, hodnostní znaky a obvyklé symboly. Jen málo lidí se odváží získat na své tělo obrovský kus inkoustového umění.

Je to proto, že musíte být trpěliví a nebojácní snášet bolest z těchto jehel. Námořní tetování je spojením s těmi, kteří mají vazby v armádě nebo cítí hrdost na svou zemi. Lidé s výběrem mořského tetování jsou hrdinští, ušlechtilí a houževnatí.

Různé mořské tetování a jejich význam

Námořní pěchota Spojených států je jednou z nejprestižnějších a elitních vojenských sil na světě; a mořské tetování na kůži působí jako odznak cti a statečnosti. Díky mořskému tetování je historie více než sto let na tělech vojáků neporušená v podobě symbolů, frází a ilustrací, což je skvělé.

Tyto druhy tetování také dělají z námořní pěchoty uznávanou a uznávanou součást amerických vojenských sil, což je velká čest.

Dobrá věc na těchto tetováních je, že jsou unisex. Mohou je nosit muži i ženy, protože mají symbolický význam loajality vůči zemi. Existují různé designy, ze kterých si můžete vybrat.

Také se můžete rozhodnout pro tvar a velikost podle toho, co potřebujete. Níže budeme diskutovat o několika nejoblíbenějších symbolech a frázích, které jsou chloubou mořského tetování.

Kotva, zeměkoule a orel

Vyvažující orel na zeměkouli před kotvou je jedním z ikonických symbolů americké armády. Orel se stal součástí uniformy Marine v roce 1868 a poté se stal oficiálním znakem sboru v roce 1955.

Všimněte si toho, že symbolický význam orla sedícího na zeměkouli znamená, že USA jsou neustále pozorné po celém světě a kotva představuje námořní styky s americkým námořnictvem. Poddůstojníci jsou obdařeni celozlatým symbolem, zatímco důstojníci mají používat stříbrné a zlaté znamení.

Spojení mezi těmito třemi tučnými symboly ukazuje příslib námořní pěchoty chránit zemi bez ohledu na to, kde je problém. Ať je to ve vzduchu, na moři nebo na souši.

mořské tetování

Buldok nebo ďábel

Historie buldoků v symbolu americké námořní pěchoty sahá do první světové války. Tehdy Němci začali zesměšňovat americkou armádu jménem Devil Dogs. Tato přezdívka měla urazit americkou vojenskou sílu; místo toho se stala silou amerických sil.

Ve skutečnosti to dalo nápad podnikavému náboráři získat více rekrutů. Tito nesmírní, nebojácní, odvážní, odvážní, hrdinští rekruti- buldoci nebo ďábelští psi vyděsili Němce.

Kvůli životu museli utéct. Myšlenka náboru nových členů se ukázala jako jedno z odvážných rozhodnutí a od té doby každý Marine Corp ukazuje svého buldoka hrdě a vítězně. I dnes je to jedna z triumfálních insignií, která představuje, že Američany nikdo neporazí.

Semper Fi oficiální motto

Semper Fi je zkratka z latinského slova Semper Fidelis. Je to oficiální slogan americké námořní pěchoty od věků. Doslovný význam tohoto výrazu je „vždy věrný“. Tento termín symbolicky znamená a poukazuje na integritu, bratrství, vlastenectví a jednotu mezi námořní pěchotou.

Symbolizuje také věrnost zemi a slouží jí s loajalitou. Semper FI je obvykle psán starodávnými anglickými texty, ale styl písma můžete změnit podle svých preferencí a vkusu.

Meč králů

Jednou z nejstarších a přesto nejostřejších zbraní, které námořní pěchota stále používá, je meč. Je součástí námořnické uniformy a vojáci ji používají jako šavli. Tyto meče nikdy nenechaly mariňáky zapomenout na jejich minulost a vždy je přiměly oslavit, co pro ně jejich předkové udělali.

Díky svému symbolickému spojení s předky je oblíbený pro obřadní účely. Důstojníci mají povolení nosit jeden z nejváženějších mečů, Mameluke. Byl to dárek od prince Hameta z Osmanské říše Poručík Presley O’Bannon v roce 1805.

Smrt před zneuctěním

Ozbrojené síly vždy držely povinnost a čest na prvním místě. Integrita a loajalita vůči zemi a jejím lidem je prvním a hlavním motivem námořní pěchoty. „Death Before Dishonor“ je další populární znělka mezi mariňáky, která navenek poukazuje na závazek bezpečnosti a ochrany země. Rodina a přátelé jsou vždy na prvním místě, i když to znamená váš pád.mořské tetování

Battlefield Cross

Když je puška držena vzhůru nohama a boty jsou tam, dělá to bojiště křížem krážem. Toto znamení označuje hrob padlých vojáků. Tato praxe začala během občanské války v Americe. Nejdůležitější je respekt a čest vojáků.

Toto znamení symbolicky znamená smutek za padlého vojáka a podobně oslavu života a služeb padlého.

Závěr

Pokud plánujete nechat se vytetovat na moře, jděte do toho. Je to jeden ze způsobů, jak můžete skutečně ukázat své vlastenectví a loajalitu vůči bojovníkům za svobodu a své zemi. Doufáme, že čtením tohoto článku jste získali inspiraci pro vaše další tetování.

Tetování je forma umění, která by měla mít také nějaký osobní význam. Takže můžete smíchat námořní tetování s frází, symbolem nebo jinou kompozicí, která spojuje vaše pocity a myšlenky o zemi s mořským designem. Bude to také něco osobního a také vám to připomene. Kdykoli máte špatnou zkušenost a začnete si stěžovat na svou zemi, toto tetování vám připomene, co pro vás tato země a ti stateční vojáci udělali.

Námořní tetování však není obyčejné tetování; ujistěte se tedy, že projdete pravidly a nařízeními, než si na sebe vyříznete jedno. Respektujte význam mořských symbolů a porozumějte jim nejprve, než navštívíte svého tetovače.