Şiirsel Adalet örgüleri, ünlü aktris Janet Jackson’ın onları göz alıcı bir şekilde giydiği popüler 1993 filmi “Şiirsel Adalet” tarafından abartılan kutu örgülerin bir çeşididir. Bu koruyucu örgüler, genellikle giyilen ve tıpkı Janet’in filmde popüler hale getirdiği gibi bir bandana ile eşleşen uzun, ip tarzı parçalardır..

Voguish stil anlayışı bu epik trendi belirledi ve onlarca yıldır spot ışığında tuttu. Giyme kolaylığı ve tamamen çok yönlü şekillendirme seçenekleri ile bu örgüler yıllar boyunca çok sayıda versiyon aldı ve modern stiller örgülü kabarık, ince ve kalın örgüler, vurgulu örgüler, üst topuzlar ve alttan kesimleri içerir.!

VIP örgü çetesi Jada Pinkett-Smith, Danai Gurira, Tessa Thompson ve Poetic Justice’den ilham alan örgüler deneyen ve hiç bu kadar destansı görünmeyen Jessica Williams’ı içeriyor.! sesha robinson, Florida merkezli uzman bir örgücü, aynı zamanda, gerçekten göz atmaya değer, farklı uzunluklarda ve renklerde delicesine sıcak örgülü kilitler tasarlar..

Sadece göz alıcı görünmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda doğal saçı korur ve sabah şekillendirme rutininizden dakikalar ayırır. Bu örgüler, saç derisi nemlendiricileri kullandığınız ve uykuda bir eşarp taktığınız sürece 3 aya kadar dayanabilir..

Kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak harika bir saç stiline sahip olduğunuzda neden olmasın? Aşağıda bu yıl en popüler Şiirsel Adalet örgüleri bulunmaktadır.!

Kısa Örgüler

kısa şiirsel adalet örgüleriInstagram @estudioblessed

Altın bir ip ve manşet ile süslenmiş bu şık kısa örgülere hazır mısınız? Bu boyun uzunluğundaki stil, doğru sadelik ve muhteşemlik dengesini sunar. Ten renginize uyan daha dolgun görünen bir kenar için rengini doğal saçınız kadar siyah tutun.

Şiirsel Adalet Örgü Peruk

şiirsel adalet örgüler perukInstagram @myhairgold

Evet, bir çırpıda güzel örgülü bir saç modeli elde edebilirsiniz! Bu yandan bölünmüş Şiirsel Adalet örgülü peruğun ne kadar doğal göründüğü çok çarpıcı. Saçınızın her zamankinden daha dolgun görünmesini sağlamak için koyu kahverengi tonu ve köprücük kemiği uzunluğunda bir kesimi birleştirin.

Beyaz Kız için Büyüleyici

şiirsel adalet örgüler ile beyaz kızInstagram @braid_salon

Koruyucu stillerin sadece siyah güzellikler için olduğunu kim söylüyor? Bu kalça uzunluğundaki Şiirsel Adalet örgüler senin gibi beyaz bir kız için büyüleyici. Doğal parlak sarı saçlarınız, onu trend belirleyici ve muhteşem gösterecek. Evde bırakılan bir saç kremi kullanarak saç derinizi nemli tutmayı unutmayın..

sevimli topuz

bir topuz ile şiirsel adalet örgülerInstagram @braidsbybeberva

Kim basit ve temiz bir şeyi sever? Bunu yaparsanız, uzun Poetic Justice örgülerini tercih ederek daha dolgun görünen saçlar elde edin. Bu tarz o kadar çok yönlü ki onunla sevimli bir topuz yapabilirsiniz. Siyah buklelerinize parlaklık katmanız gerekirse, parlatıcı sprey kullanmak her zaman etkilidir..

Üçgen Parçaları

üçgen parçalı şiirsel adalet örgüleriInstagram @hairbymiloo

Kafa derisindeki şu deseni görüyor musun? Ne kadar güzel! Üçgen kısımlardaki bu Şiirsel Adalet örgüleri denemeye değer. Bu, az bakım gerektiren koruyucu bir tarzdır ve orada da bir parlaklık patlaması yaşarsınız! Birkaç canlı sarı saç teli kesinlikle hafif ama şık bir fark yaratabilir..

Bob Şiirsel Adalet Örgüleri

Bob Şiirsel Adalet ÖrgüleriInstagram @essenceofqimani

Bu bob Şiirsel Adalet örgüleri için kim heyecanlı? Bu, yandan ayrılırsa harika görünen bir köprücük kemiği otlatma tarzıdır. Ek dokulu efekt için birkaç kıvırcık telin asılmasına izin vererek görünümü tamamlayın.

Janet Jackson Stili

janet jackson şiirsel adalet örgülerInstagram @_ibraid

Zamansız bir çekiciliğe sahip siyah koruyucu bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu şiirsel adalet örgülerine bir şans vermelisiniz! Bu Janet Jackson stilini baş döndürücü yapan şey, ne kadar kalın ve uzun göründüğüdür..

Kalın Örgüler

kalın şiirsel adalet örgüleriInstagram @erica_braidss

Doğal buklelerinize zarar vermeden yeni bir saç rengi keşfedin. Bu kalın örgüler, farklı bir şıklık dokunuşu için siyah ve kırmızı tonlarında harika görünecek. Bu uzun şiirsel adalet örgülerine sahip olmak her zaman heyecan vericidir, böylece sayısız updosta düzeltebilirsiniz.

Çok Uzun Bakış

çok uzun şiirsel adalet örgüleriInstagram @anelias_glamorous_kreations

Jumbo kutu örgüler ile uzun bir saç modeli sunan çok uzun bir görünüme sahip! Şiirsel adalet eğilimi her yerde ve bu çılgınlıktan kurtulmamalısınız. Bu, senin kurnaz tavrınla ​​gidebilecek küstah bir havaya sahip..

sarışın örgüler

sarışın şiirsel adalet örgülerInstagram @_crownsbyvee

Janet Jackson’ın Poetic Justice filmindeki görünümünden ilham alın ve zevkinize göre seviye atlayın. Bu uzun sarı örgüler size sadece koruyucu bir stil kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda size şıklık da kazandıracak..

Büyük Örgüler

gerçekten büyük şiirsel adalet örgüleriInstagram @louina_hairexpress

Büyük örgüleri çekerek daha dolgun görünen bir Şiirsel Adalet stili elde edin ve bir kraliçe olacaksınız! Bir örgünün etrafına sarılmış beyaz ip, siyah saçınızda doğru miktarda parlaklık olarak harika bir ektir..

Orta Şiirsel Adalet Örgüleri

Orta Şiirsel Adalet ÖrgüleriInstagram @dorianterethesalon

Belki de, bunun kadar kesin ve düzgün olan başka bir uzun koruyucu saç modeli yoktur. Orta şiirsel adalet örgülerini tercih edin ve onları saç aksesuarlarıyla canlandırabilirsiniz. Yüzünüzün herhangi bir tarafına dağılabilme çok yönlülüğü sizi bu trende gitmeye ikna edecek..

Yan Süpürmeli Örgüler

yandan süpürülmüş şiirsel adalet örgüleriInstagram @mistified_braids

Şiirsel adalet tarzında bu uzun yandan süpürülmüş örgülerle sevimli ve tatlı görünün. Ödül, gerçek gülümsemenizi tamamlayacak klasik bir güzellik sunar. Siz de beyaz lastik bant ile koyu renk buklelerinize doğru miktarda parlaklık katabilirsiniz.!

Havalı Jumbo Kutu Örgüler

şiirsel adalet jumbo kutusu örgülerInstagram @hairbykneetay

Bunlar, ekstra bir şey için can atıyorsanız giymeniz gereken havalı jumbo kutu örgülerdir. Uzunluk, her iki uyluğa da ulaşan son derece uzundur. Kırmızı ve sarı renkler, her zamanki siyah koruyucu saç stiline yetenek katıyor. Çok düzgün görünen ve her kuruşuna değen şiirsel adalet örgüleri bunlar..

Küçük Örgüler

küçük şiirsel adalet örgülerInstagram @theblissbeautystudio

Şiirsel adalet örgüleri gibi koruyucu stiller, çeşitli saç uzunlukları için çalışır. Uzun istemiyor ama çok kısa istemiyor mu? O zaman, arada ne varsa git. Siyah küçük örgülerin, istediğiniz orta uzunlukta kesime uyması garanti edilir.