Uzun kutu örgüler, köklerinde kutu şeklinde bölmelere sahip olan ve tipik olarak göğüsten bel uzunluğuna kadar olan koruyucu bir örgü saç modelidir. Bu geleneksel Afrikalı kadınların örgülü saç modelinin ek uzunluk olmadan daha seksi görünemeyeceği konusunda hemfikir olmalısınız.!

Ünlü moda figürleri Zoe Kravitz, Kehlani ve Jordyn Woods, jumbo kutu örgülerden boncuklu orta kısım stillerine ve şirin gökkuşağı boyalı kutu örgülere kadar çeşitli dramatik kutu örgü görünümleri sergilediler ve onları hayal etmemizi sağladılar! Boncuklar, metalik manşetler ve moda renkleri, örgülerinizi daha şık ve benzersiz kılmak için yalnızca birkaç yinelemedir..

Doğal saç uzmanı ve örgü sanatçısı Angela Perrantes bu gerçekten çok yönlü saç stiline farklı yaklaşımlarını sergiliyor. Kabarık saçlardan yan örgülere ve yarı yukarı yarı aşağılara kadar her gün yapabileceğiniz stiller sonsuzdur!

Bunu korumak için endişelenmenize gerek yok, çünkü yapılması gereken sadece birkaç adım var – gece uyurken saçınızı korumak, saç derinizi nemli tutmak ve haftada birkaç kez saçınızı yıkamak. Bunları doğru yaparsanız, bu seksi örgüler yaklaşık 6-8 hafta sizin olabilir..

Bir sonraki saç randevunuzdan önce, en güzel uzun kutu örgü saç modelleri, fikirlerin bu fotoğraflarına göz atın..

Tıknaz Uzun Kutu Örgüler

Tıknaz Uzun Kutu ÖrgülerInstagram @reformedhair

Leydi Rihanna’ya benziyor! Çalışsan iyi edersin, çalış, o tıknaz uzun kutu örgüler üzerinde çalış, tatlım!

Kahverengi Ombre Kutu Örgüler

Kahverengi ombre kutusu örgülerInstagram @spritzhairstudio

Kahverengi ombré kutu örgüler, taahhütte bulunmadan istediğiniz rengi elde etmenizi sağlar. Uzun kutu örgüler ve kahverengi ombré eklemekten aldığı geçiş, genel görünüme zarafet katıyor.

Afrikalı Amerikalı Kadınlar İçin Kutulu Mikro Örgüler

Afrikalı Amerikalı kadınlar için kutu gibi mikro örgülerInstagram @stylesbyhips

Afro-Amerikalı kadınların koruyucu saç stillerini modaya uygun bir şekilde giymeleri için kutulu mikro örgüleri deneyin. Mikro örgülerin takılması ve çıkarılması zaman gerektirir. Bu örgüler, saç köklerini korumak için orta ila kalın saçlı kadınlar için çok uygundur..

Kıvırcık Uçlu Uzun Kutu Örgüler

Kıvırcık Uçlu Uzun Kutu ÖrgülerInstagram @betty_bella_braids

Düzenli ve uzun bir kutu örgü için gittikten sonra, bukleleri tamamen gevşek ve muhteşem bırakarak sonuna biraz pizzazz ekleyin..

Kenarları Tıraşlı Uzun Kutu Örgüler

Kenarları Tıraşlı Uzun Kutu ÖrgülerInstagram @nafisthebarber

Uzun saçlar için bu kutu örgülerle görünümünüzü canlandırın! Başın üstünde örgülü bir topuz kabarıklığına bırakın. Parlamanız için saç dövmeleri ekleyin.

Uzun Sarışın Kutu Örgüler

Uzun Sarışın Kutu ÖrgülerInstagram @queenofbraids_leslie

Bu koyu renkli kökleri alın ve onları uzun altın sarısı kutu örgülere çevirin. Nihai boho görünümü için boncuklar ve ipler ekleyin.

Kutu Örgülü Uzun Bob

Kutu Örgülü Uzun BobInstagram @hair_nails_by_ashanty

Altın manşetleri ve ipi olan uzun bir kutu örgülü bob? Yuvarlak yüz şekline sahip bir kızsanız, uzama etkisi için uzunluğu omuz bölgesinin birkaç santim ötesinde tuttuğunuzdan emin olun..

Küçük Uzun Kutu Örgüler

Küçük Uzun Kutu ÖrgülerInstagram @hairbysteph_1

Uzun saçlardaki bu küçük kutu örgüler gibi ayrıntılı bir desen, uzun bir tuvali hak ediyor, değil mi? Bohem bir görünüm yaratmak için bu kutu örgüleri boncuk ve manşetlerle alçak bir at kuyruğunda şekillendirmekten çekinmeyin..

Uzun Büyük Kutu Örgüler

Uzun Büyük Kutu ÖrgülerInstagram @bellahairstyler

Melekler sana gülümsüyor olmalı, çünkü bu cennet gibi kutu örgü saç fikri! Kutu örgülü kalın uzun bir saç modeli, yüz çerçeveleme efekti için ön kısımda bazı saç taşları ile güzel görünür..

Uzun Jumbo Kutu Örgüler

Uzun Jumbo Kutu ÖrgülerInstagram @kiss_and_ Makeupgh

Partiye eklemek için, nihai uzun kutu örgüler saç modeli için bazı uzantılar, boncuklar veya ipler kullanın..

Uzun Orta Kutu Örgüler

Uzun Orta Kutu ÖrgülerInstagram @_b.rad__

Uzun saçlarla bu uzun kutu örgüleri elde etmek için tıknaz örgülerinizi pankek yapabilirsiniz. Onları daha geniş yapmak için düzleştirin, böylece biraz daha büyük.

Uzun Tığ Kutusu Örgüler

Uzun Tığ Kutusu ÖrgülerInstagram @magesticbraids

Beyler, o muhteşem uzun kutu örgü kilitlerinizle aynı hizaya gelmek isteyecektir! Küçük bir kutu örgü, kutu örgüleri ve kroşe örgüleri birleştirdiğinizde sizin için uzun bir yol kat eder..

Uzun Üçgen Kutu Örgüler

Uzun Üçgen Kutu ÖrgülerInstagram @yaki_hair_braiding

Kilitlerinizde bazı üç uçlu bel otlatma kutusu örgüleriyle yaratıcı olun! Ne kadar çok desen, o kadar iyi, doğru?

Bu görünüm, Windsor Mill, MD’den profesyonel örgücü Yaki’nin üçgen parça kutusu örgüleri dediği şeydir. Bel uzunluğundadırlar ve boyut ve uzunluğa bağlı olarak 160 ila 200 dolar arasında değişen fiyatlara sahiptirler..

Yaki, “Bu uzun kutu örgülerle ilgili en iyi şey, normal kutu örgüler ve mısır tarlaları gibi stillerin çoğu gibi yapılmasının uzun sürmemesidir.”

Bu örgüler, 1’den 4c saça kadar tüm saç tiplerinde harika görünüyor. Örgü stili, her sabah uyanma ve saçınızı güne hazırlama derdiyle uğraşma zorunluluğunu ortadan kaldırır..

Yaki, “Bu stil, stili koruma rutininize bağlı olarak 2 aya kadar sürebilir, yani geceleri saçınızı bir eşarp ile sarmak kesinlikle taze görünmesini sağlayabilir.”

Boncuklu Uzun Kutu Örgüler

Boncuklu Uzun Kutu ÖrgülerInstagram @cheveuxbelle01

Bu saç modeli, bu muhteşem şekli ortaya çıkarmak için kalından uçlarında küçük ince tellere sahip olan üç telli uzun kutu örgülere sahiptir. Johannesburg’dan bir kuaför, Jenny Mpanzu tarafından yaratılmıştır..

“Kutu örgülerle ilgili en iyi şey, kutuların şeklinin ortaya çıkma şekli ve örgülerin ilk günden itibaren esnek olması ve örgülere ilave boncuk dokunuşuyla çok tanrıça görünmesi! Ayrıca kadınlara getirdiği neşeyi de seviyorum. Yüzlerinde bir gülümsemeyle dışarı çıktıklarını görmek her zaman iyi bir şeydir,” diye açıklıyor Mpanzu.

Uzun bir kutu örgü saç modeli söz konusu olduğunda, Mpanzu her zaman önce saç tipini düşünmesi gerektiğini düşünüyor. Saç tipinizi öğrenir öğrenmez bir sonraki adıma geçebilirsiniz..

Mpanzu sözlerine şöyle devam ediyor: “Doğal saçlı zenci kızlara bir örnek – hepimizin bildiği gibi ısı doğal saçlarla çalışmaz, bu nedenle saçlarını kurutmadan önce saçlarına ısı koruyucu kullanmayı düşünmeleri gerekir. Bu sayede ısı saça zarar vermez.”

Mpanzu, stilin önemli bir parça olduğunu vurguluyor. “Bağlar (at kuyruğu), tembel topuzlar veya sadece basit topuzlar gibi stiller mutlaka yapılması gereken stiller. Size çok zaman kazandırıyorlar.”

Kızıl Saçlı Uzun Kutu Örgüler

Kızıl Saçlı Uzun Kutu ÖrgülerInstagram @braidme_tt

Bu kırmızı uzun kutu örgüler, koruyucu stil olarak bilinir. Her saç tipine yapılabilir. Giyinmiş veya giyinmiş, tüm durumlar için uygundur. Bu mükemmel tatil saçı.

“Bu uzun saç stiliyle ilgili en sevdiğim şey, şekillendirmedeki esnekliği ve uzun ömürlülüğü. Aynı zamanda saç büyümesini de destekliyor” diyor Trinidad ve Tobago’dan örgü ustası Natalia Moses.

Musa’nın bayanlara tavsiyesi, uzun kutu örgü saç modellerini şekillendirirken saçınızın kenarlarını veya saç çizginizi çok sıkı çekmeyin çünkü bu saç dökülmesine neden olabilir. Çok aktif bir yaşam tarzınız varsa, nasıl yapıldığına bağlı olarak ağır olabileceğinden, Musa onları hafif almanızı da önerir..