Nefes kesen boyutlarla zenginleştirilmiş, sarı vurgulu koyu kahverengi saçlar ilahi güzelliğe en yakın şey! Saçınızda yeni bir tanım ve hareket dünyasının kilidini açmak için tatlı esmer buklelerinizi tatlı ve parlak bal vurgularıyla eşleştirerek kahverengi saçlarınızı renklendirin..

Üstelik koyu ve açık tonların karşıtlığıyla yaratılan kontrast ve ışıltı saçlarınıza güzel bir şekilde işliyor! Kombine sarı ve kahverengi saç rengiyle, buklelerinizi istediğiniz gibi şekillendirmekte özgür olacak ve yine de modaya uygun bir sonuç elde edeceksiniz..

Sofistike bir kabarık, tembel günlük bir üst düğüm, biraz gevşek boho örgüler ve hatta basit plaj dalgaları – bu zengin saç rengi kombinasyonu, her gün saç stilinizle oynamak için sizi heyecanlandıracak! Tüm bu harika faydaları, çok fazla bakım ve salon ziyaretleri ile uğraşmadan elde edebilirsiniz.!

Bu nedenle, bir sonraki saç randevunuzdan önce, sarı vurgu fikirleriyle modaya uygun koyu kahverengi saçların bu fotoğraflarına göz atın!

Gümüş Sarısı Öne Çıkanlar

Gümüş Sarısı Öne Çıkanlar ile koyu kahverengi saçInstagram @kimnguyenhairstudio

Koyu kahverengi saç rengindeki havalı gümüş-sarışın vurgular, boyutlu bir sanat eseri oluşturur. Aynı canlılığı ve küllü tonu elde etmek için toner kullanın.

Bu saç trendi yumuşak bir renk sergiler. Dokulu dalgaları ile eğlenceli ve modern görünüyor. Bunun gibi zaten çarpıcı bir rengin stillendirilmesi de kolaydır.

Karamel Öne Çıkan Kahverengi Saçlar

Karamel vurgulu kahverengi saçInstagram @hair_by_nate_

Karamel vurgulu kahverengi saç, koyu renk saçlı kadınlar için doğal, zengin ve sıcak bir renktir. Altın karamel ve bal tonları, koyu kahverengi saçları parçalayan koyu saçlara boyut kazandırır. Kusursuz bir şekilde karışan ve doğal olarak büyüyen balayage stili vurguları için stilistinize danışın..

Kahverengi Kısa Saçta Öne Çıkan Sarışınlar

Kahverengi kısa saçlarda sarışın vurgularInstagram @summerevansstudio

Kahverengi kısa saçlardaki sarışın vurgular, saç stilinize anında doku ekleyebilir. Esmerinden sıkılmak zorunda değilsin. Bu cesur renkle saçınıza biraz yetenek katın!

Sahil Sarışın Balayajlı Koyu Kahverengi

Plaj sarışın balayage ile koyu kahverengiInstagram @demetriuspombosalon

Plaj sarısı balayajlı koyu kahverengi, kendinizi harika hissetmenizi sağlayacak! Mevcut saç renginizde kontrast arıyorsanız, başka yere bakmayın. Kahverengi ve sarışının boyutu mükemmel bir şekilde öne çıkacak.

Kahverengi-Sarışın Degrade Ombre Saç

Kahverengi-sarı degrade ombre saçInstagram @oliveri_parrucchieri

Güzel, az bakım gerektiren bir renk tonu istiyorsanız, kahverengi-sarı degrade ombre saç rengini deneyin. Kahverengiden sarışına kusursuz geçiş, insanları takıntılı hale getirecek! Saçlarınız ister düz, ister dalgalı kıvırcık olsun, sağladığı boyuta bayılacaksınız..

Koyu Sarışın Öne Çıkanlar ile Esmer Balayage

Koyu Sarışın Öne Çıkanlar ile Esmer BalayageInstagram @kisha_frenchieandco

Koyu esmer saçlardaki koyu sarışın vurgular, kirli, kusursuz bir balyaj yaratır. Bu balayage esmer saç fikri, daha doğal bir büyüme sağlayan daha yumuşak bir karışım sunar..

Bu renk fikrini, ortaları ve uçları aydınlatmak için çay ışıklarını seçerek elde edin..

İnce Sarışın Öne Çıkanlar

İnce Sarışın Öne ÇıkanlarInstagram @brushedwithlove

Sarı çizgili kahverengi saçları tercih edin ve her zaman istediğiniz o zarif stili elde edin! Doğal saçın toprak tonları, birkaç vurguyla en iyi sonucu verir.

Küllü Sarışının Öne Çıkan Özellikleri

Küllü Sarışının Öne Çıkan ÖzellikleriInstagram @balayageombre

Kül-sarışın vurgular, orta uzunlukta koyu buklelere bol miktarda parlaklık sağlar. Bu saç rengi, yüzü parlak tutarken çerçeveleyen sarı ön kısımlara sahiptir..

Gerçekten, farklı tonlar ve renkler birbirine çok iyi karışır, bu da ultra şık bir boyut yaratır..

Sarı Noktalı Koyu Kahverengi Saç

Sarı Noktalı Koyu Kahverengi SaçInstagram @cristiane_hatsuko

Herhangi bir uzun saçın uçlarına doğru güzel ve narin gevşek bukleler ve koyu kestane rengindeki sarışın vurgular birlikte çok iyi çalışır.

Şampanya Sarısı Öne Çıkan Kahverengi Saçlar

Koyu kahverengi saçlarda Şampanya SarışınıInstagram @mrlaithkhatib

Uzun, dalgalı saçlarda şampanya sarısı vurguları deneyin. Sonuç? Boho ve yaşanmış bir vibe ile nefes kesici bir saç trendi. Koyu kahverengi köklerle sarışın daha da parlar.

Platin Sarışın Öne Çıkanlar

platin sarısı vurguları olan koyu kahverengi saçInstagram @kylieannefritz

Doğal esmerlerdeki platin sarışın vurgular, stil dolu bir trend sunuyor! Tüm saç fikri, orta uzunlukta bir kesime boyut kazandıran şık, trend bir getiriye sahiptir. Koyu kahverengi saç ve sarı vurguların el ele gittiğinin kanıtı.

Daha genç ve doğal görünen bir kenar için bir balayajı tercih edin. Açıcının tellerin üzerine elle boyandığı bir vurgulama tekniğidir..

Kırmızı ve Sarışın Öne Çıkanlar

Kırmızı ve Sarışın Öne ÇıkanlarInstagram @thehairbyjess

Orta veya uzun saçlarda kırmızı ve sarı vurgular giymek eğlenceli ve heyecan vericidir. Bu fikir, buklelere daha boyutlu ve canlı bir sonuç verir. Doğal sarışınlarda en iyi sonucu verir..

Doğal olarak sarışınsanız, açık nötr sarı saç renginize kırmızı vurgular ekleyerek görünümü elde edin. Ayrıca kış için daha koyu gitmek için harika bir yol.

Açık Sarışın Öne Çıkanlar ve Düşük Işıklar

Açık Sarışın Öne Çıkanlar ve Düşük IşıklarInstagram @southmarksouth

Koyu kahverengi saça biraz açık sarı vurgular ve alçak tonlar ekleyin ve şık bir boyutun canlanmasını izleyin. Gölgeler, nötr cilt tonlarına sahip kadınları daha düzleştirir.

Şekil verirken, zahmetsiz dalgalar için bir saç maşası kullanın. Görünümü esnek tutuşlu bir saç spreyi sisiyle tamamlayın.

Hafif Sarı Noktalara Sahip Koyu Kahverengi Saç

Hafif Sarı Noktalara Sahip Koyu Kahverengi SaçInstagram @hairbybrookeann

Hafif sarı vurgulara sahip koyu kahverengi saçlar? Evet lütfen! Chattanooga, TN’den kuaför Brooke Ann Rushing, “Bu, ince bir değişiklik isteyen kadınlar için mükemmel bir seçenek” diyor..

Rushing, “Uzun katmanlar ve karmakarışık dalgalarla mükemmel bir şekilde birleşen sarışın çiftlerin ince patlamaları” diyor. “Bebek lambaları ve balyaj, daha az bakım gerektiren bir görünüm elde etmenin yolu. 4-6 haftalık zorlu büyüme için endişelenmenize gerek yok!”

Rushing, kısmi balyaj saçlı koyu kahverengi için deniz tuzu veya doku spreyinin bu sarışın vurgulara hareket kazandırmak için mükemmel olduğunu söylüyor. “Bu rengi herkes sallayabilir! Bu görünümle genellikle renk hizmetleri arasında aylarca gidebilir ve yine de taze görünebilirsiniz” diye ekliyor..

Buzlu Sarışın Öne Çıkanlar

Buzlu Sarışın Öne ÇıkanlarInstagram @jenny.c.hair

Buzlu sarışın vurgular, siyah tellerle karıştırıldığında yüksek kontrastlı bir boyut oluşturur. Buradaki zorluk, saçın bütünlüğünden ödün vermeden daha açık ve parlak bir saç rengi elde etmektir. Hafifliği en üst düzeye çıkarmak için stilistinize folyo ile ilgili sorular sorun..

Bal Sarısı Öne Çıkan Koyu Saç Rengi

Bal Sarısı Öne Çıkan Koyu Saç RengiInstagram @innhair

Bu bal sarısı vurguları koyu saçlara taktığınızı hayal edin. Koyu kahverengi saçlarınız varsa, bu mükemmel bir seçimdir. Kalın buklelerde bile tatlı görünüyor. Bu saç rengi, kumsal dalgalarla birleştiğinde modern ve eğlenceli bir görünüm sağlar..

Çilekli Sarışının Öne Çıkan Özellikleri

Çilekli Sarışın Koyu Kahverengi Saçlarda Öne ÇıkanlarInstagram @slayedby_meg

Koyu kahverengi saçlarda çilek sarısı vurguları her zaman parlak ve şıktır. Çok feminen bir havası olan bayanlar için harika bir seçimdir..

Görünümü dalgalarla tamamlayın ve seksi, modern bir görünüm için birkaç parça kakül ekleyin. Böyle saç rengi mavi gözleri patlatıyor.

Uzun Katmanlı Saçlarda Altın Sarısı Öne Çıkanlar

Uzun Katmanlı Saçlarda Altın Sarısı Öne ÇıkanlarInstagram @toritcosmo

Bu uzun katmanlı kesim ve renk kombinasyonu, esmerlerin hayatlarına sarışınları sokması için harika bir yol! Simi Valley, CA’dan kuaför Tori Thimian tarafından oluşturuldu..

“Tam sarışın olmadan bir esmere tonlarca boyut katıyor” diye belirtiyor. “Esmer müşteriler ayrıca gri saçlarını gizlemenin ince bir yolu olarak görünümlerine vurgular ekleme eğilimindedir.”

Bu altın sarısı ve sarı saçı düşünüyorsanız, Thimian, bakım için salonu ne sıklıkta ziyaret etmek istediğinizi düşünmenizi söylüyor. “Yılda yalnızca iki kez ziyaret etmeyi tercih eden biri, daha az bakım gerektiren bir balayage gibi düşünmek isteyebilir” diye açıklıyor..

“Filip tarafında, daha önce de bahsettiğim gibi, vurgulamalar, bir esmerin tam bir makyaj yapmadan sarışın tarafa adım atması için harika bir yoldur. Ayrıca herkesin iyi olduğu gri saçları gizlemeye de yardımcı oluyorlar” diye ekliyor..

Kahverengi Saçlarda Tıknaz Sarışın Öne Çıkanlar

Kahverengi Saçlarda Tıknaz Sarışın Öne ÇıkanlarInstagram @vicious_pretty

Bu tıknaz sarışın vurgular bize 90’lardan ilham alan saç trendlerini hatırlatıyor. Koyu esmer saçlara tanım ve boyut getiriyorlar. Yüksek kontrastlı görünümü, uzun, düz veya dalgalı buklelerle uyumlu benzersiz bir görünüm yaratır..

Bronde’nin Öne Çıkanları

Bronde'nin Öne ÇıkanlarıInstagram @hairbybreewatts

Bu bronz vurgular, koyu kahverengi saçlarda çok hoş görünüyor. Tonlar, yaz sezonu için uzun bukleler üzerinde iyi çalışan yumuşak bir güneş öpücüğü boyutu yaratır. Böyle bir güzelliği elde etmek için, bu esmer balayaj olaylarını tercih edin. Saç dokusunu yükseltmek için dalgalarla şekillendirin.

Bej Sarışın Öne Çıkanlar

Bej Sarışın Öne ÇıkanlarInstagram @prenses.y.salon

Bej sarısı vurgular, koyu esmer saç rengine ışıltı katar. Bu saç trendi sıcak tonlar sunuyor.

Daha sıcak ten rengine sahip kadınlar için de idealdir. Bunun gibi klasik bir sarışın balayage, dalgalar olmadan tamamlanmış sayılmaz. Boyutun ortaya çıkmasına yardımcı olan hareket ve hacimdir..