Mor vurgular, herhangi bir serseri prensesin görünümünü anında canlandırmanın yeni, korkak bir yoludur! Parlak, ultraviyole tonlarıyla, kilitleriniz için modern ve seksi bir renk eriyik yaratırken kesinlikle eğleneceksiniz..

Geleneksel vurgular, diğer renk tayfında bordo, erik ve menekşe, daha açık tarafta leylak, lavanta ve deniz salyangozu dahil olmak üzere parlak, morötesi tonlar ile koyu, zengin mor tonları ile oluşturulabilir..

Buna göre carly karaca, Carlsbad California’da uzman bir saç boyacısı, “Pastel saç rengini herhangi bir rengin üzerine yerleştirmek yapışmaz. Başlamak için saçınızın çok çok açık sarı olması gerekiyor. Bunu bir saç boyama tuvali olarak düşünün. Siyah bir tuval üzerine hafif lavanta boyası koyarsanız, beyaz bir tuval üzerine koyduğunuz kadar görünmez. Saç rengi ile aynı. Bu nedenle, doğal olarak sarışın değilseniz, saçınızın gerektiği kadar hafif olmasını sağlayıp sağlayamadığı konusunda renk uzmanınıza danışmanız gerekecektir.

Soğuk tonlar mavimsi-mor tonlarla eşleşirken, sıcak cilt ten rengi, daha çok kırmızı bir ipucu olan morlarla harika bir şekilde çalışır..

Mor saç stilleri söz konusu olduğunda, saçınızda tam teşekküllü, katı menekşe gitmeyeceğiniz için bakım bir esinti. Her zaman renk açısından güvenli ürünlere sahip olduğunuzdan emin olun ve kesinlikle bu lüks rengi mükemmel bir şekilde sallayacaksınız.!

Bir sonraki saç randevunuzdan önce, mor vurgular için en iyi fikirlerin bu ilham verici resimlerine göz atın.!

Kahverengi Saçlarda Elektrik Moru Öne Çıkanlar

Kahverengi Saçlarda Elektrik Moru Öne ÇıkanlarInstagram @colleengoodhair

Mor saç fikirleri arıyorsanız, kahverengi saçta elektriksel mor vurguları tercih edin. Senin gibi eklektik bir kız için yumuşak dalgalarla ultraviyole vurgular! Teen Titan Raven saçını tak ve mor saçların ve ışıldayan güzelliğinle dünyayı kurtarmaya hazırlan. Bunun gibi stiller uzun bukleler üzerinde mükemmel görünüyor.

Neon Mor Vurgular

Neon mor vurgularInstagram @hair_till_dead

Menekşe rengi saça neon mor vurgular ekleyin ve genel saç renginizi patlatacak! Bu çok boyutlu saç tonu hakkında hiçbir şey sıkıcı değil. Morun muhteşem tonlarını, kısa mor saçları düz ve şık bir şekilde şekillendirseniz de ya da biraz dalga ekleyerek göreceksiniz..

Mor Düşük Işıklar

Mor ışıklarInstagram @jezebelknocks

Muhteşem bir açık sarıya mor alt tonlar eklemek, saç stilinizi geliştirmek istiyorsanız denemek için mükemmel bir renk tonudur. Sarışınlar için iyi haber, solmanın çarpıcı olacağı. Muhtemelen pastel bir mora ve sonra tekrar sarışına dönecek. Mor vurgulara sahip sarı saçlarınızla biraz eğlenmekten korkmayın.

Bob Kesiminde Mor Vurgulu Koyu Kahverengi Saç

Bob Kesiminde Mor Vurgulu Koyu Kahverengi SaçInstagram @katiefro

Esmerler de mor tonlarıyla eğlenebilir! Koyu lavanta renginin esmer saçlarınla ​​orta uzunlukta şirin bir bobla iyi gideceğini kim düşünebilirdi? Mor vurgulara sahip bu koyu kahverengi saç,!

Mor Göze Çarpan Düz Gri Saç

Mor Göze Çarpan Düz Gri SaçInstagram @nikoschopshop

Gri saçtaki mor vurguları düşünün. Dumanlı gri renkle zenginleştirilmiş buzlu leylak vurguları, gizemli, büyülü bir gece için mükemmel malzemelerdir. Temel rengi daha koyu bırakmak ve tam mor saç rengine gitmek zorunda kalmamak, birçok kadının zevk alabileceği bir seçenektir..

Lavanta Öne Çıkanlar

Lavanta Öne ÇıkanlarInstagram @beautyby_brittanyjean

Kahverengi saçtaki pastel mor veya lavanta moru vurgular mavimsi görünür, bu da lüks ve karşı konulamaz olarak ortaya çıkar! Bu açık mor teller hem düz hem de dalgalı, kısa saçlarda harika görünecek..

Mor Öne Çıkan Sarı Saç

Mor Öne Çıkan Sarı SaçInstagram @aliciawhitehair

Kraliyetin pembe ve mor renk karışımı parmaklarınızın ucunda, ya da diyebilir miyim, sona eriyor! Daha koyu mor uçlara sahip sarı saçlarda çok çeşitli lavanta moru vurgularla görünümünüzü parlatın.

İnce Mor Vurgulara Sahip Karamel Saç

İnce Mor Vurgulara Sahip Karamel SaçInstagram @hair_emilymolloy

Muhteşem üzüm moru saç vurguları, hafif karamel saça boyut kazandırır. Bu mor saç boyasının solukluğu, stilin genel çekiciliği üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.!

Mor Ombre Saç

Mor ombre saçInstagram @joyahairdesign

Eğlenceli ve parlak göründüğü için mor bir ombre saç rengini sergileyin ve anında dikkatleri üzerine toplayın! Böyle canlı bir tonu seviyorsanız, California merkezli stilist Joya Smith sizin için bunu öneriyor..

“Tam bir vurgu yaptım, sonra mor bir şampuan kullandım. Süreci, sarışını mükemmelleştirmek için bir toner izledi,” diye belirtiyor Smith. “Son olarak mor boyayı ombre yerleştirme tekniğiyle uyguladım.” Üst kısım en açık sarıyken ve neredeyse beyaz saç olarak adlandırılabilirken, uçlar canlı mor daldırma boya işi gibi görünmüyor mu??

Erik Özellikleri

Erik ÖzellikleriInstagram @linnshairshop

Göz alıcı koyu mor bir erik rengi, açık kahverengi saçlar ve sarı saçlar için bile beklenmedik bir vurgu! İyi ki stilist RayAnne bununla harika bir iş çıkarmış..

Erik çizgileri almayı düşünüyorsanız, hem mor hem de erik vurgularına karar vermeden önce mevcut farklı tonları gerçekten göz önünde bulundurun. Muave vurguları, açık mor vurgular ve hatta deniz kızı rengi vurgular gibi diğer varyasyonları stilistinize sorun..

Menekşe Mor Peekaboo Öne Çıkanlar

Menekşe Mor Peekaboo Öne ÇıkanlarInstagram @kjaykhair

Doğal olarak koyu saçlardaki açık mor peekaboo vurguları, muhteşem bir saç modeli için tam da ihtiyacınız olan şeydir. Doğal saç renginizi açmak çok iyi bir fikir.

Stilist Kiersten, koyu kahverengi saçlarda mor vurguların mükemmel kombinasyonunu yaratan bu menekşe ve renk patlamasıyla dalgalı, sarışın katmanları bir sonraki seviyeye taşıdı..

Ultraviyole Mor Öne Çıkanlar

Ultraviyole Mor Öne ÇıkanlarInstagram @lzhouseofhair

Mavi ve mor vurguları kullanarak olağanüstü bir saç rengi elde edin. Dalgalı saçlarınız varsa, doku doğal renginize çarpıcı bir boyut kazandıracaktır..

Renk uzmanı Diana, ulaşılabilir bir şekilde dünya dışı bir kenar yaratmak için bu mor tonları özel olarak birleştirdi..

Altında Mor Öne Çıkanlar Olan Sarı Saç

Altında Mor Öne Çıkanlar Olan Sarı SaçInstagram @estetiksbybrooke

Bu boyutsal bir mor-sarı saç rengidir ve mor ombreye giden iyi bir kontrasttır. ON, Stratford’dan kuaför çırağı Brooke Carding tarafından oluşturuldu..

Carding, “Bu renkle ilgili en iyi şey, buklelerin vurguları nasıl vurguladığıdır” diyor. “Gözlerinizi anında eğlenceli, parlak mor saçlara çekiyor ve genel olarak stili tamamlıyor. İnce, ancak bir açıklama yapan modern, modaya uygun bir renktir!”

Morumsu leylak ombre saçı mı düşünüyorsunuz? Taraklama, mor ve sarışın olayları tercih etmeni söylüyor! “Her yıkamada solan ve solan geçici bir renk, bir moda rengini test etmenize yardımcı olacaktır. Altına peekaboo vurgularının mor saç çizgilerini koyarak, büyük bir taahhüt değil. Mor rengin kalıcı olmasını istiyorsanız, boyalı saçlar için bir şampuan ve saç kremi kullanın ve sıcak aletler kullanırken bunları daha düşük bir ayara getirin” diye açıklıyor..

Herhangi bir saç tipi bu mor ombre vurgularını yapabilir – morun daha parlak olmasını istiyorsanız bazılarının ön aydınlatması gerekebilir. Bu renk herhangi bir yüz şekline uyacaktır ve yüz şeklinizi vurgulamak istiyorsanız, çerçevelemek için vurguları yüzün çevresine yerleştirin.

Sarı saçtaki mor vurgular, kişiliğinizin eğlenceli, deneysel yanını ortaya çıkaracak ve bu sadece bir peekabo olduğu için her yaşam tarzı için uygundur..

Mavi ve Mor Öne Çıkanlar

Mavi ve Mor Öne ÇıkanlarInstagram @reggei_rose

“Bu indigo rüyası! Minneapolis, Minneapolis’ten kuaför Reggei Larson, “Balayalı saçı değiştirmek ve ona eğlenceli bir şeyler vermek için farklı maviler ve morlar kullanıldı” diyor..

Larson, mavi ve mor saçlarınızı şekillendirmek için iyi bir ısı korumasına sahip olmanın anahtar olduğunu söylüyor. “İyi bir ısı korumasına sahip olmak saçınızı yalnızca ısıdan veya ütüden korumakla kalmaz, aynı zamanda ütüyle uğraşıyorsanız renginizin solmasını da engeller” diye açıklıyor..

Fantezi renkler tüm kadınlara, özellikle de mor tonlarına çok yakışır. Saçınızı çok sık yıkıyorsanız ve kaliteli ürünlere yatırım yapmak istemiyorsanız böyle saç boyalarına başvurmayın. Bunun gibi renkler, uygun bakım ile 1 aydan 3 aya kadar ve bazen daha da uzun sürebilir. Bu mor tonuyla çok hafif gitmeyin çünkü hemen yıkanacaktır.!

Mor Göze Çarpan Siyah Saç

Mor Göze Çarpan Siyah SaçInstagram @beauty_bar_by_janelle

Mor vurgulu bu siyah saç çok sinirli/cesur, çok modern ama çok gürültülü değil! South Valley, NM’den lisanslı güzellik uzmanı Janelle Griego tarafından yaratılmıştır..

İlk kez canlı renkleri tercih etmeyi düşünüyorsanız Griego bu saç trendini denemenizi tavsiye ediyor. “Kadınlar her zaman bu tür vurgularla kendilerini en rahat hissederler. İstenmezse çıkarmak kolaydır, ancak aynı zamanda çok güzel bir sarışın olmak için kaybolur” diye belirtiyor..

Siyah saçtaki mor vurgular gibi herhangi bir canlı renk, doğru ürünler olmadan çok fazla bakım gerektirir! Bunun gibi saç renkleri, salonda sizin için yapılan her şeyin yanı sıra evde de sizden çaba gerektirir. Griego her zaman yüksek pigmentli şampuan ve saç kremini (bu durumda mor) şiddetle tavsiye eder..

Parlak Macenta Öne Çıkanlar

Parlak Macenta Öne ÇıkanlarInstagram @alluresalonsv

Omuz hizasındaki saçlardaki bu eflatun vurgular, aynı anda hem kendine güveni hem de oyunculuğu yansıtan cesur bir ifade oluşturur. WY, Afton’dan kuaför Danielle Roniger tarafından yaratıldılar..

“Macentanın canlılığını seviyoruz ve bu mor metalik renkle mükemmel uyum sağlıyor. Bunu düz ve kıvırcık saçlarda kullanabilirsiniz, ancak kıvırcıkken renkleri gerçekten öne çıkarıyor” diyor Roniger.

Saçınızı sağlıklı tutmak ve evde uygun saç bakımı yapmak için stilistinizin talimatlarını izleyin. Bu canlı renkleri elde etmek için platin sarısı olmanız gerekir. Platin ile hasar gelir. Halihazırda sarışınsanız, bunu elde etmek daha önce esmer veya kızıl saçlı olmanıza göre daha kolaydır..

Mor vurgulu sarışın elde edilebilir ve sadece birkaç randevu ve çok fazla şefkatli, sevgi dolu bakım alacaktır. Bu renk türü bir yatırımdır ve saçınızı sağlıklı tutacak ürünler yatırımınızın sigortasıdır..

Göze Çarpan Koyu Mor Saç

Göze Çarpan Koyu Mor SaçInstagram @karisa_moore

Vurgulanan bu koyu mor saç, ametist moru renginde bir erimedir. NY, Kew Gardens’tan kuaför Karisa Moore tarafından yaratılan bu koyu mor vurgular, parlak ve cesur bir gölge arayan kadınlar için harika. Önce saçlar açıldığı için, bu renkle canlılık gerçekten patladı.”

Sonuçlar saçınıza bağlı olarak değişebilir, özellikle bakire saçlarınız varsa veya daha önce boyanmış saçlarınız varsa. Moore, daha açık ve koyu morların sizin için olduğundan emin olmak için kuaförünüze danışmanızı önerir. Moda renkleri çabuk solma eğilimindedir, ancak her bir buçuk ayda bir hızlı bir toner bunu düzeltebilir..

Daha az bakım gerektiren bir şey istiyorsanız, Moore dört haftada bir rötuş gerektiren tek bir düz renk yerine çok daha fazla degrade koyu mor veren mor balayage vurgularını denemeyi söylüyor..

“Mor saç güzel ve zengin bir renktir ancak biraz bakım gerektirir. Ürün ayrıca mor vurgulu koyu renk saçlarınızın uzun ömürlü olmasında önemli bir rol oynar. Sülfat içermeyen şampuan ve saç kremi kullandığınızdan emin olun. Boyalı saçlar için tasarlandığından Davines MINU şampuan ve saç kremini deneyin” diye ekliyor..

Mor Öne Çıkan Kızıl Saç

Mor Öne Çıkan Kızıl SaçInstagram @sherrylynnshears

Mor vurgulara sahip bu kızıl saç, stilist Sherry Flack of Troy, OH tarafından özel olarak formüle edilmiştir..

Flack, “Farklı seviyelerde baharatlı bakır tonlarına sadık kalırken biraz ışıltı katan mor peekaboos ile doğal bir bakırımsı kumral saç rengine sahip” diyor. “Bakırı mor dalgalarla eritmek istiyorsanız bukleler ekleyin.”

Kırmızı bakır ve moru düşünüyorsanız, önce stilistinize danışın. Bu mor gibi moda renklerinin uzun süre dayanması beklenmiyor. Renk uzmanınız, evde bakım ile sağlığı ve canlılığı korumanıza yardımcı olacak bir oyun planı hazırlamalıdır..

Uzun İnce Saçlarda Leylak Öne Çıkanlar

Uzun İnce Saçlarda Leylak Öne ÇıkanlarInstagram @daisyhairaffair

“Bu vurgular leylak, pastel mor vurgular olarak tanımlanabilir. Pastel renkler düz sarı saçlara hayat verir. Ayrıca, ince saçlarınız varsa, bir deneyin” diyor NYC’den usta saç sanatçısı Daisy Englander.

Englander, bu rengi elde etmek için “güzel bir platin sarısı elde etmek için saçı balyaj ve folyo vurgularıyla vurgulayarak başlayın. Bu rengi istiyorsan önce çok sarışın/platin olmalısın. Kaldırma işlemi boyunca saçınızı korumak için bir bağ takviyesi kullanın. Saçları daha kırılgan olma eğiliminde olduğu için sarışınlarla yavaş ve istikrarlı bir şekilde gitmek istersiniz. Pastel tonu oluşturmak için Manic Panic Professional’ı kullanın.

Pastel moru denemeye açıksanız, bu leylak vurgularını tercih edin. Mor gibi daha canlı/canlı bir gölge.

Her şey sırayla! Bu rengi elde etmek için platin sarısı olmanız gerekiyor! Beyaz bir kağıda mor sürmeyi düşünün, gerçek pigmentini göreceksiniz değil mi? Şimdi, sarıya ya da turuncu bir kağıda mor uyguladığınızı hayal edin. moru bu kadar görmeyeceksin.

Yani teoride saçınız ne kadar açıksa o rengi o kadar çok görürsünüz. Bu hafif vurguları istiyorsanız ve saçınız yeterince açık değilse, daha açık bir sarıya ulaşana kadar bunun yerine daha koyu mor bir gölge kullanmak isteyebilirsiniz..

Metalik Mor Öne Çıkanlar

Metalik Mor Öne ÇıkanlarInstagram @hairbywessamalicia

Bu metalik mor vurgular, fantezi saç renginde doğal bir bükülme. Halihazırda sahip olduklarınızı geliştirmek için saçınıza menekşe rengi metalik tonun ince çizgilerini ekleyin.

Arlington Heights, IL’den kuaför Wessam Shafek, bu metalik vurguların ardındaki ilham kaynağı.

Shafek, “Bu sarı ve mor tonlarını elde etmek için ana şey, doğal ışıkta veya önceden açılmış saçlara sahip olmaktır” diye açıklıyor. “Pastel veya metalik menekşe tonuna sahip olmak için, saçın yumuşak menekşe rengi saçın tutabileceği kadar hafif olması gerekir. Bu tür renklerle, rengin uzun ömürlü olması için sülfatsız bir renk adaçayı şampuanı ve saç kremi şarttır. Ayrıca saçınızı soğuk suyla yıkayın.”

Sıcak şekillendirme konusunda Shafek, sıcaklığı düşük tutmanız gerektiğini söylüyor! Isı ne kadar yüksek olursa, renk o kadar hızlı kaybolur. Yüksek ısı renk molekülünü genişletir!

Gümüş Saç + Mor Öne Çıkanlar

Mor Göze Çarpan Gümüş SaçInstagram @güzellikbyyasuko

Sunnyvale, CA’dan saç sanatçısı Yasuko Suzuki, “Bu gümüş rengi saç + mor vurgular, profesyonel bir ortamda bile çok renkli olduğunu gösteriyor” diyor. “Gümüşe ve mora karışan doğal kökler ile rengarenk saçlar için farklı durumlar için farklı düzenlemelere olanak tanıyor.”

Suzuki, “Uzun saçlarda boyut daha belirgin görünüyor, ancak yeterli uzunluğa sahip değilseniz, saç uzantıları işe yarayacaktır” diye belirtiyor.

Mor vurgular, öne çıkmayı umursamayan her kadında işe yarayacak! Ancak, bu renge alışmak çok fazla bakım gerektirir..

“Sağlıklı saçların 9-10 seviyesine kadar açılması en iyisidir” diye açıklıyor. “Soluk bir sarışına açtıktan sonra, alternatif renkler gümüş ve mor ekleyin. Bu soğuk tonlar uzun süre dayanmadığından, renk koruyucu saç ürünleri ile yıkayarak renklerin kalıcılığını koruyun.”

Bu renklerin en iyi yanı, her yıkadığınızda ve renk yavaş yavaş solduğunda, yine de çok güzel bir rengi güzel bir kül sarısı haline getirmesidir. Saçın renklerini ve bütünlüğünü korumak için ekstra zaman ve çaba harcadığınız sürece işe yarayacaktır.!

Serin Lavanta Öne Çıkanlar

Serin Lavanta Öne ÇıkanlarInstagram @carlieroeartistry

Lavanta, yakın zamanda modası geçmeyen favori bir saç trendi. Bu özel lavanta tonu, Carlsbad, CA’dan saç boyacısı Carlie Roe tarafından oluşturuldu..

Roe, “Bu fantezi rengi, günümüzde kuaför sandalyelerinde talep edilen bir numaralı sıra dışı saç rengidir” diye belirtiyor. “Daha açık mor vurgular arıyorsanız, lavanta düşünün. Bu özel lavantayı yaratmanın ilham kaynağı ametistti.”

Roe, ürünlerin bu rengi canlı tutmak için yatırım yapmak isteyeceğiniz bir şey olduğu konusunda kararlı. “Isı koruyucular olmazsa olmaz ve renk açısından güvenli duş ürünleridir. Isı ve renksiz Adaçayı bileşenleri solmanın bir numaralı nedenidir. Evet, bu ısı kategorisi su içerir! Her zaman soğuk su kullanın” diye ekliyor..

Siyah Saçta Koyu Mor Öne Çıkanlar

Siyah Saçta Koyu Mor Öne ÇıkanlarInstagram @hair_by_leahnicole

“Siyah saçtaki bu mor vurgular, bir balyaj ve gölge kökü ile elde edildi. Saç kesimi açılı bir lobdur (açılı uzun bob). Örnek fotoğrafta, bu moda tonları Pravana tarafından menekşe ile yapıldı, ”diyor Pittsburgh, PA’dan lisanslı güzellik uzmanı Leah Streng.

Bu sonuçları elde etmek için, Streng şöyle açıklıyor: “Kahverengi saçtaki bu mor çizgiler, koyu köklerin 1 1/2 altından uçlara kadar önceden aydınlatılarak oluşturuldu. Saçları yıkayıp kuruttuktan sonra, Baco’dan yarı kalıcı bir seviye 1 uygulayarak ikinci işlemimize başladık. Sonra mor ile bölüm bölüm mor tüy ve balyalama! Bu yüzden birçok kadın ön aydınlatma yapmadan (ağartma, hidrojen peroksit vb.) Ayrıca, saç önceden açıldıktan sonra, menekşe tonlanacak ve muhtemelen uçları güzel bir lavantaya çevirecektir! Az bakım gerektiren bir sonuç için üst veya taban alanı karanlık tutulur.”

Kıvrılmış Uçlu Açık Mor Öne Çıkanlar

Kıvrılmış Uçlu Açık Mor Öne ÇıkanlarInstagram @zyngerhair

Bu açık mor vurgular, her zaman bir moda rengini denemekle ilgilenen ancak geleneksel tam baş renginin bakımına bağlı kalmaya hazır olmayan kadınlar için idealdir. Calgary, AB’den stilist Caylin Zynger tarafından yaratıldılar..

“Yumuşak mor bebek farları, özellikle mor ile aklınıza gelebilecek her türlü boyutu eklemek için ideal bir yüzey oluşturuyor” diye belirtiyor. “Bu renk, cesur olmak istediğinizde denemek için en ideal renktir, çünkü solarak buzlu bir sarışına dönüşebilir veya fikrinizi baştan değiştirebilirsiniz. Mor tonlar, sarışınların platin hedeflerinden vazgeçmeden denemeleri için düşük riskli bir yoldur.”

Göreyim seni! Mor, hemen hemen her kadının deneyebileceği çok yumuşak bir renktir. Moda renkleriyle başladığınızda, saç olasılıklarında yepyeni bir dünya açar..

Zynger, “Bu bebek farlarına sahip olmanın en iyi yanı bakımdır. Moda renklerinin bakımı herkesin bildiği gibi zordur, ancak bu saç rengiyle solma gerçekten keyifli ve eğlenceli bir süreç haline gelir! Birkaç haftalığına gitmesine izin verirseniz, güzel bir kül sarısı elde edersiniz ve mora aşıksanız, onu korumak için Evo Fabuloso Özel saç kremi kullanın.