Gümüş sarısı saç, soluk sarıyı gümüşi tonlarla harmanlayan melez bir saç rengidir. Platin sarısına benzer şekilde, gümüşi/küllü ton daha koyu ve daha soğuk tonlu olma eğilimindedir, platin ise parlak gerçek beyaza yapışır. Gümüş saç, parıldayan metalik bir saç rengi oluşturur.

Açıkça, mükemmel bir parıltılı gümüş-sarışın yele elde etmek istiyorsanız, açık bir temel renk şarttır. Köklerinizin görünmesini engellemek için kök rötuşları için renk uzmanınıza düzenli bir ziyaret de gereklidir ve iyi bir mor şampuanla en iyi arkadaş olmak platin hayallerinizi canlı ve uzun ömürlü tutacaktır. Bu buzlu avangard saç renginden daha sarışınların dünyasına girmenin daha iyi bir yolu var mı??

Bir sonraki saç randevunuzdan önce, gümüş sarısı saç rengi trendiyle ilgili popüler fotoğraflarımıza göz atın.

Platin Gümüş-Sarışın Balayaj

Platin Gümüş Sarışın BalayajInstagram @danielleodhair

Platin gümüş sarısı bir renk, yüksek moda bir saç trendi yaratmada asla başarısız olmaz. Katı gümüş rengi, uzun, kumsal dalgalar için ideal bir eşleşme sağlayan daha soğuk bir tona sahiptir. Bu güzelliğe ulaşmak için tam bir balyaj, kök eritme ve bebek farları doğru şekilde yapılmalıdır..

Pembe Tonlarda Gümüş Sarısı

Pembe tonları ile gümüş sarısıInstagram @tmi.mirkkalappalainen

Pembe tonları olan gümüş-sarışın, inci benzeri bir görünüm yaratırken sıcak ve serinliğin mükemmel karışımıdır. Mor bir şampuanla ön tonlama yapabilir ve ardından saça oldukça sıcak bir inci toner ekleyebilirsiniz. Taze görünmeye devam etmek için bu rengi en fazla 4-6 haftada bir korumanız gerekecek. Daha açık ten tonlarında güzel görünür ve 7+ doğal baz ile bakımı en kolay olanıdır..

60 Yaş Üstü Kadınlar İçin Beyaz Gümüş Sarışın Gölge

60 yaş üstü kadınlar için beyaz gümüş sarısı gölgeInstagram @thehendrixhairexperience

Beyaz gümüş, özellikle 60 yaş üstü kadınlar için çarpıcı bir sarışın tonudur. Yüzde 100 gri değilseniz ve saçınızın çoğu koyuysa, parlak gümüş tonlarıyla daha dramatik olun..

Gümüş-Sarışın Ombre

Gümüş Sarışın OmbreInstagram @dianaduran1515

Özellikle uzun, uzun saçlarınız varsa, daha koyu gümüş sarısı ombre rengiyle iki rengi bir arada keşfedin. Stilist Diana, sarı buklelere derin bir gümüş balyaj ekleyerek günü kurtardı. Kökleri karanlık tutmak, bu rengi biraz az bakım gerektirir. Bu trendi deneyin ve doğal saç renginize baharat katalım.!

Koyu Gümüş-Sarışın Saç Rengi

Koyu Gümüş Sarı Saç RengiInstagram @hairbydreaaaaaa

Koyu gümüş-sarışın, parlak bir gri-platin saç rengi yapar. Nötr cilt tenlerini düzleştiren küllü bir ton sunar. Saçı ısıyla şekillendirmek rengi matlaştırabilir, bu nedenle her zaman bir ısı koruyucu kullanın ve saç parlak görünümünü koruyacaktır..

Gümüş Balayaj

Gümüş BalayajInstagram @pracowniahairstylistno

Uzun, dalgalı saçlarda gümüş bir balyaj mı? Ah, bu estetik açıdan hoş! Hareket, bu saçın gümüş rengine parlaklık, doku ve boyut katar. İnce saçlar için mükemmeldir!

Ancak, bukleler normalden daha kalınsa, derinlik oluşturmak ve buklelerin kalınlığını kırmak için orta boylarda ve uçlarda daha koyu kökler isteyin..

Gümüş Parlak Noktalara Sahip Koyu Sarışın

Gümüş Parlak Noktalara Sahip Koyu SarışınInstagram @beautybyjordyy

Derin sarı saçlarda platin vurgularla solma saç renginin etkisini elde edin. Renk uzmanı Jordan, bu az bakım gerektiren renk kombinasyonuyla harika bir iş çıkardı. Tonlar, yaz aylarında süper güzel görünen sıcak tonuyla kirli sarı saç boyutu yaratır..

Sarı Saçta Öne Çıkan Gümüş Noktalar

Sarı Saçta Öne Çıkan Gümüş NoktalarInstagram @herostyle2003

Sarı saçtaki gümüş vurgular, görünüme kremsi bir görünüm katar. Gümüş vurgular ne kadar ince olursa, o kadar doğal olurlar. Çoğu bayan kesinlikle bunu başarabilir. İlk defa sarışın bukleleri denemek isteyen bayanlar için güzel bir alternatif..

Koyu Köklü Gümüş-Sarışın

Koyu Köklü Gümüş SarışınInstagram @hairbydarcy

Koyu köklere sahip bu soluk gümüş-sarışın, koyu kök lekeli soğuk, gri, gümüşi bir tondur. San Pedro, CA’dan saç terapisti Darcy Carpentier tarafından oluşturuldu..

Bu sarışını düşünüyorsanız, Carpentier bunun çok bakım gerektiren bir renk olduğunu anlamanızı istiyor. “Zamanınıza ve banka hesabınıza yapılan bir yatırımdır. Bu 2-3 ayda bir 5 saatlik bir kuaför randevusu” diyor..

“Uygun ve profesyonel şampuan, derin bakım ve şekillendirme ürünlerinin kullanımı” diye açıklıyor. “Tutarlı süslemeler ve derin bakım işlemleri. Bu görünüm her yaşa ve yaşam tarzına uyar. Yaşlı bayanlar, bu mevcut doğal gri saçlarınızı karıştırmak için harika bir renk.”

platin simli sarışın

platin simli sarışınInstagram @brushedtoblonde

Bu, yumuşak bir erime etkisine sahip platin gümüş sarısı bir saç rengidir. Daha koyu kökler, beyaz-sarışın tonu yoğunlaştıran şeydir. Lady Gaga’nın ikonik uçuk gümüş renginden ilham alıyorsanız ve farklı bir sarışın tonuyla oynamak istiyorsanız bu trendi tercih edin..

buzlu gümüş

buzlu gümüşInstagram @jeffreyrobert_

Denemeye değer buzlu gümüş sarısı saç rengi! Parlak gümüş ve soğuk sarı tonlarının bu kombinasyonu, açık ve sıcak cilt tenlerini tamamlayan serin, dumanlı bir tona sahiptir. Sinirli, şık ve sofistike – bu, hangi havayı seçerse seçsin her kadında işe yarar.

Yumuşak Gümüş-Sarışın

Yumuşak Gümüş Sarı saç rengiInstagram @beautybyashleywalls

“Bu yumuşak gümüş-sarışın mükemmel bir buzlu sarışın. Stilist Ashley Walls of Scranton, PA, “Dokulu orta uzunlukta bir saç kesimi ile hareket ve kontrast verecek bir boyuta sahip” diyor..

Walls, “Bu gümüşi sarı saç fikirlerinden birini almak istiyorsanız, lütfen bunun zaman alacağını, ancak buna değeceğini bilin” diyor. “Başlangıçtaki saçınızın rengine bağlı olarak, her 6 haftada bir birden fazla sarışın randevusu alabilir. En iyi haftada bir mor şampuanla tedavi edilecektir. Ardından haftanın geri kalanında çok nemlendirici bir şampuan ve saç kremi kullanın.

Walls sözlerine şöyle devam ediyor: “Sarışınlar için ürünler çok önemlidir, bu yüzden saçlarınızı olabildiğince sağlıklı tutabiliriz. Hedef renginize ulaştığınızda, her 4-6 haftada bir toner işi yapacak ve ardından gerektiğinde rötuş yapacaktır. Sandalyede sık sık şımartılmayı seven kadınlar için mükemmel.”

Koyu Kahverengi Tabanda Gümüş-Sarışın Öne Çıkanlar

Koyu Kahverengi Bir Tabanda Gümüş Sarısı Öne ÇıkanlarInstagram @kimwasabi

Koyu kahverengi bir taban üzerindeki bu gümüş-sarışın vurgular, boyutlu bir gümüş duman görünümüne sahiptir. Newark, CA’dan kuaför Kim Pham tarafından yaratıldılar..

Pham, “Bu, sarı renge göre en fazla bakım gerektiren saç renklerinden biridir çünkü gölge çok hassastır” diye açıklıyor. “Bu renk, tease Foilayage tekniği kullanılarak elde edildi. Bu, tüm boyutların saçın alt yarısına yoğun bir şekilde birçok renk açıcı ile karıştığı yerdir.”

Koyu saç rengi daha sonra çok hafif kaldırılmalı ve gümüşün alması için altta yatan herhangi bir sarı pigmentten arındırılmalıdır..

“İlk olarak, saç geçmişine bağlı olarak bazen daha fazla olmak üzere stilist koltuğunda en az 8 saat geçireceksiniz. Ayrıca oturum/oturumlar için 500 $ ve daha fazlasını harcamaya istekli olmanız gerekir” diye belirtiyor..

Pham sözlerine şöyle devam ediyor: “Saçların çok hafif kaldırılması gerektiğinden, saçlar doğal besin maddelerinden ve nemden yoksun kalıyor. Bu nedenle saçın düzenli olarak bir tür bağ oluşturucu veya kolajen ile tedavi edilmesi gerekir.”

Bu kahverengi saçın pastel renginin daha soğuk gümüş tarafında uzun ömürlü olmasını sağlamak için daha az şampuanlama en iyisidir. Renk koruyucu bir şampuan kullanın. Haftada bir veya iki kez şampuanlama önerilir. Kuru şampuan en iyi arkadaşınız olacak.

gümüş kül sarışın

Gümüş Küllü Sarı saç rengiInstagram @createdby.el

Bir sonraki saç hedefiniz olarak bu gümüş küllü sarıyı seçin. Pişman olmayacaksın. Bunun gibi kül-sarışın tonları kısa bir bob veya uzun saç kesimi ile çekilebilir..

Bu görünüm göz önüne alındığında, istenen rengi elde etmek için adımlar atmak bir taahhüttür. Küllü bir tonu korumak için tüm bakımlardan geçmek de zaman ve çaba gerektirir. Stilistler, gümüş rengini korumak için Redken Blondage şampuanı tavsiye ediyor.

Örgülü Sarı ve Gümüş Saç

Örgüler ile sarı ve gümüş saçInstagram @himeshair

Örgülü sarı ve gümüş rengi saçlar, uzun bukleler için eğlenceli ve seksi bir stil oluşturur. Teksaslı stilist Brooke Himes tarafından yapılan dokulu yarı kabarık bir elbise..

Parlak saç rengi, özellikle böyle bir stille ortak olduğunda bir gösteri durdurucudur. “Saçları kıvırıp 1 inçlik Paul Mitchell saç maşamın etrafına sardım. Daha kumsal bir bukle için altta bir inç bıraktım” diyor Himes.

70 Yaş Üstü Kadınlar için Gümüş Sarışın Peri

70 yaş üstü kadınlar için gümüş sarısı periInstagram @leonarobinsonhairartist

70 yaş üstü kadınlar için gümüş sarısı peri, çoğu yüz şekli için harikadır ve minimal şekillendirme gerektirir. Yeni Zelandalı bir stilist olan Leona Robinson, onu süper ince ve hatta kıvırcık saçlar için çok uygun buluyor..

“Yaka kısmındaki tüylü görünümü bölüm bölüm kişiselleştirip değerlendirerek elde ettim. Taçta ve üstte biraz uzunluk tuttum, yanlardaki yığını ortadan kaldırdım. Bu, üst kısmın daha dolgun görünmesini sağlıyor” diye açıklıyor..

50 Yaş Üstü Kadınlar İçin Buzlu Gümüş Peri Saçı

50 yaş üstü kadınlar için buzlu gümüş pixie saçInstagram @estrellasalonstudio

50 yaş üstü kadınlar için buzlu gümüş pixie saç, öne doğru kıvrılmış ön kısım ve kısa katmanlarla kısa uzunlukta bir kesimdir. Arizona merkezli stilist Miranda Denman, bu pirzolanın saçları seyrekleşen kadınlar için olduğunu öne sürüyor..

“Bu, saçın daha kalın olduğu alanları kısaltmak ve tekstüre etmek için düz bir ustura kullanılarak oluşturuldu. Saç kesiminin uzun kısımları makasla kesildi. Bu, dolgunluk yaratmak istediğim kör uçlarla sonuçlandı,” diyor Denman.

Yaşlı Kadınlar için Kısa Gümüş Sarışın Bob

Yaşlı kadınlar için kısa gümüş sarısı bobInstagram @lezliel6

Yaşlı kadınlar için gümüş kısa sarı bob, doğal köklerin uzamasını sağlayan klasik bir saç kesimidir. Teksaslı Lezlie Alcorn Lust, böyle bir bakışın faydasını öğreniyor ve buna bayılıyor!

Lust, “Bu doğaldır, bu nedenle kökler hakkında endişelenmenize ve dört haftada bir profesyonel bir renge gitmenize gerek yok” diyor. Bakıma gelince, Lust ayda yaklaşık iki kez mor şampuan ve saç kremi kullanır..

Simli Duman Sarışın

Simli Duman SarışınInstagram @kysandra_loove

“Bu gümüş-sarışın tonları, doğal temel rengin aktığı açık kül boyutlu bir sarışın yaratır. Palm Desert, CA’dan Kysandra Gomez’in saç stilisti, büyümesini biraz daha sorunsuz hale getiren kök musluğu ile eşleşiyor..

Gomez, “Bu uzun gümüş dalgaların biraz fazla bakım gerektirebileceğini kesinlikle bilmelerini sağlardım” diyor. “Bu nedenle evde bakım, salonda yaptıklarımız kadar önemli, hatta daha önemli, bu yüzden doğru ürünü kullanmak çok önemli.”

Gomez, saçı nemli ve sağlıklı tutmak için evde 3 numaralı bakımla birlikte Olaplex şampuan ve saç kremini önerir. “Ayrıca, bir izinli saç kremi veya tedavisi. Bu görünümün sürecine ve fiyatına bağlıysanız, kesinlikle harika ürünlere yatırım yapmak istersiniz” diye ekliyor..

simli ayaz sarışın

gümüş ayaz sarı saçInstagram @leanne_chadwick_hair

Hevesli bir sarışın bebekseniz, kopyalamaya değer gümüşi ayaz bir sarışın! Bu tonu elde etmek bir süreçtir, ancak sonuca ulaşıldığında bunu sürdürmek kolay olacaktır. Stilistler, buzlu veya gümüş sarısı bir gölge için mor şampuan kullanmanızı önerir. Böyle bir ürün, pirinç tonlarını iptal etmede etkilidir..

Metalik Gümüş ve Sarışın

Metalik Gümüş ve Sarı saç rengiInstagram @panachehairbychristina

Bu metalik gümüş ve sarı saç, buzlu sarı saça uygun harika bir köke sahiptir. Abingdon, MD’den kuaför Christina Brannon tarafından yaratılmıştır..

“Bu renk için 20 hacim Wella Blondor toz ağartıcı kullanıldı. Daha doğal bir görünüm elde etmek için saçın tamamına bebek farları eklendi. Tonlama için Guy Tang 10 sm ve 8 sm, ona gümüş metalik bir ton vermek için kullanıldı, ”diye açıklıyor Brannon.

Brannon ayrıca, “Daha soğuk tonlu bir cilt tipine sahip kadınlar, bu rengi kesinlikle sıcak kırmızı tonlu bir kadından daha fazla sallayabilir” diyor.