Bal kahvesi saç rengi, canlı bir gölge oluşturmak için balın parlak rengiyle esmerin birleşimidir. Arıların bu kadar tatlı ve ışıltılı bir malzemeyi nasıl yapabildikleri şaşırtıcı ama daha da şaşırtıcı olan, bal rengindeki saçların saç renginizi tam saç rengiyle veya sadece vurgularla ne kadar iyileştirdiğidir..

Bal sıcak bir renktir, ancak aşırı sıcak değildir (turuncu veya kırmızı yerine yumuşak altın rengi düşünün). Bal kahvesi tonları çoğu cilt tonuna yakışır ve çoğu için doğal renginizden sadece birkaç ton uzaktadır. Bal rengi saçlar her mevsim, özellikle de balın bu altın tonunun en çok parladığı yaz için harikadır. Daha az kontrast, daha az bakım anlamına gelir – yaşasın! Bal kahvesi ilhamı arıyorum?

Bir sonraki saç randevunuzdan önce, muhteşem bal rengi kahverengi saç fikirlerinin bu fotoğraflarına göz atın..

Yüz Çerçeveli Orta Kısmı Koyu Bal Kahverengi Saç

Yüz Çerçeveli Orta Kısmı Koyu Bal Kahverengi SaçInstagram @rikamorim

Patlama boyunca daha açık bal rengi saçları olan koyu kahverengi, muhteşem. Ekstra modern bir görünüm ve yüzü çerçeveleyen kenar için uzun, katmanlı bir bob ile orta kısmı eşleştirerek bu çarpıcı bal rengi görünümü taklit edin..

Gevşek Bukleler ile Kırmızımsı Kahverengi – Ballı Kahverengi Ombre

Gevşek Bukleler ile Kırmızımsı Kahverengi - Ballı Kahverengi OmbreInstagram @hairbyamydelong

Vurgulu bu kumral kahverengi tonu, bronz teni iyi tamamlayan sıcak alt tonlarını göstermek için bal ve altın kahverengi renklerin bir karışımını sunar. Bu altın ombre renk eriyiği sizi açık hava kadını yapacak çünkü güneşin altında ateşliliğini göstermek isteyeceksiniz..

Orta Boy Ballı Kahverengi Butterscotch

Orta Boy Ballı Kahverengi ButterscotchInstagram @whitneyrain_makes.pretty

Doğal olarak koyu ila orta saçlar, bu tatlı bal rengi kahverengi saçtan ilham alan karamelayı güzelce elde ederdi. Uzun saçların ihtiyaç duyduğu bakımı istemiyorsanız, bu yumuşak geçişi göstermek için orta uzunlukta bir saç kesimi yeterlidir..

Bal Kahverengi Çizgili Tarçın Kırmızısı

Bal Kahverengi Çizgili Tarçın KırmızısıInstagram @salonhairhaven

Doğru saç renklerini, özellikle de tüm zamanların en popüler üç saç rengini (kahverengi, sarışın ve kırmızı) karıştırarak saçlarınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bal tonlu kızıl saçlarda bu saç modeliyle yapabileceğiniz birçok boyut ve şekillendirme yöntemiyle oynayın..

Dalgalı Saçlarda Ballı Kahverengi Şekerleme

Dalgalı Saçlarda Ballı Kahverengi ŞekerlemeInstagram @hair.by_kara

Yaz için hafiflemenin harika bir yolu – sıcak, güzel, çok tonlu bal rengi balyaj. Daha koyu, uzun saçlarınızı korumak ve hafif bir illüzyona sahip olmak istiyorsanız çok etkilidir. Bal tonlu bir ton ve altın tonlu tonlar yazın en iyi dostudur.

Ballı Kahveli Mocha

Ballı Kahveli MochaInstagram @jeaneane_moreno_hairstylist

Güzel orta kahverengi saçlarınızı şekillendirmenin incelikli bir yolu, bal kahvesi çizgiler elde etmektir. Bu bal kahvesi dalgalar, doğal saçınızın ihtiyaç duyduğu zahmetsiz boyut ve derinliği size verir..

Doğal Kıvırcık Saçlı Karamel Ballı Kahverengi

Doğal Kıvırcık Saçlı Karamel Ballı KahverengiInstagram @salonchristol

Bal rengi bukleler, aynı anda hem boyut hem de doku istediğinizde çok arzu edilir. Vurgulanan doğal buklelerinizi her zaman nemlendirmeyi unutmayın. Bu bal rengi bukleler, uygun şekilde ilgilenilmezse saçınızı kurutabilir.

Doğal Açık Bal Saç Rengi

Doğal Açık Bal Saç RengiInstagram @lisalovelylocks

Hafif bal kahvesi saç vurgularına sahip bu doğal görünümlü saçla herkesi büyüleyin! Hafif bal tonu kullanmak, orta kalınlıkta ince saçları hacimli ve hacimli göstermenin kanıtlanmış bir yoludur..

Fındık Balı Öne Çıkan Uzun Saçlar

Fındık Balı Öne Çıkan Uzun Saçlar@bellgoh1267

Bal vurgulu uzun çikolata rengi saçlarınız varsa, bu çok güzel bir saç modeli! Yumuşaklık eklemek ve size daha dramatik bir görünüm kazandırmak için sonunda kahverengi saça biraz dalgalar ve narin bal vurguları ekleyin..

Küllü Bal Kahvesi Öne Çıkan Düz Saçlar

Küllü Bal Kahvesi Öne Çıkan Düz SaçlarInstagram @brazilianbeautystudiowa

Düz siyah saça boyanmış bu sevimli küllü bal rengi saç vurguları, sunduğu boyutla tüm saç stilini öne çıkarıyor. Bu bal rengi kilitleri, simetrik kenarlara sahip yüzler için mükemmel olan bir orta kısımla şekillendirin..

Altın Bal Kahveli Kısa Saç

Altın Bal Kahveli Kısa SaçInstagram @hair.by.niki

“Bu, sıcak, altın ten için harika olan doğal vurgulara sahip çok doğal, altın rengi bal rengi bir saç rengidir. Çok kalın saçlarınız varsa, yanları ve ense bölgesini çok kısa tutun, ”diyor Teksaslı kuaför Niki Germain.

Bu bal rengi saç rengini istiyorsanız Germain, bu rengin kişiliğine ve yaşam tarzına ve kendinizi iyi hissettirecek saç kesimine gerçekten ihtiyacınız olduğunu söylüyor..

Bal Balayajlı Yumuşak Kahverengi

Bal Balayajlı Yumuşak KahverengiInstagram @anavaldez.hairstylist

Bu bal balayajı kahverengi, ücretsiz elle boyanmış boyutlu ve dokulu bir balayajdır. CA, Temecula’dan stilist Anais Valdez, “Renk yerleştirme ile hareket yaratıyor” diyor..

Valdez şöyle açıklıyor: “Platin sarısı ve çikolata kahvesi, sarışın popun hafifliğini elde etmek ve ona güzel bir bal rengi saç rengi vermek için yan yana elle boyanmıştı. Saç hareket ettiğinde koyu renk sarıyı vurgular ve o güzel dokulu hareketi yaratır.”

“Balayaj ve serbest saç boyamanın çok popüler olmasının nedeni, kadınlara az bakım gerektiren sarı saçlara sahip olma yeteneği vermesidir” diye belirtiyor. “Saç kökleri doğal tonunda kaldığı için rötuş yapmadan önce birkaç hafta beklemenizi sağlar.”

Muhteşem Bakır Ballı Kahverengi Ton

Muhteşem Bakır Ballı Kahverengi TonInstagram @hairbynatalian

Bu boyutlu bal kahvesi rengi, köklerde daha koyu bir bakırdan uçlarda daha açık bir bakıra geçiş yaparak yumuşak ve doğal bir etki için uzun katmanlı kesimi vurgular. Florida’lı usta stilist Natalia Nugent, “Güneş ışığında, renk neredeyse altın sarısı görünüyor” diyor..

“Bu tatlı ton çoğu saç tipinde işe yarar ve altın veya şeftali alt tonuna sahip açık ve berrak cilt tonlarıyla iyi gider” diye belirtiyor..

Bakır ve bal tonlarını kullanmayı düşünen kadınlar için Nugent, boyalı saça nazik davranan ve saçı solmaya karşı koruyan bir şampuan kullanmanın önemli olduğunu söylüyor..

Ballı Karamel Öne Çıkan Koyu Kahverengi

Ballı Karamel Öne Çıkan Koyu KahverengiInstagram @mizzj_at_play

Santa Monica, CA’dan kıdemli stilist Jamie Pierce-Elwell, “Bu, Jennifer Lopez’in koyu kahverengi saçlardaki bal vurguları gibi zengin ve sıcak bir bronz balayaj” diye açıklıyor..

Bize şöyle devam ediyor: “Soğuk ve sıcak tonların birleşimi ona çok fazla boyut kazandırıyor. Orta uzunlukta ve sonlara doğru hala doğal olarak daha derin tonlara sahip olan renkleri ve balayajı seviyoruz. Bunun üzerinde büyümenin bakımı daha zor olabilir ve saçın sağlığı için çok daha zordur. ”

Buna baktığınızda, parlak sarı renk çizgilerinin yanı sıra güzel bir açık kahverengi tonu ortaya çıkarmak için süet ve karamel ile karıştırılmış sütlü çikolatayı hayal edebilirsiniz..

Bu gölgeler veya benzer yerleşime sahip olanlar, saçlarında boyut isteyen bir kadın için harikadır. Pierce-Elwell, biraz derinlik korunduğu için büyümenin daha yumuşak olduğunu söylüyor. “Yılda yalnızca 2-4 kez vurgulama yapmanız gerekecek, ancak her 5 haftada bir temel renginize ihtiyacınız olacak.”

Bu bal kahvesi vurguları, her tür yüz şekli üzerinde çalışır. Stilistin, yüzün en geniş kısımlarının yanına daha hafif parçalar yerleştirmenin o alanı daha geniş gösterebileceğini düşünmesi yeterlidir, bu nedenle parlaklığın düştüğü yere dikkat edin..

Bal Balayajlı Kestane Kahvesi

Bal Balayajlı Kestane KahvesiInstagram @michelledaly_hair

Bu kestane ve bal rengi saç, biraz daha hafif görünmek isteyen ama yine de doğal kalmasını isteyen bir esmer için mükemmel bir tona sahip. Wayne, PA’dan kuaför Michelle Daly tarafından yaratıldı..

“Bu taze bal rengini yaratmak için tam bir balayage vurgusu yapıldı” diye açıklıyor. “Balayage, daha koyu bir taban üzerinde daha sıcak ballı kahverengi vurgular elde etmenin kolay bir yoludur.”

Ayrıca, büyüme o kadar yumuşaktır ki, yılda sadece 3 kez balyaya rötuş yaparsınız! Daly, arada birkaç kez glaze toner yapmanızı önerir. “Bu altın rengi esmer, olabildiğince az bakım gerektiriyor ve bütçe dostu!”

Profesyonel saç bakım ürünleri satın alın. Renklendirme hizmetlerinize 200$ harcıyorsanız, o güzel rengi korumak için şampuana biraz daha fazla harcayın.!

Sıcak Bal Renkli Künt Bob Kesim

Sıcak Bal Renkli Künt Bob KesimInstagram @maria.maii

Bu bal rengi saç, VIC, Preston’dan renk uzmanı ve stilist Maria Ioannou tarafından oluşturuldu..

“Sıcak bir latte seviyorsanız, bu bal kahvesi tonları tam size göre,” diyor. “Fotoğrafta görebileceğiniz gibi, bu kesim ve renk basit görünüyor ama içinde çok fazla şey var. Tonlarda boyut var ve kesim cesur.”

Koyu Kahverengi’den Ballı Kahverengi Ombre’ye

Koyu Kahverengi'den Ballı Kahverengi Ombre'yeInstagram @oliviahyska

Bu az bakım gerektiren bal kahvesi ombre görünümü, Sturgis, MI’dan kuaför Olivia Hyska tarafından oluşturuldu. “Bal kahvesi teller ve karamel tonları, doğal bir temel renkle çok güzel akıyor. Bu rengin birçok saç modeli seçeneği var ama en iyisi yumuşak bir dalga”.

Bu tür saç rengini düşünen kadınlar için Hyska, o sert sınır çizgisini almayacağınızı bilmenizi istiyor, bu yüzden sadece birkaç renk randevusuna ihtiyacınız olacak..

“Özellikle esmerler için daha hafif olmak istiyorsanız bu iyi bir giriş” diye ekliyor. “Sır, rengi canlandırmak için harika bir ara hizmettir.”

Renk açısından güvenli, nemlendirici bir şampuan ve saç kremi kullanın. Hafifletilen uçlar için ısı koruması da çok önemlidir..

Koyu Saçlarda Bal Kahverengi Öne Çıkanlar

Koyu Saçlarda Bal Kahverengi Öne ÇıkanlarInstagram @hair_by_amber_young

Bunlar koyu kahverengi saçlarda bal sarısı vurgulardır. Doğal renkten uzak dururken, vurgulamalar ve balayaj ile sarışın olmanın unsurlarını elde edersiniz..

Encinitas, CA’dan stilist Amber Young, “Bu rengin güzelliği, neredeyse herkes için çalışmasını sağlayan az bakım gerektirme yeteneğidir” diyor..

Young, bu koyu bal kahvesi saç için en ideal kadının doğal seviyesi 4-6 temel rengini korumak ve biraz vurgulayarak geliştirmek isteyeceğine inanıyor. Aydınlatma sürecine dayanabilecek güçlü, sağlıklı saçlarla başlamak önemlidir..

Young, “Bal-kahverengi saç rengine sahip koyu saçlar, yıldırım nedeniyle evde biraz TLC gerektiriyor” diyor. “Saçın bütünlüğünü korumak için evde salon kalitesinde ürünler kullanmalısınız. Sülfat içermeyen bir şampuan, nemlendirici bir saç kremi, ısıya karşı koruyucu bir sprey ve besleyici bir yağ, böyle bir görünüm için olmazsa olmazlardır. Haftada sadece iki ila üç kez yıkamak, sağlığı ve canlılığı korumak için de çok önemlidir.”

Altın Kahverengi Omuz Boyu Saç

Altın Kahverengi Omuz Boyu SaçInstagram @thedapperedge

Boston, MA’dan kuaför Luis Moreno, “Kahverengi saçtaki bu bal balayajı, orta esmer bir başlangıçtan sonra sıcak bir sarı vurgunun ne kadar güzel ve giyilebilir olabileceğini gerçekten gösteriyor” diyor. “Genel olarak hoş ve doğal görünen bir bal rengi altın kahverengi saç rengi oluşturmak için birlikte çalışan renkleri kullandığınızda pirinç gibi görünme konusunda endişelenmenize gerek yok.”

Moreno, “Güneşin öpücüğü, doğal vurgulanmış bu esmer gölgeyi oluşturmak için bir balayage el boyama tekniği kullanıldı” diyor..

Ürünlerle ilgili olarak Moreno, “İyi bir nemlendirici saç kremi, renk koruyucu bir şampuan ve saçınızın sağlığını ve parlaklığını korumak için bazı bakım tedavileri kullandığınız sürece, iyi olmalısınız. Bal rengi saçları canlı tutmak için harika oldukları için JBeverlyHills renk ve şekillendirme ürünlerini deneyin.”

Ballı Kahverengi Öne Çıkan Lob

Ballı Kahverengi Öne Çıkan LobInstagram @caitlinforhair

Bu, bakır/bal kahvesi saç vurgularına sahip bir lobdur ve stilist ve renk uzmanı Caitlin Boehm, San Francisco, CA tarafından yaratılmıştır. “Renk boyutu yukarıdan aşağıya erimiş bir etkiye sahip” diye açıklıyor..

Bal rengi bir ton, orta ila koyu kahverengi saçlı, vurgulanan boyutu isteyen ancak mega sarı saç istemeyen kadınlar için güzel bir seçenektir. Öne çıkan renkler, temel renge bağlı olarak parlak sarışından platin sarısına kadar değişebilir..

Boehm, “Renk uzmanınızdan orta boyları ve bitişleri renklendirmeye odaklanmasını isteyin, böylece aylarca ve aylarca buna ayak uydurmak zorunda kalmadan gidebilirsiniz” diyor. “Bal vurgulu kahverengi saçları korumak için stilistiniz tarafından önerilen, rengi koruyan şampuanı kullanmak her zaman önemlidir.”

Ballı Kahverengi Badem Öne Çıkanlar

Ballı Kahverengi Badem Öne ÇıkanlarInstagram @meraki_hairdesign

“Bu bal vurguları saç renginizi tersine çevirmez, bunun yerine benzersiz bir renk haline getirmeye yetecek kadar ekstra renk katar. Vurgularla birleştirilmiş doğal bir cilt var, bu da onu herhangi bir cilt tonunu iyileştirebiliyor,” diye açıklıyor kuaför ve salon sahibi İsviçreli Mylena Vittori.

Vittori, bu bal rengi saç boyasının doğal olarak kahverengi saçlı kadınlar için mükemmel olduğuna inanıyor. Saç renginde çok fazla değişiklik yok ama yine de biraz çekicilik yayıyor.

“Ayrıca sıcak renk tipine sahip herkese yakışıyor” diye belirtiyor. “Bu renkler bir süre sonra solursa, parlak bir renk tonu ile yenileyin.”

Balayage Bal Kahverengi Saç

Balayage Bal Kahverengi SaçInstagram @hairbyash912

Bu balayage ballı kahverengi saç, Vernon Hills, IL’den stilist Ashley Keippel tarafından yaratıldı. “İnce baldan süper hafif uçlara kadar gidiyor. Saçın geçişini sevmiyor musun?”

Keippel’in bu hafif bal tonunu korumayı önerdiği ürünler, Redken renk açısından güvenli şampuan ve saç kremi ve evde kullanılan bir saç kremi olacaktır..

“Balayage, az bakım isteyen kadınlar için idealdir. Herkes bunu giyebilir çünkü ince bir hizmet ve geçiş olabilir. Bu özel renk en iyi pembe cilt tonunda görünüyor” diye ekliyor..

Birçok genç kadın bu rengi ister çünkü saçlarını her zaman boyatmak istemezler. Yarı kalıcı bir renk olduğu için cila için hizmetten en az altı ila sekiz hafta sonra salonu ziyaret edin..