Gümüş saç trendi bir saç rengi olduğu kadar bir tavır ve bu günlerde sadece “yaşlılar” için değil. Gümüş şık, seksi, sinirli ve süper trend. Her yaştan kadın, parlak platinlerden dumanlı grilere kadar sallanan gümüş tonlarıdır..

Gümüş rengi saçı nasıl koruyacağınızı öğrenmek istiyorsanız, harika bir mor şampuan uygulaması rengin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte, gümüşün bakımı yüksek olduğu için stilistinize veya renk uzmanınıza özel bakımınız hakkında soru sormak isteyeceksiniz..

Bir sonraki saç boyama randevunuzdan önce, bu gümüş saç rengi fikirleri resimlerine göz atın.

Gümüş Saç Renginde Katmanlı Koyu Kökler

Gümüş Saç Renginde Katmanlı Koyu KöklerInstagram @madeupbymadison

Uzun gümüş saçlar, muhteşem bir balyaj ve dalgalı V kesimli bir bitiş gibi doğru adımları atmadan imkansız olurdu..

Parlak Gümüş Mavi Ombre

Parlak Gümüş Mavi OmbreInstagram @eminekhair

Bu parlak gümüş mavi ombre, renk sıcak, zengin kahverengi bir tabandan muhteşem bir soğuk, canlı renk karışımına geçerken gözlerinizde oyun oynuyor. Bakımı hakkında kuaförünüzle konuşun ve canlı renkleri daha hızlı solma eğiliminde olduğundan yüksek ısıdan kaçının. Bu görünümü tamamlamak için bir parlaklık serumu kullanın.

Gümüş Leylak Saç Rengi

Gümüş Leylak Saç RengiInstagram @daisydoeshair

Uçlarda platin grisi ile karıştırılan bu gümüş leylak rengi saç rengi, çift çekimi hak ediyor. Fantezi renkler hızla solma eğiliminde olduğundan, bunun çok bakım gerektiren bir renk tonu olduğunu unutmayın. Rötuşlar için salonu sık sık ziyaret edeceğiniz için takviminizi açık tutun. Aşırı ısı, renk tonunun daha hızlı solmasına neden olabileceğinden, şekillendirme sırasında bir ısı koruyucu kullanın.

Pastel Gümüş Pembe

Pastel Gümüş PembeInstagram @gosia_her_hair

İçinizdeki tek boynuzlu at havasını ortaya çıkarmak istiyorsanız pastel gümüş pembe saçı deneyin! Gümüş ve pembe pastel tonları elde etmek için öncelikle platin sarısı saçlara ihtiyacınız olacak. Pembe tonla eriyen gümüş rengi, insanların bukleleriniz hakkında hayal kurmasına neden olacak..

Gümüş Kül Grisi

gümüş küllü gri saç rengiInstagram @fortvna.coiffure

Tüm saçınızın gümüş renginin popülaritesinden tamamen etkilenmesini istemiyorsanız, her zaman her zaman güzel olan balayajı tercih edebilirsiniz..

Gümüş Deniz Kızı Saçı

Gümüş Deniz Kızı SaçıInstagram @graley_bruton

Uzun saçınızı gümüş rengine boyayın ve benzersiz, sinirli bir deniz kızı gibi görünmek için yarı yukarı örgülü yapın..

Beyaz Gümüş Saç

beyaz gümüş saçInstagram @artemis12866

Bu beyaz gümüş rengi, ince saçlarınız olup olmadığını düşünmek için harika bir seçenektir. Gümüş teller boyut katar ve ince saçların hacimli görünmesini sağlayabilir..

Buz Grisi Gümüş

Buz Grisi GümüşInstagram @yokii.san

Bu ultra havalı buzlu gümüş rengi gölge ile sıcaklık için yer yok! Bu saç rengi, herhangi bir saç uzunluğu ve dokusu için mükemmeldir. Daha kolay bakım için doğal bir koyu yeleniz varsa gri saç köklerini koruyun.

Simli Gül Altın

gümüşi gül altınInstagram @thejesjewel

Sıcak ve soğuk tonlar aşırı zıtlar olabilir, ancak aslında gümüş saç üzerinde bu pembe altın ve pembe tonları gibi fevkalade çalışabilir.!

Örgülü Gümüş ve Mor Saç

Örgülü Gümüş ve Mor SaçInstagram @__forestfairy.hair__

Bu gümüş-mor saç, Japon stilist Stephanie tarafından yaratılmış bir saç ilhamı..

Bu gümüş rengi elde etmek için Stephanie, İyon moru, bir nokta İyon macenta, Olaplex No.1 ve çok sayıda berrak saç kremi kullandı..

Kiehl’den Amino Asit Şampuan ve Shiseido’dan Fino Premium Touch Saç Maskesi ile saçlarını yıkadı. Daha sonra fön çekerken ve şekillendirmeden önce az miktarda argan yağı uygulayın..

tek boynuzlu at gümüş

tek boynuzlu at gümüşInstagram @mojkahair

Bu renk, Avustralya’dan bir salon direktörü Joshua tarafından yapılan çelik mavisi ila gümüş ombredir. Buzlu olması gerekiyordu ve daha ince gümüş uçlarla kontrast oluşturan derin serinlik ile daha kış buzul görünümünü yansıtıyor.

Ağartma, ne kullanılırsa kullanılsın saça zarar verir, bu nedenle sıkı bir ev rejimi şarttır. Joshua, çeşitli protein bazlı maskeler ve ardından nemlendirici bir maske ve sarı tonları daraltmak için mor veya mavi bir şampuan önerir..

“Bu tür renkler yıkanırken bakım gerektirir, ancak haftada bir veya iki kez yıkama gerektirir” diye ekliyor.

Gümüş Kül Kahverengi

Gümüş Kül KahverengiInstagram @the_zix

Gümüş küllü kahverengi saçlar, saçlar 9. seviyeye kadar ağartıldığı için çabucak solacaktır (bu neredeyse bir platindir). O gümüş görünümü elde etmek için o kadar çok ağartmanız gerekiyor..

Barselona merkezli stilist Zix, saç rengine fazla önem vermeyen bir kadınsanız, bunun size göre olmadığı konusunda uyarıyor..

Saç ağartılmış. Yani kuaförünüz saça özen gösterse ve onunla ilgilense bile, her zaman ağarır ve saçı kurutur. Zix şunları ekliyor: “Sağlıklı ve parlak tutmak için saçı mümkün olduğunca nemlendirmeniz ve şekillendirmeniz gerektiğini unutmayın. Olaplex N3’ü haftalık tedavi olarak öneriyorum.”

Gümüş Bebek Işıkları

Gümüş Bebek IşıklarıInstagram @hairbysamanthasimpson

Bu renk biraz daha açık bir tunç gümüş grisine sahiptir. “Saç boyunca farklı tonları seviyorum. Güzel bir sonuçtu,” diyor Sunshine Coast, QLD’den kuaför Samantha Simpson.

“Bu rengi elde etmek için ne gerektiğini anlamanız zorunludur: bakım için zaman ve para”.

Bu rengi elde etmek için saatlerce ve kuaför koltuğuna defalarca ziyaret gerekebilir. Özellikle son birkaç yıldır evde kendi başınıza boya yapıyorsanız, elde edilmesi çok zor bir renk olabilir..

Simpson, “Kuaförünüze karşı sabırlı olun ve tavsiye ettiği ürünleri satın alın! Aslında saçınızın bütünlüğünü korumaya çok önem veriyoruz! Sağlıklı olmasını ve renklerinizin kalıcı olmasını istiyoruz! Ucuz şampuan ve saç kremi kullanmak sadece renginizi soyar.”

Son olarak Simpson, her 4-6 haftada bir salonu ziyaret etmeye hazırlıklı olunması gerektiğini hatırlatıyor. Bu tür renkler, yüksek bakım gerektirdiğinden solma eğilimi gösterir..

gümüş leylak rengi

gümüş leylak rengiInstagram @hairbyrachelkay

Gümüş ve leylak rengi renkler birlikte çok iyi erir ve soluk menekşe gümüş tilki gölgesi oluşturur. Rachel Kay, bu görünümü yapan Renton, WA’dan stilist.

“Bu çok eğlenceli ama çok bakım gerektiren bir saç rengi. Aradığınız buzlu görünümü elde etmek için birkaç beyazlatma seansı bile gerektirebilir,” diye uyarıyor Kay..

Bakıma gelince, ayrıca her 3-4 haftada bir ağartıcı rötuşu ve tonu programlamak isteyeceksiniz. Yeni kilitlerinizin maliyetini önceden planlayın ve bütçeleyin. Yeni görünümünüze kavuştuğunuzda, yatırımınızı uygun ürünlerle korumak isteyeceksiniz..

Sinirli Kısa Gümüş Pixie Undercut

Sinirli Kısa Gümüş Pixie UndercutInstagram @chelsey_marciniak

Bu kısa gümüş saçın korkusuz bir alt kesimi var. ve Augusta, ME’den stilist Chelsey Tobias-Marciniak tarafından oluşturuldu..

Tobias-Marciniak, “Saçınızın bütünlüğünü korumak için, bunu yapmanın doğru yolu yavaş ve sabit bir aydınlatmadır” diyor..

Gümüş Deniz Salyangozu Saç

Gümüş Deniz salyangozu saçInstagram @allison.oliver

Kırmızıdan gümüşe geçiş rengi, füme safir ve dumanlı kül mavisi olan boyutsal soğuk tonlu bir renk erimesine dönüştü. Bu saç mücevheri Teksaslı stilist Allison Oliver tarafından yaratıldı..

Oliver, sülfat ve paraben içermeyen, renk açısından güvenli şampuan ve saç kremi kullanmanızı önerir. “AG’nin saç bakımını öneriyorum çünkü gaddarlık içermiyorlar ve ürünlerinin her biri Afrika’daki kadınların eğitimine gidiyor” diye açıklıyor..

Buz Mavisi Gümüş Saç

Buz Mavisi Gümüş SaçInstagram @ashleylynn.saç

Bu saç rengi Dulles, VA’dan stilist Ashley Lynn’in dumanlı, gümüş, pastel mavi-mor rengidir..

Birçok bayan bu saç rengini ister. Lynn’e göre bu gümüş saç boyası elde edilmesi en zor olanıdır. Doğal olarak çok açık bir saç rengine sahipseniz, bunu başarmayı kolaylaştırır..

“Kadınları doğal renklerinin ne olduğunu düşünmeye teşvik ediyorum ve saçları ne kadar koyu olursa bu görünümü elde etmenin o kadar zor olduğunu anlamalarını istiyorum. Karanlık bir tuvalle başlıyorsanız, büyük olasılıkla bu görünümü bir oturuşta elde edemezsiniz,” diyor Lynn..

Gümüş Saçın Öne Çıkan Özellikleri

gümüş saç vurgularıInstagram @thesilverlining_1970

Bu süper boğucu, küllü, gümüş vurgular, elde edilmesi oldukça çaba gerektiren pastel ve metalik ton türleridir. Pasteller ve gümüşler çok az pigment yoğunluğuna sahiptir, bu nedenle zaten tuz ve karabiber saçlarınız yoksa, görünmeleri için saçın çok soluk sarı (neredeyse saf beyaz) olması gerekir..

Evde iyi bir saç bakım rutini çok önemlidir. Haftada ikiden fazla şampuanlamayın ve rengin yerinde görünmesini sağlamak için iki haftada bir pigmentli saç maskesi kullanın.!

Gümüş Saç Ombre

Gümüş Saç OmbreInstagram @sarahbolinghairmua

Bu saç rengi, Utah’lı stilist Sarah Boling tarafından yaratılan gümüş bir ombredir. Açık gümüş veya menekşe renginde eritilmiş derin dumanlı bir köktür..

Boling, bu tür bir renk isteyen kadınlar için net beklentileri tartışıyor. Bu renkler zaman ve yatırım gerektirir, ancak işlem sırasında eğlencelidir..

Gümüş tonlarını uygularken Boling, solmadan önce daha fazla zaman vermek için biraz daha derine çekmeyi sever. “Onlara güzelce solacak daha derin, dumanlı bir gri ile ayrılacaklarını ve yeni moda renkleriyle onlara daha fazla zaman tanıyacaklarını söylüyorum. Onlar için oraya gitmek için çok fazla zaman harcamaktan ve sonra birkaç yıkamada solup gitmesinden daha kötü bir şey olamaz” diye ekliyor..

Platin Gümüş Saç

Platin Gümüş SaçInstagram / @brookebent

Bu, Los Angeles’tan ünlü kuaför Brooke Benton tarafından yapılan şık bir platin gümüş. Benton, “Beyaz bir platin görünümü sergiliyor, ancak dört haftada bir yeniden büyümeye ayak uydurmak zorunda kalma dramı olmadan” diyor..

Benton, “Bu görünümle ilgili en sevdiğim şey, az bakım gerektiren platin olması, çünkü doğal kök rengine dengelenmiş (elle boyanmış) ve salon dışında aylarca devam edebilen bağışlayıcı ve doğal bir büyüme sağlıyor.”

Bu platin gümüş rengi, açık ten tonlarında, özellikle de sarı alt tonlardan daha koyu ten tonlarına kadar olanlarda harika çalışır. Gümüş rengi saç rengi, pembe alt tonluları yıkamaya meyillidir, bu yüzden stilistinizle konuşurken bunu unutmayın..

Derin Çelik Kahverengi Gümüş Renk

Derin Çelik Kahverengi Gümüş RenkInstagram / @rozcorpuzhair

Bu, California’dan bir stilist olan Roz Corpuz tarafından yapılmış, koyu gri bir kahverenginin en ufak bir parıltısına sahip koyu bir çelik kahverengi gümüş gölgedir..

Corpuz, kadınların bu tür renkler hakkında sahip oldukları yaygın bir yanlış kanının, gerçekte ne kadar sürdüğünün uzunluğu olduğunu söylüyor. “Akıllarında ‘kararıyorlar’, ancak kuaförler grinin tonu koyu olsa da, alttan hala sarışın olduğunu biliyor” diye açıklıyor. “İstenen ton çok küllü olduğu için, koyu gri toner önce bir dolgu maddesi kullanılmadan doğrudan sarı saça uygulanıyor ve tonere tutunacak bir “yapıştırıcı” kalmıyor. Bu, bu renkleri çok yüksek bakım gerektirir.”

Çelik Metalik Gümüş

Çelik Metalik GümüşInstagram / @ashairdesign

Kışa uygun, metalik bir çelik olan gümüş rengini tercih edin. Bununla ilgili en iyi şey, pigmentin yanı sıra menekşe ve mavi alt tonlarıdır..

Bu saç rengini elde etmek ve korumak için, California’dan stilist Ashley Arial, Wella Freelight’ları kullanarak açtıktan sonra gölge çeliğinde 8SM by Guy Tang + Paul Mitchel Pop rengini kullandı. Kökler için Arial, kesintisiz ve zamansız bir görünüm yaratmak için metalik uçlarıyla 3N seviyesini harmanladı. Karıştırma anahtardır!

Bu görünüm, doğal renklere fazla meydan okumayan ama yürekten cüretkar olanlar içindir. Arial, “Bu parlak metalik renk, kendi davullarını çalanlar için mükemmel. Bu görünüm mütevazı, ancak rock and roll. Her yaş, cilt tonu ve saç tipi için mükemmel.”

Boyutlu Gümüş Bob

Boyutlu Gümüş BobInstagram / @colorgeekchic

Bu saç rengi, Utah’tan renk uzmanı Michelle Lindsay tarafından tasarlanan boyutlu bir gümüştür..

“Çok boyutlu bir etki vermek için saça bilerek bazı inişler ve çıkışlar koydum. Bunu tonumdan bağımsız olarak birçok rengimle yapıyorum çünkü en yakışan saç renginin bir boyutu olduğuna inanıyorum. Renk sadece bir nota ise, daha az hareketlidir ve peruk gibi görünmeye eğilimlidir” diyor..

Lindsay, saçınızın kesinlikle kendi kişiliğinize ve tarzınıza uyması gerektiğine inanıyor. “Bu kısa saçlı bayan 60+ yaş kategorisinde ve son birkaç yıldır neredeyse her renge sahip. Harika bir stil anlayışı var ve trendleri yaparken bile her zaman çok şık ve klasik bir görünüm koruyor” diye açıklıyor..

Orta Uzunlukta Gümüş Saç

Orta Uzunlukta Gümüş SaçInstagram / @thelibbylookbook

Bu orta uzunlukta gümüş yele çok modaya uygun ve ileri moda.

Illinois merkezli stilist Elizabeth Eiten’e göre, her gün gördüğünüz bir şey değil! Sizi kesinlikle diğerlerinden ayırıyor ve gerçekten tarzınızı ve kişiliğinizi gösteriyor..

Rengi elde etmek için Eiten, “Ağartma ve tonlama yapmam gerekiyordu ve onu o buzlu gümüş saç modeline ulaştırmak istediğimi ve son rengimi uygulamadan önce onu soğutmam gerektiğini biliyordum. Saçını serinletmek için Goldwell’s Colorance 10P kullandım. Havlu ile nemi alınmış saçlara hemen kasede uygulanabilir. İşlenip fön çektikten sonra ona o gümüşi görünümü vermek için Elumen kullandım! [email protected] ve [email protected] kullandım. Daha fazla kömür grisi istiyorsanız, daha fazla [email protected] ekleyin!”

Bu gümüş saç kesinlikle modaya uygun ve moda olan bir kadın için. Eiten ekliyor, “Salonu düzenli olarak ziyaret etmeniz gerekecek! Zaten sarı saçlı olan kadın için. Bu tonu elde etmek için 10. seviyeye (beyaz sarışın) çok yakın olmalısınız. Saç 10. seviyeye kaldırılmazsa canlılığı veya hedef rengi elde edemezsiniz.”

Köklü Buzlu Gri ve Gümüş Karışımı

Köklü Buzlu Gri ve Gümüş KarışımıInstagram / @hairbykristimurdoch

İşte Nebraska’lı stilist Kristi Murdoch’un köklü buzlu sarı rengi olan gümüş saç trendi.

“Karanlık taban ve baştan sona balayajlı sarışınların parlak patlamaları arasındaki kontrastı seviyorum. Bunun, son zamanlarda herkesin kucakladığı canlı rengi gerçekten yakaladığını hissediyorum. Pek çok kez buzlu sarışınlar ve gri sarışınlar tek boyutlu görünebilir, ancak bu görünümün diğerlerini iltifat etmek için birçok farklı havalı tonu olmasını seviyorum, ”diyor Murdoch.

Bu görünümle ilgili en güzel şey, herhangi bir saç tipi ve cilt tonuyla çalışabilmesidir. Daha koyu saç rengine sahip kadınlar sabırlı olmalı ve saçın bütünlüğünü korurken bu görünümü elde etmek için saçı açmanın çoklu randevu işlemi olduğunu anlamalıdır..

Koyu Gümüş Saç

Koyu Gümüş SaçInstagram / @houseofgen

İşte çarpıcı ama ince olan koyu gümüş bir saç rengi. Vancouver, BC’den stilist Genevieve Caspillo tarafından tasarlandı..

Bu rengi oluşturmak için Caspillo, saçın bütünlüğünü korumak için Brezilya Bağ Oluşturuculu Loreal Professional StudioBlonde Lightener’ı kullandı, ardından Schwarzkopf Silverwhite ve 0-11 Booster ile tonladı.

Saç ne kadar doğal ışıkla başlarsa o kadar iyidir. Bununla birlikte, bu renk daha koyu saçlarda mümkün değildir, sadece ihtiyaç duyulan aydınlatma seviyesine bağlıdır. Caspillo, “Birden fazla seans, çok fazla özen, sabır, işbirliği, anlayış ve hem stilistin hem de hanımların kabulünü gerektirebilir” diyor..

Buzlu Beyaz Gümüş

Buzlu Beyaz GümüşInstagram @güzellikinkaje

Kanadalı renk uzmanı Karo Jade’e göre bu buzlu beyaz gümüş saç ve son zamanlarda en çok talep edilen renk. Saçın başlangıçta 10 seviyesine kaldırılması gerektiğinden bunu başarmak zordur, ancak bayanlar buna bayılır!

Jade uyarıyor, “Bu renk kesinlikle herkese göre değil ve herkes de bunu başaramaz. Bazı saçlar, altta yatan doğal pigment nedeniyle bu ışığı asla alamaz veya biz ona yaklaşamadan kopar. Bu, muhteşem Olaplex kullanımıyla bile oluyor.”

gümüş sarışın

gümüş sarışınInstagram @hairbymandyallen

Bu, Kanadalı kuaför Mandy Allen tarafından yapılan gümüş sarısı bir renktir..

“Bu görünüm, rengin yenilenmesi için her üç ila dört haftada bir gelmeyi umursamayan kızlar için harika. Simli saçlar güzeldir, ancak çok fazla bakım gerektirir! Saçın rengini açmak ayrıca kırılmayı önlemek için düzenli tedaviler gerektirir, bu nedenle meşgul, her zaman hareket halinde olan bir kadın bu tür bir görünüm için en uygun olmayabilir,” diye açıklıyor Allen..

Çok Boyutlu Platin Gümüş

Çok Boyutlu Platin GümüşInstagram @sinful_hair_and_brows

Çok boyutlu bir platin sarısı gümüş tonu düşünün. Arizona’lı stilist Lindsay Huth tarafından tasarlanan bu rengin ciddi bir derinliği var ve yine de güzel bir şekilde çıkıyor. Bunun gibi boyutlu buz sarışınları trend.

Bu, her tür saç için harika bir görünüm. Huth, “Boyut, bayanların daha kolay bakım için randevular arasındaki süreyi uzatmasını kolaylaştırıyor” diyor..

gümüş lavanta

gümüş lavantaInstagram @ bohobrushed

Lavanta alt tonlu gümüş bir platin rengi düşünün.

“Koyu griden platine dönüşmesini seviyorum. Karanlıktan aydınlığa erime boyut yaratır. Ayrıca, platin rengini uygulamadan önce hepsini 10. seviyeye kadar ağarttığım için daha iyi bir büyüme sağlıyor, ”diye açıklıyor Saint Paul, MN’den stilist Kelsey Kovacevich.

Bu saç rengi, daha soğuk cilt tonları için idealdir, ancak her göz rengiyle harika görünür! Bunun yüksek bakım gerektiren bir renk olduğunu unutmayın. Bu, doğal saç seviyesi 7-10 olan kadınlarda en az bakım gerektiren ve elde edilmesi en kolay olan olacaktır, ancak bu, bu rengi doğal 1-6 saç seviyesinde elde edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Elde edilmesi daha uzun sürebilir ve daha yüksek bir bakım rengi olacaktır, ancak yine de güzel olacaktır.!

İnci Sarısı Gümüş Saç Toneri

İnci Sarısı Gümüş Saç ToneriInstagram @ashleighhenson

Yumuşak tonlar ve temiz bir sarışın gösteren inci sarısı gümüş tonunu tercih edin.

İngiltere merkezli stilist Ashleigh Henson, rengi elde etmek için Wella Professional Blond, Olaplex ve Re-lights Toner kullandı. Bakım için Henson, Fudge menekşe tonlama şampuanının kullanılmasını önerir..

“Kahverengi, mavi veya yeşil gözlü soğuk tonlu cilt bu renkle harika görünecek. Bu görünüm, çok fazla bakım gerektirdiği için kendilerine bakmayı seven kadınlar için mükemmel,” diyor Henson.

Erkek Gümüş Çelik Rengi

Erkek Gümüş Çelik RengiInstagram @cassandralee_hair

Bu gümüş rengi saç tonu, Chatswood, New South Wales’ten stilist Cassandra Gray-Smith tarafından “çelik gibi güçlü” olarak tanımlanıyor..

Gray-Smith, “Böyle bir şeyi başarmak için kişiliğe de sahip olmalısınız. Bu konuda en sevdiğim şey, ten rengini nasıl iltifat ettiği. Gri saç artık yaşla ilgili değil, bu bir ifade.”

Bakım söz konusu olduğunda gümüş şampuan şart! De Lorenzo, Nak Blonde Plus ve Alfaparf Gray Pride, Gray-Smith’in favorilerinden bazıları. Isı ile şekillendirme tonu etkileyeceğinden, bir ısı koruma spreyi de önerilir..

Gümüşün Seksi Eğlenceli Tonu

Gümüşün Seksi Eğlenceli TonuInstagram @beyond_the_hair

Bu gümüş rengi saç tonunun en iyi yanı, eğlenceli ve çağdaş olması, ancak saçtan çok fazla ödün vermeden elde edilmesi çok zor bir renk olmasıdır..

NV, Las Vegas’tan kuaför Rebecca Oranges, “Bu, düz, sıska bir dokuya sahip ve yaklaşık 7 veya daha yüksek bir kadın için en iyisidir. Saçlarını daha sık yaptırmayı seven, bakım gerektiren bir kadın için en iyisidir. Saçın güzel görünmesini sağlamak için biraz zaman ve daha sık randevu gerekir.”

Derin Koyu Gümüş

Derin Koyu GümüşInstagram @hairbyana

Bu koyu gümüş daha derin bir his veriyor. Teksaslı stilist Ana Lara, “Ona güzel bir büyüme sağlayacak bir vurgulama tekniğiyle köklerinden ayrılmamızı seviyorum” diyor.

Güzel rengi korumak için Ana Lara, Viral Extreme Silver ColorWash ve Kevin Murphy Hydrate.me durulamayı önerir.

Ana Lara, “Bu gölge çok fazla bakım gerektiriyor, bu yüzden bu, bakım ve salonda uzun saatler geçirmeyi umursamayan güzel kadınlar için mükemmel bir görünüm” diyor..

Gümüş Kırmızı Ombre

Gümüş Kırmızı OmbreInstagram @kylierose_hairartist

Gümüş dünyasına kesinlikle alışılmadık bir yaklaşım olan bir ombre seçin. Seattle, WA’dan stilist Kylie Butler bu görünümü yarattı.

Butler, “Hem sıcak hem de soğuk tonları birleştirerek, her gün gördüğünüz canlılardan sıyrılan, göz kamaştırıcı bir şey yarattım” diyor..

“Saç yıkama alışkanlığını bırakamıyorsanız veya sık sık klorlu havuzlarda yüzüyorsanız bu renk size uymayabilir. Düzgün bakılmazsa renk çabucak solacaktır ve gerçekten yüzlerce doları boşa harcamak ve renginizi boşa harcamak istemezsiniz.”

Grunge Gümüş Ombre Saç

Grunge Gümüş Ombre SaçInstagram @theladyofhair

Gümüş grisi saçlar artık saklanacak bir şey değil. Kuaför Chelsea Redman of Virginia’ya göre, hem grunge hem de göz kamaştırıcı.!

Bu dalgalı gümüş ombre saçla ilgili şaşırtıcı olan şey, doğal saç rengine elle boyanarak dumanlı grinin yumuşak ve zarif görünmesini sağlamasıdır..

Redman şöyle açıklıyor: “İster kısa ister uzun saç kesiminiz olsun, ister düz ister kıvırcık saç yapınız olsun… Bunu sallayabilirsiniz! Herhangi bir cilt tonu veya göz rengiyle de inanılmaz görünüyor.”

Gümüş Peri Kesim

Gümüş Peri SaçıInstagram @air_hair_newbury

Bu görünüm, keskinliğine uyması için çarpıcı gümüş tonlu ultra modern klasik bir peri kesimi olarak tanımlanıyor. Birleşik Krallık’tan saç sanatçısı Nick Strong’a göre, ona çağdaş bir avantaj sağlayan birçok güncel teknik var..

“Trend olmak ve öne çıkmak istiyorsanız da harika bir renk. Gümüş tonlarının peri kesimiyle birleşimi, herkesin saçını kıskandırmak için çok güzel ve zarif bir yol,” diyor Strong..

Mavi Gümüş Saç

Mavi Gümüş SaçInstagram @garycorcorancolor

Bu, geliştirilmiş gümüş mavisi gölgeli dokulu kısa ila orta saç kesimidir..

İngiltere, Motherwell’den Renk Uzmanı Gary Corcoran, “Gümüşler, gri ve hatta kül renkleri, toner uygulanmadan önce saç önceden aydınlatılmışsa, saçta özellikle uzun süre dayanmaz” diyor. Bu nedenle Corcoran, rengi gerçekten mümkün olduğunca uzun süre korumak için AVEDA’nın Renk Korumalı Şampuan ve Saç Kremi’nin kullanılmasını önerir..

Corcoran şöyle açıklıyor: “Evdeki tonu sürdürmek istiyorsanız, Wella Color Fresh 10/81’i kullanmanızı tavsiye ederim. Bu yarı kalıcı bir şampuan. Herhangi bir renk solmasını yenilemek için mavi/gri tonlarıyla doludur.”

Gümüş A-Line Bob

Gümüş A-Line BobInstagram @matevanhair

Bu saç rengi, Wilkes Barre, PA’dan bir stilist olan Mathew Ocasio’nun inci ve gümüş grisi vurgularına sahip, boyutlu, köklü, havalı bir sarışındır. Ocasio, “En sevdiğim şey, köküne ne kadar güzel bir şekilde karıştığı ve çamurlu görünmeden nasıl soğuduğu” diyor..

Bu görünümü oluşturmak için Ocasio, Clear ile Redken Shades EQ 9B, 9V ve 9T’yi veya Kenra Professional’ın Guy Tang Metallic Serisini kullanmanızı önerir. Ocasio, gümüş tonlarını korumak ve sarışını serin tutmak için Fanola’nın Sarı Olmayan şampuanı veya Clairol’ün Pırıltılı Işıkları gibi mor bir şampuan kullanmanızı önerir..

Siyah ve Gümüş Örgüler

Siyah ve Gümüş ÖrgülerInstagram @sachikoreece

Stilistinizden örgülerle şekillendirilmiş koyu renkli köklere sahip gümüş saçlar isteyin. Colorado merkezli stilist Dawn Reece tarafından yapılan bu saç rengi, gri gölge köküyle de elde edilebilir..

Reece’in bu siyah ve gümüş saç rengi için kullandığı ürünlerin tamamı J Beverly Hills’di. Reece şöyle açıklıyor: “Detangle ve Glaze Me ile hazırlandım. Şekillendirme için Mousse Up kullandım. Kuruduktan sonra kontrol amaçlı örerken biraz Finissage kullandım. Örgüleri çıkarmadan önce, çekerken biraz tutuş sağlamak için örgülerin üzerine biraz Volumis serptim.”

Akik Dilim Gümüş Saç

Akik Dilim Gümüş SaçInstagram @haircraftbymaggiemftx

Bu gümüş saç, Teksaslı stilist Maggie Venour tarafından akik dilimi olarak adlandırılmıştır..

Venour, “Bittiğinde ince bir akik dilimine bakmak gibi geldi. Gümüş ve metalik açık kahverengi düşük ışıklara sahip buzlu ve metalik bir sarışın. Gümüşün farklı ışık türlerinde aqua tonlarına sahip olmasını seviyorum.”

“Bakım için, L’anza Şifa Renk Bakım ürünlerini ve normal renk bakım şampuanı ile ikiye bölünmüş Celeb Luxury Viral Silver Shampoo’yu kullanın. Olaplex 3 ile eve götürmek için bir Olaplex Renk Bombası da yapılabilir,” diyor Venour.