Krátké účesy tolik žen roku 2013 tolik ocenily kvůli snadnosti a pohodlí, které tyto účesy poskytují. Stejně tak styl a půvab, který výrazně zajišťují krátké účesy pixie škrty velmi atraktivní a atraktivní pro většinu žen. Z tohoto důvodu zde uvádíme některé z roztomilé krátké vlasy pro rok 2013.

Krátký střih Voguish Pixie

Tento úžasný střih pixie je velmi nádherný a atraktivní na pohled. Stejně tak jemné blonďaté vlasy tento pixie střih velmi doplňují. Tento trhaný účes má nahoře malé hroty a je ještě vylepšena dlouhými krásnými třesky, které pokrývají celé čelo. Tento velmi okouzlující a svůdný účes si určitě zamilujete.

Krátký střih Voguish Pixie

Krásný odstupňovaný Bobův účes

Tento fantastický střih bobu je opravdu atraktivní a velmi cool. Blond vlasy jdou přirozeně přímo pod bradu a jsou dále umocněny vrstvami záměrně provedenými pro vytvoření větší textury a stylu. Zubatá ofina navíc zvyšuje přitažlivost tohoto velmi lákavého účesu. Tohle si určitě zamilujete velmi cool a okouzlující účes.

Krásný odstupňovaný Bob účes

Roztomilý střih Pixie

Tento úžasný účes je skvělý a jednoduchý. Střih je krátký a vlasy jsou hladce česané do strany. Efektem je jasný pohled na vaši tvář. Boky a záda jsou navíc zkráceny a ofina je velmi krátká a téměř není patrná. Určitě budete rádi sportovat tento účes každé léto.

Roztomilý střih Pixie

Okouzlující střih Pixie s měkkými třesky

Tento okouzlující účes je velmi nádherný a krásný na pohled. Vyznačuje se krátkými boky a zády, které vyvrcholí jemnou krásnou ofinou. Ofina je přehozena do strany a uspořádána o centimetr nad obočím. Efekt je přitažlivě okouzlující a fantastický. Tento lákavý střih pixie si určitě zamilujete.

Okouzlující střih Pixie s jemnými třesky

Krásný krátký účes s bočně zamotanými rány

Tento úžasný účes je velmi okouzlující a atraktivní. Měkké černé vlasy přirozeně stékají ne příliš upraveným způsobem a efekt je nádherný a okouzlující. Záda jsou jen mírně posazená na zátylku a boky jsou pěkně vykrojené. Celkový dojem z tohoto účesu je přitažlivě lákavý.

Krásný krátký účes s bočně zamotanými rány

The Lovely Bob Cut with Curly Fringe

Tento úžasný účes je velmi roztomilý a atraktivní díky volbě střihu bobu a kudrnatých třásní, které vylepšují vytvořený vzhled. Navíc krásná ofina vytváří okouzlující a atraktivní auru, která je velmi ženská. Tento svůdný účes si určitě zamilujete.

Krásný střih Bob s kudrnatými třásněmi

The Charming Bob Cut

Tento velmi cool a atraktivní střih bob je skvělý pro ty, kteří mají tváře ve tvaru srdce. Navíc krásná ofina vytváří úžasný vzhled, který je velmi přitažlivý a podmanivý. Přestože jsou vlasy přirozeně uvolněné, celkový efekt je velmi ženský a atraktivní. Určitě budete milovat tento nádherný a poutavý střih bobu.

Okouzlující Bob Cut

Svůdný absolvent Bob Cut

Mluvte o půvabu a stylu a v tomto úžasném účesu tyto aspekty rozhodně uvidíte. Tento odstupňovaný střih bobu je skvělý a atraktivní na pohled. Stejně tak lze jemné třesky přeskupit, i když jste chtěli vytvořit úžasný vzhled, který je velmi ženský a svůdný. Určitě budete rádi, když si tento úžasný bob střihnete jednou za čas.

Svůdný absolvent Bob Cut

Chaotický a přesto okouzlující Bob Cut

Tento úžasný účes je rozhodně velmi cool a okouzlující. U uspořádání vlasů není kladen velký důraz; přesto tento bob střih umožňuje přirozený tok vlasů. Chladné a okouzlující, boční rány a vlnité vlasy vytvářejí velmi ženský vzhled, který je okouzlující a chladný. Tento fantastický účes si určitě zamilujete.

Chaotický a přesto okouzlující Bob Cut

The Lovely Layered Bob Cut

Toto je rozhodně a nádherný a krásný bob střih. Měkké vlnité vlasy, které jsou vytvořeny vrstveným způsobem, aby vytvořily spoustu textury a stylu, jsou ještě vylepšeny měkkými vlnami vlasů. Stejně tak jemné vlnité vlasy jasně definují tento úžasný účes. Určitě bych ráda měla tento úžasný účes.

Krásný vrstvený Bob Cut

Krásný střih Pixie s odstíny hnědé

Tento velmi roztomilý účes je opravdu skvělý a atraktivní. Mírně delší záda a bočně rozeklané ofiny vytvářejí okouzlující vzhled, který je velmi ženský a velmi okouzlující. Stejně tak mírně ořezané boky a záda silně doplňují krásnou ofinu. Tento účes je určitě roztomilý a svůdný účes pro rok 2013.

Krásný střih Pixie s odstíny hnědé

Chaotický a vlnitý bobový účes

Tento účes je rozhodně nádherný a nádherný. Rozcuchané a vlnité vlasy jsou opravdu velmi atraktivní. Měkké třesky pokrývající čelo jsou chladné a osvěžující. Vrstvená záda a boky navíc vytvářejí jedinečný efekt, který je skutečně úžasný a atraktivní. Tento bob střih je pro tento druh účesu jistě svůdný a okouzlující.

Rozcuchaný a vlnitý Bob účes

The Lovely Elegant Pixie Cut

Tento fantastický elegantní účes je opravdu okouzlující a krásný. Způsob, jakým je to upraveno, je opravdu úžasný s dobře vyčesanými vlasy vyčnívajícími z vrcholu. Je to rozhodně úžasné a atraktivní. Stejně tak vlasy s bočními partiemi vytvářejí jasný pohled na obličej a vytvářejí skutečně okouzlující a lákavý efekt. Ráda bych měla tento úžasný účes.

Krásný elegantní střih Pixie

Okouzlující Pixie Cut

Tento skvělý a roztomilý krátký účes je rozhodně velmi atraktivní a krásný. Krátké boky a záda jsou ještě umocněny ofinou s rozevřenými stranami, které jsou na pohled opravdu okouzlující. Oříznuté boky a záda navíc umožňují chladný a atraktivní vzhled, který by si každý určitě zamiloval. Roztomilý a velmi cool, tento krásný blonďatý účes je určitě velmi atraktivní a úžasný na pohled.

Okouzlující střih Pixie

The Cool Asian Bob Cut

Tento cool asijský bob střih je rozhodně velmi atraktivní a okouzlující. Tyto měkké vlnité asijské vlasy jsou také docela krásné a atraktivní. Boční ofina je navíc chladná a osvěžující. Měkké vlnité vlasy navíc ještě vylepšují vzhled tohoto účesu a vytvářejí okouzlující vzhled, který je skutečně velmi ženský a atraktivní.

Cool asijské Bob Cut