Fade fade je pánský účes, kde jsou vousy plynule přecházeny s vlasy kolem uší a spánků. Koneckonců, dobře upravené vousy jsou dokonalým způsobem, jak předvést svou stylovou mužnost!

Ať už chcete ostré linie nebo přirozené vyblednutí, moderní vybledlé vousy se tomuto vyblednutí dobře přizpůsobí. Leštěný kombover, ostrý podřez nebo ležérní quiff – to jsou jen ukázky neomezených možností, které budete mít!

Ujistěte se, že váš holič pracuje s dobrým zastřihovačem, aby efektivně splynul vaše vousy s hřívou. Podívejte se na práce veterána holiče Robert Marcotte. Inspirujte se jeho vynikajícími vousatými výtvory!

Jeho nejlepší rada pro muže, kteří se chtějí nechat ostříhat? “Mějte po ruce několik různých referencí, i když pochází přímo z holičských sociálních médií, aby vám pomohly dosáhnout požadovaného vzhledu,” sdílí.

Pokud jde o údržbu, Marcotte říká: „Vousy jsou suché. Ujistěte se, že vlasy hydratujete slušným kondicionérem určeným pro suché vlasy. “ Doporučuje balzám na vousy, který je na bázi kokosového oleje. “Udržuje pokožku nejen hydratovanou po celý den, ale nezanechává na tváři mastné zbytky,” vysvětluje.

Před další cestou k holiči se podívejte na tyto inspirativní fotografie nejtrendovějších účesů a účesů..

Mohawk s Beard Fade

Mohawk s Beard FadeInstagram @ali_heydari_org

Mohawk s prolínáním vousů poskytuje mužům spoustu možností, jak je stylizovat. Na styling byste nahoře měli nechat alespoň tři palce vlasů. Nezapomeňte svému holiči říct, aby vám zúžil vousy, aby provedl bezproblémový přechod z vousů do účesu.

Podívejte se na další mohawk fade účesy a účesy.

Krátký kudrnatý top a tvarované vousy

Krátký kudrnatý top a tvarované vousyInstagram @rogerioaraujobarber

Krátký kudrnatý top a tvarované vousy jsou dobrou volbou při zvažování nového účesu s kudrnatým topem. Udržování kudrnatých vlasů může být někdy obtížné. Zúžení stran do stínu je možnost prozkoumat pro muže s kudrnatými vlasy.

Blurry Fade with Beard

Blurry Fade with BeardInstagram @the_real_ayydot

Rozmazané blednutí s plnovousem je záludný, ale skvělý účes, který si mohou vyzkoušet i muži. Navrhuji, aby zkušený holič provedl rozmazané mizení. Mělo by mít bezchybný přechod z kůže na požadovanou délku, takže by nemělo zůstat místo pro žádné prolínání vad. Břitva ostrá jako břitva posouvá toto rozmazané stmívání na další úroveň excelence.

Beard Fade into Goatee

Beard Fade into GoateeInstagram @chechecuts

Proměňte svůj účes s vyblednutím vousů na kozí bradku a poznejte jedinečný vkus, který vám může poskytnout. To, co ho odlišuje od ostatních stylů vousů, jsou špičaté vousy na bradě. Dokonce umožní vašim tvářím vypadat úhledně a stylově, což je perfektní s ostrým vybledlým účesem.

High Top Fade s ostrým plnovousem

High Top Fade s ostrým plnovousemInstagram @omithebarber_

Chcete se stylově pochlubit svými středně dlouhými smyčkami? Zde je špičkový střih s ostrým výstřihem vousů, který zvýrazní přirozenou strukturu vašich černých vlasů. Boky a šíje postupně blednou, aby odpovídaly tvaru vašich úhledných vousů.

Účes s plnovousem a podříznutím

Účes s plnovousem a podříznutímInstagram @barber_gin

Plné plnovousy a podřezané střihy jsou vynikající kombinací pro muže se středně dlouhými černými vlasy nahoře. Je to moderní pohled na to, jak vypadá mužný styl vousů.

Vousy s Mid Fade

Vousy s Mid FadeInstagram @junior___barber

Rafinovaný povrch vousů se středním vyblednutím na vás bude působit dopingově. Styling s texturou dává vašim černým vlasům plnější vzhled.

Low Beard Fade

Nízké vousy FadeInstagram @_cristianbarber

Nechte svou přirozenou texturu udělat svou práci. Nízké vyblednutí vousů bude určitě působit na vaše černé a vlnité vlasy. Pro údržbu je nutností dobrý zastřihovač vousů.

Plešatý fade s plnovousem

Plešatý fade s vousyInstagram @nik_hairdesign

Zvažte úhledné vybledlé vousy pro své jemné hnědé vlasy! Toto plešaté vyblednutí s plnovousem vám poskytne dapper edge, který se velmi snadno udržuje.

Středně vybledlý účes s plnovousem

Středně vybledlý účes s plnovousemInstagram @re_malia

Nejlépe funguje na hustých a černých vlasech, středně vybledlý účes s plnovousem je velmi mužský! Textura vytváří tok a pohyb a vytváří kontrast mezi vlasy nahoře a po stranách.

Buzz střih s nízkou údržbou s prolínáním vousů

Nízkoúdržbový buzz střih s prolínáním vousůInstagram @barberodessa

Tvar s plným plnovousem nepoškodí celý váš styl. Požádejte svého holiče o bzučivý střih s blednutím vousů, abyste předvedli, jak stylové mohou být vaše černé vlasy.

Hřeben přes Fade s vousy

Hřeben přes vyblednutí s vousemInstagram @17 cuts

Pokud přemýšlíte o elegantním stylu, jděte na prolínání s plnovousem. Rozdělte vlasy na jednu stranu, pročešte je a spojte gelem. Takhle teď rozčeříte moderní pánský účes.

Beard Fade for a White Guy

Beard Fade for White GuyInstagram @joey_shakes

Pokud jste běloch, zvažte vyblednutí vousů, které klade důraz na husté černé vlasy nahoře. Přidejte trochu textury pro hezčí styl.

Beard Fade for a Black Man

Beard Fade Cut pro Black ManInstagram @aaronmybarber

U černocha vždy dojde k dokonalému vyblednutí vousů. Získejte tento tónovaný vzhled zkrácením vlasů úhledně a krátce. Z vašich kudrnatých vlasů se vytvoří vlny, které dodají vašemu stylu pomlčku a charisma.

Taper Beard Fade

Taper Beard FadeInstagram @khalife.stylist

Využijte příležitosti a stáhněte si zúžení. Vše, co potřebuje, je zúžení vousů a dobře upravené a strukturované vlasy nahoře.

Vousy s Temp Fade

Vousy s Temp Fade HaircutInstagram @jeffthebarber

Vypořádejte se s každou svou náladou nošením vousů s dočasným vyblednutím. Jeho ostrost a povrchová úprava vypadají skvěle, ať už se chystáte pro jakoukoli atmosféru.

Kudrnaté vlasy s prolínáním vousů

Středně dlouhé kudrnaté vlasy s prolínáním vousůInstagram @barbermour

Tady se děje hodně pohybu. Rozhodněte se pro kudrnaté vlasy s vyblednutím vousů, které budou chlubit vaší vrozenou strukturou. Vaše černé vlasy kontrastují s tím, jak kůže krásně vybledne.

Krátké vyblednutí vousů

Krátký střih vousůInstagram @rikzothebarber

Zúžené boky, které doplňují tvarované vousy, způsobí, že jeden krátký vous vybledne s těsným a upraveným výstřihem. Černé vlasy nahoře by neměly být příliš krátké ani příliš dlouhé – jen tak dlouhé, aby vám poskytly strukturovaný vzhled s krátkou ofinou.

Drop Fade with Beard

Drop Fade with BeardInstagram @aztroo

Postupně vybledlé strany v tomto střihu musíte milovat! Partnerství s drop fade s takto plnovousem zvýší vaši stylingovou hru.

Kadeřník Enrique Tapia z Hesperia, CA vytvořil tento účes. “Tomu se říká mid fade s háčky na boku, texturovaným topem a řadou vousů.” Tento střih bych popsal jako snadno stylizovatelný, protože vrchol byl bodově řezán a sleduje téma drsného vzhledu trhané textury. Moje oblíbená věc na tomto střihu je, jak fade vyzařuje jasný kontrast v délce, který vynikne na pohled. To je ústředním bodem tohoto střihu, “uvádí Tapia.

“Doporučil bych frajerovi, který se zajímá o střihy vousů, aby nejprve zvážil přechod do stínu (vyblednutí bez vyhasnutí kůže), aby se vyhnul opálené linii na kůži.” Poté, co dojde k vyblednutí stínu, se můžete pomalu propracovat až k plešatému mid fade. Ze zkušenosti bude tento přechod vypadat dlouhodobě pozvolněji. Celkově jsou účesy pro vyblednutí vousů velmi populární a v současné době trendové, “vysvětluje Tapia.

High Beard Fade

Vysoký vous Fade účesInstagram @jazthebutcher

Sejměte tento vysoký propad vousů s dostatečně dlouhou srstí nahoře pro snadný styling. Tomuto vzhledu se říká holič Jaz Bailey z Toronta, ON se nazývá 0,5 fade into the bears with a spick top top..

“Moje oblíbená věc na vzhledu je plynulý přechod ze středu hlavy ze světla do tmy, oběma směry.” Vlasy mizí nahoře i dole, “poznamenává Bailey.

Rada, kterou by Bailey dala muži, který chce tento vzhled, je zvážit horní část vlasů. Dodává: „Snažím se zjistit, jak můžeme dosáhnout toho, aby vrchní strana vypadala přesně tak, jak chtějí, ať už je to pomocí texturování nebo stylingu pomocí fénu a produktu.“

Fade dlouhých vousů

Stříhání dlouhých vousůInstagram @zaebis.haircuts

Sloučit dlouhé vousy fade s jemným vybledlé střih okořenit své hnědé vlasy.

Autorem je stylista Gleb Morozov z Ruska, toto je pohled moderního hrdiny, muže, který si nemůže dovolit trávit spoustu času péčí o své vlasy. “Opravdu se mi líbí, že navzdory jednoduchosti designu má tento luk své vlastní detaily a hustota a struktura vlasů a vousů vám umožňuje přidat do obrazu osobnost,” zdůrazňuje Morozov.

To, co je na účesech slábnutí vousů skvělé, je jejich univerzálnost. Morozov vysvětluje: „Kombinací tvaru vousů a tvaru účesu můžeme dosáhnout dokonalé rovnováhy na každé hlavě s jakoukoli kostní strukturou obličeje a vyblednutí vousů zdůrazní přesnost a charakter člověka.“

Skin Fade with Short Bangs and Beard Fade

Skin Fade with Short Bangs and Beard FadeInstagram @eseesvita

Krátké třesky způsobují, že tento účes vybledne a je plný ducha.

Tento střih vousů se nazývá prořezávání s prolínáním vousů, které navrhl holič Gabriel Silvagnoli z Ponce, PR.

“Poprvé jsem viděl ubývání plodin u evropských mužů.” Nejlepší na tom je, že stylování doma opravdu není časově náročné. Pokud máte rychlý život a považujete se za nervózního, odvážného a módního, pak je tento styl pro vás, “říká Silvagnoli.