Plochý top je pánský střih se vzpřímenými vlasy nahoře a po stranách, které jsou oholené nebo zúžené, což vytváří hranatý tvar. Pochází z padesátých let minulého století a znovu se objevil v osmdesátých letech minulého století.!

Možnosti tohoto střihu jsou nekonečné! To, co kdysi bývalo oblíbeným vzhledem pro vojenské muže, je nyní možné vidět na všech typech chlapů – od černochů s afro vlasy po ty s přirozeně vlnitými nebo rovnými vlasy.

Je také známý svým přesně střiženým čtvercovým tvarem, ale moderní verze zahrnují zaoblené boxy a asymetrické ploché vrcholy, které usnadňují spárování jak s hustými vlasy, tak s tenkými vlasy. Chcete -li zachovat ostré úhly a objem tohoto účesu, návštěvy holičů jsou pravidelně nutné v závislosti na tom, jak rychle vaše vlasy rostou.

Pokud hledáte svěží a ostré „chlubení“, je načase, abyste se podívali na tyto trendy obrázky plochých účesů!

Cool plochý top pro malé chlapce

Cool plochý top pro malé chlapceInstagram @jorelscott_official

A myslet si, že jste nikdy nebyli tak chladní s plochými vlasy! Podívejte se na toho malého frajera, který to rozehřívá s chladnými modrými vlasy.

Vysoký plochý top

Vysoký plochý topInstagram @pavelmoiseev_

Tak diskrétní způsob nošení plochého účesu! Styl je vynikající a vyčnívá z většiny plochých účesů.

Retro koňská bota s plochým topem

Retro koňská bota s plochým topemInstagram @jarviskuts

Stylista Kristian má božské ruce, díky nimž byl tento výstřední plochý výstřih obdivuhodný. To dokázal jen dobře vypadající šílenec!

Flat Top Fade

Flat Top FadeInstagram @sailingbarber

Vytvořte plný plochý top účes a poté zatlačte na horní část, aby se vlasy srovnaly.

Flat Dreads pro černochy

Flat Dreads pro černochyInstagram @queenofbraids_leslie

Můj chlap vypadá zapařeně! Nějaké vzorované copánky v plochém topu? Může to mít nějaký slicker?

Flat Top Boogie

Flat Top BoogieInstagram @bogvay

Mějte energii Johnnyho Brava, která vás zavede do minulosti i budoucnosti! Mít ploché horní blatníky znamená delší a pečlivější styling, ale nenechte se tím odradit od houpání tohoto bangin ‘střihu.

Kudrnatý plochý vršek s kuželovým vyblednutím

Kudrnatý plochý vršek s kuželovým vyblednutímInstagram @slickjameshill

Ležérní plochý top okořeněný přechodově oholenými boky. Kudrnaté vlasy doplní balíček a dodají celému stylu objem a život.

Krátký plochý top s vyblednutím kůže

Krátký plochý top s vyblednutím kůžeInstagram @rafahairbarber

Módní vojenský styl na ulici, protože mini pompadour nahoře je jedním z nejmodernějších plochých účesů.

Vysoký plochý top pro černé muže

Vysoký plochý top pro černé mužeInstagram @picazo_93

Cítíte nostalgii? Přineste 90’s flat top jive s tímto čistým plochým účesem. Hladké okraje a holení vyvažují skákací vršek.

Rockabilly Flat Top

Rockabilly Flat TopInstagram @21_nik_one

Na skákání tohoto rovného plochého topu musíte být jiný typ!

Old School Flat Top Haircut

Old School Flat Top Hair High-Top FadeInstagram @sailingbarber

Otázka&Autor se stylem, Raymond DeCandia

Barber / Owner @ True North Barber Shop ve Phoenixu, AZ

Jak byste popsal tento vzhled?

Na plakátu Schorem haircuts se tomuto říká „scumpadour“. I když je to jen legrační způsob, jak říct, že břitva vybledla jako plochý top, který se naklání vpředu. Moje oblíbená věc na tomto střihu je, celý účes. Můj oblíbený účes je plochý top. Jde o to, že existují všechny druhy verzí, délek a variací plochého účesu. Také se mi líbí skutečnost, že v dnešní době se zdá, že je mnoho holičů nechce nebo nemůže dělat. To mě nutí je dělat ještě víc.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Je to mužský střih. Opravdu dostává „čtvercový“ tvar, což je tvar všech tradičních pánských střihů na nejvyšší úroveň. Jak to roste, nebude to vypadat tak precizně, takže možná budete chtít přijít na řez každé dva nebo tři týdny. Použijte silný přípravek, aby vršek zůstal na svém místě. Obvykle pro jeho stylování nejprve použiji matný jíl. Pokud chci zazářit, přidám k hlíně pomádu. Osobně to miluji a přál bych si, aby je dostalo více chlapů. Bohužel to může být účes, který se pojí s učitelem tělocviku nebo policistou. To jsou kecy. Jsou všemožní lidé, kteří nosí byty, které s nimi vypadají cool. Získejte ploché topy! Chci dělat víc!

Vysoký a těsný plochý top

Vysoký a těsný plochý topInstagram @antonis.outsiders

Otázka&Autor se stylem, Antonis

Barber @ Outsiders Barbershop v Athénách, Řecko

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled vychází z klasického vysokého a pevného plochého účesu se zápletkou psychobilly, který je ovlivněn psychobilly a hardcore hudebními scénami a hudebními žánry.

Nejlepší na tom je, že je to velmi podrobný a obtížný účes a vždy je to výzva k dokonalosti.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Za prvé, klient, který by požádal o tento plochý top účes, by měl mít kulatý tvar obličeje, v zásadě rovné vlasy a ne kudrnaté, a měl by použít mastný typ pevnostní pomády (nikoli pomády na vodní bázi).

Obvykle by životní styl a osobnost člověka s tímto účesem mohla být také pro normální typ chlapa, ale většinou to můžete vidět na lidech z podzemních městských stylů.

Vojenský střih s plochým topem

Vojenský plochý top střihInstagram @ave_kiddy

Otázka&Autor se stylem, Avetisyan Lernik

Barber @ Barabas Holičství v Rusku, Brjansk

Jak byste popsal tento vzhled?

Toto je především vojenský plochý top se starou školou a ten styl se mi líbí. Za druhé, tento samotný střih maskuje některé konkrétní rysy růstu vlasů, jako je vypadávání vlasů. Hladký, i když jednoznačný plochý top fade dokonale odpovídá tvaru hlavy a zdůrazňuje výrazné rysy obličeje.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Za prvé, pokud se rozhodnete pro plochý účes, měli byste mít na paměti nutnost navštěvovat holičství přibližně jednou týdně, protože čím kratší je váš účes, tím častější by měly být vaše návštěvy. Výběr produktu je zcela dán preferovaným stylem. Pokud například chcete svému vzhledu dodat trochu rockabilly, vyberte si nějaký vyšší psycho s plochým topem nebo flat top boogie a upravte jej pomocí vysoce lesklého tuku nebo pomády na vodní bázi. Ve skutečnosti je tvar ovlivněn profesí, životním stylem, vašimi osobními touhami atd. Tento účes je bohužel v Rusku k vidění jen zřídka, obvykle jej nosí odvážní a odvážní lidé.

Kudrnatý plochý top pro černé muže

Kudrnatý plochý top pro černé mužeInstagram @m_arcoscristo

Otázka&Stylový tvůrce Marcos de Almeida

Barber @ Syrian Barbers Club v Paraná, Brazílie

Jak byste popsal tento vzhled?

Tady v Brazílii je to oblíbený plochý top, už máme nějaké reference, jako je Babu holič, Dedblack a Rafael Mota.

Tento plochý top sestřih jsem provedl ve svém volném ručním vysoušeči vlasů poté, co byl střih zakončen nahým účesem se stylingovou houbou a pigmenty v zábleskové linii.

Nejraději mám vyřezávání, protože volnou ruku nechávám plynout fantazii.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Klientky, které mají afro vlasy, by měly používat přípravky vhodné pro tento typ vlasů a hledat v této oblasti vynikající profesionály. Make -up vlasů aplikovaný v tomto střihu je obvykle profesionální zacházení, ale dnes existuje vlasový make -up, který mohou používat zákazníci doma.

Používám vlasové vlákno, tužku a airbrush (profesionální výhradní použití).