Dlouhý střih pixie je krátký účes, kde jsou vlasy delší než tradiční střih pixie. Dlouhé pixies jsou obvykle kratší vzadu a po stranách, zatímco delší nahoře s dlouhými ofinou. Je to nejlepší účes pro ženy, které chtějí krátký účes s nenáročnou údržbou, který není příliš krátký.

Tipy, jak si vybrat dlouhý střih Pixie

Zde jsou nejdůležitější věci, které byste měli při výběru dlouhého střihu pixie zvážit.

 • Údržba: Pokud chcete mít vlasy krátké, bude to vyžadovat více návštěv salonu a úpravy času.
 • Styling a produkty: Kupte si texturizační pastu, vosk nebo sprej pro moderní špinavou pixie plodinu.
 • Tvar obličeje:
 • Kulaté tváře: Udržujte ofinu delší a šikmou a vlasy rovné, aby váš obličej vypadal užší.
 • Čtvercové tváře: Zvažte dlouhý chundelatý pixie, který vyváží silnou čelist.
 • Dlouhé tváře: Vyberte si rozdělený vzhled s vlnitou strukturou, abyste si obličej trochu zkrátili.
 • Oválné tváře: Můžete nosit téměř jakýkoli střih, který zde vidíte!
 • Srdce tváře: Můžete si také vybrat jakýkoli střih, který vám padne do oka!
 • Typ vlasů:
  • Tlusté vlasy: Bude vyžadovat více textury pro ztenčení a tvarování střihu, aby se vzala váha.
  • Tenké a jemné vlasy: Požádejte svého stylistu, aby vám ostříhal více vrstev, aby vlasy vypadaly silnější.
  • Kudrnaté vlasy: Stejně jako u většiny střihů pro kudrnaté vlasy bude vyžadovat více údržby a produktů, aby vaše kadeře byly zdravé a tvar vašeho střihu. Doporučuji navštívit specialistu DevaCut.
  • Vlnité vlasy: Nečekejte uhlazený vzhled, pokud nežehlíte. Přijměte své přirozené vlny. Naneste produkt, naneste štětcem, rozetřete a rozčešte nebo použijte prsty na úpravu účesu.
  • Mezi celebrity, které skvěle nosily delší střih pixie, patří Ginnifer Goodwin, Twiggy, Jada Pinkett Smith, Evan Rachel Wood a samozřejmě Disney Tinker Bell.

   Zvažte to s jemnými nebo obličejovými vrstvami, s ostrým podříznutím nebo roztomilými třesky, rovné nebo kudrnaté, hladké nebo nařasené, a budete mít vždy vždy fantastický výsledek! Jistě dostanete nespočet komplimentů, jakmile své zámky rozseknete do jednoho z těchto nádherných dlouhých střihů pixie. Nechte se zlákat ke krátkému stylu!

   Před další schůzkou s vlasy si prohlédněte tyto oblíbené fotografie nápadů na dlouhé pixie střihy.

   Ohromující Pixie s dlouhými rány

   Ohromující Pixie s dlouhými rányInstagram @renzizgheib

   Miluji asymetrické dlouhé pixie účesy. Tento trend je dokonalým způsobem, jak mít ostrý, krátký střih, aniž byste obětovali všechny své délky.

   Pokud chcete zkrátit, aniž byste vypadali příliš mužně, je to skvělá volba. S tímto střihem je tolik všestrannosti. Můžete nosit tento elegantní a leštěný, plný textury a rozcuchaný, nebo mít bočně zametané ofiny.

   Jedná se o účes s dlouhými pixie vlasy s relativně nízkou údržbou, aniž by nutně musel „vypadat“ s nízkou údržbou.

   Pixie s dlouhými třásněmi pro rovné vlasy

   Pixie s dlouhými třásněmi pro rovné vlasyInstagram @justindillaha_hair

   Zvažte pixie s dlouhými třásněmi pro rovné vlasy, abyste zvýšili objem a zdůraznili oči. Dlouhého pixie střihu je možné dosáhnout tak, že vlasy ostříháte vzadu na délku a přitom je necháte delší dopředu. Váš stylista může tento prodloužený pixie přizpůsobit tak, aby lichotil každému jedinečnému tvaru obličeje.

   Choppy Silver Pixie pro ženy nad 60 let

   Choppy Silver Pixie pro ženy nad 60 letInstagram @katiecofferonhair

   Trhaný stříbrný pixie pro ženy nad 60 let je volbou pro přirozeně jemné vlasy. Dlouhý střih pixie doplňuje jakoukoli texturu vlasů, zvláště při vytváření stylu, který zvedne obličej. Požádejte o bodové stříhání ve fázi upřesnění služby účesu, aby byl zaručen styl bez námahy.

   Opeřený dlouhý Pixie Bob

   Opeřený dlouhý Pixie BobInstagram @naitsupak

   Opeřený dlouhý pixie bob byl klasickou hlavní možností mezi ženami, které chtějí mít své možnosti otevřené a volné. Chcete -li dosáhnout požadovaného účesu, požádejte o dlouhý střih pixie s kratšími, odpojenými stranami. Vyfoukněte ho, narovnejte ho a užijte si zábavu, jakou chcete!

   Pixie s nízkou údržbou

   Pixie s nízkou údržbouInstagram @jeanclaudeelmoughayar

   Pixie s nenáročnou údržbou vytváří módní prezentaci. Účesy s dlouhým pixie střihem jsou střiženy na míru s trojúhelníkovým tvarem, takže vlasy splývají z kratší zadní části na delší přední stranu a kymácejí se směrem k očím. Skvělé pro ženy s jakýmkoli typem vlasů, které touží po trendovém, snadno upravitelném střihu.

   Vrstvený Pixie Bob pro přirozeně vlnité vlasy

   Vrstvený Pixie Bob pro přirozeně vlnité vlasyInstagram @jeanclaudeelmoughayar

   Vyzkoušejte vrstvený pixie bob pro přirozeně vlnité vlasy. Dlouhý vlnitý pixie je oblíbený mezi ženami s texturou vlasů, kterou lze zkrotit trochou stylingového krému a jemností. Tento středně dlouhý pixie střih] je snem pro úpravu vlasů!

   Red Long Pixie s ofinou

   Červený dlouhý pixie s ofinouInstagram @hair.by.timberleejayde

   Červený, dlouhý pixie s ofinou může být to, co hledáte, pokud chcete do svých kadeří přidat trochu koření. Díky bohatému červenému odstínu vypadá tento plný pixie střih stejně divoký jako oheň. Tento dlouhý ostříhaný střih vlasů je všestranný a snadno se upravuje. Zkuste předvést texturu pomocí suchého spreje na texturu!

   Balayage Pixie pro ženy nad 60 let

   Pixie Balayage pro ženy nad 60 letInstagram @annetteluxe

   Vyzkoušejte balayage pixie pro ženy nad 60 let, pokud chcete odstín s nízkou údržbou, ale chcete předvést tyto přidané textury. Je to perfektní způsob, jak přidat hloubku a rozměr dlouhému pixie. Tato barva může lichotit jakékoli pleti!

   Výpadek pro Long Pixie

   Fouknutí pro dlouhý pixieInstagram @todchukstudio

   Fouknutí pro dlouhé pixie střihy má nekonečné možnosti. Pixie střih je obvykle kratší po stranách a delší nahoře. Pixies střední délky obvykle lépe fungují s trhanými vrstvami, extra strukturou a větším objemem.

   Dlouhý pixie s vrstvami Swoopy

   Dlouhý pixie s vlnitými vrstvamiInstagram @alexei.fedorko

   Dlouhý pixie se svižnými vrstvami je ideální pro ženy, které chtějí pohodlný a zároveň elegantní střih. Skvělá volba pro ty, kteří chtějí zvýraznit lícní kosti a oči a nechat tvář odhalenější.

   Opeřený Pixie Bob pro ženy nad 50 let

   Opeřený pixie bob pro ženy nad 50 letInstagram @cabelosfhabioribeiro

   Vyzkoušejte opeřený pixie bob pro ženy nad 50 let, pokud chcete moderní a snadno udržovatelný účes. Tato dlouhá plodina je ideální k řezání každé 2 měsíce, aby byla krátká a s leštěným povrchem.

   Dlouhý podřezaný pixie s vlnami

   Dlouhý podříznutý pixie s vlnamiInstagram @kadindediginkisasacliolur

   Dlouhý podříznutý pixie s vlnami je módní volbou, pokud máte krátké vlasy s dlouhým topem. Měkké vlny s hůlkou dodají dlouhému bočnímu pixie nádherný nádech. Podříznutí odvede určitou váhu z kratší strany vašeho účesu a dodá čistý styl. Super ženský styl, kde můžete zastrčit za ucho a předvést tak oholené boky. U tohoto delšího pixie se díváte na údržbu 4-6 týdnů.

   Obrácený Pixie Bob

   Obrácený pixie bobInstagram @henniegebhardt

   Obrácený účes Pixie Bob je kratší verzí skládaného bobu. Pokud jste připraveni vylepšit svůj styl, může to být pro vás. Nechte kolem obličeje vystřihnout několik jemných peřících kousků, které zjemní styl, a zadní část složte na objem a texturu. Můžete jej nosit rovný nebo kudrnatý, tento střih bude vypadat skvěle na každém účesu. Podříznutí ukazuje převrácený stoh vzadu s kontrastním střihem.

   Střih Pixie s dlouhými vrstvami s bočními vrstvami a trhanými vrstvami pro kulaté tváře

   Pixie střih do stran s dlouhými vrstvami a trhanými vrstvami pro kulaté tváře (Instagram @hairofslytherin

   Tento dlouhý vrstvený pixie střih pro kulaté tváře je o textuře. Asymetrické dlouhé ofiny dobře působí na široké tváře, takže vypadají užší. Chcete -li na dlouhých pixies získat jemnější a roztomilejší vzhled, přidejte několik vln.

   Trhané vrstvy dělají z tohoto účesu dlouhý pixie s texturou. Vrstvy nabízejí více lichotivých možností pro účes s krátkými vlasy a pro ženy, kterým kratší délka úplně nevyhovuje.

   Asymetrický střih Pixie s dlouhou délkou

   Asymetrický střih Pixie s dlouhou délkouInstagram @dapperbycaitlin

   Pro ženy, které si chtějí zachovat své přirozené vlasy a přitom předvést ostrý kulatý pixie účes, je tento pro vás. Nerovnoměrnost tohoto dlouhého asymetrického pixie stylu a úžasná přírodní textura fungují dobře při zvýrazňování a vyvažování tvaru obličeje.

   Choppy Pixie s bočními třesky pro jemné vlasy

   dlouhý trhaný pixie s boční ofinou pro jemné vlasyInstagram @njoycoiffure

   Kdo by si nechtěl uříznout vlasy, pokud bude vypadat jako tento uhlazený a nervózní dlouhý vrstvený pixie? Tento typ je často označován jako účes Twiggy.

   Vlasy, které jsou dlouhé nahoře s dlouhou ofinou, nechávají prostor pro všestrannost při úpravě dlouhé trhané pixie pro jemné vlasy.

   Dlouhý Pixie s vrstvami Razored Crown

   Dlouhý pixie s břitými vrstvami korunyInstagram @dreaded.whit

   Dlouhý pixie s břitými korunami je skvělý, protože má nejlepší růst a není objemný. Krátké vlasy s dlouhými předními díly působí dobře na dámy s přirozenou strukturou na vlasech.

   Stylistka sídlící v Utahu Whitney Kilmer provedla celý řez břitvou, aby dosáhla vzhledu. “Břitva se používá k řezání, aniž by vznikaly drsné linie, a také odstraňování hromadných částic z hlavy,” poznamenává Kilmer.

   Při stylingu Kilmer navrhuje použít na vlasy vlhké kořenové čerpadlo nebo losy.

   Sassy Blonde Pixie Style pro tenké vlasy

   drzý blonďatý styl pro tenké vlasyInstagram @hairbyrachael.xoxo

   Tento styl je dlouhý pixie se skrytým podříznutím.

   Má béžovou blond barvu s tmavými kořeny a tento styl si opravdu získal popularitu. Můžete jej stylizovat rovně, vlnitě, přepnout rozchod nebo jej zastrčit za jedno ucho pro asymetrický střih.

   Krátké, tenké vlasy nemusí být nudné! Po přidání světlých odstínů k bledému blond pixie zachovejte barvu jemnou s kořenovou skvrnou a dodáte hloubku svým krátkým vlasům.

   Pokud hledáte zkrácení na kratších vlasech, které je něco jiného než nudné, tento hranatý krátký účes je pro vás!

   Chcete -li zachovat blonďatý odstín, použijte k mytí zámků purpurový šampon.

   Pixie s dlouhým topem s krátkým oholením a třásněmi

   Pixie s dlouhým topem s krátkým oholením a třásněmi s texturouInstagram @vitosatalino_official

   Tento dlouhý pixie je netradiční. Je to trochu nervózní a přesto ženské.

   Dlouhý top s delší ofinou dodává tomuto střihu jemnější vzhled a barva křičí žensky. Hranatá část tohoto oholeného pixie je vzadu. Má podřez (ze stran dozadu), který tvaruje linii vlasů do tvaru „V“. Dlouhé pixie účesy vypadají skvěle s vlnami, uhlazeně nebo dokonce s texturou!

   Dang říká, že údržba tohoto střihu a barvy může trvat asi 8 týdnů. Protože třásně jsou delší, může být vhodné i pro kulaté tváře! Vyhovuje většině tvarů obličeje.

   Je to skvělý střih pro ženy s existujícím pixie, které chtějí věci změnit. Někteří lidé si myslí, že tolik můžete udělat jen s krátkými vlasy, ale není to pravda!

   Zábavné pixie s podřezáním

   Dlouhý pixie s podříznutímInstagram @imsimplyjessy

   Zábavný pixie s podřezáním je chytrou volbou pro hravý odpojený kontrast na boku. Podříznutí je perfektní volbou pro ženy s hustými vlasy, které jednoduše potřebují sundat váhu, aby svým vlasům dodaly extra texturu.

   Cool Long Curly Pixie Cut

   Cool Long Curly Pixie CutInstagram @noemivalenciahair

   Odvážný a drzý dlouhý kudrnatý pixie účes pro dívky s přirozeně kudrnatými vlasy je o textuře a definici. Dlouhý pixie účes, jako je tento, vypadá skvěle, když necháte nějaké dlouhé kousky vpředu pro koketní dotek!

   Moderní Shaggy Pixie s dlouhými bočními boky

   moderní huňatý pixie s dlouhými bočními ofinouInstagram @rodrigocintra

   Nejlepší věc na tom, že máte super roztomilé a krátké střapaté pixie účesy, je, že nemusíte jejich stylem trávit mnoho času. Živý rozcuchaný ježek postačí, aby vypadal módně! Tento dlouhý huňatý pixie s postranními třásněmi je ideální pro moderní ženu s kudrnatými nebo silnějšími vlasy.

   Zúžený dlouhý pixie s ofinou

   zúžený dlouhý pixie s ofinouInstagram @hairbyjanetbiggers

   K tomuto zasněnému a modernímu účesu dojde pouze tehdy, pokud jste dostatečně sebevědomá a můžete se vydat na tento zúžený dlouhý pixie střih s ofinou! Dlouhé, třpytivé třesky, které rámují obličej, dělají tento mizerný pixie ještě ostřejší.

   Messy Long Pixie Bob Haircut with Long Side Bangs

   Messy Long Pixie Bob Haircut with Long Side BangsInstagram @demetriusschool

   Pokud jste připraveni aktualizovat svůj styl, vyzkoušejte ostrý dlouhý pixie bob s dlouhými bočními ofinou. Delší pixie střihy jsou skvělou volbou, pokud se trochu bojíte jít do krátkého účesu. Delší délky kolem uší udržují tento pixie bob střih měkký. Pokud máte rádi rozmanitost, noste dlouhé ofiny stylizované na obě strany dlouhých pixie bobů. Je to win-win!

   Roztomilý černý Pixie pro přirozeně kudrnaté vlasy

   Roztomilý černý Pixie pro přirozeně kudrnaté vlasyInstagram @angeljhairartistry

   Delší pixie střihy, jako tento roztomilý pixie pro přirozeně kudrnaté vlasy, jsou nenáročné na údržbu a mají ostrý vzhled. Stylista Angel Jenkins z Cary, NC vytvořil střih a ponechal kadeře s určitou délkou stylu.

   Chcete -li získat tento kudrnatý pixie střih, použijte techniku ​​suchého střihu, stočte kadeře. “Vrstvěte vlasy nakloněním nůžek dolů a ujistěte se, že stříháte kadeře tam, kde žijí,” říká Jenkins. “Při stylingu rozptylujte kadeře, abyste maximalizovali objem vlasů.”

   Žensky vypadající dlouhý pixie pro černé ženy

   Žensky vyhlížející dlouhý pixie pro černé ženyInstagram @erikacormierhair

   Vyzkoušejte tyto krátké vlasy, které jsou nahoře delší, pokud nemáte černé vlasy. Je to skvělý dospělý střih, pokud máte v současné době opravdu krátkého pixie a chcete z něj udělat dlouhý pixie účes.

   Zkuste to v oblasti ofiny zkrátit, ale prodloužit. To funguje nejlépe, pokud máte velmi husté vlasy a jsou uvolněné. Zkuste to s tmavě hnědou barvou vlasů pomocí Pravana Chromasilk 3N. Je tmavý, ale stále vypadá přirozeně.

   U žen, které zvažují dlouhé účesy s pixie, požádejte svého stylistu, aby se podíval na vaši hlavu, tvar obličeje a linii vlasů.

   Silver Pixie pro starší ženy

   Stříbrný dlouhý pixie pro starší ženyInstagram @talknheads

   Stříbrný pixie pro starší ženy je velmi sofistikovaný styl. Dlouhý pixie na krátkých vlasech obsahuje více, přesně střižených vrstev a je často kratší vzadu a delší kolem obličeje. Šedý střih pixie umožňuje ženám nosit jejich přirozenou barvu vlasů zábavným stylem.

   Dlouhý androgynní pixie

   Dlouhý androgynní pixieInstagram @haaremitstil

   Dlouhý androgynní pixie je ideální pro většinu žen. Dlouhé pixie styly jsou velmi běžné a lze je stříhat a stylovat mnoha různými způsoby. Krátké vlasy s dlouhými stranami jsou vždy stylové a ohromující na většině tvarů obličeje.

   Dlouhý Pixie Pro Silné Vlasy

   Dlouhý pixie pro husté vlasyInstagram @cortesdecabelos

   Zkuste dlouhý pixie na husté vlasy, aby vaše vlasy vypadaly uhlazené a ostré. Dlouhý pixie střih pro husté vlasy je někdy ideální, aby se vlasy příliš nespojily, když jsou krátké. Střední délka pixie, která sedí mezi bobem a pixie, udržuje malou váhu, aby vlasy mohly sedět v elegantnější siluetě, a proto bude snazší je udržovat.

   Pixie s texturou a V-Cut vrstvami

   Texturovaný pixie s vrstvami ve tvaru VInstagram @michaelalanphearhair

   Sejměte texturovaný pixie s vrstvami ve tvaru písmene V pro rychlý a snadný účes! Tvůrkyně stylu Michaela Lanphear z Alabamy radí, že je pro dámy, které milují nízké nároky na údržbu.

   Lanphear použil nůžkovou hřebenovou techniku, aby dosáhl úzkého zúženého povrchu. Pokračuje: „Doporučuji také bodové řezání, abyste dosáhli rozbité struktury. To vytváří choulostivé kousky kolem okrajů a uší. “