Krátké účesy pro oválné tváře jsou střihy, které doplňují oválné tvary obličeje, například zaoblenou bradu a široké lícní kosti. Pokud máte oválný obličej, krátký střih na vlasy vám umožní vybrat si, kterou funkci vašeho obličeje chcete zvýraznit. Nastříhejte ho ve vrstvách, obarvěte melírem nebo spárujte třásně s krátkými vlasy.

Nejprve první věc – vlastníte oválný obličej, pokud máte široké lícní kosti a celkově zaoblený tvar, který je více na délku než na šířku. Ze všech tvarů obličeje je nejjednodušší upravit oválný obličej, protože krátké účesy budou téměř vždy vypadat lichotivě!

S tak dokonalým poměrem tváří můžete mít opravdu všechno! V závislosti na vašich obličejových rysech a osobnosti se můžete rozhodnout pro vrstvy, které rámují váš obličej, úhly, které zvýrazní vaše lícní kosti a čelist, nebo ofinu, která skrývá dlouhé čelo.

Zvažte strukturu vlasů, protože krátkým účesům hodně přispívá ke struktuře. Pokud potřebujete více inspirace, podívejte se na to, jak kosmetické hvězdy Ciara, Ashley Graham, Kim K a Rihanna vylepšují své symetrické tváře pomocí vhodného krátkého účesu!

Síla je opravdu ve vašich rukou, protože máte spoustu možností, jak si vybrat! Takže pro naše šťastné dámy s oválnou tváří je zde kolekce nejoblíbenějších krátkých účesů pro oválné tváře!

Oříznutý střih pro dlouhé oválné tváře

Oříznutý střih pro dlouhé oválné tvářeInstagram @anaa.favaron

Mít oválný obličej je požehnáním z nebe! Velmi univerzální tvar velmi dobře zaujme jakýkoli krátký účes. Stejně jako toto špičaté pixie podříznutí, delší tváře zažívají lichotivý efekt díky strategickým bočním nárazům.

Vlasy po krk pro kulaté oválné tváře

Vlasy po krk pro kulaté oválné tvářeInstagram @chrisjones_hair

Vylepšete tyto zaoblené hrany vlnitým stylem. Tento krátký bob ve tvaru oválného obličeje má dlouhé prameny, které pomáhají zdůraznit protáhlejší rys a dosáhnout vyváženého vzhledu.

Střední zkratka pro oválnou tvář

Střední zkratka pro oválnou tvářInstagram @kaduoficial_

Dámy s oválným tvarem obličeje zabijí jakýkoli módní styl tím, že mají tento střední krátký střih na oválném obličeji. Slabé, ale objemné vlny vytvářejí iluzi, aby tvář vypadala hubenější. Při takovém účesu můžete být vždy připraveni na párty.

Krátký obrácený bob pro silné vlasy a oválné tváře

Krátký obrácený bob pro silné vlasy a oválné tvářeInstagram @slaviaofficial

Otázka&Stylová tvůrkyně, Nicole Ruiz

Hair Stylist @ Rae Talbot Salon in Castro Valley, CA

Jak bys to popsal?

Jedná se o texturovaný, krátký bobový střih do A. Může to být buď čistý, strukturovaný bob s jednoduchým klasickým vyfouknutím. Nebo se může snadno přeměnit na organičtější, rozcuchanější povrch.

Tohoto vzdušného bobu bylo dosaženo použitím různých klouzavých řezů a hlubokých bodových řezů.

K dokončení tohoto bobu byla přirozená vlna vylepšena pomocí rukou, které formovaly vlny na místě. To bylo provedeno, zatímco vlasy byly fénovány malým nebo žádným kartáčem.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Styling bude vždy faktorem. Ať už máte krátké vlasy pro oválný obličej nebo určitý typ vlasů, na výsledek vašeho každodenního stylu se nelze spoléhat pouze na váš účes.

Kratší zadní část poskytuje snadný styl a snadnou údržbu pro rušný životní styl. Zatímco délka vpředu poskytuje lichotivý úhel pro oválný tvar obličeje.

Vyzkoušejte produkty od Kevina Murphyho. Předpírka s Maxi. Umyjte, abyste odstranili všechny předchozí usazeniny na vlasech, a poté použijte Young.Again.Wash, což je ultra bohatý a zvlhčující šampon pro oživení lámavých vlasů..

K kondicionování použijte Young.Again.Rinse. Má ultra bohatou konzistenci, která vlasy uhladí a dodá extra mastné kyseliny a bílkoviny pro obnovu vlasů.

U mokrých produktů vyzkoušejte Anti.Gravity. Je to bezolejový sprej, který dodává objem a snižuje hromadění oleje z pokožky hlavy. Odstraňuje statickou elektřinu a pomáhá ovládat vlasy bez tíže.

Nakonec u suchých produktů vyzkoušejte Touchable, což je lehký vosk ve spreji, který pomáhá tvarovat vlasy a dosáhnout dokonalé textury.

Nejlepší zkratka pro oválné tváře nad 40

Nejlepší zkratka pro oválné tváře nad 40Instagram @beth_haus

Otázka&Autor se stylem, Beth Jarvis

Hair Stylist @ Haus Salon in Minneapolis, MN

Jak bys to popsal?

Tento krátký sestřih je všestranný a lichotivý. Tento účes je ideální pro dívky s oválnými tvářemi. Je to krátké a elegantní a zároveň mladistvé a ženské. Je to skvělý tvar pro přidání plnosti a objemu jemných vlasů. Měkké ofiny jsou skvělý způsob, jak upoutat pozornost očí a lícních kostí.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Kdykoli zkrátíte řez; díváte se na stříhání častěji – měli byste to vzít v úvahu při rozhodování o délce. Tento oválný účes byl rychle vyfouknut pomocí Oribeho Maximista zahušťovacího spreje u kořene. Poté zakončete trochou Oribe Dry Texturing Spray, abyste přidali objem a drželi, aniž byste byli příliš tuhý.

Krátký Pixie Bob pro rovné vlasy a oválné tváře

Krátký Pixie Bob pro rovné vlasy a oválné tvářeInstagram @mariedee_hair

Otázka&Autorka stylu, Marie Fleuristin

Hair Stylist @ The Cherry Blossom Salon in Atlanta, GA

Jak bys to popsal?

Toto je dospělý pixie nebo huňatý pixie. Tento krátký účes pro oválný obličej je velmi univerzální. Můžete si ho dát do uší, abyste odhalili své krásné rysy obličeje, nebo jej můžete nosit mokrý pro tento trendový mokrý styl.

U klientů s hustými vlasy (jako je ten na obrázku) požádejte o ostříhání, které dodá vašemu oválnému obličeji hebkost, a aby byly vaše vlasy chlupaté.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Tento sestřih pro ženu, kterou už nebaví mít vlasy v culíku a hledat změnu. To lze nosit zvlněné, mokré, fénované a špinavé v závislosti na struktuře.

Jedna věc, kterou je třeba zvážit, jsou kudrnatější vlasy a k dosažení těchto krátkých vlasů pro oválné tváře je zapotřebí více přípravy. Pokud máte husté vlasy, váš stylista je bude muset ostříhat pomocí břitvy, nůžek a řídnoucích vlasů.

Po umytí naneste několik lehkých produktů a poté pokračujte lopatkovým kartáčem a fénem. Nejprve ho nechte alespoň 70 procent zaschnout na vzduchu, poté použijte plochý kartáč.

Krátké vlnité vlasy pro ženy s oválnou tváří

Krátké vlnité vlasy pro ženy s oválnou tváříInstagram @angelaloveshair

Přemýšleli jste někdy o tom, že kombinace oválného obličeje a vlnitých vlasů může dát hezký a decentní styl? Upřete na to svůj pohled a dejte si dostatek času na uhranutí. Tyto chaotické vlny na bobovém střihu po krk a černé barvě vlasů dokazují, že jednoduchost se za okamžik může proměnit v eleganci.

Krátké vlasy pro černošku s oválnou tváří

Krátké vlasy pro černošku s oválnou tváříInstagram @mahrithemaven

Oválný tvar obličeje je známý všestranný tvar a černé dámy, které mají tento tvar obličeje, se mohou tolik radovat! Všestranný tvar obličeje v kombinaci s bohatou barevnou pletí je dokonalou kombinací zkoumání různých stylů a vzhledů.

Krátký sestřih pro jemné vlasy a oválné tváře

Krátký sestřih pro jemné vlasy a oválné tvářeInstagram @danielle.hairstylist

Otázka&Autorka stylu, Danielle Mears

Hairstylist @ Tangles Hair Salon in Cold Lake, AB

Jak bys to popsal?

Tento krátký střih je tak univerzální! Možnosti stylingu jsou nekonečné, protože jej můžete nosit hladký a elegantní (jako na fotografii), chaotický a plný objemu, stylizovaný jako pompadour nebo rozbitý a trhaný!

Je řezán s odstupňováním 45 ° po stranách (až ke spánkům) a zpět (až k týlní kosti), přičemž horní část zůstává venku. Podříznutí má zajistit, aby nahoře byl větší objem a na bocích méně. Horní část je kratší v oblasti koruny a delší v okrajových oblastech, což umožňuje efekt linie A.!

Jaká je vaše nejlepší rada?

Tento styl je skvělý pro ženy s oválným tvarem obličeje, které mají jemné vlasy.

V závislosti na tom, co budete dělat, se změní produkt, který do něj vložíte. Použijte pěnu a nějakou formu vyhlazovacího krému nebo oleje. Chcete-li získat větší objem, vysušte je kartáčem, abyste vlasy dostali z pokožky hlavy. Pokud chcete něco uhlazeného, ​​vyhlaďte ho žehličkou. Pokud jste chtěli rozcuchat objem, natočte si vlasy žehličkou nebo kulmou. Chcete -li to mít trochu poskládané, dejte si trochu vosku nebo pomády, abyste si rozlámali vlasy.

Krátké vlasy pro oválné tváře se dělají velmi snadno a rychle. Pokud chcete zkrátit, připravte se na to! Vlasy jsou úžasná věc; vždy to vyroste.

Nejlepší kudrnaté vlasy pro oválnou tvář

Nejlepší kudrnaté vlasy pro oválnou tvářInstagram @mouseybrowne

Otázka&A se stylem, Tara

Haircutter @ Mousey Browne v Sydney v Austrálii

Jak bys to popsal?

Je to bob na rty na vlnách. Je to univerzální krátký tvar bobu, který může fungovat pro mnoho různých textur vlasů. Nemusíte se zavázat k tomu, že budete mít část s tímto vzhledem, protože je navržen tak, aby byl celý den překlápěn ze strany na stranu.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Tento krátký účes pro oválnou tvář lze snadno stylizovat bezoplachovým kondicionérem. Na vlhké vlasy použijte přípravek z mořské soli, který necháte přirozeně uschnout, poté otočte. Je to skvělé pro ženy s oválnou tváří, které chtějí styl nenáročné na údržbu s wow faktorem.

Velmi krátký střih pro ženy nad 50 let s oválnou tváří

Velmi krátký střih pro ženy nad 50 let s oválnou tváříInstagram @epikasalonandboutique

Otázka&Autorka stylu, Michelle Velez

Hair Stylist @ EPIKA Salon and Boutique in Clermont, FL

Jak bys to popsal?

Tento krátký střih pro oválné tváře je opeřený pixie se záclonami. Má jemnou texturu a třásně.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Zkuste Bumble and Bumble Thickening Spray u kořene, který vám dodá vlasové tělo a zvedne ho. Poté použijte Bumble and Bumble Thickening Mousse, aby držel tvar, když fénujete.

Tento střih je skvělý pro ženy s oválným obličejem, které mají vlasy s jemnou strukturou, protože tak krásně leží.

Super krátký střih pro oválné tváře větší velikosti

Super krátký střih pro oválné tváře větší velikostiInstagram @stephydoeshair

Otázka&Autorka stylu, Stephanie Daniel

AVEDA Color Coach & Mistr stylista @ Stephanie Daniel v Richmondu, VA

Jak bys to popsal?

Jedná se o klasický střih pixie pro oválné tvary obličeje pomocí moderních holičských technik. Tento střih je pro ženy, které chtějí střih s nízkou údržbou, který vyžaduje rychlý a snadný styling. Má androgynní kvalitu a přitom je stále měkký bez drsných linií.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Při výběru krátkých účesů pro oválné tvary obličeje vezměte v úvahu svůj typ vlasů. Kolik času a energie jste ochotni věnovat? Zobrazený typ vlasů je rovný, jemný a střední hustoty bez definitivní části. Styling je poměrně rychlý pomocí gelu s lehkým přidržením a pomády pro definování po úplném zaschnutí. Pouze 5-10 minut vrcholy od mokrých po stylizované!

Krátký střih Pixie

krátký střih pixie pro oválný tvar obličejeInstagram @courtneyxcentrichair

Zde je krátký střih pixie, který v případě potřeby provede vzrušující koření vašeho stylu. Kotleta má vrstvy, které vlasům dodávají výšku, takže nepůsobí plochě. Tento krátký pixie střih je jedním z těch krátkých účesů, které nejlépe doplňují oválné tváře.

Sassy účes na krátkých vlasech

drzý střih na krátkých vlasech s oválnými tvářemiInstagram @healthyhappywifelife

Takový drzý střih na krátkých vlasech nikdy nelichotí oválným tvářím. Jedná se o pixie kotletu, která nabízí krátkým vlasům vzrušující styl a nenáročné na údržbu. Prameny nahoře jsou delší, takže tento krátký a drzý střih funguje s jakýmkoli účesem. Pro snadnou manipulaci při vyhlazování vlasů použijte přípravek na bázi vosku nebo krému.

Čelist Bob pro oválné tváře

čelist bob pro baculaté oválné tvářeInstagram @gina_thecultivedcurl

Tento bob s čelistmi pro oválné tváře vypadá rozkošně v každém úhlu! Je to krátký sestřih s vrstvami, které mohou zvýraznit vlnitou strukturu vlasů. Kotníček po krk je ideální pro ženy s oválnými tvářemi, které milují trend, který se snadno ovládá a upravuje.

Otázka&Stylová tvůrkyně Gina Rodriguez

Majitel/Stylista/Umělec kudrnatých vlasů @ The Cultived Curl in Fair Oaks, CA

Jak bys to popsal?

Tento bob s čelistí pro oválné tváře má podříznutí v zádech. To umožňuje, aby úhel tvaru vzrostl, aniž by se vytvořil extrémní úhel na zadní části hlavy. Ukažte svou přirozenou texturu jednoduchým gelem na bázi aloe vera, vodou a difuzérem.

Jaká je vaše nejlepší rada?

Vyberte si styly, které odpovídají vašemu životnímu stylu. Promluvte si se svým specialistou o svém oválném obličeji a o tom, zda jej chcete zvýraznit nebo skrýt. U tohoto bobu dosáhnete těchto výsledků mlžnou vodou mezi pracími dny.

Krátký střih Bob s ofinou

krátký bob střih s ofinou pro oválné tvářeInstagram @salsalhair

Stáhnutí krátkého bobového střihu s ofinou určitě nabídne miláček. Ženy s krátkými vlasy a oválnými tvářemi si tento styl zamilují. Jedná se o klasický krátký bob s tupým typem třásní a vrstev, inspirovaný moderním francouzským stylem. Je to nejlepší střih a délka pro rovné zámky, které vyžadují plnost a texturu.

Krátké blonďaté vlasy

krátké blond vlasy pro oválné tvářeInstagram @kanebowenhair

Užijte si tyto krátké blond vlasy a získejte ten elegantní povrch. Má stínovaný kořenový blond odstín, který vyžaduje minimální údržbu. Účes mezitím stále potřebuje úpravu každých 4-5 týdnů. Tento krátký účes se středními partiemi je nejlepší na oválných tvarech obličeje.

Krátký vrstvený střih pro více než 60 let

krátký vícevrstvý střih s oválným tvarem obličejeInstagram @jeanniejachman

Tento krátký vrstvený střih pro více než 60 let je skutečný klenot! Je to krátký účes, který lze nazvat roztříštěným bobem s kratšími vrstvami. Tento typ krátkého bobového účesu je nejlepší pro jemné, rovné vlasy a oválné tváře. Je to tak jemný, drzý krátký vrstvený účes pro ženy nad 60 let!

Pompadour Short Cut

pompadour krátký střih pro oválný obličejInstagram @brittwiththegreathair

Toto je zkratka pompadour, která se projevuje odvážnější a lákavější atmosférou! Drobnějším rysům sluší kratší vlasy; ostrý krátký střih tedy vypadá mnohem lépe na oválném tvaru obličeje. Chcete -li znovu vytvořit styl, použijte matnou pastu, aby pompadour zůstal na svém místě po celý den.

Otázka&Stylová tvůrkyně Brittany Caldeira

Hair Stylist @ Hair by Britt in Ansonia, CT

Jak bys to popsal?

Tento krátký střih pompadouru má zábavné ostré vyblednutí. K dosažení této okázalosti byly vlasy 4 dny nemyté a měly spoustu suchého šamponu, škádlení a laku na vlasy..

Jaká je vaše nejlepší rada?

Tato okázalost se doporučuje pro které vlasy, ale všechny ženy je mohou nosit, pokud vědí, jak je upravit. Procvičujte styling tak často, jak je to možné.

Střední až krátký řez pro tlusté oválné tváře

střední až krátký střih pro tlusté oválné tvářeInstagram @hillarykeene

Tento střední až krátký řez pro tlusté oválné tváře je lepší, když je rozdělený do stran a vytvoří lichotivý úhel. Krátký střih se stylem do stran rozdělí pozornost od symetrie kulatého tvaru obličeje. Vylepšete svůj glam finish lakováním kadeří platinovým blonďatým odstínem.

Účes pro tenké vlasy po bradu

střih na bradu pro tenké vlasy a oválné tvářeInstagram @denisemstylist

Tady je účes pro tenké vlasy po bradu, aby měl iluzi plnějšího okraje! Pro okamžitý svazek je klíčový styl boční části. Tento účes vyhovuje ženám s kulatými a oválnými tvary obličeje. Rozhodněte se pro tento střih, pokud chcete skrýt symetrii obličeje.

Krátký Bob účes pro oválné tváře

krátký bob účes pro oválný obličejInstagram @hairfairy.yeg

Skvělý krátký bobový účes pro oválné tváře může velmi dobře doplňovat a tvarovat tvar obličeje. Jako tahle! Kotleta a délka dodávají tváři iluzi extra šířky. Vzhledem k univerzálnosti oválného tvaru obličeje lze tento krátký střih bobu nosit s ofinou nebo bez ní.