Her ne kadar olmasa da kıvırcık saçlı kadın tek tip bukleler var, bir saç maşası kullanabilir ve biraz daha kıvırabilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz buysa saçınızı düzleştirmeyi seçebilirsiniz. Ancak, saçınızın şekillendirmeden harika görünmesini istiyorsanız, bunu gerçekleştirmenin tek yolu saçınıza uyan doğru saç kesimini seçmeniz olacaktır. Bu yüzden saçınızın kabul edilebilir bir uzunluğa ulaşmasını ve kendini düzenlemesini beklemek yerine, peri masallarına inanmayı bıraksanız daha iyi olur. Bunun yerine, farklı baktığınızdan emin olabilirsiniz. kısa ve kıvırcık saçlı kadın resimleri ve size en uygun ve hoşunuza giden kesimi seçersiniz. Bu şekilde, bir görünüm değişikliğine hazır olduğunuzda, doğru resme sahip olacaksınız. mükemmel saç kesimi asi ve kıvırcık saçlarınız için. En sevdiğiniz kesimi seçin!

Kıvırcık Bob

Her ne kadar kıvırcık saçlar, saçın bob stiline sahip olduğunu görmenize pek izin vermese de buklelerin bu kadar harika görünmesinin sebebi bob saç kesimidir. Aynı görünümü istiyorsanız, kısa bir bob tercih edin..

En İyi Kıvırcık Kısa Saç Kesimleri

Kaynak

Kara Bob

Kim sadece sarışın göğüslerin harika göründüğünü söyledi? Zarif makyajı ve kıyafeti ile mükemmel giden bu muhteşem ve koyu renkli bob’a bir göz atın. Sadece doğru saç kesimini seçmelisin. Göreyim seni!

Kısa Kalın Kıvırcık Saçlar İçin Sevimli Saç Modelleri

Kaynak

Çok Kısa Peri

Bu, yine bir peri gibi görünmeyen bir peri saç kesimi. Ancak, bu sıkı ve fantastik bukleler nedeniyle. Kıvırcık saçlara sahip olduğunuzda, sadece bir saç kesimi türü seçmeniz ve muhteşem görünmeniz gerekir.!

Kısa Saçlar İçin Kıvırcık Stiller

Kaynak

asi peri

Buklelerinizin kısa bir saç kesimine nasıl tepki vereceğinden emin değilseniz, bir periyi tercih etmeniz en iyisi olacaktır. Sonuçta saçlarınız çok kısa olmayacak ve yine de buklelerinizi harika görünecek şekilde şekillendirebileceksiniz.!

Kısa Kıvırcık Sarı Saç

Kaynak

Asimetrik Bob

Açıkçası bu, çok cesur kadınların seçeceği saç kesimi türüdür. Saçınızın bir tarafını çok kısa kesip diğer tarafını çok daha uzun bırakacak cesaretiniz varsa, saç stilistinizi arayın.!

Kıvırcık Kısa Siyah Saç Modelleri

Kaynak

Katmanlı Bob

Saçınızın güzel görünmek için yeterli hacminin olmadığını hissettiğinizde, yapabileceğiniz en iyi şey birkaç katman seçmektir. Bu sayede her zaman harika görüneceğinizden emin olabilirsiniz..

Kadın Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

Kaynak

asi kesim

Saçların çok kısa olması ve buklelerin çok kıvrık görünmemesi nedeniyle, onları sivri uçlar için alırsınız. Bu kesinlikle asi bir kadınla mükemmel uyum sağlayacak asi bir görünüm..

Kıvırcık Çok Kısa Saç Modeli

Kaynak

Dolgulu Bob

Bu saç kesimine baktığınızda ilk fark ettiğiniz şey buklelerin çok hacimli olmadığı gerçeğidir. Bunun nedeni saçın dolgun olması dolayısıyla çok fazla hacim olmamasıdır. Aksine güzel bir etkisi var.

Harika Kısa Kıvırcık Saç Modeli

Kaynak

sarışın peri

Resimdeki kadın, saç kesiminin vintage bir görünüm ile oldukça harika bukleler arasında bir kombinasyon olması nedeniyle muhteşem. Bu harika görünüme sahip olmak için bir bob tercih etmek zorunda değilsiniz.!

Kısa Kıvırcık Ünlü Saç Modelleri

Kaynak

Dağınık Bob

Bu saç kesimi, sıkı bukleler hariç her şeye sahiptir. Bu, oldukça düzgün patlamalarla gelen katmanlı ve dağınık bir bob’a baktığınız anlamına gelir. İşleri başka bir seviyeye taşımaya hazırsanız, bu bob’u tercih edin..

Kısa Kıvırcık Asimetrik Saç Kesimleri

Kaynak

Gerçekten Kısa Peri

Bu, alışık olduğunuz peri değil, çoğunlukla saçın çok kısa olduğu ve buklelerin sadece yarıya kadar kıvrıldığı gerçeğinden dolayı. Bu, bu kesimi yaparsanız yarı dalgalı, yarı kıvırcık bir saçın tadını çıkaracağınız anlamına gelir..

Kıvırcık Kısa Peri Saç Modelleri

Kaynak

kırmızı bob

Bu bobda ilk fark ettiğiniz şey, sadece hacimli olması değil, aynı zamanda son derece ilginç görünmesi. Bukleler o kadar sıkı değil ama saçın hacmi ciddi bir iştir. Görünümü al!

Kısa Kıvırcık Saç Kesimleri İçin Resimler

Kaynak

Zarif Bukleler

Buklelerin şıklığından yararlanmak ve uzun saçlarla uğraşmak zorunda kalmamak istediğinizde, burada gördüğünüz gibi bir saç kesimine bakmanız ve sadece stilistinize saçınızı böyle göstermesini sağlamanız gerekir. Kısa ve zarif.

Kıvırcık Kısa Saç Trendleri 2013

Kaynak

Kıvırcık Hacimli Bob

Bu görünümle ilgili, bu kadını son derece muhteşem biri olarak görmenizi sağlayan bir şey var. Belki saçın hacmi, bukleler veya belki de sarı uçlardır. Belki kombinasyon güzeldir!

Havalı Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

Kaynak

Basit Bob

Bu, önemli bir etkinliğe katılmayacağınızı bildiğiniz zaman tercih edebileceğiniz bir görünüm türüdür. Görünüm biraz dağınık, ama iyi görünüyor. Saçlarını şekillendirmek için zamanı olmayan meşgul kadınlar için en iyisi.

Kısa Kıvırcık Saç Resimleri 2013

Kaynak