Bazen mevcut saç stilinizden sıkıldığınızda saç şeklinizi değiştirmeyi düşünürsünüz ancak nereden başlayacağınızı ve hangi saç stilini seçeceğinizi bilemezsiniz. Dışarıdaki hanımlar, saçlarını kısaltma gerçeğine cesaret edemiyorlar çünkü bunu düşündükleri için kısa saç kesimi kendilerine tam olarak uyacak saç stilleri yoktur. Sizi olağanüstü ve muhteşem gösterecek saç stilini elde etmenize yardımcı olmak için buradayız. bizde çok fazla var esmerler için kısa saç fikirleri denemenizi isteriz. Siz de saç renginizi değiştirmek istiyorsanız, sizin için her durum için mükemmel olan en iyi renk fikirlerine sahibiz. Mevcut esmer görünümünüzü parlak çok tonlu tonlarla değiştirebileceksiniz. Unutulmaması gereken bir şey, esmer saçların çok çekici olduğu ve doğal esmer saçlarınız varsa, doğru olanı seçebileceğiniz doğru yerde olduğunuzu bildirmekten gurur duyuyoruz. kısa saç modeli derlenmiş listemizden sizin için mükemmel.

1. Esmer Kahverengi Bob Saç Modeli

Bu saç modeli mavi gri tonlarına ve küllü kahve görünümüne sahiptir. Kalabalıkta öne çıkmak isteyen kişi sizseniz, modern ve göz alıcı. Bu saç modelini bizimle denerseniz, nasıl göründüğünüze hayran kalacaksınız. Şuna bir göz atın:

Esmer Kısa Saç Modelleri

2. Esmer Peri Kesimi

Karar verildi ve bu sezon bu saç stilini denemek zorundasın çünkü şu anda tam olarak ihtiyacın olan şey bu. Acele etmeyin ve bu resme bakın ve arzuladığınız o güzel görünümü elde etmek için gerisini sizin için şekillendirmemize izin verin..

Esmer Kısa Saç

3. Sevimli Kısa Saç Kesimi

Bu saç modeli en şımarık ve göz alıcı görünümü yaratacaktır. Bu saç stilinin bir avantajı, sahip olduğunuz saç tipinden bağımsız olarak daha az bakım gerektirmesidir..

Esmer Kısa Saç Modelleri

4. Ters Kısa Saç Stili

Esmer Kısa Saç Modelleri

5. Koyu Saçlar İçin Kalın Peri

Esmer Kısa Saç Renkleri

Kaynak

6. Vurgulanan Dalgalı Bob

Esmer Kısa Saç Modelleri-6

7. Kısa Bob

Esmer Kısa Saç Modelleri-7

8. Patlama ile Dokulu Bob

Esmer Kısa Saç Modelleri-8

9. Mezun Bob Saç Kesimi

Esmer Kısa Saç Modelleri-9

10. Yandan Ayrılmış Dalgalı Kısa Saç

Esmer Kısa Saç Modelleri-10

11. Kızlar için Katmanlı Uzun Peri Kesimi

Esmer Kısa Saç Modelleri-11

12. Çok Kısa Sevimli Saç Modeli

Esmer Kısa Saç Modelleri-12

13. Peri Kesim Kalın Saç

Esmer Kısa Saç Modelleri-13

14. Düz Saçlar İçin Shaggy Bob

Esmer Kısa Saç Modelleri-14

15. Pixie Koyu Saçlı Balayaj

Esmer Kısa Saç Modelleri-15