Krátký sestřih byla přirozenou volbou většiny moderních žen kvůli její snadné ovladatelnosti a úžasné přitažlivosti. Krátké účesy, jako bobové účesy a pixie účesy, byly vždy trendy a stylové a přirozeně tolik přitahují většinu žen. Neexistuje žádná žena, pokud bych to chtěla přehánět, která ani jednou v životě neměla krátký účes. V tomto článku představujeme 15 horké krátké účesy abyste si mohli vybrat a ocenit.

Úžasný asymetrický účes Bob

Tyto krásné bobové vlasy jsou opravdu pěkné a svůdné. Má ty chladné prameny vlnitých vlasů, které se nádherně vlní dolů a vytvářejí okouzlující účinek na jejich nositele. Boční vlasy jsou pěkné a krásné, zatímco rozcuchaný top stéká dolů do stran. Stejně tak odstín kaštanové hnědé výrazně zvyšuje přitažlivost tohoto účesu. Opravdu, tohle krátké vlasy je opravdu cool a okouzlující na pohled.

Krátké účesy

Krásný a strhující blond blonďatý účes

Tento krásná strunatá blond bob hair je opravdu okouzlující a nádherné na pohled. Má ty jemné prameny vláknitých blonďatých vlasů, které jsou uspořádány poněkud chaoticky. Boční vlasy trochu vypadnou a vytvoří nonšalantní a koketní vzhled. Boční ofina je opravdu nádherná a výrazně zvyšuje přitažlivost těchto krátkých vlasů. Určitě bych v budoucnu rád vyzkoušel tento úžasný bob účes.

Horký krátký rozcuchaný účes

Účes Fine Platinum Blonde Bob

Tyto velmi jemné platinové vlasy zpracované chladným bobem jsou opravdu pěkné a atraktivní. Vzhledem ke své velmi jemné struktuře vlasy potřebují několik vrstev, aby zvýšily svůj objem. Na druhou stranu, krásná ofina, která částečně zakrývá obličej, je opravdu nádherná a okouzlující na pohled. Skvělý a hezký, tento krásný krátký účes je opravdu pěkný a okouzlující pro sport.

Obrázky Krátkých Krátkých Účesů

Zdroj

Neošetřený Messy Bob Haircut

Tento koketní bobový účes je opravdu fantastický a krásný na pohled. Má ty nádherné prameny středně silných světle hnědých vlasů, které jsou opravdu nádherné a okouzlující. Struktura a objem tohoto účesu je skvělý a cool ofina je opravdu úžasná na pohled. Navzdory svému chaotickému uspořádání jsou tyto bobové vlasy opravdu podmanivé a úžasné.

Horké trendy krátké účesy

Zdroj

Jedinečně upravený účes Bob

Tyto jedinečně upravené bobové vlasy jsou opravdu úžasné a báječné na pohled. Patentované uspořádání tohoto účesu je opravdu netradiční s těmi fantastickými sítěmi vlasů uspořádanými do vzoru jako gobelín. Efekt je rozhodně nádherný a umělecký. Určitě bych v budoucnu ráda sportovala tyto krásné krátké vlasy.

Krátké krátké účesy 2013 - 2014

Zdroj

Cool Messy Bob Haircut

Tyto krásné bobové vlasy jsou opravdu skvělé díky svému chaotickému uspořádání. Horní část je nepořádně uspořádaná a její chaotické uspořádání stéká dolů do stran. Ofina je opravdu nádherná a ještě zvyšuje přitažlivost těchto bobů. Stejně tak souhra chaotického a elegantního uspořádání těchto vlasů v horní a přední části vytváří okouzlující vzhled, který je jedinečně nádherný.

Horké účesy pro krátké vlasy 2013 - 2014

Zdroj

Cool Bob s tupým koncem

Tyto krásné tupé bobové vlasy jsou opravdu hezké a chladné na pohled. Vyznačuje se těmi krásnými prameny středně hustých vlasů, které jsou opravdu skvělé a pěkné. Často se středově oddělené vlasy jsou opravdu úžasné a vrstvy po stranách a vzadu dále zvyšují objem těchto vlasů. Navíc jsou to tupé konce těchto krátkých vlasů, které jsou výraznými rysy tohoto úžasného účesu.

Horké černé krátké účesy

Fantastický asymetrický bobový účes

Tento krásný bob účes je opravdu krásný a atraktivní na pohled. Je definována těmi chladnými prameny hustých tmavě hnědých vlasů. Boční vlasy jsou opravdu krásné a podmanivé na pohled a boční části pěkně doplňují boční ofinu. Přednosti platinové barvy výrazně zvyšují přitažlivost těchto bobů. Jistě, tento krátký účes je pro sport pěkný a okouzlující.

Žhavé krátké účesy celebrit

The Awesome Flip Out Bob Cut

Tento svůdný a přitažlivý bob účes je opravdu fascinující a svůdně krásný. Má ty nádherné vlnité prameny vlasů, které jsou velmi okouzlující a ženské. Boční vlasy jsou rozhodně nádherné. Podobně nádech různých barev zvyšuje přitažlivost tohoto účesu, zatímco boky ovinuté větrem dodávají tomuto úžasnému účesu tolik přitažlivosti a kouzla.

Horké krátké hnědé účesy

Podmanivé vlnité bobové vlasy

Tento úžasný bob účes má ty nádherné prameny středně silných třešňově červených vlasů, které jsou rozhodně velmi nádherné a atraktivní. Objem těchto vlasů je opravdu úžasný. Kudrnaté a vlnité třásně jsou opravdu krásné a velmi ženské. Určitě bych ráda v budoucnu sportovala tento podmanivý a svůdný účes.

Ženské krátké vlasy

Báječné a atraktivní Bob vlasy

Tento krásný a nádherný účes je opravdu báječný. Má ty nádherné prameny zlatavých blond vlasů, které vyzařují velmi podmanivou a ženskou auru. Díky drátovitým pramenům zlatých vlasů je tento účes velmi nádherný a okouzlující na pohled. Stejně tak jsou zubaté ofiny opravdu svůdné a přitažlivé a dělají z tohoto nádherného účesu ideální účes pro každou ženu..

Žhavé nové krátké účesy

Objemný vlnitý bobový účes

Tento atraktivní a poddajný účes je opravdu úžasný a atraktivní. Je definována těmi úžasnými prameny středně hustých vlasů, které dodávají tomuto účesu dostatečnou texturu a objem. Stejně tak vlnité vlasy dodávají tomuto fantastickému účesu půvab a styl. Určitě bych rád sportoval tento báječný účes pro krásnou změnu mého výhledu.

Účesy s horkými boby

Báječný kudrnatý a vlnitý světlý blond bob účes

Tyto světlé blonďaté vlasy jsou opravdu báječné a královské na pohled. Má ty jemné prameny kudrnatých světlých blond vlasů, které jsou opravdu úchvatně atraktivní a fascinující. Krásné kadeře dodávají tomuto účesu tolik kouzla a stylu. Navíc jsou krásné třásně opravdu úžasné a podmanivé na pohled. Určitě bych rád sportoval tento účes pro svůdnou změnu mého vzhledu.

Horké blond krátké účesy

Fascinující asymetrické bob vlasy

Tento trendový a stylový Bob účes je opravdu nádherný a moderní. Bočně rozdělené vlasy končí v krásných třásních, zatímco úžasné horní a zadní části pěkně doplňují přední část. Výběr třešňově červené barvy pro tyto vlasy je opravdu velmi atraktivní a výrazně zvyšuje přitažlivost a půvab těchto úžasných vlasů. Určitě bych řekla, že je to nádherný a velmi moderní účes pro každou moderní ženu.

Žhavý krátký pixie střih

Zdroj