Krásné přírodní černé kudrnaté vlasy amerických žen mohou být velmi jedinečné a úžasné, pokud znáte různé typy černých ženských účesů. Existuje nepřeberné množství účesů, ze kterých si můžete vybrat přirozeně kudrnaté vlasy černých amerických žen a zde jsou některé z nejoblíbenější černé dámské účesy můžete vybírat.

Curly Finger Twist Pixie Cut

Jednoduchý, ale přesto elegantní, tento pixie účes tvoří malé zkroucené prameny kolem hlavy a vytváří úžasný a okouzlující účes. Boky a záda řezaná břitvou dodávají vašemu vzhledu čistý a čistý vzhled. Odstíny měděné červené navíc vylepšují tento pixie účes a vytvářejí elegantně nádherný vzhled.

Curly Finger Twist Pixie Cut

Skvělý účes Pixie s kudrnatými vlasy

Tento chladný volný kudrnatý účes je krásný způsob, jak sportovat kudrnatý pixie účes. Volné krátké kadeře přirozeně naplňují hlavu a vytvářejí krásný vzhled. Stejně tak krátké strany a záda vytvářejí velmi úhledný a podmanivý vzhled, který je docela okouzlující a atraktivní.

Skvělý účes Pixie s kudrnatými vlasy

Atraktivní účes s volnými kudrlinami

Existují dva typy kudrnatých vlasů: volné kudrnaté vlasy a velmi těsné kudrnaté, kudrnaté vlasy. Tento kudrnatý účes patří k rozpuštěným kudrnatým vlasům. Volné kadeře se nechají přirozeně proudit až k zátylku, aby vytvořily objem a texturu. Krásný a přitažlivý, tento úžasný volný kudrnatý účes je docela zajímavý a poutavý. Určitě budete milovat sportovat tento úžasný účes.

Atraktivní účes s volnými kudrlinami

Účes Cool Auburn Pixie

Tento krásný účes je přirozeně atraktivní a podmanivý na pohled. Volba kaštanové barvy pro zesílení vzhledu tohoto účesu je úžasně vhodná a vhodná pro tento střih pixie. Není nic nádhernějšího než přirozené kudrnaté vlasy, které se takto sportují.

Cool Auburn Pixie účes

Elegantní volný kudrnatý účes

Úžasný a elegantní, tento krásný účes je velmi atraktivní a nádherný na pohled. Přirozené volné kadeře v tomto pixie účesu umožňují jasný a okouzlující pohled do tváře a umožňují přirozené kouzlo dámy. Tento fantastický střih pixie si určitě zamilujete.

Elegantní volný kudrnatý účes

Okouzlující Messy Pixie účes

Tento úžasný pixie účes je velmi svůdný a atraktivní. Rozcuchané vlasy, které definují tento pixie účes, vytvářejí další objem. Krátké rány navíc umožňují okouzlující pohled do tváře. To je určitě krásný a svůdný pixie účes pro tyto rovné černé vlasy.

Okouzlující Messy Pixie účes

Vlnitý Bob účes

Tento účes často nemusíme zařazovat do kategorie bobových účesů; ale na druhý pohled to může být zařazeno mezi bobové účesy. Vlnité vlasy nejsou ani příliš kudrnaté, ani příliš vlnité a tak akorát na bob účes. Ale rozhodně to líčí jiný bob účes kvůli přirozeným kadeřím, které to ještě umocňují. Okouzlující a elegantní, tento účes je určitě zajímavým a krásným účesem pro rok 2013.

Vlnitý Bob účes

Stylistický vlnitý účes

Jakým slovem můžete definovat tento účes? Myslím, že stylové a umělecké by to zvládly. Ano, tento účes je fantasticky atraktivní díky stylovým a uměleckým vlnitým vlasům, které se vrhají dolů. Tento úžasný účes je rozhodně trendy a zajímavý.

Stylistický vlnitý účes

Krásný vlnitý a vlnitý krátký účes

Tento úžasný účes je fantasticky okouzlující a atraktivní. Kdyby to byly rovné vlasy, dalo by se tomu říkat bobový účes. Přesto je vlnitý a kučeravý a přirozený a atraktivní. Tento účes s rozepjatými bočními vlasy má ty roztomilé a okouzlující třpytivé třesky, které mu dodávají velmi zajímavý vzhled.

Krásný vlnitý a vlnitý krátký účes

Vlnitý Pixie účes

Tento úžasný a módní účes je definován krásnými kadeřemi a vlnitými vlasy, které mu dodávají větší objem a texturu. Boky a záda řezaná břitvou rovněž vytvářejí okouzlující a okouzlující kontrast. Tento nádherný střih pixie si určitě zamilujete.

Vlnitý Pixie účes

Cool a okouzlující Bob účes

Představili jste si, že byste měli bob účes s přirozenými černými ženskými vlasy? Přesto zde může být účes zařazen mezi skupiny bobových účesů, s výjimkou skutečnosti, že opravdu nemůžeme kategorizovat, jaké bobové účesy patří. Důležitou věcí na tomto úžasném účesu je však kouzlo a elegance, které vyzařuje. Rozhodně je to velmi atraktivní a lákavé na pohled.

Cool a okouzlující Bob účes

Asymetrický bobový účes

Jedná se o velmi zajímavý a zajímavý asymetrický bobový účes. Jak se stalo, že to byl bob cut? Rozhodně to považuji za asymetrický bobový účes kvůli různým délkám obou předních stran. Elegantní a nádherné, toto uspořádání vlasů je opravdu svůdné a uhrančivé na pohled.

Asymetrický Bob účes

Asymetrický střih Pixie

Na tomto asymetrickém pixie účesu je něco krásného a přitažlivého. Krátká strana a záda jsou ještě vylepšeny delší pravou přední stranou. Různé délky ofiny také vytvářejí okouzlující a poutavý vzhled, který je docela krásný. Určitě bych rád sportoval tento velmi atraktivní účes.

Asymetrický střih Pixie

Pixie účes Rihanny

Tento úžasný a okouzlující účes s Rihannou je rozhodně velmi módní a atraktivní. Asymetrická ofina je velmi roztomilá a svůdná. Stejně tak uspořádání ofiny vytváří výrazně krásný a fascinující vzhled. Můžete to zkusit úžasný střih pixie.

Pixie účes Rihanny

Vlnitý účes Keri Hilsons

Skvělý a velmi atraktivní, tento vlnitý účes Keri Hilsons vytváří výrazně módní a trendový účes. Vlnité vlasy, které tečou přirozeně dolů, dodávají tomuto podmanivému účesu hodně textury. Stejně tak kudrnaté rány, které občas spadnou do čela, jsou velmi atraktivní a příjemné na pohled. Určitě budete rádi sportovat úžasný účes.

Vlnitý účes Keri Hilsons