Pokud je něco, o čem víme celebrity, kromě všeho, co se každý den píše v novinách, je skutečnost, že vždy vypadají báječně. Pokud jde o výběr perfektní účes pro sebe jedna z prvních věcí, které děláte, abyste získali nápady, o které byste se mohli podělit se svým stylistou, je podívat se na to, celebrity přišel během posledních několika měsíců. Letošní rok byl pro některé hvězdy velmi skvělý, protože se při výběru účesu opravdu inspirovaly. Pokud chcete vypadat jako jeden z nejslavnějších lidí na světě, pak stačí procházet ty správné obrázky. Nemusíte si ani vybrat jen jeden. Můžete kombinovat jeden vzhled s druhým nebo jednoduše dát svůj osobní kontakt jednomu z nich účesy které tu vidíte. Stačí se podívat a vybrat si!

Victoria Beckham

Co o Victorii víme, je fakt, že vždy vypadá báječně. Jedná se o krátký sestřih, který vám poskytne tajemný okraj, který hledáte, pokud jde o bobový účes. Vyberte si velikost!

Krátké vlasy Victoria Beckham 2013

Halle Berry

Pokud jde o krátké účesy, Halle Berry rozhodně představila mnoho vynikajících. Tady díky svým blonďatým a krásným vlasům rozhodně vypadá zajímavě a krásně zároveň, aniž by to přeháněla.

Halle Berry krátké styly

Robin Wright

Některé účesy říkají jen slovo „elegantní“ a pokud byste se rozhodli pro tento konkrétní účes, určitě budete vypadat skvěle každý den. Kromě toho budou vaše vlasy vypadat dobře, aniž by bylo zapotřebí příliš mnoho stylingu.

Robin Wright nové krátké vlasy

Beyonce

Rovný bob a blonďaté vlasy vypadají nádherně s Beyonceinou pletí. Pokud chcete vypadat tak skvěle, aniž byste měli zátěž dlouhých vlasů, pak se stačí rozhodnout pro bob účes a je to!

Beyonce nové krátké vlasy

Miley Cyrus

To je určitě rebelský vzhled, který bude vypadat dobře každému, kdo má opravdu krátké vlasy po stranách. S delšími vlasy nahoře můžete dělat cokoli: natočit je, narovnat, rozhodnout se pro jakýkoli styling.

Blond krátké vlasy Miley Cyrus

Chelsea Kane

Chelsea s tímto okouzlujícím pohledem vypadá báječně a ani se nemusí příliš snažit. Ve skutečnosti, pokud jde o krátké vlasy, stačí použít kulmu a účes je hotový za pár minut.

Krátký sestřih Chelsea Kane

Rachel McAdams

Rachel’s vlnité vlasy v tomto světle vypadá perfektně. Pokud se chcete rozhodnout pro něco přirozeného, ​​vyberte si tento krátký a vlnitý bob, který z vaší strany nevyžaduje příliš mnoho pozornosti. Nechte vlasy přirozeně uschnout.

Rachel McAdams krátké vlnité vlasy

Dannii Minogue

Jedná se o elegantní vzhled, který se perfektně hodí k jakékoli příležitosti. Abyste vypadali tak skvěle, nemusíte se ani oblékat. Je to vlastně všechno o účesu. Budete vypadat báječně, aniž byste se vůbec snažili.

Pixie střih Dannii Minogue

Kirsten Storms

Krátké pohádkové vlasy jsou něco, co chce každá žena. Kirsten vypadá s krátkými a vlnitými vlasy opravdu přirozeně a krásně. Krátké rány vás také přimějí soustředit se na její oči a okouzlující úsměv.

Krátký sestřih Kirsten Storms

Ginnifer Goodwin

Ginnifer si zvykla, že jsme ji viděli mít jen pixie škrty. Tentokrát má trochu delší, díky kterému vypadá skvěle a dává jí více možností, pokud jde o styl jejích vlasů. Tento vzhled můžete mít i vy!

Krátký sestřih Ginnifer Goodwin

Mandy Moore

Díky tomuto krátkému špičatému vzhledu budou všichni vypadat opravdu mladě. Přestože roky plynou, Mandy Moore stále vypadá jako zářící teenager. To je účinek opravdu skvělého účesu, který byl vybrán moudře.

Krátký střih Mandy Moore

Michelle Williams

Krátký vlnitý vzhled, který si pro letošní rok vybrala Michelle Williams, je ve skutečnosti jednoduchý, ale má opravdu silný účinek. Díky tomu vypadá úžasně, aniž by musela použít příliš mnoho stylingových přípravků, aby získala tento efekt.

Michelle Williams krátké blond vlasy

Katie Holmesová

Díky tomuto obchodnímu bobu vypadá Katie Holmes roztomilá a vážná zároveň. Toto je typ účesu, který vám pomůže získat vzhled obchodní ženy, která je vždy zaneprázdněna tím, že dělá něco opravdu důležitého.

Krátký bob účes Katie Holmes

Sharon Stoneová

Díky objemu vlasů, které Sharon Store nabízí, vypadá opravdu zajímavě. I když dosáhla určitého věku, díky tomuto vzhledu vypadá mnohem mladší, než je. Perfektní účes!

Sharon Stone krátké vlasy 2013

Ruby Rose

To je jiný vzhled, který by nikdo neměl odvahu si vybrat. Pokud však chcete jít na dramatickou změnu vzhledu, pak vám světle fialová a krátké vlasy určitě pomohou to získat!

Krátký střih Ruby Rose