Přemýšleli jste někdy o tom, jak těžké je vypadat jako celebrita? Pokud nepřemýšlíte o tom, že každou hvězdu obklopuje armáda stylistů, můžete jejich vzhled úplně získat. Ve skutečnosti existuje mnoho krátkých účesů, které se letos staly opravdu populární a které si může stáhnout každý, kdo chce vypadat jako osobnost. Zde jsou nejzajímavější účesy, ze kterých si můžete vybírat. Nejlepší na celebritách je skutečnost, že přicházejí s nejzajímavějšími střihy a že každý z nich vypadá svým způsobem originálně a elegantně. Pokud přemýšlíte o tom, že uděláte změnu, která vás sblíží s vaší oblíbenou zpěvačkou nebo herečkou, pak se rozhodnete pro svou ostříhat a mají stejný styl jako oni, je ta nejúžasnější věc, kterou můžete udělat. Můžete se ostříhat a být kýmkoli, kdo se vám líbí!

Pixie účes Anne Hathaway

Anne je velmi elegantní žena, což je vidět na jejím úhledném a krásný účes. Skutečnost, že se jí líbí její krátké vlasy, by ve vás měla vyvolat pocit jistoty, že zavoláte svému stylistovi a domluvíte si schůzku!

Pixie účes Anne Hathaway

Krátký kudrnatý účes Chelsea Kane

Čím jsou vlasy kudrnatější, tím více roztomilý podíváš se To je motto, kterým se Chelsea řídí díky tomu, že její kadeře vypadají pohádkově. Pokud chcete mít tento originální vzhled, potřebujete jen pár delších pramenů vlasů a nějaký stylingový přípravek!

Krátký kudrnatý účes Chelsea Kane

Účes Christiny Aguilery Bob

Christina za ta léta prošla mnoha změnami vzhledu, ale tento krátký bob jí rozhodně sluší nejvíc. Platinová barva jejích vlasů bude vypadat fantasticky na každé osobě, která má podobnou pleť jako ona.

Účes Christiny Aguilery Bob

Krátký blond účes Nicole Richie

Toto je více chaotický podívejte se, a přestože vlasy nejsou extrémně krátké, můžete je i při troše práce upravit tak, aby vypadaly jako Nicole. Za pár minut budou vaše vlasy připraveny na párty ve všech klubech!

Krátký blond účes Nicole Richie

Mariska Hargitay Krátký účes

Čím jsou vlasy kvalitnější, tím více chcete vypadat jako celebrita. To je případ Marisky, stejně jako její účes je prostě úžasný. Úhledný a čistý vzhled bude perfektní pro jakoukoli důležitou událost, které se chcete zúčastnit.

Mariska Hargitay Krátký účes

Krátký účes Sharon Stone

Být jednou z nejúspěšnějších hollywoodských vychytávek v každém věku je něco, co může dokázat někdo tak elegantní a krásný jako Sharon Stone. Její krátké a úhledně upravené vlasy se snadno udržují.

Krátký účes Sharon Stone

Krátký účes Teryl Rothery

Pokud máte pocit, že chcete jen velmi jednoduchý sestřih, měli byste si vybrat ten, který Teryl Rothery představila publiku po celém světě. Vše, co potřebujete, abyste vypadali takto úhledně, je velmi dobrý stylista!

Krátký účes Teryl Rothery

Krátký sestřih Moreny Baccarin

Kudrnaté a krátké vlasy rozhodně doplňují krásnou pleť a nádherné oči Moreny Baccarin. Pokud chcete všechny překvapit svými černými kadeřemi, pak si ostříhejte vlasy, abyste si zakryli uši, a je to!

Krátký sestřih Moreny Baccarin

Růžový střih Pixie

Přestože nás Pink v průběhu let překvapila chlapeckými a rebelskými účesy, je to krátký a elegantní vzhled, který byste si mohli osvojit, pokud jste fanouškem platinových vlasů. Nechte ofinu delší dobu, abyste je hezky stylizovali.

Růžový střih Pixie

Krátký účes Drew Barrymore

Díky tomu vypadá Drew Barrymore jako rebel a zároveň nevinný teenager. Bez ohledu na váš věk, pokud chcete vypadat tak skvěle, rozhodněte se pro tento střih a nechte vlasy volné!

Krátký účes Drew Barrymore

Krátký účes Mandy Moore

Delší ofina a rovné vlasy rozhodně doplňují hezké držení těla a vzhled Mandy Moore. Toto je vzhled a osobnost které mohou zpívat a hrát ve filmech. Pokud chcete vypadat jako ona, zvolte tento kratší sestřih.

Krátký účes Mandy Moore

Krátký účes Jessica Chastain

To je vzhled, který křičí slovo nóbl kvůli tomu, že vlasy jsou dostatečně dlouhé na to, aby byly trochu upravené a dostatečně krátké, aby vypadaly dobře a necítily se jako přítěž. To je perfektní vzhled pro obchodní ženy.

Krátký účes Jessica Chastain

Rihanna Nové krátké vlasy

Rihanna má své vzestupy i pády, pokud jde o účesy, ale tohle je rozhodně originální. Dlouhá a blonďatá ofina rozhodně vypadá elegantně a krásně, což jí pomáhá zářit na červeném koberci.

Rihanna Nové krátké vlasy

Julianne Houghová

Julianne Hough nedělá nic jiného, ​​než překvapovat lidi hravým a poněkud rozcuchaným pohledem. Tento vzhled nemůžete získat bez krátkých vlasů upravených do rozcuchaného drdolu. Získejte tento nevinný a roztomilý vzhled!

Krátký účes Julianne Hough

Natalie Imbruglia Krátký účes

Pokud nechcete řešit dlouhé vlasy, můžete si vybrat krátký sestřih, jako má Natalie Imbruglia, a nechat své vlasy vypadat mnohem déle, než ve skutečnosti jsou. Jako bonus také vypadá velmi elegantně!

Natalie Imbruglia Krátký účes