Mohawk cop je ochranný účes pro černé ženy, kde jsou vlasy spletené ze stran směrem do středu hlavy a dolů k zátylku. Výška a objem copánků, které se spojují ve středu, dávají iluzi stylu mohawk-což je extrémně rockově elegantní neuvěřitelné!

Rozhodně vzhled, který vám ráno ušetří spoustu času na úpravu – cop z mohawku se dodává v různých stylech. Patří mezi ně cornrows, Ghana copánky, jumbo copánky, s kudrnatými třesky, oholené boky, zákruty nebo jejich kombinace, abychom jmenovali alespoň některé..

Zapomeňte na léta, kdy mohawky houpali jen punkoví rockeři. Kdokoli s přírodou může nyní předvést tento naprosto skvělý vzhled, který je vylepšen o nádherné copánky. To vše v jednom účesu bez závazků!

Nezapomeňte pracovat s profesionálním braiderem, abyste dosáhli působivých výsledků, které odpovídají vaší osobnosti. Pokud potřebujete velkou inspiraci, podívejte se na vynikající díla známého IG známého přírodního splétače vlasů Nisa Raye z Marylandu.

Najděte svou inspiraci v jednom z těchto obrázků ohromujících trendů účesů z mohawk copů právě teď.

Holandský Mohawk

holandský mohawk cop pro černé ženyInstagram @ateliebadu

Holandský mohawk, jako je tento, je účes, který zanechává silný dojem. Složitý design kombinovaných copánků je módní výpovědí. Dokonce nabízí extra délku a hustotu kadeří. Jak je možné, že v tomto nenosíš hlavu??

Francouzský mohawk

černý ženský francouzský mohawk copInstagram @blackhairideas

Pokud očekáváte, že s vašimi přirozenými černými kadeřemi nelze dělat nic jiného, ​​není to správné. Roztočte tento francouzský styl mohawk, který nabízí složitý pletený design na temeni. Hranost a stylovost, kterou křičí, jsou bezkonkurenční!

Mohawk a Weave

černé ženské mohawk copánky s vazbouInstagram @soglossy

Není pochyb o tom, že kombinace mohawk a vazby vytváří velmi stylový výsledek pro afroamerické ženy! Plnost copů a uhladenost boků tvoří nádherný kontrast, který je ideální pro černé vlasy. K posílení jeho lesku poslouží lesklý sprej.

Vikingský Mohawk

vikingský mohawk cop pro černoškuInstagram @melforddivashair

Jedinečnost je jednou z výhod stažení tohoto epického dlouhého pleteného účesu. Vikingský mohawk pro černé dívky, který vypadá tak elegantně a divokě. Vyberte si červené mini copánky, které budou ladit s celým stylem a dodají punc punkce.

Navržen Mohawk

mohawk cop design pro černé ženyInstagram @fancy_claws

Ano, není třeba se holit, abyste dosáhli takové moderní a odvážné transformace. Zde je navržený mohawk, který vypadá lišácky ze všech úhlů. Noste jej s každodenním vstáváním nebo ve speciální den a vyjděte s tolika vkusy.

Přírodní faux jestřáb

přírodní faux mohawk cop pro černoškuInstagram @maiaboitrago

Zvyšte svou krásu a ostrost tím, že budete nosit tento přírodní účes z umělého jestřába! Úhledný a složitý design bude vyhovovat jednoduchosti vašich černých smyček. Náznaky blond dodají vašim zámkům jemný rozměr a jas. V případě potřeby hydratujte pokožku hlavy.

Krátký Mohawk

mohawk cop krátké vlasy pro černé ženyInstagram @touchofheavenartistry

Krátký účes mohawk, který vypadá ostře v jakýchkoli úhlech! Copánky a zkroucení jsou skvělou kombinací, která přináší novou texturu. Přidaný jasně hnědý odstín může také způsobit, že vaše černé vlasy vypadají více temperamentně!

Horní uzel Mohawk

top uzel mohawk cop pro černoškuInstagram @thebaddestbarber

Co může vypadat lépe než tento špičkový uzel mohawk, aby odpovídal vaší náročnosti? Se všemi těmi zvraty a oholenými liniemi ze strany na stranu se jedná o styl, kterým se budete rádi předvádět. Červenohnědý odstín na vašich černých kadeřích je určitě skvělým doplňkem.

Snadný Mohawk

snadný cop mohawk pro černé ženyInstagram @bookalisharenee

Připravte se na to, abyste se mohli chlubit vyleštěnými a snadnými mohawk pletenými vlasy takto! Cornrows pro přirozené černé vlasy budou vaším přítelem k dosažení tohoto vzhledu. Přidejte k dlouhým, tmavým kadeřím pruhy blondýnky, abyste je trochu rozjasnili.

Mohawk s bočními copánky

mohawk černé ženy s bočními copánkyInstagram @ajleojamal

Bez spojení definovaných blonďatých kadeří a jemných copů to není nijak nápadné. Vyzkoušejte mohawk s postranními copánky pro případ, že byste měli dost odvahy na odvážnou proměnu.

Mohawk cop černé vlasy

mohawk copánky pro ženy s černými vlasyInstagram @tsafricanhairbraiding

Zesilněte pro změnu svůj dlouhý ochranný styl! Tento černý vlas s copánky mohawk vám dodá odvážný efekt, ideální pro vaši silnou osobnost.

Oholené strany Mohawk

mohawk copánky s oholenými boky pro černé ženyInstagram @divasbeautyspot

Nebojte se, když budete takto nosit oholenou stranu ve stylu mohawk! Rozhodněte se pro Marleyho zvraty, protože váš ochranný účes bude šikovný díky živým gumičkám.

Mohawk a Bun

drdol z mohawku pro černé ženyInstagram @devinerootz

Noste své černé kadeře a udělejte to s tím nejpodmanivějším, jak je to jen možné! Prozkoumejte mohawk a drdol, protože tito dva dokážou s vašimi zvraty zázraky. Několik pruhů světlého odstínu a postranní ofina dodají celému vzhledu vzrušení.

Otázka&Stylový tvůrce Uju Ozumba

Hair Stylist @ Rootz Hairdressing in Enfield, London

Jak byste popsal tento vzhled?

Při této konkrétní příležitosti za mnou přišla moje klientka a řekla mi, že má před sebou nabitý program a bude vystupovat v národní televizi, a proto potřebuje nenáročný, ale elegantní vzhled. Vždy jsem miloval kombinaci dovednosti a kreativity, která je v mém oboru vyžadována, a výzvu jsem přijal čelně. Tento účes zahrnuje vše, co chtěla, aniž by to ohrozilo její eleganci a jednoduchost, a zajistilo, že bude vždy připravena na fotoaparát a hlavně ze všech úhlů!

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Jen do toho! Jedna z mých nejoblíbenějších věcí na tomto účesu je, jak snadné je dát ho do různých stylů, což z něj dělá perfektní účes, ať jste neustále na cestách nebo chcete účes na příští dovolenou s nízkou údržbou.

Tento účes lze prát a styl může trvat 4-6 týdnů.

Koník Mohawk

cop z mohawk copu pro černoškuInstagram @e._k.a.h.l.e.r_curlysue

Tento cop z rybího chvostu na ohonu mohawk vytváří elegantní updo pro vaše vrozené černé vlasy. Šitá vazba bude přiměřená pro prodloužení vašich kadeří.

Otázka&Autorka stylu Emma Sue Kahler

Hair Stylist @ Curly Sue Hair in Duluth, GA

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled je popsán dvěma slovy, prudce elegantními.

Moje oblíbená věc na vzhledu rybího copu mohawk je úhledný propracovaný culík, který se odděluje od tohoto nervózního copu mohawk.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento vzhled funguje nejlépe, pokud se nesnaží vypořádat se svými vlasy v noci.

Vyhněte se používání gelů, protože chcete dosáhnout hladkého povrchu. Marocký olej Luminous Extra Strong Finish funguje dobře, když drží styl na svém místě, a také dodává lesk.

Mohawk cop pro afroamerické vlasy

mohawk cop pro afroamerickou ženuInstagram @toryhammondsalon

Využijte eleganci copu a jemnost mohawku v jednom účesu! Jedná se o mohawk cop pro afroamerické vlasy, doplněný perlami. Není třeba si holit boky, protože pletence na temeni si poradí.

Otázka&Autorkou stylu je Wendy Southwell

Hair Stylist @ Tory Hammond Unisex Salon Inc. v Brooklynu, NY

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento styl se nazývá pletený rybí chvost mohawk. Lze jej nosit na přírodních i uvolněných vlasech. Popisuji to jako jedinečný pletený mohawk s boky spletenými skvěle pro formální oblečení i pro každodenní ženu, která je na cestách. Je to jedinečný styl, který změní hlavu.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento styl může dosáhnout přirozený (to znamená, že na vašich vlasech není žádná chemická látka), uvolněný nebo jakýkoli typ vlasů. Použili jsme šampon, kondicionér a bezoplachovou kúru, protože klient bude spletený. Potom jsme skončili s pomádou na vlasy a trochou lesku.

To je pro člověka, který je zábavný a chce trochu výhodu. Copánky jsou velmi oblíbené a trendy, takže se mohou hodit každé ženě, která si troufne být jiná. Může ji nosit žena v kariéře nebo člověk, který miluje chodit do posilovny. Snadno se udržuje.