Prostřední část bobu je typ bobu, který se dělí dolů od středu hlavy. Díky své schopnosti rámovat obličej vytváří opravdu lichotivou a dramatickou změnu nejen vašeho účesu.!

Neustále přítomná na událostech na červeném koberci, kterou nosí modelky Bella Hadid, Kendall Jenner a Gwyneth Paltrow, je známo, že tato příjemná stylingová technika na krátkých vlasech má vyvažující, zeštíhlující a prodlužující účinek na tváře s ostrými úhly a krátkými nebo kulatými tvary.

Středová část může také umístit reflektor dolů na nos a vaše oči, díky čemuž bude váš make -up vypadat okouzlující a efektní! Jednoduše musíte zjistit, jaký styl, střih a délka bobu vám bude vyhovovat.

Letos je čas být sebevědomá a silná a chopit se odvážného, ​​krátkého účesu, který vás zavede na místa! Rozlučte se se svými matnými vlasy a pozdravte jeden z těchto super nervózních a moderních bobů střední části!

Blonde střední linie Bob

A-line blond střední část bobInstagram @uamazinghairsite

Silný bob se skládá z těchto věcí: platinové vlasy, asymetrický střih a rovná střední část.

Krátký Bob

Krátký střední díl bobInstagram @jordanolucut

Vyzkoušejte tento krátký bob se středními partiemi alespoň jednou za život. Nikdy nebudete litovat toho, že jste se vydali současně i moderně.

Vrstvený Bob

Střední část Vrstvený bobInstagram @brendageehair

Nošené tlustými vlasy, protože tento vrstvený bob dělá plné vlasy lépe ovladatelné. Vytváří příjemnou chmýří a také k ní přidejte lup.

Stočený Bob

Stočený bob se středními částmiInstagram @_dawnixx

Hlavní body! Zlom! Řez! Stylistka Dawn si nenechala ujít místo, aby tato mladá žena zářila.

Long Bob (LOB)

Dlouhý střední díl bob (lob)Instagram @nicolenoirehair

Hedvábná opona odhalí vaši nádhernou tvář. Dlouhé střední účesy bobů prodlužují obličej, ideální pro kulaté a oválné tváře.

Vlnitý Bob

Střední část vlnitý bobInstagram @scissorhappy___

Stříhání vlasů po ramena a dodává jim určitou strukturu, vytváří vašim vlasům formu.

Kudrnatý Bob

Kudrnatý střední díl bobInstagram @andys_hair

Nejlepší je důkladně si vlasy upravit, než se rozhodnete nechat své kadeře spadnout do této kudrnaté střední části bobu na přírodních vlasech.

Střední část Bob paruka

Střední část Bob parukaInstagram @dreamhair_factory

Okamžitý glam můžete získat nasazením paruky nad hlavu. Udržuje přirozené vlasy na uzdě a přitom vás mrknutím příjemně promění.

Zavření Bobe

Zapínání Bob na střední částInstagram @kreationzbykim

Tyto špatné dívky jsou připraveny sloužit vám vzhled! Tento snadno uzavíratelný bob se středním zapínáním je snadno dostupný a praktický v případech, kdy vaše přirozené vlasy chtějí trochu vyzvednutí.

Délka po ramena Bob

Ramenní popruh se střední částíInstagram @vanibelle

Asymetrické boby jsou in a nemůžete popřít sílu, kterou okamžitě dává vašemu vzhledu. Skvělé pro zdůraznění vašich obličejových rysů a jako všestranný účes, který můžete libovolně upravovat.

Blunt Cut Bob se rozdělil uprostřed

Střední část bob tupý střihInstagram @ellisehair

Nechte své vlasy sledovat každý váš rozmar s nádherným rovným středním tupým bobem po krk. Skryjte ty nafouklé tváře a dejte svému obličeji nejvýraznější čelist!

Burgundsko Red Ombre

Ombre Burgundsko Červená střední část bobInstagram @prettyigurl_habbits

Otázka&Autorka stylu Fieona Jaria

Stylista @ Prettyigurl Hair & Více v Gainesville, FL

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled je vysoký střih, střední část, ombré černá & třešňově červeně zbarvený bob.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Klienti, kteří chtějí získat tento styl, by mohli dosáhnout tohoto vzhledu se 3 baleními Sensual Mink black & balíček zlata 10 12 & 14 ″ z místních obchodů s vlasy.

Rychlá vazba Bob

Rychlá vazba Střední část BobInstagram @tilieamariebeauty

Otázka&Autorka stylu, Tiliea Shipp

Hairstylist @ Tiliea Marie Beauty Studio v Kennesaw, GA

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled je čistý a elegantní. Nejlepší na tom je jeho jednoduchost. Ačkoli je to jednoduché, mám pocit, že to stále přitahuje pozornost.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Zvažte jejich tvar obličeje. Prostřední část není pro každého. Také bych jim řekl, aby zvážili svůj životní styl. Pokud jsou velmi aktivní a nemohou si udržet vlastní vlasy, pak pro vás může být nejlepší volbou rychlá střední část bobové vazby.

Zašitý Bob

Střední část prošitá bobemInstagram @stylezbysue

Tento bob se středními partiemi je jemný, ženský vzhled, který také říká „já jsem šéf“. Opravte své hrany, abyste získali základní nátěr.

Asymetrický Bob

Střední část asymetrický bobInstagram @jenny_beauty_supply

Stylistka Jenny odvedla neuvěřitelnou práci s tímto středním dílem bobového účesu a střihu. Rovné vlasy střižené nerovnoměrně vytvářejí pohyb a směřují oči do tváře. Skvělý způsob, jak předvést svoji krásu!