Hey millet, kadınların tüm saç boyama eğlencesine sahip olmasına izin vermeyin! Erkekler için bu saç rengi fikirlerine bir göz atın ve deneyecek yeni bir şey bulun. Tamamen açın veya birkaç vurgulama veya vurgulama ile ilk başta kolay gidin.

Bir sonraki saç maceranızdan önce, erkekler için en iyi saç rengi fikirlerinin yer aldığı bu resimlere göz atın!

Mor & Erkek Saçları İçin Pembe

Mor & Erkek Saçları İçin PembeInstagram @jarredsbarbers

Erkekler için bu pembe ve mor saç rengi olağanüstü görünüyor! Kış bahçesi cildinin solmasıyla başlar ve dalgalı saçlarla üst kısmı parlak renklerle doludur..

Ortadan Uzun Saçlara Üstte Çok Renkli

Ortadan Uzun Saçlara Üstte Çok RenkliInstagram @tote_barber

Cesur bir kesim artı koyu saçlarda birden fazla renk modayı ifade eder. Orta ila uzun saçları tepede, cüretkar bir şekilde yukarıyı, parlak renklerin karışımını ve kafatasının her iki yanındaki çizgileri alırsınız..

Platin Sarışın Dalgalar

platin sarısı dalgalarInstagram @mr.7_t7berbershop

Dalgalar üzerindeki bu platin sarısı saç boyası, animenin havalı hayranları için! Tamamı kalın gövdeli, tümü ileriye dönük ve üstte beyaz renkli büyük toplu sivri uçlu sivri uçlar. Tişört tarzı bir adamsan düşünmen gereken bir şey.

Karışık Turkuaz ve Mavi Renk

Turkuaz ve Mavi Renk KarışımlıInstagram @hylianhair

Tıraşlı kenarları olan orta boy bir saç kesiminde bu turkuaz ve mavi tonları eğlenceli ve sinirli görünüyor! Bunu yaratan Kanadalı stilist Taylor Campbell, moda renklerini çok seviyor.

Campbell, “Bu görünümle ilgili en sevdiğim şey, ortaya çıkan farklı renk tonları ve saç kesimiyle ne kadar farklı görünüm oluşturabileceğinizdir” diyor..

Bu belirli boyalı saçları istiyorsanız, bunun için gidin! Elbette, sahip olduğunuz iş için doğru olduğundan emin olun ve gerektirdiği bakımın farkında olun..

Campbell da ek ipuçları paylaşıyor. “Canlılığı uzatmak için bir renk koruyucu gibi tüm doğru ürünlere ve saçın kurumasını önlemek için nemlendirici herhangi bir şeye sahip olduğunuzdan emin olun” diye belirtiyor.

Yanlarda Doğal Siyah ve Yeşil

Yanlarda Doğal Siyah ve YeşilInstagram @aleb_barber

Orta derecede solmaya sahip yuvarlak ve katmanlı bir saç kesimi üzerine yeşil renkli bir saç spreyi, 70’lerden ilham alan bir görünüm yaratır. İtalya’dan Berber Alessio Bolognesi, kaküllerin onu daha da güçlendirmesi için küçük bir hareketle oynadı.

Bolognesi, “Bu tür bir görünümü tüm erkeklere, özellikle de görünüm rahat ve uyarlanabilir olduğu için dişlerini fırçalamak için çok fazla zaman harcamak istemeyenlere tavsiye ediyorum” diye açıklıyor..

Saç tipiniz ne olursa olsun, bu görünümü oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey kuru etkili bir üründür. Bolognesi, kıvırcık veya keçeleşmiş saçın aslında böyle havalı ve dağınık bir sonuç için en iyisi olduğunu söylüyor.

Vurgulanan ve Bağlantısı Kesilen Combover

Vurgulanan ve Bağlantısı Kesilen ComboverInstagram @topstylestudio2017

Bu vurgulanan bağlantısız birleşik başlık, Regina, SK’den berber Pavel Krumer tarafından oluşturuldu..

Krumer, bu görünümü düşünen bir erkeğin arkaya çekilebilen esnek saçlara sahip olması gerektiğini, aksi takdirde döküleceğini tavsiye ediyor. Ayrıca saç düz veya biraz dalgalı olmalı ama çok kıvırcık olmamalıdır..

Krumer, “Yıkadıktan sonra saça yön vermek için bir fön makinesi kullanmanız gerekeceğini ve ayrıca sonunda bir şekillendirici ürün uygulamanız gerekeceğini bilin” diyor..

Uygun bir renk veya vurgular, parlak, dolgun ve keskin bir etki yaratacaktır..

Mor, Yeşil, Somon Yaşlı Metal

Mor, Yeşil, Somon Yaşlı MetalInstagram @teemarie_studyhair

Mor, yeşil ve somon renklerinin kombinasyonu eskitilmiş metali andırıyor. Kontrastlar organik desenlerde ortaya çıkar ve mat efektlerle kapatılır. Saçın tabanında daha yoğun renkler ve uçlarda daha yumuşak bir pastel ton bulunur. Connecticut merkezli kuaför Teena Gugliotti bu görünümü tasarladı.

Bu görünüme mat bir görünüm kazandırmak için Gugliotti Sebastian Dry Clean Only’yi kullandı ve saç köklerine püskürttü ve masaj yaptı. Bu aynı zamanda saçınızı yıkamak için bir günü atlamanıza izin vererek rengin daha uzun süre dayanmasını sağlar..

Gugliotti’ye göre, bu görünümü düşünen erkekler, görmek istediklerini sadece renkten daha fazlası ile ifade etmelidir. Rengi nerede istiyorsun? Ne kadar zamandır istiyorsun? Ve kuaförünüze onu tasarlaması için açık fikirli olmaya hazırsınız.?

Gugliotti, bu görünümün 20 yıkamada şampuanlanan Wella Color Create direct boya kullanılarak oluşturulduğunu da ekliyor. “İşleri biraz daha muhafazakar tutması gereken erkekler bu rengi kafanın bir tarafında alabilir ve diğer tarafında daha doğal bir sarışın tutabilir. Bu şekilde parçalarını değiştirebilirler ve sırayla renklerini değiştirebilirler” diye açıklıyor..

Dumanlı Gri Bukleler

dumanlı gri buklelerInstagram @toniandguyshoreditch

Arduvaz, dumanlı gri bir renk elde etmek için saçı ağartın ve tonlayın. Londra merkezli renk uzmanı Stuart Marsh bu saç mücevherini böyle yarattı.

Gri mat görünebilse de, dağılan her bukleyi tamamlamak için neredeyse metalik gibi parlıyor..

Marsh, “Bu görünüm, görünüşünü tamamen değiştirmek isteyen erkekler için harika. Bu dumanlı renk, daha dağınık, pürüzlü ve cesur bir görünüm yaratabilen ince ve yumuşak bir sarışına dönüşecektir. Bu görünümü korumak, arduvaz grisi bir şampuan veya platin mavisi bir şampuan kullanarak kolay olabilir.

Bunu denemek isteyen erkekler için, mükemmel tonun bir oturuşta elde edilemeyeceğini ve doğru tonu elde etmek için birkaç uygulama gerektirebileceğini bilin. Marsh, “Sabırlı olun, gelecektir” diye vurguluyor.

Saçın dokusu ağartma ile değişebilir ve bu güzel yumuşak bitişi elde etmeyi zorlaştırır. Bazıları, bu bitişi elde etmek için daha fazla yağ kullanmaları gerektiğini görecektir. Marsh, çoğu saç tipinde iyi çalıştığı için Label M Radiance Oil’i önerir.

gümüş küllü sarışın

gümüş küllü sarı saç rengiInstagram @manesbymaegan

Bu gümüş küllü sarışın, yaratıcı renk yelpazesinin daha doğal yanı nedeniyle harika. Saçın eğlenceli ve yaratıcı yanını keşfetmek isteyen erkekler, örneğin koyu mavilere veya yeşillere kafa kafaya dalmak yerine, önce gümüş ve küllü sarışına yönelme eğilimindedir..

“Bu sarı tonuyla ilgili en sevdiğim şey, toner solmaya başladığında, yine de temiz, küllü bir sarının kalması! Mor veya mavi şampuan, küllü tonların korunmasına yardımcı olur,” diyor Burlington, ON’dan kuaför Maegan Porto.

Porto’nun sarı saçlar için favori ürünü Eufora Blonde Color Revive. Saçı harika hissettirirken sarı tonları nötralize eden, derinlemesine bakım yapan mor bir maskedir..

Stilist, bu saç rengini doğal olarak çok kıvırcık saçlara sahip kişiler için önermez çünkü bu saç diğer saç dokularından daha kırılgandır ve açma işlemi sırasında kolayca zarar görebilir..

Porto, “Kısa saçla ilgili en güzel şey, bu rengin bakımına ayak uydurmak istemiyorsanız, saçınızı kolayca kesebilirsiniz ve kısa sürede kesilecektir.”

Portakal ve Şeftali Renk Erimesi

portakal ve şeftali saç rengi erimesiInstagram @savannahnethken

New Orleans, LA’dan stilist ve renkçi Savannah Nethken’e göre, bu turuncu ve şeftali rengi eriyik çok New Orleans boho görünüyor.

Nethken, “Bu görünümle ilgili en sevdiğim şey, parlak turuncunun sarıya dönüşmesinin tüm görünümünü nasıl birbirine bağladığı. Eğlenceyi sürdürürken ona birçok boyut kazandırmak istedim, bu yüzden bu harika şeftali günbatımı eriyiğine gitmeyi seçtik.”

Nethken’in 1 numaralı ipucu, yaşam tarzınıza uygun bir renk seçmektir. “Günlük tarzınız, size en çok ne tür renklerin uyacağını belirlemede büyük rol oynuyor. Çok parlak renkler giyen bir erkekseniz, daha cesur parçalarla çakışmayacak daha yumuşak bir pastel saç rengi seçmek isteyebilirsiniz” diye ekliyor..

Gümüş Hipster Saç Rengi

gümüş saç rengiInstagram @richieelewinski

Bu, Stockton, CA’dan bir saç sanatçısı olan Richiee Anguiano’nun modaya uygun gümüş yenilikçi saç rengi. Anguiano, “Bu buz gibi erimiş görünümün en sevdiğim yanı, kalın ve dalgalı saçlarıyla oluşturduğum doku” diyor..

Bu görünüm yüksek bakım gerektirir. Bu rengi elde etmek için, “saçlarınızı neredeyse platine kaldırmak için saç rengi açıcı ile yoğun bir açma seansına gireceksiniz. Derin bir saç kremi ve kesinlikle mor bir şampuan kullanmanızı öneririm. Bu dağınık görünümü elde etmek için esnek mat bir pomad da öneriyorum,” diyor Anguiano..

Trendy Kül Gri Saç

Modaya uygun kül grisi saçInstagram @nohbyjin

Bu dumanlı gri renk modaya uygun ve eğlencelidir ve Teksaslı stilist Jin Noh tarafından tasarlanmıştır..

Noh, Eufora ürünlerini sülfat ve paraben içermediği için kullanmayı seviyor. “Renk Kilidi ile birlikte Eufora Moisture Intense şampuan ve saç kremini öneririm. Bu ürünler, kütikülü kapattıkları ve rengi daha uzun süre canlı tuttuğu için nem ve parlaklık katacak” diyor Noh..

Bu rengin evde bakımı için bir numaralı ipucu istendiğinde, Noh iki günde bir saçı ılık suyla şampuanlayıp yumuşatmaktan bahsediyor. Saçınızın yağlı olduğunu düşünüyorsanız kuru şampuan kullanmak yardımcı olur. Saçı kuruttuğu ve rengin daha hızlı solmasına neden olduğu için sıcak su kullanmayın..

Noh, “İsteyen her erkek bu renge sahip olabilir. Bu renge sahip olmak için dört haftada bir kuaföre gitmeniz gerektiğini unutmayın.”

Kaygan Geri Sarı Sarı Saç

arkaya doğru taranmış sarı sarı saçInstagram @shagshopinc

Arkaya taranmış bu sarı sarı ton, profesyonel ve temiz görünmekle birlikte eğlenceli, maceracı ve sinirli görünüyor. Bu görünümün arkasındaki beyin, California’dan stilist Michele Macdonald..

“Bu saç rengi, uzadıkça farklı görünümler için kullandığınızda daha fazla bakım gerektiren veya daha az bakım gerektiren olabilir. Biraz büyüdüğünde, bazı köklerle yepyeni bir görünüm alabilir. Farklı olmaya cesaret edin, değişim eğlencelidir” diyor Macdonald.

Doğal Siyah Saçlarda Mavi ve Yeşil

doğal siyah saçta mavi ve yeşil vurgularInstagram @shortyslayz

Bu, son zamanlarda kadınlarda çokça gördüğümüz dumanlı renk erimelerinin erkek versiyonu..

Arizona’lı stilist Elise Brockmiller tarafından yaratılan bu model, klasik bir kesim ile bazı cesur renklerin birleşimidir. Beklenmedik, şık, çok yönlü ve kişiliğinizin parlamasına izin veriyor!

Bu görünümü, canlı renklerin herhangi bir kombinasyonuyla kişiselleştirebilirsiniz. Brockmiller, “Bunu yeşil ve mavi mücevher tonlarıyla derin tuttuk. Vurgulamak istediğimiz alanları önceden aydınlattık ve temel rengi doğal renginden daha koyu bir tonla derinleştirdik. Bu, temel renge yoğun bir kül ekleyerek görünümün tüm havalı tonlarla harmanlanmasını ve bütünlüğünü korudu.”

Brockmiller, Davines saç boyası ve şekillendirme ürünlerini önerir. Çevre dostu, sürdürülebilir ve bitki bazlıdırlar. Renk çizgisi, özellikle kimyasallara karşı hassasiyeti veya alerjisi olan erkekler için iyi olan amonyak içermez..

Nötr Buzlu Gümüş Saç Rengi

Nötr buzlu gümüş saç rengiInstagram @tylerjameshair

Bu renk nötr buzlu gümüştür. Havalı olmanın eşiğinde, ancak sadece biraz küllü tonlar var, bu yüzden soluk mavi gümüşten daha gümüş grisi.

“Bu konuda en sevdiğim şey tarafsızlığı. Stil yaratıcısı Tyler James of Portland, VEYA, bu moda mavisi veya mor pop olmadan zirveye ulaşabilecek gümüş bir ifadedir” diyor..

“Gümüş-sarışın, yüksek bakım gerektiren bir renktir ve başlamak için sağlıklı bir tuval gerektirir. Saçın rengini açmak kırılganlığını artırabilir, bu nedenle doğal seviyeniz düşükse 9 veya 10’a (bu görünüm için gereklidir) ulaşmak bir yolculuk olabilir,” diye açıklıyor James..

Sinirli Kahverengimsi Gri

Sinirli kahverengimsi gri saç rengiInstagram @bangsandboujee

Sinirli bir kesimde kahverengimsi renk? Neden olmasın!

Virginia’dan stilist ve görünüm yaratıcısı Rachelle Good, “Saçını daha uzun tutmak, kesmeden önce üç haftadan daha uzun sürecek bir renk için izin verdi” diyor..

Bakıma gelince, griyi korumak için altı haftada bir toner çok önemlidir. Ayrıca, Colorproof menekşe yıkama şampuanını haftada bir kez kullanın..

Tavus Kuşu Parlak Mor ve Mavi Renk Erimesi

Parlak mor ve mavi saç rengi erimesiInstagram @güzellik.by.jennie

Mavi-mor kök eriyiği, farklı bir şey isteyen erkekler için eğlenceli bir renktir. Benzersizdir ve kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlar.

Utah’tan stilist Jennie Rasband, tonu elde etmek için “Saçlarının orta kısmını önce Lanza Healing Color Decolorizer ile ağarttım, sonra mavi ve mor titreşimli Lanza rengini kullandım” diye açıklıyor Utah’tan stilist..

Tavus kuşu görünümlü bu eriyik, daha soğuk bir cilt tonuna sahip kişilerde en iyi şekilde görünür. Yüksek bakım gerektirir ancak Vivids şampuanla bakımı daha kolaydır. Rasband, “Bunu sadece saçlarını her yıkadıklarında şampuanları kullanmak isteyen erkeklere tavsiye ediyorum” diye devam ediyor.

Rasband’a göre, bu görünümü koyu gür saçlarla elde etmek daha zor ama yine de mümkün. Saçın zarar görmesini önlemek için biraz daha zaman alır. Daha açık renkli saçlara sahip erkekler bu görünümü daha az hasarla çok daha kolay hale getirir.

Bakır Kahverengi

bakır kahve saç rengiFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Bu bakır kahvenin canlı tonu, her kıvrımın dokusunu ortaya çıkarır..

Sıcak ten rengine sahip erkekler bu renkte harika görünecek! Sıcak cilt tonları zeytin veya sarı alt tonlar içerir. Doğal olarak kıvırcık saçlarınız varsa, bunun gibi erkek saç modelleri mükemmeldir. Düz saçlı erkekler de bu rengi giyebilir ancak daha kısa, biraz dağınık bir saç stilinden faydalanabilir..

Erkek Koyu Sıcak Kahverengi Saç

Erkeklerin Koyu Sıcak Kahverengi SaçlarıFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Bu koyu espresso kahve rengi, ipuçlarında görüldüğü gibi bir karamel veya sıcaklığa sahiptir..

Zeytin, sarı ve ten rengi tenli erkekler için harika olan bu kesim ve renkle ciddi bir yükseklik elde edin. Bu adamın saçı orta ila kalın tarafta, bu da stile dolgunluk ve hareket kazandırıyor..

Kuru saçlarda kullanılan doku spreyi veya ağda bu tarz için en iyi üründür.!

Erkekler İçin Nötr Koyu Sarı Saç Rengi

Erkekler için nötr koyu sarı saç rengiFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Bu nötr renk, yanları kısa ve üst kısmı biraz daha uzun olan bir stille harika görünüyor.

Havalı tenli açık tenli erkekler bu rengi çok iyi çekecek! Koyu kahverengi gözler bu rengin karşısında öne çıkacaktır. Bu stil için ideal saç dokusu orta; çok ince veya çok kalın değil.

sıcak koyu sarışın

sıcak koyu sarışınFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Burada görülen bakır ipucu ile koyu sarı renk, yanlarda yakın kesilmiş ve üstte biraz daha uzun bırakılmıştır..

Hafif sıcak alt tonlu açık teniniz varsa bu renge bakın. Bu renk gerçekten harika bir ilk izlenim bırakacak olan mavi gözleri ortaya çıkarıyor! İnce ila orta dokulu saçlar bu tarz için mükemmeldir.

Çikolata Kahverengi Saç

çikolata kahvesi saç rengiFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Bu orta, hafif sıcak kahverengi görünüm ne kadar da rüya gibi, sadece biraz yanlara yıpranmış?

Bu saç rengi tüm cilt tonlarına karşı harika görünüyor! Bu tarz için saç kalın olmalıdır. İnce saçlarınız varsa, şekillendirici krem ​​veya saç köpüğü uygulamadan önce saçınızın hacmini artırmak için kalınlaştırıcı bir serum kullanın..

İnce veya inceltici saçlar için Nioxin ürünlerini deneyin. Optimal bir saç derisi ortamı yaratırlar ve daha kalın, daha yoğun görünen saçlar sağlarlar..

Sıcak Orta Kahverengi Saç

sıcak orta kahverengi saçFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Bu kahverengi rengin tamamında karamel tonları görülebilir, bu da ona gerçekten bir miktar doku ve boyut kazandırır..

Karamel gibi sıcak tonlar ve altın ya da bakır ipuçları içeren diğerleri, nötr ve sıcak ten tonlarına karşı harika görünüyor. Mavi veya soğuk yeşil gibi soğuk bir göz renginiz varsa, gözleriniz bu saç tonuna karşı gerçekten öne çıkacaktır.!

Altın veya bakır bazlı renk bırakan şampuanla sıcak kahveleri parlak tutun.

Parlak Bakır Tonu

Parlak bir bakır saç rengiFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Bakır rengi bu tüylü, orta uzunlukta katmanlı kesimi gerçekten tamamlıyor.

Cesur bir çizginiz varsa bu rengi deneyin! Sıcak alt tonlu hafif ila orta tenli erkeklerde en iyi sonucu verir. Açık tenli ve nötr tenli olanlar da bu rengi çok iyi çeker..

Koyu Kırmızı Ton

koyu kırmızı tonFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Koyu kırmızı tonda biraz daha uzun bırakılan bu kısa, kısa kesim ile serin tutun.

Derin, soğuk kırmızılar, soğuk tonlu açık ve orta tenlerde harika görünür. Daha koyu ve hafif sıcak ten rengine sahip olanlar da bu rengi çıkarabilir..

Bu adamın gerçekten kalın orta dokulu saçları var, bu da süper kısa ama çok dolgun bir stil için harika bir temel sağlıyor. Yine de saçınızın dokusunun sizi durdurmasına izin vermeyin; kırmızılar her saç tipine iyi gelir!

Kızıl saçın hangi tonunda en iyi görüneceğinizden emin değilseniz, dolabınıza danışın. Koyu kırmızı gömlek giyme eğiliminiz varsa, soğuk bir koyu kırmızı tercih edin. Bununla birlikte, parlak kırmızıyı seviyorsanız, büyük olasılıkla parlak kırmızılar veya bir miktar bakır içeren kırmızılar için harika bir adaysınız..

Altın Sarısı Gölge

altın sarısı gölgeFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Altın sarısı bir renk tonu ve açılı bir sahte şahin ile eşyaları ısıtın.

Altının mücevherlerinizde kalması gerekmez. Altın sarısı saç, açık ve orta tenlileri çok iyi tamamlar. Genellikle, açık renkli gözleri olanlar bu renk için mükemmel bir aday olduğu için ölü bir hediyedir..

Altın Öne Çıkanlar

doğal kıvırcık saçlarda altın vurgularFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Altın sarısı vurgulara sahip orta kahverengi saç, bu stilin dokusunu gerçekten geliştirir.

Saçınızda doğal bir doku olsun ya da olmasın, öne çıkanları tercih edin! Öne çıkanlar, mevcut dokuyu geliştirecek veya düz saça doku ekleyecektir. Burada kalın, kıvırcık saç görülür, ancak orta ila kalın düz veya dalgalı saçlı erkekler de bu görünümü çekebilir. Bu vurguların altın sarısı tonu, orta sıcak tenli kişilerde en iyi sonucu verir..

Çelik Gri Renk

çelik grisi saç rengiFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Çoğunlukla koyu gri, biraz beyaz biber bu saç öne doğru şekillendirilmiş ve sinirli bir his için öne doğru kıvrılmıştır..

Beyazların ve grilerin bu kombinasyonu, görülecek çok az beyaz olduğundan muhtemelen en çok arzu edilendir. Geriye renk kalsaydı, vurgulu koyu kahverengi gibi görünürdü, bu yüzden bu gri en iyi orta tenli, sıcak veya soğuk tonları olan kişiler tarafından giyilir..

En Siyah Kahverengi Saç Rengi

En siyah kahverengi saç rengiFotoğraf kredisi: Shutterstock.com

Bu çok koyu kahverengi, neredeyse siyah saç, havalı ve profesyonel bir görünüm için yukarı ve dışa doğru şekillendirilmiştir..

Bu saç renginin siyah-kahverengi tonu, orta ila derin tenli erkekleri mükemmel şekilde tamamlar. Bu rengin koyu doğası, soğuk veya nötr cilt tonlarına sahip erkekler için en iyisidir. Bu renk herhangi bir saç dokusu için harika!

Koyu tenli ve daha ince saçlı olanlar, koyu saç renginin kalınlaştırıcı bir görsel etkiye sahip olduğu için bu koyu renkten faydalanacaktır..

Yaşlı Erkekler için Karışık Gri Saç

Yaşlı erkekler için karışık gri saçInstagram @keilamariesierra

Yaşlı erkekler için harmanlanmış gri saç, doğal renginizi sallamak istediğinizde mükemmeldir. Doğal grileri karıştırmak için, düşük ışıklar eklemek onlara boyutsal bir kenar verir..

Gri saç rengini güçlendirmenin bir başka yolu da onu modern bir pompadour ile eşleştirmek. Bunu yapmak için Massachusetts merkezli stilist Keila Sierra, “Yanları ve arkayı bir konik ile karıştırın ve üst kısmı makasla kesin. Üst kısmı şekillendirmek için, hacim veren bir pudra ile birlikte mat esnek bir tutuş pomad uygulayın.