Geçici solma saç kesimi, şakakların etrafında başlayan ve genellikle tam bir temiz görünüm için bir dizilişle ortak olan bir solma türüdür. Eskiden sadece afro erkek saç modellerinde görülen şakak solması saç kesimi, artık neredeyse tüm erkek saç modellerinde yer alıyor. Beyaz, Asyalı ve hatta Hispanik olan beyler böyle bir görünümü sallayabilir..

LA uzman berber Matt Johnston farklı uzunluklarda ve afro saç stilleri üzerinde solgunluğunu gösteriyor ve dönüşümler şüphesiz gerçekten harika! Dalgalı veya kıvrımlı, yan kısım veya sakallı, kısa veya uzun – bu tür solma hiçbir saç stiline uymaz. Her şey canlı ve temiz görünmekle ilgili olduğundan, görünümü daha uzun süre korumak isteyen erkekler 2-3 haftada bir berber ziyareti yapmalıdır..

Daha fazla saç fikrine mi ihtiyacınız var? Bu modern solma kesinlikle zevkinize göre şekilleneceğinden ve kendinize olan güveninizi ve imajınızı artıracağından strese girmeyin..

Bir sonraki saç kesiminizden önce, şimdi bu modaya uygun geçici solma saç kesimlerine göz atın!

Dizilişle Mohawk Temp Fade

Dizilişle Mohawk Temp FadeInstagram @dillonsimage

Mohawk geçici solma saç kesimi, havalı, sinirli bir adam izlenimi verir. Bu saç kesimini taklit etmek için, stilistten temiz taraflar elde etmek için geçici bir düşüş solmasını isteyin, ardından keskin bir dizilişle eşleştirin. Bu kesim aynı zamanda erkekler için sakalla da kombinlenebilecek en iyi saç kesimlerinden biridir.!

Daha fazla mohawk saç kesimi görün.

Yüksek Üst Sıcaklık Solması

Yüksek üst sıcaklık solmasıInstagram @andyfadepro

Yüksek üst sıcaklıkta solma, her zaman etrafta olacak klasik bir saç kesimidir. Karanlık kontrastın en üste gitmesini sağlamak için solmayı çok yüksek tutun. Doğru uygulandığında, bu stil çevrenizdeki insanlardan size sonsuz iltifatlar verecektir..

Sahte Şahin ile Sıcaklık Solması

Sahte şahin ile sıcaklık solmasıInstagram @ali_heydari_org

Sahte şahin ile sıcaklık solması, geleneksel bir sahte şahin stilini yükseltmenin harika bir yoludur. Şakak ve favoriler gibi alanlarda karışımı odaklayarak kesintisiz bir çizgi oluşturun. Hiçbir iki şakak şekli aynı olmadığından, her saç kesiminde anında benzersiz bir dokunuş yaratır..

Temple Fade ile Dokulu Quiff

Tapınak solması ile dokulu quiffInstagram @ali_heydari_org

Şakak rengi solmuş dokulu bir tüyün birkaç hayati özelliği vardır. Genellikle yanları daha kısa, üstleri ve önleri daha uzun ve arkası taranmış. Şakak solması, saç kesiminden sakala zahmetsiz bir geçiş yaratmak için favorileri sakalla karıştırmanın iyi bir yoludur. Bu tarz zahmetsizce gençliği ve asi statüsünü ilan ederek kullanıcıya havalı bir kişilik kazandırır..

Geri Çekilmiş Saç Çizgisi Olan Erkekler İçin Temple Low Fade

Uzaklaşan saç çizgisi olan erkekler için tapınak düşük solmaInstagram @briancaliberhair_

Saç çizgisi gerileyen erkekler için Temple low fade, saç çizgisini kapatmaya çalışmak için iyi bir seçimdir. Geriye doğru sürünen saç çizgileri erkeklerin sevmediği ama itiraf etmekten nefret ettiği bir şeydir. Bu tarz, dikkatleri uzaklaşan saç çizginizden uzaklaştıracak. Üst kısım kısa bırakılarak kesilir, saç çizgisi köşesinde küçük bir tüy ve stili tamamlamak için tapınağa sıkı bir solma. Şekillendirmesi kolay ve hızlıdır ve saç ürünleri ile veya saç ürünleri kullanmadan giyilebilir..

Bez Sıcaklığı Solması

Bebek bezi sıcaklığı solmasıInstagram @gilliefades

Nappy temp solma, kurs veya bebek bezi saçlarıyla uğraşırken yapılması gereken kesimdir. Temp fade, saçınızın ana hatlarını temiz ve evcilleştirir. Bu stil aynı zamanda cilalı bir görünüm sağlarken saçınızı örgüler veya kilitler halinde şekillendirmek için de ayarlar..

Burst Sıcaklık Solması

Patlama sıcaklığı solmasıInstagram @ssssaulthebarber

Burst temp fade, klasik mohawk’a farklı bir varyasyon verir. Geleneksel abartılı kısa ve uzun Mohawk stiline göre daha muhafazakar bir stil. Ani sıcaklık düşüşü ile çok yükseğe çıkmamayı unutmayın. Saç kesiminizi hızlı bir şekilde iyiden kötüye çevirebilir.

Undercut Sıcaklık Solması

Alttan kesilmiş sıcaklık solmasıInstagram @brianblendz.official

Undercut temp fade, uzun saçları korumak istediğinizde ideal kesimdir. Daha uzun saçlara sahipken her zaman pis görünmek zorunda değilsiniz. Temp fade, tüm gün ve gece boyunca taze görünmenizi sağlayan temiz bir anahat sağlar.

Mürettebat Kesiminde Yüksek Tapınak Solması

Mürettebat kesiminde yüksek tapınak solmasıInstagram @jeffthebarber

Mürettebat kesimde yüksek şakak solması, favorilerini nasıl şekillendireceğini asla bilmeyen erkekler için mükemmel bir saç kesimi yapar. Yüksek şakak solması, ciltten istenen uzunluğa kusursuz bir şekilde karışarak favorileri tamamen siler. Ayrıca, berberinize dönmeden önce saç kesiminizden birkaç gün daha ayrılmak istediğinizde göz önünde bulundurmanız gereken bir saç kesimidir..

Buzz Cut ile Tapınak Solması

Vızıltı kesim ile tapınak soluyorInstagram @los_the_barber

Vızıltı kesimli bir şakak solması, zaten kısa bir saç kesimi yapan herkese şiddetle tavsiye edilir. Temiz, cildi sıkı bir solma ile asla yanlış gidemezsiniz. Sadece tüm stili bir araya getiren jilet gibi keskin saç çizgisinden berberinize bahsetmeyi unutmayın. Her yaş veya saç dokusu için harika.

Yüksek Cilt Tapınağı Solması

Yüksek cilt tapınağı solmasıInstagram @abstracthand_design

Kalın bukleler için bir stil düşünürken, yüksek tenli şakak rengi solması, gidilecek en iyi kesimdir. Bu kesim, saçların kulaklarınıza sarkmasını önlemek için harikadır..

Temp Fade ile üfleme

Temp Fade ile üflemeInstagram @thecutapp

Oh, bu geçici solma ile patlama düzgün ve keskin! Bu saç stilinin sırrı buklelerde yatıyor. Stile akıllı görünen bir kenar kazandırmak için parça-y tanımına sahip olmaları gerekir. Erkeklerin günlük görünümü için harika!

Berber Onaylı Temp Fade Pompadour

Berber Onaylı Temp Fade PompadourInstagram @barberiaantonioferreira

Bu geçici solma pompadour, sinirli ve çok yakışıklı bir tarza sahip. Saçları yüzden uzaklaştırarak temiz bir sonuç verir. Stili yerinde tutmak için parlak olmayan mat bir macun kullanmak en iyisidir.

Cilt Sıcaklığı Solması ve Mini Afro

Cilt Sıcaklığı Solması ve Mini AfroInstagram @thecutapp

Elbette, bir cilt sıcaklığı solması ve mini afro birlikte harika olabilir! Bu saç kesimi düzgün kenarlar ve ense sunar. Kesim tarzını dengelemek için saçı kalın bir şekilde bırakır. Yüz şeklinize bağlı olarak bu afro geçici solmanın şeklini ve yüksekliğini özelleştirmekten çekinmeyin..

Tasarım ile Sıcaklık Solması

Tasarım ile Sıcaklık SolmasıInstagram @salo_thebarber

Tasarımla birlikte bu geçici solma ile kulağınızın hemen üstüne bir şaheser takın. Tüy sanatı, sıradan geçici solmalarınıza harika bir bakış açısı getiriyor.

Örgüler ile Sıcaklık Solması

Örgüler ile Sıcaklık SolmasıInstagram @iamon.bynaomi

Korkularla geçici bir solma, orta uzunlukta örgülere sahip olmak için mükemmel bir sayfadır. Afrikalı-Amerikalı erkekler için popüler bir saç modeli, bu çarpıcı kesimi profesyonel berberinizden isteyin..

Sakallı Gölge Sıcaklığı Solmaya

Sakallı Gölge Sıcaklığı SolmayaInstagram @thecutapp

Sakalla birlikte gölge geçici solma, erkeklerin kıvrımlarında iyi sonuç verir. Bu kesim, yüzün çevresine detay eklerken düzgün bir stil sergiliyor. Onu olağanüstü yapan şey, günlük stil gerektirmemesidir..

Orta Boy Saçlarda Düşük Sıcaklık Solması

Orta Boy Saçlarda Düşük Sıcaklıkta SolmaInstagram @novatobarber

Minimum cilt maruziyeti, ancak maksimum hoşluk veren bu düşük sıcaklık solmasını deneyin. Bu havalı düşük solma kesim sayesinde, yüzünüze hiç saç gelmeden istediğiniz şekilde şekillendirebileceğiniz daha kalın kilitleriniz üzerinde çalışmaya devam edebilirsiniz..

Orta Sıcaklık Solması

Orta Sıcaklık SolmasıInstagram @pedrinho_cabeloearte

Orta dereceli bir solma daha fazla cilt ortaya çıkarır, böylece daha kalın yüzlerin daha uzun olmasına yardımcı olur. Her şeyi uzak tutmak için fırçalanmış bir sırt kesimi ile dengeleyin.

Sıcaklık Solması Afro

geçici solmaInstagram @fade_queen

Bir geçici solma afro, daha çok klasik ve akıllı görünümlü bir stildir. Bu düzgün saç kesiminin arkasındaki kişi Kaliforniya merkezli stilist Siobhan. Bu pirzola her yaştaki erkekler için ideal olduğuna dikkat çekiyor..

Siobhan, bu saç kesimi için favori ürününü paylaşıyor. “Saçları kıvırmak için önereceğim ürün Gentlemen Republic Gel olacaktır. Pullanma yapmaz ve yapışkan bir kalıntı bırakmaz.”

“Jeli uygularken ıslak saçta en iyi sonucu verir, ardından mükemmel kıvrımlar için bir bukle süngeri veya bir bukle küreği kullanın.”

Mükemmel yuvarlak şeklini göstermek için saçı nemli tutmak da önemlidir. Stilist, saç derisini temizleyen ve kepek oluşumunu da önleyen Sta Sof Fro’yu önerir..

Kırmızı Uçlu Cool Mohawk Temp Fade

Kırmızı Uçlu Cool Mohawk Temp FadeInstagram @joss.barber.mx

Temp fade mohawk, tüm bu rock and roll havasını bünyesinde barındıran tüm görünümün temizliğini sunar. Dikenli mohawk’a kırmızı uçlar eklemek, tüm bu ‘yapmanın üstündeki kirazdır..

Düz Saçta Sıcaklık Solması

Düz Saçta Sıcaklık SolmasıInstagram @hosseinsarv

Şakak düz bir şekilde soluyor, daha uzun katmanlar tarafından incelikle ortaya çıkıyor; bu, saçınızın uzamasını tercih ediyorsanız mükemmel bir seçimdir. Düz saçlar, katmanlar ve daha gevşek şekillendirme ile hayat buluyor.

Her Yerde Sıcaklık Solması

Her Yerde Sıcaklık SolmasıInstagram @crispy_jeannie

Temiz kenarlar, başınızın etrafında düzgün bir tıraş sağlayan bu çok yönlü geçici solmayı destekler. Gözler buklelerinize daha fazla çekilir, bu da saçınıza yükseklik ve şekil katar.

Dreads ile Sıcaklık Solması

Dreads ile Sıcaklık SolmasıInstagram @ledanieljames

Korkularla geçici solma, keskin, düzgün kenarları olan bükülmüş ve örgülü bir saç modelidir. Florida’dan stilist Daniel Lemus bu trendi yarattı ve çok havalı görünüyor!

Saçı kıvırmanın yanı sıra, yanlara doğru sivrildi ve ense bölgesinde soldu. “Bu, önden, yanlardan ve arkadan temiz ve keskin görünümlü tutarken uzun saçlara sahip olmanızı sağlar.”

Bu konik solma patlaması, daha uzun kıvrımları veya afroları olan bir adam için faydalıdır. Ayrıca stile ulaşmak onun için daha kolay olurdu..

Daha kısa saçlı erkekler için herhangi bir soluk stil uygundur. “Yanlardan ve arkadan ağırlığı kaldırırken saçın dolgunluğunu korur.” Lemus’a göre, bu da ince bir kontrast ve temizlik gösteriyor..

Stilin en iyi yanı sakalları, favorileri ve hatta temiz bir “bebek yüzü” görünümünü tamamlamasıdır..

Kel Sıcaklık Solması

Kel Sıcaklık SolmasıInstagram @kutzbykmari

Dalgalar doku yaratırken, kel sıcaklık solma kesiminin kontrastı pürüzsüzlüğe katkıda bulunur. Kel solma artı doku, gözleri rahatlatan mükemmel bir denge oluşturarak sizi tatmin edici bir görüntü haline getirir..

Dalgalarla Sıcaklık Solması

Dalgalarla Sıcaklık SolmasıInstagram @snipsnips777

Dalgalar, şakakların etrafındaki hafif bir cilt solmasıyla bile görünümünüze doku katar! Dalgalı saç kesimi ile bu geçici solma, kısa saçınızı büyük ölçüde toparlayacak ve bu kusursuz siyah saç stilini ortaya çıkaracaktır..

Twists ile Sıcaklık Solması

bükülmelerle geçici solmaInstagram @xquisite.clipz

Bükümler ve keskin bir dizilişle geçici bir solma seviyesini yükseltin. Böyle bir saç kesimi ve stil, doğal kıvrımların dokusunu geliştirebilir. Temp solukları yalnızca düzgün bir görünüm sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha keskin ve benzersiz görünür.

Yüksek Sıcaklık Solması

Yüksek Sıcaklıkta Solmaz Saç KesimiInstagram @zayfades

Yüksek sıcaklıkta solma, temiz bir görünüm için kıvrımlı saçlara düzgün kenarlar sağlayan bir kesimdir. Ayrıca, yüksek şakak rengi solması saçı iyi durumda bırakır. Şekillendirirken, görünümü tamamlamak, dokuyu geliştirmek ve yoğunluğu daha kalın hale getirmek için bir tuz spreyi kullanın..

Kıvırcık Saçlar İçin Sıcaklık Solması

Kıvırcık Saçlar İçin Sıcaklık SolmasıInstagram @blackbladebarbershop

İlham almak için, İtalya’dan berber Daniele Gallo tarafından kesilmiş, geçici solmaya sahip bir saç kesimi.

Bu kıvrık geçici solma görünümü güzel ve yönetimi pratiktir! Normal bir solmayı seviyorsanız ancak bir sonraki seviye olmasını istiyorsanız, şakakta biraz daha yükseğe tıraş etmeyi deneyin. Tasarım için cerrahi bir çizgi ekleyin ve kıvırcık saçlar için bu geçici solma gibi maksimum hacim için bu asi bukleleri ezin.

“Günümüzün genç erkeklerinde çok güncel olan taze ve modern bir görünüm. Şakaklar bölgesinde yavaş yavaş yükselen bir cilt tonuna sahiptir. Yukarıdaki kıvırcık saç çok rahat olurdu çünkü erkek evdeyken taranması uzun sürmüyor,” diyor Gallo..

Parça ile Sıcaklık Solması

Parça ile Sıcaklık SolmasıInstagram @mitermoustachebarbershop

Bu yandan bölünmüş şakak solması saç modeli, profesyonellerin meşru bir çalışmasıdır. Kesim, meşgul beylere hitap etmek için stratejik olarak yapılmıştır. Fırçalama, iyi sunulmuş bir görünüm için yanlardaki daha uzun şeritleri tamamlar.

Şili’den Hermes Guevara Mejia, “Modern ve avangart ama en sevdiğim yanı erkeklerin yüzünü çerçevelemesi ve sizi daha genç göstermesi.”.