Hayatınızın en mutlu günü yaklaşıyor ve sizi en iyi şekilde gösterecek bir saç modeli seçmeniz gerekiyor. Sonuçta, büyük gününüz hakkında konuşuyoruz! Genellikle, söz konusu olduğunda düğünler için kısa saç, ufak bir sorun var o da saçın uzunluğu. Şimdi, dedikoduları dinlemek istemiyorsanız veya hayatınızın bu önemli gününde elinizden gelenin en iyisini yapamayacağınızı düşünüyorsanız, yapmanız gereken tek şey doğru resimlere göz atmak ve kendinize uygun bir stil seçmek. sen. Saçınız en önemli aksesuar olmadığı için kendinizi istediğiniz kadar güzelleştirebilirsiniz. Son derece kısa olsanız bile, her zaman bir kafa bandı veya bir taç kullanabilir ve kendinizi her zaman hayal ettiğiniz geline dönüştürebilirsiniz. Bu harika olan şey kısa saç. Şekillendirmek için çok fazla zaman harcamadan istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bir göz at!

kabarık topuz

Eğer bakarsanız, saçları muhtemelen omuzlarından daha uzun değildir. Ancak, yaratmayı başardığı topuz, sadece daha uzun değil, aynı zamanda son derece güzel ve şık görünmesini de sağlıyor. sen de deneyebilirsin!

Kısa Saç Düğünü İçin Yukarı Saç Modelleri

Kaynak

Kıvırcık Bob

Bu saç modeliyle ilgili en güzel şey, katıldığınız etkinlik ne olursa olsun iyi gitmesidir. Bu, saçınızı kıvırıp güzel bir aksesuar ekleyebileceğiniz ve büyük etkinliğe hazır olduğunuz anlamına gelir.!

Gelin Modelleri Kısa Saç

Kaynak

Basit Saç

Bu saç stilinin en güzel yanı, saç tellerinin basit bir şekilde şekillendirilmesi ve böylece tüm görünümü daha ilginç hale getirmesidir. Doğru çiçeği veya aksesuarı eklemek, görünümü daha da güzelleştirecektir..

Çiçekli Kısa Düğün Saçı

Kaynak

Eski görünüm

Resimdeki gelin gibi kısa saçlarınız olduğunda, elde etmek istediğiniz etkiye göre düz ya da dalgalı saç tercih edebilirsiniz. Dalgalı saçları tercih ederseniz, görünüm resimdeki gibi olacaktır..

Kısa Gelin Saç Modelleri

Kaynak

Aşırı Kıvırcık Saç

Genelde düz saçlara sahipseniz ve düğününüz için son derece farklı görünmek istiyorsanız, yapılacak en doğru şey gerçekten sıkı bukleler tercih etmek olacaktır. Etkisi esrarengiz olacak ve herkes size hayran kalacak.!

Kısa Kıvırcık Düğün Saç Modelleri

Kaynak

Dağınık saç

Kısa saçlarınız olsa bile, bu onu dağınık tutmayı seçemeyeceğiniz anlamına gelmez. Ne tür bir aksesuar ve makyaj seçeceğinizi biliyorsanız, yine de sevimli görünebilirsiniz. Harika bir görünüme sahip farklı bir gelin olun!

Sarı Kısa Saç Düğün Modelleri

Kaynak

sevimli bob

Hem sevimli hem de güzel görünmenizi sağlayacak sade bir saç modeli istiyorsanız dalgalı bir bob seçebilirsiniz. Bu gevşek bukleleri elde etmek o kadar da zor değil ve her zaman istediğiniz gibi görüneceksiniz. Muhteşem!

Ünlü Kısa Düğün Saç Modelleri

Kaynak

Karanlık Vintage Görünüm

Karanlık kelimesini duyduğunuzda, gotik bir görünüm düşünürsünüz. Ancak, bu bundan çok uzak. Aslında vintage tarzda şekillendirilmiş güzel kahverengi saçlara bir göz atıyoruz. Şık bukleler ve muhteşem özellikler!

Parmak Dalgaları Kısa Saç Düğün

Kaynak

Ağır Bukleler

Bukleler hakkında anlamanız gereken ilginç bir şey, onları istediğiniz gibi gösterebilmenizdir. Onları gevşek, sıkı yapabilir ve hatta resimdekiler gibi ağır görünebilir. Harika bir görünüm elde edin!

Kısa Bob Düğün Saç Modeli

Kaynak

Dağınık Çikolata Saçı

Bu görünüm aslında düzgün ve dağınık bir kombinasyon ve çikolata saç rengi, ten rengine daha yakın olduğu için onu daha da ilginç kılıyor. Muhteşem görünmek istiyorsanız bu kombinasyonu tercih edebilirsiniz.!

Kısa Saç Düğün Modelleri 2013

Kaynak

Gevşek bukleler

Bu gevşek buklelerle ilgili harika olan şey, bu renkli saç bandıyla birlikte tüm görünümün aynı anda hem ilginç hem de sevimli olmasıdır. Bu stili seçerseniz kesinlikle sıkıcı bir gelin olmayacaksınız.!

Oldukça Kısa Düğün Saçı

Kaynak

kıvırcık topuz

Çok fazla denemeden harika görünmek istediğinizde, buklelerinizden yapılmış basit bir topuz tercih edebilir ve sadece birkaç tutam saçı havada bırakabilirsiniz. Etki, hayal edebileceğinizden daha ilginç olacak!

Kısa Gelin Kabarıklıkları

Kaynak

Düz Asimetrik Bob

Seçebileceğiniz başka bir görünüm türü, saçınızı düzleştirdiğiniz ve muhteşem bir taçla yerinde kalmasını sağladığınız görünüm olacaktır. Görünümü sade olsa da beyaz gelinlikle çok yakışıyor.!

Kısa Düz Düğün Saç Modelleri

Kaynak

kahverengi peri

Ne zaman gelin denilse pixie kelimesi aklınıza gelmez. Ancak, farklı bir gelin olmak istiyorsanız, saçınızı bu kadar kısa kesebilir ve diğerlerinin yeni sevimli görünümünüze hayran kalmasına izin verebilirsiniz.!

Düğün Perisi Saç Modelleri

Kaynak

dalgalı bob

Bu, saçınıza çok hacim kazandıracak ve güzel özelliklerinizi vurgulamasına izin verecek bir saç modeli. Herkesin ayaklarını yerden kesmeye hazırsanız yapmanız gereken tek şey bu dalgalı bob modelini tercih etmek.!

Dalgalı Kısa Düğün Saç Modeli

Kaynak