Nejroztomilejší krátké účesy pro dívky mají střihy po uši až ke krku, které vaší mladé dámě usnadní každodenní údržbu a správu zámků. Udržování jejich pramenů mimo jejich rozkošné tváře (a zároveň aby ​​vypadaly jako malé princezny!) By mělo být vaší nejvyšší prioritou, aby byly jejich pohyby méně namáhavé a každodenní činnosti zábavnější!

Pracujte s jejím tvarem a úhly obličeje, typem vlasů a její osobností a určitě skončíte se stylem, který je pro ni pohodlný.

Nezáleží na tom, jestli jsou vlasy vaší dívky krátké! Propleťte její mladistvé kadeře do nádherných copů, připněte si je do pěkných copů nebo poníků nebo je ozdobte sladkými a barevnými doplňky do vlasů – vy se také můžete zabavit při oblékání zámků svého miláčka.

Výběr účesu pro vaši holčičku by neměl být stres. Pro vaši příručku jsou níže uvedeny fotografie nejnovějších go-to pohledů pro vaši další inspiraci!

Krátký sestřih pro přirozeně kudrnaté vlasy

Krátký střih pro přirozeně kudrnaté vlasyInstagram @laquitaburnett_devacurl

Naučte svou malou dámu, že může svou přirozenou, Bohem danou krásu, objímat tolika úžasnými způsoby! Jedním z nich je tento naprosto úžasný bob po ramena, který jí umožňuje volně nosit kadeře a snadno je zvládat. Přidání kadeří do krátkých účesů pro dívky jim dodá hravý nádech.

Obrácený Bob

Obrácený BobInstagram @viva_beauty.works

Dejte své dívce nový smysl pro styl s tímto naprosto báječným šikmým střihem! Mezi výhody patří menší hmotnost vzadu a větší délka a roztomilost vpředu. Boby jsou vždy oblíbenou volbou pro krátké účesy pro dívky všech věkových kategorií. Spárujte s ofinou nebo texturou pro jedinečný styl.

Bob po bradu se středovou částí

Bob po bradu se středovou částíInstagram @hairbykellye

Tento konvenční, ale elegantní střih uprostřed uprostřed je ideální pro kulaté až oválné tváře a dodává vašemu dítěti svěží a čistý vzhled..

Hranatý skládaný Bob

Hranatý skládaný BobInstagram @patricio.moreno

Udržujte ho nad zátylkem, abyste měli svěží, ale elegantní pocit. Tento jednodélkový střih vypadá nádherně na rovných vlasech spárovaných s roztomilým třeskem!

Odstupňovaný Bob s bočními zametanými rány

Odstupňovaný Bob s bočními zametanými rányInstagram @nevuahtova

Tento šikmý kulatý střih na této přírodní zrzce je definicí struktury! Je to osvěžující a snadno ovladatelný vzhled, se kterým by se malé dívky určitě bavily!

Zaoblený Bob s ofinou

Krátké účesy pro dívkyInstagram @candachihair

Zvýrazněte ten roztomilý obličej s rovnými třásněmi a perfektně tvarovaným účesem! Je svěží a velmi snadno se upravuje!

Krátký účes

Krátký účesInstagram @hairbygalaursul

Rozkošné délky od krku k ramenům vždy vypadají klasicky a krásně s těmi malými a okouzlujícími tvářemi. Jedná se o bezproblémový střih, který se opravdu snadno spravuje a upravuje každý den.

Asymetrický Bob

Asymetrický BobInstagram @rubiahairsalon

Je to jemný asymetrický bob, který snadno odstraní vlasy z tváře vaší malé dívky. Dodejte punc stylu provedením jednoduché boční části.

Stylový Bob řady A

Stylový Bob řady AInstagram @mozastudio7417

Střih po krk je jedním z nejjednodušších a nejrozkošnějších stylů, které můžete na přírodních rovných vlasech udělat. Udržuje vlasy z těla a obličeje, aby vypadaly méně rušivě.

Rozkošný šikmý Bob

Rozkošný šikmý BobInstagram @krivosheevaabc

To je důkaz, že v jednom účesu můžete mít propracovanost a roztomilost! Tento střih je ideální pro vlnité až kudrnaté vlasy, protože ubírá na váze, přesto některé zanechává na elegantním vzhledu.

Krátký střih s hlubokou boční částí

Krátký střih s hlubokou boční částíInstagram @edendayspa_salon

Je to klasický rozkošný bob pro vzácnou malou tvář! Tento snadný sestřih usnadňuje mladým upravovat vlasy a odstraňovat je z tváří.

Jemné krátké vlasy

Jemné krátké vlasyInstagram @hairbynicolemiller

Otázka&Stylová tvůrkyně Nicole Millerová

Hair Artist / Color Specialist @ Sabrina’s Salon in Rochester Hills, MI

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento krátký sestřih je vrstvený bob s rámováním obličeje a okrajem na obočí. Nejroztomilejší částí tohoto krátkého účesu je, jak jsem lehce naskládal záda, aby měl pěkný kulatý tvar. Také je to ten druh účesu, který potřebuje jen malý nebo žádný denní styl, aby vypadal hezky.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento střih funguje nejlépe pro oválné nebo štíhlejší tvary obličeje. Funguje také nejlépe pro lidi s rovnými nebo mírně vlnitými vlasy. Styling tohoto střihu je velmi snadný. Pokud se to udělá správně, rychlé fénování by to pěkně položilo. Možná budete muset použít kulatý kartáč, který mu dodá větší objem a tvar.

Tento krátký sestřih je ideální pro lidi, kteří nechtějí ráno trávit spoustu času fušováním do vlasů. Tento střih funguje také pro husté nebo tenké vlasy, má tendenci přidávat objem lidem s tenkými vlasy. Pokud jsou vaše vlasy velmi husté, možná je budete muset nechat tenčí nebo strukturované, aby hezky ležely.

Krátký chlapecký / Tomboy střih

Krátký chlapecký / Tomboy střihInstagram @tiffanyhairboston

Otázka&Autorka stylu, Tiffany Landers

Hairstylist @ Vinndio Salon v Bostonu, MA

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled je mladistvý plynulý pixie. Na tomto vzhledu mám rád to, že má strukturu a strukturu. Může se s vámi pohybovat jakýmkoli směrem a stále vypadat mladě.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Je to velmi omyvatelné. Bylo by to nejlepší pro někoho s přirozeně rovnými/vlnitými vlasy. Chcete -li styl, můžete hrubě sušit, sušit na vzduchu nebo balit a jít s žádným produktem, ale přesto máte tento styl pohyblivý. Dalo by se hodit suchý texturní sprej nebo suchý šampon pro více chaotický vzhled. Můžete také vložit pastu, abyste opravdu vytáhli kusový texturovaný vzhled. Je to skvělé pro někoho, kdo nechce dát svým vlasům hodně práce a přitom je to baví.

Krátký střih Pixie

Krátký střih PixieInstagram @lavitasalon

Otázka&Autor se stylem, Zhala

Majitel @ La Vita Salon & Spa Inc. v Mississauga, ON

Jak byste popsal tento vzhled?

Jedná se o asymetrický střih pixie. Má jemný třásňový rámeček, který zvýrazňuje její mladistvý vzhled. Nejroztomilejší na tomto stylu střihu je, že doplňuje její kontrast barev a jemnost jejího střihu. Prvky dobře spolupracují. Pixie střihy dělají fantastické krátké účesy pro dívky, které jsou aktivní.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Záleží na tvaru a vlastnostech obličeje, struktuře vlasů a kvalitě. Vždy doporučujeme bezplatnou konzultaci. Je velmi prospěšné pro klienta a stylistu, pomoci určit nejlepší vzhled a styl, který by byl vhodný a snadno se s ním pracovalo doma..

Krátký střapatý střih pro husté vlasy

Krátký střapatý střih pro husté vlasyInstagram @hairby_delainea

Otázka&Autor se stylem, Delainea Hubbard

Hairstylist @ Head Masters Salon v Texarkana, TX

Jak byste popsal tento vzhled?

Nejkrásnější na tomto střihu je, že to může být pro zábavné, stylové dívky, které rády nosí vlasy trochu rozepnuté a ne tak dokonalé! Tento chundelatý, asymetrický bob má podřezání, protože měla tolik vlasů. Poté, co jsem ostříhal obvod vlasů, ukázal jsem naříznuté vrstvy pod úhlem 90 stupňů.

Chcete -li získat celou tuto texturu, rád bych udělal několik různých metod, které mi poskytnou tento vzhled. Na suché vlasy používám stříhání hlouběji a také se rád štípnu na těžkých koncích samotnou špičkou nůžek.

Pro styling jsem použil kořenový zvedák a olej na vyhlazení konečků, konečky prstů jsem hrubě vysušil a zakončil kulatým kartáčem. Plochou žehličkou jsem házel náhodné kadeře a vlny po celé hlavě.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Jen si to užijte! Má tolik textury, že se cítí tak lehká a vzdušná pro dámy, které jsou zvyklé na tolik vlasů. Tento styl může být tak jednoduchý s několika kadeřemi a trochou laku na vlasy nebo texturovacího spreje, který ho dokončí!

Krátký Bob s ofinou

Krátký Bob s ofinouInstagram @curtisbrookshairstylist

Otázka&Autorem stylu je Curtis Brooks

Kadeřník @ FIERCE! salon jfierz v Jefferson City, MO

Jak byste popsal tento vzhled?

Je to základní bob řady A se spoustou textur a zakřivenými ofinou. Při fénování jsem použil malý kulatý kartáč s koncentrátorem proti kartáči, aby se vlasy uhladily a zkroutily. Její přirozené vlasy jsou velmi rovné, takže to nebude něco, co bude muset dělat každý den. Vrstvy v tomto účesu jí dávají spoustu pohybu, takže její vlasy budou stejně skákací jako na hřišti. Boby a ofina dělají roztomilé obličeje rámování krátkých účesů pro dívky.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Při zvažování takového účesu budete chtít vzít v úvahu strukturu vlasů (je rovná, vlnitá nebo kudrnatá?) A požadovanou texturu. Jak dlouho vám bude trvat, než tento účes sestříháte podle svého typu vlasů? Tento účes je pro tuto konkrétní klientku skvělý, protože má přirozeně hladkou/rovnou strukturu vlasů. Nelíbí se jí její vlasy v obličeji, takže zakřivené ofiny jí pěkně tvarují obličej a zůstávají jí mimo oči.

Roztomilý Pixie Bob

Roztomilý Pixie BobInstagram @mintsalonlodi

Otázka&Autorka stylu, Lindsey Wentz

Owner / Stylist @ Mint Salon in Lodi, CA

Jak byste popsal tento vzhled?

První věc, která vás na tomto střihu napadne, je drzá! Tahle holčička má sebevědomí a drzost a tento sestřih to pro ni navenek odráží.

Tvar a textura jí usnadní styl a nošení s velmi malým úsilím. To je pro dítě se smyslem pro styl tak důležité. Na styling jsem použila Oi All In One Milk a Relaxing Moisture Fluid od Davines. Její barva je naprosto nádherná a 100% zpracovaná přírodou (za to si nemohu vzít úvěr).

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tento vzhled je skvělý pro někoho, kdo má střední nebo jemnou texturu vlasů a tenkou nebo střední až středně silnou hustotu. Lze jej nosit rovný nebo kudrnatý/vlnitý. Nedoporučoval bych to někomu, kdo má ohon o velikosti koksové plechovky nebo někomu s extrémně hrubou strukturou. Tento tvar je skvělý na kulatý, oválný nebo trojúhelníkový (přidejte okrajový) tvar obličeje a pro někoho, kdo ráno hledá 5minutový styl. Jen malý produkt, rychlé vyfouknutí přední části a kořenů, aby se zkrotily všechny kravaty a jste za dveřmi.

Módní podřezání s designem

Módní podřezání s designemInstagram @amandatory2012

Otázka&Autorkou stylu je Amanda VanDyne

Licencovaný kosmetolog @ Skills Barbershop & Salon ve Fort Worth, TX

Jak byste popsal tento vzhled?

Je to sidecut nebo dámské undercut s pixie střihem a stylem. Miluji tento vzhled pro každou dívku, protože je to super posilující transformace bez ohledu na to, jak dlouhé jsou vaše vlasy. Přidání designu do podříznutí je zábavný způsob, jak vyjádřit svůj jedinečný styl a zájmy.

Tento trend je v současné době velmi horký, ať už jde o stranu hlavy nebo záda. Je to skvělé pro děti a pro ženy jakéhokoli věku a v jakékoli profesi. Tyto styly lze také snadno skrýt na pracovišti pouhou změnou rozdělení vlasů. Miluji vidět způsob, jakým se klient rozzáří, když vidí a cítí své nové oholené vlasy a design.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Jako někdo, kdo nosil oholenou podříznutí na zátylku více než dva roky, je to skvělý styl pro každého, kdo má extrémně husté vlasy a miluje vlasy. To je také úžasný styl na boku, pokud máte krátké pixie styly, protože dodává vašemu vzhledu charakter a kreativitu.

Jedna věc, kterou byste si měli u tohoto stylu uvědomit, je, že existuje více údržby než vaše „normální“ styly. Podříznutí je něco, co je obvykle nutné udržovat zhruba každé 2 týdny, aby bylo čerstvé a aby byly designy odvážné. Čím tmavší barva vlasů, tím odvážnější vzory budou vypadat. Navrhoval bych, aby ženy se světlejšími barvami vlasů měly jednodušší design, aby se neztratily na temeni.