Yüzyıllar boyunca insanlar deniz kızlarını sonsuz güzellik ve muhteşem aura ile ilişkilendirdiler. Gerçek, gerçeklikten çok uzaktır. Deniz kızları, vahşi yaşamın mistik yaratıklarıdır. Güzel ve rüya gibi görünüyorlar, ancak gerçek hayatta korkunçlar. Ama algının sonsuza kadar yaşamasına izin ver.

Deniz kızları çılgınlığı dövme endüstrisini de ele geçirdi. Deniz kızı dövmeleri kadınlar arasında ve biraz da erkekler arasında popülerdir. Ancak erkeklerde renk kodu ve korkak dokular nedeniyle nadirdir..

Dövme sıfır sınırlama ile geliyor. Ayrıca, her zaman özelleştirebilirsiniz. Deniz kızı dövmeleri, kullanıcının yaratıcı becerilerini sergilemesini sağlar. Ayrıca, çok renkli bir deniz kızı dövmesinin süslü görünmesinden korkuyorsanız, bu düşünceyi bırakın. Bunun nedeni, deniz kızının yapısının son derece ince olması, hiçbir şeyin tüm dövmeyi çok fazla veya aşırı güçlü göstermemesidir..

Bir deniz kızı dövmesi yaptırmaya hazırsanız ancak kişiliğinize en çok hangi tasarımın uyacağı konusunda kafanız karıştıysa, aşağıda listelenen en şirin deniz kızı dövmesi fikirleri listesine göz atın..

deniz kızı dövmeleri

125+ En Şirin Deniz Kızı Dövme Fikirleri

Kara Deniz Kızı Dövmesi

Pitch Black Mermaid dövmesi büyüleyici görünüyor. Dövmenin bilek, önkol, omuz, ayak, diz, köprücük kemiği, parmak, sırt ve kulak arkası gibi geniş yerleştirme seçenekleri vardır. Yapı çok karmaşık değil. İnce çizgili mürekkep mükemmel bir iş çıkarır. Genel olarak, bu dövmenin kendisiyle ilişkili cesur ve ilgi çekici hisleri var..

Sembolik anlamda: Zifiri kara deniz kızı dövmesi temsil eder gizem ve evcilleşmemiş ruh. Renk kodunun dövme anlamını geliştirdiğini unutmayın. Bu durumda siyah, kullanıcıyı güçlü bir manevi inanca sahip biri olarak gösterir. Hayatında ciddi olan biri önemlidir. Ayrıca her biri ile başa çıkacak yetki ve güce sahiptir..

Minyatür Deniz Kızı Dövmesi

Minyatür deniz kızı dövmeleri, diğer dövme fikirlerinin en şirinidir. Minyatür dövmelerle asla yanlış gidemezsiniz; her zaman onlara tapmanızı sağlarlar. Bazen yerleşim, bazen de yapı ve renk kodudur. Her neyse, minyatür deniz kızı dövme tasarımları için yerleştirme seçenekleri seçicidir, ancak hepsi bilek, parmak, ayak, köprücük kemiği ve önkol gibi oldukça çekicidir..

Minyatür tasarımda en iyi görünen yapı çoğunlukla önceden ayarlanmış olup, ince çizgili veya noktalı mürekkep tercih edilir. Renk kodu kullanıcıya bağlıdır. Minyatür deniz kızı dövmesinin çok görünür olmasını istemiyorlarsa, açık renk bir kod harika görünür. Aksi takdirde, koyu renkler veya siyah, tasarımın dokusuna uygundur..

Sembolik anlamda: Minyatür deniz kızı dövmesi özgürlüğü, asi doğayı ve sonsuz güzelliği temsil eder..

deniz kızı dövmeleri

Suluboya Deniz Kızı Dövmesi

Suluboya Denizkızı dövmesi çekici görünüyor. Suluboya deniz kızı dövmelerini gizlemek ve diğer semboller ve kelimelerle eşleştirmek kolaydır. Yerleştirme seçenekleri arasında önkol, omuzlar, köprücük kemiği, kulak arkası, bilek, ayak ve dizler bulunur. Basit, ince çizgili bir yapı, suluboyaların daha parlak olmasını ve spot ışığı almasını sağlar. Ayrıca, bu tür bir dövmenin onunla ilişkili mutlu hisleri vardır..

Sembolik anlamda: Suluboya bir deniz kızı dövmesi, sevgiyi ve şefkati gösterir – ayrıca en karanlık zamanlarda sabırlı kalma gücünü gösterir..

Soyut Deniz Kızı Dövmesi

Soyut deniz kızı dövmesi büyüleyici görünüyor. Omuzlar, bilekler, boyun arkası, köprücük kemiği, önkol, dizler ve kulak arkası gibi yerleştirme seçenekleri çok fazladır. Özet, düzensiz çizgiler ve dokulardan oluşan kafa karıştırıcı bir kavramdır. Özetin bütün amacı, izleyicinin zihniyle oynamaktır, bu yüzden noktalı bir yapı insanları şaşırtmada en iyi işi yapar..

Sembolik anlamda: Dövme tutku ve yaratıcılığı temsil eder. Ayrıca, kullanıcıyı manipülatif ve yaramaz olarak gösterir. Her şeyi hemen yerine getirmek için talepleri ve kararlılığı olan biri.

deniz kızı dövmeleri

Uzun Kuyruk Deniz Kızı Dövmesi

Uzun kuyruklu deniz kızı dövmeleri, mümkün olan her anlamda heyecan verici görünüyor. Bu dövmenin yerleştirme seçenekleri, gerektirdiği boyut ve yüzey alanı nedeniyle sınırlıdır. Bu nedenle, bu dövme sadece omuzlara, dizlere, sırta, göğüse ve ön kola yerleştirilebilir. Dövmeyi destekleyen yapı kalın çizgili bir mürekkep olacaktır. Bu tür mürekkepleme, kuyruğun görünür olmasını ve dövmenin genel çekiciliğini artırmasını sağlar..

Sembolik anlamda: Uzun kuyruklu deniz kızı dövmesi, uzun mesafeli ilişkileri, sonsuzluğu, uzun vadeli hedefleri ve hırsları ve sabrı temsil eder..

Büyütülmüş Deniz Kızı Dövmesi

Büyük veya büyütülmüş Denizkızı dövmeleri ilgi çekici görünüyor. Etki, boyutla birlikte artar. Büyütülmüş deniz kızı dövmelerinde de durum aynıdır. Kullanıcı üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Olumlu veya olumsuz, kullanıcının şeyleri nasıl algıladığına bağlıdır. Ayrıca sırt, omuzlar, göğüs ve önkol gibi sınırlı yerleştirme seçeneklerine sahiptir..

Renk kodu, kullanıcıdan kullanıcıya gösterilebilen bir varlıktır ve etki aynı kalır. Bu nedenle dövmenin renkli olup olmaması önemli değildir; muhteşem görünecek.

Sembolik anlamda: Büyütülmüş bir Deniz Kızı Dövmesi, aşkı, gizemi, ruhu ve şefkati temsil eder..

Çiçekli Deniz Kızı Dövmesi

Çiçekli Denizkızı dövmeleri sakinleştirici ve canlandırıcı görünüyor ve onunla ilişkili olumlu hisler var. Yerleştirme seçenekleri arasında bilek, önkol, parmak, ayak, dizler, köprücük kemiği ve kulak arkası bulunur. Çok renkli veya gökkuşağı benzeri renk kodu en iyi şekilde görünür. Yapı seçenekleri çeşitlidir, noktalı, ince çizgi ve kalın çizgi içerir.

Sembolik anlamda: Bir çiçek deniz kızı dövmesi saflık, sevgi, duyguları ifade etme, sabır ve uzun ömür ile ilişkilidir. Ayrıca deniz kızı zeki bir yaratıktır, bu yüzden bu dövme aynı zamanda zekayı ve bilgeliği temsil eder..

Deniz Kızı İskelet Dövmesi

Deniz kızı iskelet dövmesi ilginç bir kavramdır. Titreşim ilk başta biraz korkunç olabilir, ancak etki hepsini iptal eder. Omuzlar, sırt, bilek, önkol, dizler, köprücük kemiği, göğüs ve ayak gibi yerleştirme seçenekleri harika. Renk kodu da bir mücadele değil. Siyah veya beyaz gölgeleme iyi çalışıyor. Ayrıca, ince çizgileri ve noktalı mürekkebi olan basit bir yapı, hem kullanıcıyı hem de izleyiciyi büyüler..

Sembolik anlamda: Bir iskelet deniz kızı dövmesi, boşluğu, zihinsel ve ruhsal mücadeleyi temsil eder. Ayrıca, kullanıcıyı hayata değer veren, ona değer veren ama aynı zamanda ölüme ve sonrasındaki hayata inanan biri olarak gösterir..

Ahtapot ve Deniz Kızı Dövmesi

Ahtapot ve deniz kızı dövmesi korkunç görünüyor. Yerleştirme seçenekleri çok büyük. Örneğin omuzlar, dizler, önkol, boyun arkası, köprücük kemiği ve ayak. Bu tür bir dövme ile en iyi görünen yapı ince çizgili bir yapı olacaktır. Çok renkli gölgeleme veya noktalı gölgeleme mükemmel görünür ve ahtapot dokusuna uygundur.

Sembolik anlamda: Ahtapot ve deniz kızı dövmesi esnekliği, genişlemeyi, yaratıcılığı, zekayı ve öngörülemezliği temsil eder..

Parlayan Deniz Kızı Dövmesi

Parlayan deniz kızı dövmesi, renk koduna, yapısına ve yerleşimine rağmen oldukça büyüleyici ve çekici görünüyor. Yerleşim hakkında konuşmak önemlidir. Parlayan bir deniz kızı dövmesi, omuzlar, bilek, önkol, dizler, sırt, kulak arkası ve köprücük kemiği gibi birçok yerleştirme seçeneğine sahiptir..

Bu dövmeye uyan yapı kalın siyah astarlı olacaktır, bu nedenle dövme sanatçısı dövmeyi mürekkeplemek için neon tonları kullandığında siyah çizgiler boyunca parlar. Böylece, noktalı bir çizgiden çok daha iyi bir etki sunabilirdi.

Sembolik anlamda: Parlayan bir deniz kızı dövmesi, kullanıcıyı her şeydeki iyiyi görmeye, onları kıran şeyden uzaklaşmaya motive eder. Sonuçta, ışık sadece parçalanmış parçalardan geçebilir..

Yıldızlı Deniz Kızı Dövmesi

Yıldızlı Denizkızı dövmesi büyüleyici ve rüya gibi görünüyor. Omuz, önkol ve bilek, köprücük kemiği, ense, uyluk, diz ve ayak gibi birçok yerleştirme seçeneği vardır. Bu dövmeyle iyi giden renkler kırmızı, mavi, çivit mavisi, siyah ve şeftalidir. Yapı dokuya bağlıdır. Kullanıcının denizkızının yıldızlarla mı yoksa içi boş mu doldurulmasını isteyip istemediği.

Yıldızlarla dolu bir deniz kızı, kalın çizgili bir mürekkeple iyi görünürken, katmanlı bir deniz kızı, ince veya noktalı çizgili bir mürekkeple harika görünür..

Sembolik anlamda: Yıldızlı bir deniz kızı dövmesi, umudu, yüksek hedefleme motivasyonunu, tutarlılığı, sabrı, güveni, sadakati, bilgeliği ve dayanıklılığı temsil eder. Bir deniz kızıyla eşleştirilmiş bir yıldız, tam potansiyelinize ulaşmak için kimseye ihtiyacınız olmadığını da gösterir. Hayatta daha fazlasını başarmamızı engelleyen sadece biz ve mazeretlerimizdir..

deniz kızı dövmeleri

SSS

Deniz kızı dövmesi sadece cinselliği mi ifade eder??

Çoğu çizgi filmde, filmde ve romanda bir deniz kızının genellikle denizcilerin dikkatini cezbedici bir şekilde çektiği doğrudur. Ancak, dövmenin tek anlamı bu değil. Bir deniz kızı ayrıca dünyevi malzemelerin bağlantılarından özgürlüğü gösterir. Aynı zamanda sır ya da gizem anlamına gelir çünkü deniz kızları hala dünya için bir gizemdir..

Deniz kızı dövmesi sadece kızlar için mi uygundur?

Hiç de bile! Deniz kızları hakkında bir şeyler biliyorsanız, denizcilerle olan bağlantılarının da farkında olmalısınız. Eskiden erkekler çoğu zaman denizciydi. Bir erkek, ona eşlik eden bir denizci ile deniz kızı dövmesine sahip olabilir. Dövme yaptıran kişinin kendisini acılarından kurtaran kızı bulduğunu gösterebilir..

Yetişkin bir kadın deniz kızı dövmesi yaptırabilir mi??

Tabii ki yetişkin bir kadınsanız kesinlikle deniz kızı dövmesi yaptırabilirsiniz. Aslında, deniz kızları ve Venüs’ün bir bağlantısı olduğunu bilmek sizi şaşırtacak. Doğurganlık ve analık, deniz kızlarının simgelediği anlamlardan ikisidir. Eğer bir anneyseniz ve deniz kızı dövmesi yaptırdıysanız, hayatından zevk alan bir anne olduğunuz ve belki de çocuklarınızın sizi dünyanın korkularından kurtardığı anlamına gelir..

Sonuç olarak

Deniz kızı dövmeleri yılın çoğunda trend oluyor. Sembol ayarlanabilir ve çok yönlüdür. Deniz kızı dövmelerinden herhangi birini yaptırdığınızda pişman olmayacaksınız. Bundan sonra daha fazla dövme için can atabilirsin. Ayrıca tüm dövme işlemlerini sizin için kaydedebilecek birini yanınıza almayı unutmayın. Bu anlar daha sonra sevilmek içindir. Dövme kaybolabilir ama hatıralar kaybolmaz.

Sana Mutlu Denizkızı dövmesi!