Bir dövme tasarımı seçerken karar vermekte zorlanıyor musunuz? Evet?

Endişelenme, bu sefer hazırlıklı ol. Bu sefer bir kurdele dövmesi yaptırın ve muhteşem bir stil ifadesi yapın. Kurdele dövmeleri tamamen sorunsuz, basit ve çok sevimli. Arkadaşlarınızdan, ailenizden ve yabancılardan kesinlikle birçok övgü alacaksınız..

Mürekkeplenmek büyük bir karardır, hafife almayın. Tasarımınızı iyi düşünün çünkü bu tür vücut sanatı kalıcıdır ve ömür boyu partneriniz olacaktır. Dövmenizin güzel görünmesi önemlidir ama aynı zamanda mantıklı da olmalıdır. Sadece rastgele bir resimsel figür olmayan, aynı zamanda derin anlam taşıyan bir dövme yaptırın.

Kurdeleler, fiyonklar ve düğümler zarafet, zarafet, güzellik, sanatın sembolleridir., birlik ve güç. Ayrıca farkındalık kampanyalarında sembol olarak kullanılırlar ve bu da onları daha da önemli kılar. Bir kurdele tasarımını mürekkeplendirmenin en iyi yanı, farklı renkleri, süslemeleri ve detayları keşfedebilmeniz ve ona ekstra bir çekicilik katabilmenizdir..

Sevimli ve göze hoş geliyorlar. Hala ikna olmadınız mı? Kaydırmaya devam edin ve kendinizi keşfedin.

şerit-dövmeler

Yerleştirme – Bu tasarımın mürekkebini nereden almalısınız?

Kurdele dövmenizin yerleşimi size bağlıdır. İster tüm gözlerin görebileceği şekilde gösteriş yapmak, ister saklanması kolay bir yere koymak, hepsi size kalmış. Kurdele dövme tasarımları, bilek, ayak bileği ve boyunda veya kulağınızın arkasında en iyi şekilde görünür. Böyle bir tasarım her zaman eğlenceli ve şıktır ve kesinlikle onu sergilemek istersiniz..

Ancak, ona çok fazla bakmak istemediğinizi düşünüyorsanız, bacağınız veya sırtınız gibi daha az görünür bir nokta seçin. Dövmeleri makyajla gizlemek zordur, bu yüzden akıllıca seçin. Ayrıca seçtiğiniz tasarıma da bağlıdır, bazı fikirler vücudunuzun belirli bölgeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Dövmeciniz bu konuda size en iyi şekilde rehberlik edecektir..

Şimdi doğrudan konuya geçelim ve anlamlarıyla aklınızı başınızdan alacak 125+ şaşırtıcı derecede büyüleyici dövmeye bakalım.!

Hello Kitty İlhamlı Yay

merhaba kitty şerit dövme

Bu dövme tasarımı merhaba kitty sevenler içindir. Sevimli ve kız gibi ve çıkarması çok kolay. Böyle derin bir anlamı yok ama çok güzel görünüyor, bu yüzden bu mürekkebi aldıktan sonra gelen tüm iltifatlar için kendinizi hazırlayın. Hello kitty yay renkleri ve puantiyeleri var ve kesinlikle çok hoş görünüyor.

Yüzük parmağındaki kurdele

Bu dövme fikri şımarık ve parlak. Kalıcı bir mücevher gibidir, bu nedenle aksesuar takma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Eşinizle eşleşen yay çift dövmeleri bile alabilirsiniz. Senin için sevimli bir kız gibi yay ve erkeğin için erkeksi bir düğüm. Harika fikir, hayır?

Anlam: Bir yay genellikle aşkı temsil eder. Yüzük parmağınıza takmak, aşka ve eşinizle olan ilişkinize değer verdiğiniz anlamına gelir..

Şerit Halhal Dövme

şerit dövme

Bu fikir çok yenilikçi ve benzersiz. Tabii ki bileğe takılır. Yerleşimi nedeniyle çok gerçekçi görünüyor. Bu yenilikçi tasarım, bileğinizin etrafına gevşek bir şekilde bağlanmış koyu siyah bir ipe ve yanda sabitlenmiş küçük bir kurdele fiyonkuna sahiptir. Dilerseniz detay ekleyebilirsiniz. İpten sarkan değerli taşlar ve inciler göz alıcı görünmesini sağlar.!

Bu tasarım çok güzel ve yaratıcı ve halhal giymeyi seven herhangi bir kız kesinlikle buna bayılacak çünkü siyah halhallar trend oluyor. Bu kalıcı bir halhal, onu giymek ve çıkarmak zorunda kalmanın zorluğundan geçmeniz gerekmeyecek. Güzel, değil mi? Ayrıca ayak parmaklarınıza kan kırmızısı renkli oje sürerseniz, kurdele halhal dövmeniz daha da güzelleşecek ve çekici görünecek..

Temel Şerit Düğüm Dövme

Bu fikir de çok güzel. Küçük boyutlu kalın bir şeride sahiptir ve çoğunlukla bileğe mürekkeplenir. Dövmeciden, ekstra çekicilik için fiyonğa inci gibi süslemeler veya bir renk dokunuşu eklemesini isteyebilirsiniz. Bunu kolayca çıkarabilirsin ve arkadaşların kesinlikle seni iltifat yağmuruna tutacaktır..

Anlam: Kurdeleler kadın gücünü ve gücünü gösterir. Ayrıca kadınların istediklerini yapmakta özgür olduklarını ve dünyayı kendi başlarına fethedebileceklerini gösteriyorlar. Herhangi bir erkekten daha az değiller. Bu temel yay tasarımı çok fazla derinlik ve anlam barındırıyor ve kullanıcıya sürekli olarak pes etmemesini hatırlatacak çünkü güçleriyle dünyayı sallayabilir ve hedeflerine ulaşabilirler..

şerit-dövmeler

Boynunuzun arkasında Uzun Kurdele Fiyonk (Plaj elbisesi stili)

Bu şerit tasarımı çok klas. Gevşek ama zarif bir şekilde boynunuzun arkasına bağlanmış uzun bir kurdele fiyonktur. Sırtınızın üst kısmına kadar biter. Yazlık bir elbise giyiyormuşsunuz ve fiyonkunuzu boynunuza bağlamışsınız gibi görünüyor. Çok gerçekçi ve güzel görünüyor. Kurdelenin daha güzel görünmesi için dövmeciden seçtiğiniz rengi şeride eklemesini isteyebilirsiniz..

Yani ne düşünüyorsun? Güzel bir kumsal yaz görünümü için en havalı fikir bu değil mi? Arkadaşlarınızla sahile gittiğinizde kesinlikle çok dikkat çekecektir..

Yay Bilezik

Bu şerit yay tasarımı çok moda ve son derece sevimli görünüyor. Bunu kesinlikle kaçıramazsın, güven bana. Bu yaz bayılacağınız bir başka kalıcı takı fikri. Bileğinizde basit bir ip ve yanına sevimli bir şekilde mürekkeple işlenmiş bir yay. İsterseniz birden fazla fiyonk, inci veya değerli taşlar da alabilirsiniz. Güzel fikir, hayır?

Kurdele Dövmesi ve Kırmızı Gül

Bu tatlı kurdele dövme tasarımı, gülleri seven biri için harika. Büyük bir kırmızı kırmızı gülü vardır. Gülün ucunda kalın siyah bir kurdele ve etrafına bir fiyonk bağlanmıştır..

Mürekkebi almak isteyen herhangi bir bayana çok muhteşem ve boğucu bir görünüm vermeyi vaat ediyor. Harika kurdele dövmesi fikri, değil mi? Eminim güzel bulursun ve yaptırmayı düşünmek istersin.

Anlam: Güller aşkın simgesidir ve fiyonklar da aşkı simgeler. İkisi bir arada mükemmel bir kombinasyondur ve ona bakan herkesin sevgiye değer verdiğinizi bilmesini sağlar. Aynı zamanda, her şey başarısız olduğunda, her zaman aşk için bir umut olduğunu kendi kendine hatırlatacak. Annenden, erkeğinden, en iyi arkadaşından sevgiler. Sevgi dozunuz size umut vermek ve sizi rahatlatmak için orada olacak. Ayrıca hayatta istediğin her şeyi yapabileceğini anlaman için tek yapman gereken kendine inanmak..

Tırnaklı Kurdele Dövmesi

Derin ve anlamlı bir şey mi arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, bu sizin için harika bir seçenek. Bileğinize mürekkepli bir şerit düğümü tek astar veya yanına bir alıntı ile yazdırabilirsiniz. ‘Yapabileceğine inan ve yolun yarısındasın’ veya ‘Korkusuz ol’ ya da ‘Hiçbir şey bekleme, tutumlu yaşa’ gibi cümleler sadece birkaç harika örnek..

Anlam: Bu fikrin büyük bir artı noktası var. Bu tür cümleler çok etkilidir ve sizi yapmanız gerekeni yapmaya sevk etme gücüne sahiptir. Sizi uyanmaya ve hedeflerinize ulaşmaya yönlendirecekler çünkü hayat zaman kaybetmek ve boş boş oturmak için çok kısa.

3D Şerit Dövme

Bu dövme çok muhteşem ve detaylı. 3D tasarımı nedeniyle çok gerçekçi görünüyor. Son derece karmaşık detaylara sahip olduğundan, uzman dövmeciniz bu dövmeyi çok sanatsal bir şekilde tasarlayacaktır. Çok etkileyici çünkü yayın içindeki eskiz ve gölgeler ona çok güzel bir 3D efekti veriyor..

Tamamlanması zaman alabilir, ancak anahtar sabırlı olmak ve sonucu beklemektir. Oldukça güzel çıkıyor, bu yüzden her şeye değecek.

şerit-dövmeler

Korse Tarzı şerit Yay

Bu yenilikçi ve dantelli kurdele, kıvrımlarınızı güzel bir şekilde ortaya çıkarmayı vaat ediyor. Çok yaratıcı ve farklı. Üst orta sırt bölgenizden başlayarak bel hattınıza kadar uzanan karmaşık bağcıklara sahiptir. Bağcıklar, tasarıma genel olarak hoş bir görünüm veren bir kurdele düğümü ile sonlandırılmıştır..

Gölgeli detaylar çok gerçekçi görünmesini sağlıyor ve 3D efekti de çok havalı. Dilerseniz dantellerden sarkan incileri veya değerli taşları mürekkeple elde edebilirsiniz. Uzun boylu ve zayıf kızlar için süper güzel ve onlara çok yakışıyor. Ayrıca, sırtı açık uzun bir yürüyüş elbisesi giyerseniz ve dövmeyi havalandırırsanız, muhteşem görünecek ve çok dikkat çekeceksiniz.!

Kanser Farkındalık Kurdele Dövmesi

Kanser Farkındalık Kurdele Dövmesi

Bu, en derin anlam ve önemi taşıyan parlak bir şerit dövme fikridir. Bu tasarımın mürekkebini almayı seçerseniz, göze çarpan bir alan seçmelisiniz çünkü bu gösteriş içindir. Farkındalığı yayar ve davaya sadık olduğunuzu gösterir..

Birçok ünlü, kanser hastalarını desteklemek için sembolün mürekkebini almayı ve yanlarında olduklarını ve onlar için dua ettiklerini bilmelerini ister. Yaşam için savaşmak çok korkutucu bir savaştır ve bu hastalar son derece cesurdur. Onlar gerçek savaşçılar.

Pembe renkli bir kurdele kullanılmış ve kızlara da hitap ediyor. Bunun nedeni, pembenin genellikle kadınlıkla bağlantılı olmasıdır. Bununla birlikte, erkekler bile hastalığa karşı duygularını göstermek için mürekkebi yaptırmayı severler. Bu dövmeler sevgiyi, şefkati ve muazzam cesareti ifade ediyor..

Kanserden kurtulanlar, acı çekenin acısıyla başka bir düzeyde ilişki kurabildikleri için onu mürekkeplendirmeyi severler. Acı çekenlerin neler yaşadığını biliyorlar ve onlara her zaman bir umut olduğunu ve üstesinden gelebileceklerini göstermek istiyorlar. Tek ihtiyaçları olan pozitif düşünce ve Tanrı’nın kudretine ve gücüne olan kesin inançtır..

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Şimdi, insanların genellikle dövmeleriyle ilgili sorduğu bazı sorulara bir göz atalım..

Mürekkeplenmek acı verici bir süreç mi??

Bu bir evet ve bir hayır. Bazen sadece hafif bir tahriştir ve diğer zamanlarda ağrılı olabilir. Dövmeyi nereden aldığına bağlı. Bölge hassassa, ağrı hissedebilirsiniz. Ancak, uzman dövme sanatçılarının seans boyunca kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak yolları vardır..

Çok hassas bir işlemdir çünkü cildinizin üst tabakasından birden fazla iğnenin geçmesini içerir. Bu yüzden sabırlı olun ve sonucu bekleyin. Gördüklerinizden çok memnun kalacaksınız ve sonunda her şeye değecek..

dövmeler pahalı mı?

Normalde dövme salonları, seans başına saat başına 100 ila 200 dolar arasında ücret alır. Kalitesiyle ünlü ve hijyenden ödün vermeyen tanınmış bir dövme salonu seçin. Aletler steril olmalı ve hijyen onların önceliği olmalıdır..

Bölge ne kadar süre yanacak ve sokacak?

Bir hafta normaldir. Hafif kaşıntı ve kızarıklık beklenir. Ancak yanmaya devam ederse ve artık dayanılmazsa doktora gitmeniz gerekir. Etkilenen bölgeye iyi bakın. Hiç bir şekilde yara bandı veya dar giysilerle örtmeyin. Tuzlu su veya normal sabunlu su ile silin.

Seansım ne kadar sürecek?

Dövmelerin tamamlanması genellikle 2 ila 4 saat sürer. Ancak, sürenin uzunluğu yalnızca seçtiğiniz tasarıma bağlıdır. Büyük veya çok ayrıntılıysa, tamamlanması daha fazla zaman alabilir..

Bunun, sorgularınızı temizlemenize yardımcı olduğunu umuyoruz. Hepsi bu kadar millet, iyi şanslar!