Çiçek dövmeleri, çiçek türü ne olursa olsun her bireyi kendine çeker. Bu nedenle çiçek dövmeleri, dünyanın her yerindeki insanların almayı sevdiği en yaygın dövmelerden biridir. Bu dövmeler papatyadan güllere, ayçiçeklerine, nilüferlerden krizantemlere kadar farklı çiçek türlerinden oluşur. Dışarıda yüz binlerce çiçek var, ancak benzersiz bir çiçek dövmesi yaptırmayı planlıyorsanız, manolya dövmelerine gitmelisiniz..

Manolyalar, farklı renklerin ortaya çıkmasıyla inanılmaz derecede güzel görünen çiçek dövmeleridir. Manolya çiçekleri farklı renklerde gelir, ancak en yaygın olanlarından biri pembedir. Bu çiçekler güney Amerika ve Çin’de oldukça popülerdir. Manolya çiçekleri sadece oradaki en çekici çiçekler değil, aynı zamanda derin anlamlar da taşırlar. Birçok insan dövmelerinde anlam arar ve onlardan biriyseniz, manolya dövmeleri, ilişki kurabileceğiniz birçok güzel anlam taşır..

Güzel renkler, ince detaylar ve Manolya’nın arkasındaki sembolizm dövmeleri görmezden gelmek zordur. Dışarıda pek çok manolya dövme fikri varken, dövmeniz için bir tasarım seçerken biraz bunaltıcı olabilir. Size yardımcı olmak için, aşağıda belirtilenler, dövme koleksiyonunuza mükemmel uyum sağlayabilecek en popüler manolya dövmelerinden bazılarıdır..

Manolya Dövmelerinin Arkasındaki Anlam

Manolya dövmeleri, göze hoş gelen renkleri ve çeşitli anlamları ile bilinir, çünkü birçok insan bu dövmeleri almayı sever. Manolya dövmesinin ardındaki anlam, renklere ve bölgeye göre değişir. Bu çiçekler Çin ve Güney Amerika’da popülerdir; yani anlamlar farklı.

Manolyalar, zamanın başlangıcından beri bu dünyada var olan en eski çiçeklerden biridir. Uzun varlığı nedeniyle manolyalar sonsuzluğu, dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü sembolize eder. Yani, eğer hayatınızda bir şeyin uzun süre kalmasını istiyorsanız, bunu ifade etmenin en iyi yolu bu dövmeyi yaptırmaktır..

İstediğiniz renk manolya dövmesini yaptırabilirsiniz ancak her rengin anlamı farklıdır. Mor manolya dövmeleri en yaygın renklerden biridir ve iyi şans ve sağlığı temsil eder. Beyaz manolya dövmeleri saflığı ve mükemmelliği sembolize ederken, yeşil manolya dövmeleri iyi şans ve iyi talihin bir işaretidir. Ayrıca birçok pembe manolya dövmesine rastlayacaksınız; yatıştırıcı bir his veriyorlar ve bakmak büyüleyici. Pembe manolya dövmeleri gençliği ve masumiyeti simgelemektedir. Tüm bu anlamların olumlu hisleri ve nitelikleri vardır, bu da size bunu hemen şimdi anlamanız için daha fazla neden verir.!

Manolya dövmeleri oldukça büyük ve cesur bir görünüme sahip; dolayısıyla bu çiçekler cennet gibi göründüğü için ihtişamı ve güzelliği de temsil ederler..

Çinliler, manolya dövmelerini asalet, öncü ve saflığın bir işareti olarak görür. Bin yıldan fazla bir süredir bu çiçekleri yetiştiriyorlar. Amerikalılar için manolya dövmeleri oldukça önemlidir çünkü bu çiçekler Louisiana ve Mississippi’nin resmi devlet çiçeğidir..

Bu dövmelerin çeşitli anlamları vardır, bu yüzden bir tane almayı atlamamalısınız. Tek ihtiyacınız olan doğru dövme tasarımı ve manolya dövmenizi yaptırmaya hazırsınız. Ancak, manolya dövmenizin mutlaka bir anlamı olması gerekmez. Sadece güzel tasarım uğruna alabilirsiniz, ancak bir dövmenin taşıdığı anlamlar hakkında fazla düşünmeseniz bile, anlamlar dövmede her zaman gölgede kalır..

Manolya Dövmeleri İçin İdeal Yerleşimler

Manolya dövmeleri oldukça esnektir; bu nedenle, onları vücudunuzun herhangi bir yerinde tattırmak daha kolaydır. Yerleştirme, büyük ölçüde dövmenin boyutuna ve tasarımına bağlıdır, ancak aynı zamanda rahatınıza da bağlıdır. Çok fazla ayrıntı içeren büyük bir manolya dövmesi yapacaksanız, onu sırtınıza, omuzlarınıza, göğüs kafesine, kollarınıza, bacaklarınıza ve uyluğunuza tattırmayı düşünebilirsiniz..

Küçük manolya dövmeleri bilekler, boyun, eller, ayaklar ve köprücük kemiğinde mükemmel görünür. Magnolia dövme yerleşimi seçmenin en iyi yolu, önce aşağıdan bir tasarım seçmektir. Bu, seçim sürecinizi çok daha kolay hale getirecek ve daha sonra kararınızdan pişman olmanızı önleyecektir..

Manolya Dövme Fikirleri

Suluboya Manolya Dövme

Suluboya Manolya Dövme

Suluboya dövme tekniği, manolya dövmeleriyle inanılmaz derecede iyi gider ve dövmenin daha fazla ortaya çıkmasını sağlar. Eşsiz bir şey almayı planlıyorsanız, bu suluboya manolya dövmesine gitmelisiniz. Bu dövme, pembe ve yeşille boyanmış küçük bir manolya içerir; Mütevazı ve küçük dövmeleri seviyorsanız, bu dövmedeki detaylar oldukça ince ve sizin için mükemmel. Bu özel dövme, gençliğinizi ve masumiyetinizi simgeliyor. İnsanlar bu dövmeyi kendilerine eğlenceli gençlik günlerini hatırlatmak için yaptırıyorlar, çünkü bu onlara hala eskisi kadar genç olduklarını hissettiriyor..

Kafatası Manolya Dövme

Kafatası Manolya Dövme

Manolya dövmenize bazı heyecan verici unsurlar eklemek ister misiniz? Bu kafatası manolya dövmesine gitmeli ve seksi ve gurur verici bir dövme görünümü elde etmelisiniz. Oldukça gerçekçi görünen gri mürekkepli bir kafatası içerir ve kafatasının yanında pembe mürekkeple her iki tarafta manolya çiçekleri görünür. Çiçeklerin deniz mavisi mürekkebi detayları var ve güzelliğine katkıda bulunuyor..

Kafatası ve manolya, yaşamın hem iyi hem de kötü günleriyle ikiliğini temsil eder. Bize hayatın yolunda gitmemesinin sorun olmadığını ve bunun sadece güzel günlerle ilgili olmadığını hatırlatır. Her ikisinin bir karışımını deneyimlemeniz ve hayatın size sunduğu zorluklarla yüzleşmeniz gerekir..

Manolya Ağacı Dövmesi

Daha büyük ve belirgin bir dövmeyi tercih ederseniz, bu manolya ağacı dövmesine gitmelisiniz. Bu dövme vücudunuzda geniş yer kaplar; bu nedenle sırtınıza veya ön vücudunuza tattırmayı düşünmelisiniz. Bu dövme, bazı minimal pembe mürekkep detaylarıyla siyahla özetlenen bütün bir manolya ağacına sahiptir. Bu dövmedeki çizgi etkileyicidir ve her bir manolya çiçeğinin özelliklerini vurgular. Dövme sanatçısı, biraz derinlik yaratmak için birkaç boşluğu siyah mürekkeple doldurdu..

Beyaz Manolya Dövme

Beyaz Manolya Dövme

Meleksi ve sağduyulu bir şey arıyorsanız, bu beyaz manolya dövmesi sizin için ideal seçimdir. Bu dövme türünün tek örneği ve seksi vücut sanatı elde etmenize yardımcı olacak. Yaratıcı bir dokunuş için yeşil ve kahverengi mürekkepli yaprakları ve kökleri olan bu dövmede çiçek açan iki beyaz mürekkepli manolya var. Fantastik dövme becerisi sayesinde bu çiçek her zamanki gibi gerçek görünüyor. Bu dövme asaleti ve saflığı simgeliyor, insanların iyi bir yaşam sürmesi için iki iyi hatırlatma.

Bir Hançerle Manolya Dövmesi

Bir Hançerle Manolya Dövmesi

Bu manolya hançer dövmesini deneyerek sıra dışı bir şey de yapabilirsiniz. Bu dövme siyah ve gri mürekkepli bir manolyaya sahiptir ve ortada siyah ve gri mürekkepli bir hançerden geçer. Bu dövme, bazı ilginç görüntüler olan hançerlerin çiçeğe nasıl saplandığını gösterir. Bu dövme, yaşamın ikiliğini temsil ettiği için oldukça göz alıcı bir anlama sahiptir..

Manolya yaşamın inceliğini, hançer ise ölümü simgeliyor. Bu dövme hayatımızın nasıl iki tarafı olduğunu ve hem iyiyi hem de kötüyü dengelemenin bir zorunluluk olduğunu gösteriyor. Bu dövme hem erkeklere hem de kadınlara yakışır ve vücudunuzun herhangi bir yerinde gösterebilirsiniz..

SSS

Manolya ağacı ve manolya çalı dövmesi arasındaki fark nedir?

Aynı çiçek olduğu için bir manolya ağacı ve çalı arasında büyük bir fark yoktur. Tek belirgin özellik, manolya ağaçları tek bir gövde (gövde) üretirken, manolya çalıları dallı kökler içerdiğinden gövde sayısıdır. Dövmenizdeki kökleri sergilemek gerekli değildir; ancak, manolya ağacınız veya tattınız olan bir çalınız olduğunu belli etmek isterseniz yapabilirsiniz. Ayrıca, kökler büyümeyi ve gücü sembolize eder, dövmenizde kaçırmak istemeyeceğiniz bir şeydir..

Manolya dövmesi ne kadara mal olur?

Manolya dövmelerinin maliyeti, herhangi bir çiçek dövmesinin maliyeti kadardır. Fiyat, esas olarak dövmenin boyutuna ve tasarımına bağlı olduğundan farklılık gösterir. Küçük bir manolya dövmesi 200-300 dolara mal olabilir. Karşılaştırıldığında, daha fazla vücut alanı kaplayan büyük bir manolya dövmesi 450-600 dolara mal olur. Maliyet ayrıca dövme salonuna da bağlıdır, çünkü bazı salonlar, özellikle iyi olanlar saatlik olarak ücretlendirilir. Saatlik derecelendirme, dövmenizi yaptırmak için geçen süreye bağlıdır. Ne kadar uzun sürerse, o kadar fazla ödemek zorunda kalacaksınız.

manolya-dövme

Son sözler

Manolya dövmeleri bu gezegendeki en güzel dövmelerden biridir ve bir sonraki vücut etiketiniz olarak bir dövme yaptırma şansınız varsa, bu fırsatı kaçırmamalısınız. Umarım yukarıda bahsedilen fikirler ve anlamlar seçim sürecinizi çok daha rahat hale getirmiş olabilir. Birini tamamlamadan önce her bir tasarımı gözden geçirdiğinizden emin olun. Bu manolya dövme fikirlerinin tümü harika olduğu için tek bir tasarıma yerleşmek biraz zor olabilir. Bu durumda, yerleşim tercihinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurun. Acele edin ve dövme randevunuzu alın ve harika bir çiçek dövme görünümü elde edin..