Když mluvíme o bobové řezy, rozhodně mluvíme o jednom z nejoblíbenějších a preferovaných účesy žen okolo světa. Bob střih je určitě velmi trendový a okouzlující způsob úpravy vlasů a tento účes si určitě zamilujete. Zde jsou některé z nejoblíbenější bobové střihy pro rok 2013.

Cool invertovaný odstupňovaný Bob Haircut

To je fantasticky skvělý a úžasný účes. Podívejte se na různé úhly tohoto účesu: záda jsou odstupňovaná a vrstvená, což jí dodává pěknou zadní stranu. Stejně tak jsou boky a mimo střed rozdělené ofiny opravdu cool a úžasné na pohled. To je určitě skvělý a okouzlující způsob sport bob účes.

Cool invertovaný absolvovaný Bob účes

Krátký Bob účes s chladnými světelnými vlnami

Chcete účes bob s chladnými osvěžujícími světelnými vlnami? Tady je to! Je to určitě úžasné a vzrušující pohled. Chladný vlnitý bob vytváří úchvatně atraktivní vzhled, kterého je těžké si nevšimnout. Krásné vlnité vlasy vám dávají velmi ženský vzhled, který je docela nádherný na pohled.

Krátký Bob účes s chladnými světelnými vlnami

Chladně vrstvený odstupňovaný Bob Cut

Tento úžasný bob střih je rozhodně „shoo-in“ mezi nejlepšími bobovými střihy roku 2013. Je přerušován vrstvenými zády a skvělým úžasným odstínem černé, což ještě více umocňuje okouzlující vzhled vytvořený tímto účesem. Stejně tak díky velmi přitažlivé ofině budete vypadat mladší a lákavější. Tento nádherný účes si určitě zamilujete.

Chladný vrstvený absolvovaný Bob Cut

Účes The Dark Honey Blonde Bob

Úžasný a silně atraktivní, tento krásný tmavě medový blond bob účes je opravdu velmi trendový způsob, jak sportovat vlasy. Podívejte se na chladné objemné vlasy, které krásně splývají po stranách a vzadu. Stejně tak vám jemné rovné ofiny dodají velmi ženský vzhled, který je velmi lákavý a okouzlující na pohled. Určitě budete milovat sportovat tento fantastický bobový účes.

Účes Dark Honey Blonde Bob

Fantastický a okouzlující účes Bob

Tento druh bobového účesu je jistě úžasným doplňkem seznamu bobových účesů. Mírně delší přední strana vytváří variaci, která je úžasná na pohled. Chladné měkké splývavé vlasy zdůrazněné hnědými pruhy vytvářejí trochu kontrastu, který je krásný na pohled. Vyzkoušejte tento bob účes a určitě si ho zamilujete.

Fantastický a okouzlující účes Bob

Skládaný Bob účes

Podívejte se na tento krátký blond bob účes. Objem vytvořený vzadu je úžasný na pohled. Stejně tak svůdná blondýnka vytváří dráždivý a krásný vzhled, který je docela těžké ignorovat. To je opravdu fantastický přírůstek do seznamu bobů.

Skládaný Bob účes

Roztomilý krátký bobový účes na jaro

Při pohledu na tento úžasný bobový účes nemám slov. Rozhodně se hodí k modelu a nutí mě omdlívat a sklopit čelist v úžasu. Měkké rovné vlasy, které stékají těsně pod ucho, jsou jistě velmi hypnotizující a strhující. Sotva jsem z ní mohl spustit oči. Krásný a velmi lákavý na pohled!

Roztomilý krátký bobový účes na jaro

Krátký Bob účes na léto

To je v podstatě skvělý způsob, jak sportovat bob účes. Měkké rovné vlasy jsou velmi fascinující a lákavé. Stejně tak boční rány vytvářejí velmi ženský vzhled, který je velmi atraktivní na pohled. Opravdu milé a lákavé!

Krátký Bob účes na léto

Účes The Cool Slightly Mussy Bob

Skvělý a atraktivní, tento krásný bobový účes má rovné vlasy s hustými třásněmi. Je to velmi nenáročné a lákavé zároveň. Mechové vrchní rovné vlasy ustupují mechovým třásním vytvářejícím impresionisticky chladnou a neovlivněnou auru. Tento bob účes budete určitě milovat.

Cool Účes mírně Mussy Bob

Krátký vlnitý a rozcuchaný Bob účes

Zde je další způsob, jak vytvořit módní vzhled, a to ne tím, že budete vypadat velmi elegantně a čistě, ale sportem rozcuchaného a vlnitého účesu. Tento úžasný bob účes je vytvořen popletením vlasů. Je to velmi milé a lákavé a definuje, co je nekonvenční. Vlnité vlasy vytvářejí velmi svůdný a fascinující vzhled, který je lákavý na pohled.

Krátký vlnitý a rozcuchaný Bob účes

Elegantní asymetrický Bob účes

Úžasný a velmi lákavý, tento krásný bobový účes není dokonalostí. Podívejte se na uhlazené a jemné pruhy vlasů, které jasně definují každý centimetr vašich vlasů. Sotva mohu spustit oči z této dívky. Tento bobový účes vytváří velmi svůdný a svůdný vzhled, který nelze v davu ignorovat. Je opravdu krásné a příjemné se na to dívat.

Elegantní asymetrický Bob účes

Velmi krátký Bob účes

To je určitě skvělý a atraktivní způsob nošení bobového účesu. Mírně oholená záda se postupně vyvíjejí do symetrických stran, což dále vede k mírně krátkým třeskům. Chladný a velmi ženský, je lákavý a velmi přitažlivý na pohled. Určitě budete rádi vyzkoušet tento úžasný a fantastický bob účes.

Velmi krátký Bob účes

Krásný elegantní Bob účes

Ráda se dívám na ženy, které jsou prostě nádherné a atraktivní. Přesto, spolu s nádherným a lákavým bobovým účesem, jako je tento, budete určitě ohromeni a fascinováni výsledkem. Podívejte se na tento úžasný účes: je rozhodně velmi ženský a lákavý na pohled. Skvělý a nedotčený, tento bobový účes je určitě svůdně svůdný.

Krásný elegantní Bob účes

Krátký Bob účes s tupými třesky

Tento bobový účes je zdůrazněna tupými třesky, díky nimž je jedinečná a svůdná. Krátké tupé rány vytvářejí mladý ženský vzhled, který je velmi okouzlující. Stejně tak krátké strany a záda vypadají mladší a rozhodně atraktivní. Můžete zkusit tento účes a vytvořit si o sobě mladší obraz.

Krátký Bob účes s tupými třesky

Krátký Bob s Lovely Fringe

Tento skvělý a úchvatně atraktivní bobový účes určitě budete vypadat nádherně a přitažlivě. Krásná třásně vytváří úžasný a úžasný vzhled, který je svůdně svůdný. Stejně tak tento poutavý a okouzlující účes je okouzlující a podmanivý: určitě vás vynikne v davu.

Krátký Bob s Lovely Fringe