Světle zlatohnědé vlasy jsou světlejší brunetové barvy vlasů s náznaky zlatavých tónů. Je to bohatý a zářivý odstín, který vašim vlasům dodá teplo a jas.

Kadeřník NJ Kelly Mccormick dal mi všechny deety na tomto slunném stínu. Její tip číslo jedna? “Vždy udržujte rozměr ve vlasech, aby se barva rozbila.” To mu dodá určitou hloubku, takže bude vypadat docela zlatohnědá a ne plochá mosazná barva, jak se vymývá, “říká.

Kelly také sdílela několik bodů k zamyšlení, než dostala schůzku s barvou. “Bude ti ten tón slušet?” Zjistěte, zda váš odstín pokožky vypadá lépe s teplými nebo chladnými tóny ve vlasech. Někdy vidíte fotku a milujete vlasy, protože na té osobě vypadá dobře. Ale pak to pro vás není to pravé. “

Další připomínkou od ní je jasně mluvit se svým stylistou. “Ukazování obrázků hodně pomáhá.” Někdy jen říct barvu svému stylistovi může pro vás znamenat něco jiného než pro ně. “

Nakonec jsem se zeptal na její nezbytný produkt, který bych měl mít po ruce a udržovat věci čerstvé. “Doporučil bych modrý šampon, aby se oranžové tóny nedostaly.” Po nějaké době se mohou objevit mosazné tóny. Modrý šampon se úplně nezbaví tepla, ale bude ovládat mosaz až do vaší příští návštěvy, “říká nám.

Tento odstín glam vám zajisté zazáří pod slunečním světlem! Zde jsou obrázky světle zlatavě hnědých barev vlasů pro vaši další inspiraci!

Světle zlatavě hnědá na přírodních vlasech

Světle zlatavě hnědá na přírodních vlasechInstagram @hairbyminnatervo

Výplata je bezkonkurenční, když se bohatý, teplý odstín spojí s plnější a delší hřívou. Nevěřící? Tento odstín světle zlatohnědé na přírodních vlasech je důkazem. Díky jemným vlnám pro bezchybný pohyb je tento vzhled naprostým udavatelem trendů.

Světle zlaté mahagonové hnědé vlasy

Světle zlaté mahagonové hnědé vlasyInstagram @corina_wellaproanz

Světle zlaté mahagonové hnědé vlasy jsou podmanivou barvou, která se úžasně dobře hodí k vlnám a dlouhému střihu.

Světle zlatavě hnědá na odbarvených vlasech

Světle zlatavě hnědá na odbarvených vlasechInstagram @hairby.kathryn

Tento odstín světle zlatohnědé na odbarvených vlasech vypadá nóbl. Jeho hřejivost tvoří rozměr, ideální pro vaše hladké a rovné prameny. Tmavý kořen vám mezitím umožní vypěstovat si přirozenou barvu vlasů a proměnit svou středně dlouhou hřívu v dlouhou.

Karamelové odlesky

světle zlatohnědé vlasy s karamelovými odleskyInstagram @studionova_etrithair

Karamelové odlesky dodávají sluncem neutrální hnědé vlasy. Velké, objemné vlny na vašich dlouhých vlasech vytvářejí tok, který s touto barvou vlasů vypadá tak jemně.

Kudrnaté světle zlaté hnědé vlasy

světle zlatohnědé kudrnaté vlasyInstagram @gab_barroso

Tahle je zlatá! Nasekejte si zámky a dosáhněte střihu střední délky, abyste předvedli svou texturu. Díky svému jasnému a teplému tónu vám tyto kudrnaté světle zlatohnědé vlasy dodají neocenitelný a živý styl.

Černá až světle zlatavě hnědá Ombre

ombre černé až světle zlatohnědé vlasyInstagram @eccentric_beautysalon

Tady je sladká a jemná změna, která posílí vaše husté a dlouhé vlasy! Jedná se o černý až světle zlatohnědý ombre, který doplní váš každodenní styl. Ať už jde o školu, práci nebo speciální akce, vlny v této barvě vlasů udělají něco vznešeného.

Světle popelavé zlatohnědé vlasy

Světle popel zlatavě hnědé vlasyInstagram @_unicornhair_

Kdo chce lesklý a jemný vzhled? Teasylights a babylights nabízejí zářící hranu těchto světle hnědých zlatavě hnědých vlasů. Upravte jej pomocí jemných vln, které dodávají pohyb a zdůrazňují vrstvy vašeho dlouhého účesu.

Světle zlaté kaštanové hnědé vlasy

Světle zlaté kaštanové hnědé vlasyInstagram @headspotfalt

Světle zlaté kaštanově hnědé vlasy mají hlubší odstín a srší elegancí. Plnost dlouhé hřívy plus jemné vlny na koncích vlasů budou s tímto odstínem fungovat jako sen.

Velmi světlé zlatohnědé vlasy

Velmi světlé zlatohnědé vlasyInstagram @hairartbyyvonne

Milujete své dlouhé zámky? Raději jim předělejte, aby mohli zářit nejjasněji. Stáhněte si velmi světlé zlatohnědé vlasy, které odpovídají vaší elegantní atmosféře. Objemné vlny a textura dělají věci lepšími, proto je začleňte.

Světle zlaté měděné hnědé vlasy

Světle zlaté měděné hnědé vlasyInstagram @brittneywinklerhair

Pokud chcete jemnou změnu, zkuste světle zlaté měděné hnědé vlasy. Světlejší pruhy poskytují přirozenou záři vašim dlouhým vlnitým zámkům, které si zamilujete.

Světle zlatavě hnědá Balayage

světle zlatavě hnědé vlasy balayageInstagram @sarahnicholehair

Světle zlatohnědá balayage přináší nádherný výsledek, který dodá vašim vlasům větší rozměr. Spojte ho se střední délkou a vlnami pro dokonalou transformaci vlasů.

Světle zlatavě hnědá s blonďatými odlesky

světle zlatohnědé vlasy s blond odleskyInstagram @katemontani.hair

Světle zlatohnědá s blonďatými odlesky doplňuje světlé odstíny pleti. Rozjasňuje rysy obličeje a také dodává charakter vlnitým, dlouhým zámkům.

Světle zlatohnědý melír na černých vlasech

Světle zlatohnědý melír na černých vlasechInstagram @beautydufva

Pokud toužíte po větší dimenzi ve svých tmavých vlasech, zvažte přidání světle zlatavě hnědých odlesků. To pro svého klienta udělala Tanja Dufva z Helsinek, FI. “Chtěli jsme se přiblížit zemským barvám.” Technika Balayage byla zvolena, protože jsme chtěli zachovat tmavou barvu kolem jejího obličeje, aby rámovala její krásné rysy obličeje. Teplá barva v částech balayage dodává toto teplo, takže pokožka nevypadá tak bledě, “říká Dufva.

Další výhoda této úžasné barevné tvorby? Větší objem. Dufva říká: „Pokud chcete vlasům dodat větší objem, technika balayage color vám může dát jiný rozměr, takže vlasy vypadají plnější.“

Světle zlatohnědá na tmavých vlasech

Světle zlatohnědá na tmavých vlasechInstagram @alissathesauce

Zapomeňte na své nudné kadeře, protože trend políbený sluncem je tady! S měkkými vlnami budou pruhy světle zlatohnědé na tmavých vlasech zesíleny. Mějte délku vlasů těsně nad hrudníkem, abyste prozkoumali různé styly.

Kadeřnice Alissa Grossi z Newport Beach, CA vytvořila tuto úžasnou barvu. “Moje oblíbená věc na tomto vzhledu je rozhodně rozměr.” Ve své práci miluji vytváření hloubky, takže se světlo odráží na vlasech jinak, “říká Grossi.

Zvažte ponechání některých svých kořenů, abyste vytvořili efekt stínového kořene. Podle Grossiho „hloubka u kořene umožňuje přirozeným vlasům měkký růst, což udržuje tento střih a barvu na nízké údržbě“.

Světle zlatavě hnědá na tmavě hnědých vlasech

Světle zlatavě hnědá na tmavě hnědých vlasechInstagram @slaviaofficial

Středně čokoládově hnědá základní barva v kombinaci s medově blond balayage vytváří úžasný světle zlatohnědý odstín. Je to tvůrce, hlavní kolorista Mirsada Kuci z Ridgewood, NY, že tato barva vypadá skvěle na téměř každé základní barvě vlasů. Nejprve se však poraďte se svým koloristou. Podle Kuciho „jedna věc zůstává ošemetná – med je teplý, takže musíte zkontrolovat, zda lichotí vašemu tónu pleti“.