Zelené vlasy jsou vysoce módní, elementární barvou vlasů, která vám zajistí pozornost, ať jste kdekoli. Od zářivých smaragdů přes rockerové neony po listové pastely převzal trend zelených vlasů kanály slavných osobností, jako jsou Kim K a Dua Lipa, a začíná být koloristy nadšený a inspirovaný k vytváření podobných barevných kreací.

Zelené barvivo na vlasy je vháněno do melírů, lowlights, ombre a dalších technik barvení. Nemyslete na barvu trávy, když myslíte na zelenou barvu vlasů, když je k dispozici tolik odstínů. Barvy na vlasy jsou zásadní pro vytvoření této zelené barvy vlasů a profesionální kolorista může pomoci těm, kteří si nejsou jisti barvami na vlasy pro tuto jedinečnou barvu..

Je to dokonalá barva, která slibuje kouzlo a pozornost, ale také vyžaduje spoustu lásky a údržby. Abyste mohli začít, musíte mít dobře a rovnoměrně odbarvené vlasy, abyste maximalizovali absorpci barviva. Mytí kadeří studenou vodou a používání šamponů a kondicionérů bezpečných pro barvy a nanášejících barvy také pomůže prodloužit tuto travnatou zelenou dobrotu.

Udržet panivou hřívu může vyžadovat velké úsilí, ale výsledky jsou úžasné a vždy stojí za to!

Před příští schůzkou si prohlédněte tyto fotografie a pochlubte se jednou z těchto oblíbených zelených barev na vlasy!

Olivově zelené vlasy

Olivově zelená barva vlasůInstagram @unme_salon

Tyto olivově zelené vlasy jsou ve všech směrech nekonvenčním zeleným odstínem. Olivová barva vlasů dodává vlasům lesk a je překvapivě zářivá a chladná.

Neon Green Roots à la Billie Eilish

Neonově zelené kořeny a la Billie EilishInstagram @hoshiyuta

Neonově zelené kořeny à la Billie Eilish je účes určený pro odvážné a odvážné. Tento trend se skládá z bělavých blond kořínků a černých vlasů s neonovým přímým barvením. Tuto techniku ​​byste měli vyzkoušet pouze tehdy, jsou-li vlasy v dobrém stavu a nebyly barveny nejméně 4–6 měsíců. Udržujte barvu a integritu vlasů pomocí Olaplexu č. 4, 5 a 8.

Zelená polostálá barva na vlasy

Zelená polotrvalá barva vlasůInstagram @islandbreezehair_bygio

Zelená polopermanentní barva vlasů je nutností, kterou musíte okořenit své fantastické vlasy. Chcete -li dosáhnout nejlepších výsledků, ujistěte se, že jsou vaše vlasy zvednuty na úroveň 9+. Vyzkoušejte Arctic Fox, abyste dosáhli tohoto odstínu. Roztavení kořene na světlejší zelenou na koncích mu dává větší rozměr a vydrží několik týdnů, než začne mizet a bude třeba znovu se dotknout.

Blonde to Green Ombre

Blond až zelená ombreInstagram @daisymayhair

Blond až zelené ombré je super zábavná barva. Funguje skvěle i s přirozeně světlými nebo přirozeně tmavými vlasy. Dokud půjdete ke zručnému stylistovi, který dobře zvládá bělení pro zvedání, můžete dosáhnout této barvy během 1–2 sezení. Je více než pravděpodobné, že se jedná o polotrvalou barvu, která do měsíce vybledne a bude třeba trochu obnovit zelenou. Nebo přeskočte na jinou barvu, jako je modrá!

Neonově zelené vlasy

Neonově zelené vlasyInstagram @ririfergharv

Jiskřivá, poprocková barva, která vás vrací do budoucnosti! Jasná pastelová zeleň je osvěžujícím nádechem starého travnatého odstínu.

Tmavě zelená barva vlasů

Tmavě zelená barva vlasůInstagram @jonahrunswithscissors

Tato tmavě zelená barva vlasů je odvážná, ostrá a módní. Vytvořil jej stylista a kolorista Jonah Crescencio z Coviny v Kalifornii.

“Zajistěte, aby 4-6 týdenní schůzky údržby dobře fungovaly podle vašeho plánu, abyste zajistili, že barva vlasů bude dobře udržovaná a zářivá,” uvádí Crescencio. “Určitě nemyjte každý den (maximálně 2–3 praní týdně) chladnější vodou s použitím bezsulfátových šamponů a kondicionérů, aby zelená barva nevybledla.”

Vápno zelené vlasy

Vápno zelené vlasyInstagram @daniellesblends

Můžete vidět ty hlubší zelené, které se mísí do elektrického, zvýrazňovače zeleného odstínu. “Tato barva byla vytvořena pomocí barevné linky Pulp Riot, která mění hru.” Něco opravdu úžasného na zářivě neonově zelené je, že je to rozhodně zátka. Statement greeny jsou rozhodně originální a jedinečné, “vysvětluje majitelka salonu a stylistka Danielle Gorewitz z Mooresville, NC.

Pro ženu, která chce živé barvy, zejména neony nebo zelené (nebo obojí), Gorewitz říká, že musíte být spárován se stylistou, který vás bude vzdělávat. “Správná domácí péče a výrobky jsou klíčové v procesu vyblednutí v živých.”

Něco jako neonová zelená se rozhodně hodí pro děti s okrajem. Je to barva přitahující pozornost. Tato limetkově zelená barva vlasů se může zakrývat dopředu nebo může být umístěna jako zvýraznění „peek-a-boo“ pro pouhou zábavu.

Lesní zelená barva vlasů

Lesní zelená barva vlasůInstagram @vancouvhair

Tato barva je lesní zelená a byla vytvořena hlavní stylistkou Amandou Vieirou z Vancouveru, BC.

“Mysli na husté jehličnaté stromy hluboko v lesích pacifického severozápadu proti chladnému odrazu zimy.” Je to zábava fantasy/živých barev, aniž byste se o to pokoušeli být ve tváři, “říká Vieira.

Když chce Vieira zachovat jakékoli fantastické barvy, jako je zelená, vyhněte se nadměrnému tepelnému stylingu na první týden nebo dva a omyjte studenou vodou. “Teplá/horká voda otevírá kutikulu vlasů a odstraňuje barvu.” Navíc jakýkoli sulfátový šampon také odstraní barvu. “

Vzhledem k logistice procesu odbarvování a následnému dotýkání kořenů by ženy, které chtějí takové fantastické barvy, měly být připraveny přijít každých 5-7 týdnů.

“Živé barvy vypadají nejlépe po dobu prvních 3 týdnů v závislosti na tom, jak často si vlasy myjete,” dodává. “Ale může zůstat déle svěží, pokud si vlasy nemyjete příliš často, myjete studenou vodou a používáte bezsulfátové výrobky a vlastní barevné kondicionéry.”

Fialová a zelená barva vlasů Balayage

Fialová a zelená barva vlasů BalayageInstagram @giannadoll13

Toto stvoření je pávové zbarvení, které ručně vytvořila kreativní koloristka Gianna Lidgett z Bakersfield, CA.

“Nejlepší na této balayage je, že je ideální pro tmavší vlasy,” říká Lidgett. “Při stříhání dlouhých vrstev do vlasů to dává barvám pohyb, což vám umožní vidět vrcholy výšek a pádů.”

Lidgett vás vybízí, abyste přijali fade. “Barvy Pulp Riot slábnou věrně tónu a stávají se jejich pastelovější verzí.” Je to vlasová cesta užít si jízdu. Správný šampon a kondicionér a studená voda vás jako vždy vždy dostanou dál. “

Zelené vlasy mořské panny

Zelené vlasy mořské pannyInstagram @kněžna kněžka

Tyto kudrnaté zelené vlasy mořské panny vytvořila s Pulp Riot specialistka na barvy Justine Louise z Leominsteru, MA.

“S barvou Pulp Riot jako paletou byla paleta plně přizpůsobena použitím 8 různých barev, využívajících kontrastu mezi bohatou zelenou a elektrickými neonovými hranoly, které dodávají jejím vlasům rovnováhu a pohyb,” říká Louise.

“Pro ženy ochotné investovat nejen do počáteční služby, ale také do správných produktů domácí péče, tyto zelené nezklamou,” vysvětluje. “Mezi dny mytí použijte šampon Bangkok, který chrání barvu, Bangkok, šampon Tokio a suchý šampon. O sedm týdnů později, při dvou praních týdně, tato kráska stále hýří živostí barev. “

„Tak často slýchám:„ Rád bych se bavil s barevnými vlasy, jen jsem je nemohl stáhnout, “ale duhové vlasy jsou pro každého. Existují ženy nad 60 let se stříbrnými nebo šedými vlasy, které žádají, aby byly jednorožci a mořské panny, “dodává.

Pokud zvažujete zelenou jako barvu vlasů, ale váháte, požádejte svého stylistu, aby vám pomohl se skrytými nebo peekaboo panely. Zachování přirozeně zbarveného kořene buď taveninou, balayage nebo ombre je také skvělý způsob, jak se dostat do nekonvenčního.

Růžové a zelené vlasy Balayage

Růžové a zelené vlasy BalayageInstagram @melanniemillan

Ochlubte vlasy své mořské panny lichotivými plážovými vlnami na svých dlouhých a splývajících pramenech. Jistě, všichni mořští muži se ponoří do tohoto vzhledu.

Odvážné zelené barvivo

Odvážné zelené barvivoInstagram @erinscissrhands

Toto odvážné zelené barvivo vytvořila majitelka salonu a stylistka Erin Holderová z Colorado Springs, CO. „Rozhodněte se pro barvu, která je ostrá a živá, ale také nenáročná na údržbu. Barevné ombre jsou zábavné barvy, “říká Holder.

Nejúžasnější na těchto černých a zelených vlasech je, že jsou drsné, ale přesto se snadno udržují.

“Kondicionér nanášející barvu vám umožní udržet barvu ve sprše,” dodává, “a vydrží tak dlouho, jak ji budete používat!” To je nutností pro všechny živé barvy, zejména černé vlasy se zelenými odlesky. “

Buďte připraveni namořit několik povlaků na polštáře a ručníky jakoukoli jasnou barvou, ale stojí to za to. Udržujte základnu v těsném souladu s vaší přirozenou, takže růst je odpouštějící. Zvláště pokud nejste někdo, kdo má tendenci nechat si vlasy dělat velmi často.

Pastelově zelený odstín vlasů

Pastelově zelený odstín vlasůInstagram @bree.little

“Tato svěží pastelová zelená barva má úžasnou barvu,” říká expertka na účes Bree Little z Encina, CA. “Zelené a mátové tóny připomínají jaro, protože zima začíná slábnout a my začínáme vidět, jak v přírodě roste nový svěží život.” Je to krásný odstín v chladných i teplejších barevných rozsazích, “dodává.

Barevné tóny máty jsou jemným způsobem nošení barvy, která často může lidi zastrašovat. Málo říká: „Mnoho žen má pocit, že jim zelené odstíny nemusí vyhovovat ani je doplňovat. Většina žen však může mít jakoukoli barvu – je to jen nalezení správného tónu a úrovně. “

Černé a zelené vlasy Ombre

Černé a zelené vlasy OmbreInstagram @hairbyamandabrooke

Jedná se o černou a zelenou ombré barvu vlasů. “Základní barva byla ztmavena a konce byly zesvětleny.” Poté bylo naneseno tmavě zelené barvivo na vlasy, “vysvětluje kadeřnice Amanda Campbell ze Sedony, AZ.

“Tento styl je spíše pro ženu, která je v pořádku s trochou údržby,” říká Campbell. “Tyto módní barvy mohou obarvit ručníky, povlečení, oblečení a další, zvláště když jsou mokré.” Tyto barvy také velmi rychle vyblednou. Použijte pigmentovaný šampon, aby barva vypadala skvěle! “

Zářivě zelené vlasy

Zářivě zelené vlasyInstagram @yeessiie

Jedná se o multidimenzionální zelenou barvu vlasů. “Způsob, jakým neonová zelená praská, vytváří tělo,” vysvětluje kadeřník Yesenia Fredrickson z Riverside v Kalifornii.

“Jasně zelené vlasy jsou velmi náročné na údržbu,” říká Fredrickson. “Tvoje vlasy musí být blonďaté, aby se jich živí chytili.” Pro ty, kteří mají tmavší vlasy, jsou nutná blesková sezení. “

Fredrickson také říká, že udržování zelených vlasů vyžaduje šampon a kondicionér pro péči o barvu. “Například šampon Eufora Bodyfying má zářivý barevný komplex, který pomáhá prodloužit životnost barvy, takže to zkuste!”

Světle zelený odstín vlasů

Světle zelený odstín vlasůInstagram @rebecca_inthelab

“Tyto světle zelené vlasy byly doplněny bezoplachovým kondicionérem a vlasovým olejem,” říká stylistka Rebecca Dorsey z Baltimore, MD.

“Nejprve si připravte vlasy před barevnou návštěvou ošetřením jako Olaplex #3,” říká Dorsey. “Proveďte několik ošetření několik týdnů před dokončením barvy a poté pokračujte v týdenních ošetřeních.”

Vyzkoušejte New Wash pro barvené vlasy. Je velmi šetrný k barvě vlasů a vyživuje pokožku hlavy a vlasy. To vážně pomáhá barvám zůstat déle. Čistí a upravuje v jednom kroku.

Přestože vzhled křičí snadno, Dorsey nám připomíná, že je nutná údržba pokožky hlavy, se zesvětlením každých 6 týdnů. “Barva bude obnovena při každém zesvětlení a v případě potřeby by mohla být obnovena mezi návštěvami.”

Protože je to pastelová barva, vybledne rychleji než hlubší odstín. Ideální je čištění pouze jednou týdně nebo v nezbytně nutných případech, aby barva vydržela déle. Dokonce i navlhnutí může pokaždé vzít trochu barvy.

Pokud jsou vaše vlasy chemicky poškozené nebo slabé, nerozhodujte se pro tento typ barevného procesu.

“Při péči doma dodržujte doporučení svého stylisty,” dodává. “Udržování vlasů v nejlepším stavu udělá zázraky s dlouhověkostí barvy a zdravím pokožky hlavy a vlasů.”

Jasanově zelené vlasy

Jasanově zelené vlasyInstagram @j_joli

“Pokud hledáte svěží vzhled, vyzkoušejte tuto popelavě zelenou barvu vlasů,” říká kadeřník Jase Lee z Malajsie. “Teplá barva, jako je červená/žlutá/oranžová, obvykle vypadá znuděně, když ji necháte delší dobu.” Místo toho se rozhodněte pro ombre barvu, jako je tato popelavě zelená. “

Lee nám připomíná, že ne každý je schopen nést tuto popelavě zelenou barvu vlasů. “Člověk bude muset nosit make -up, aby nevypadala bledě, protože je to chladný tón.” Bez make -upu budete vypadat bledě a spravedlivě. “

Kromě toho je vlasové sérum a maska ​​nezbytností k vytvoření menšího počtu zamotání a také k vytvoření zdravých a lesklejších vlasů. Po údržbě umyjte barvené vlasy po 72 hodinách bezsulfátovým šamponem a kondicionérem a na barvené vlasy je lepší použít i barevný šampon.

Modrá a zelená Balayage

Modrá a zelená BalayageInstagram @hairbyhannahgrace

Tuto krátkou, vícerozměrnou, modrou až zelenou barvu balayage ručně vyrobila kosmetoložka Hannah Rodriguez z Austinu, TX. “Kořeny mají přirozenou tmavě hnědou barvu a byly zvýrazněny, aby se roztavily do modra.”

“Chcete -li dosáhnout roztavení, požádejte o tmavě modrou, čistě zelenou a žlutou barvu,” vysvětluje Rodriguez. “Vezměte v úvahu množství barevného krvácení, ke kterému dojde během vypláchnutí, a proto je na koncích použita žlutá.” Na konci máchání a šamponu se ze žluté stane dokonalá limetkově zelená. “

Tato modrozelená barva vlasů je něco, o co se musíte starat, používat správné produkty a údržba je drahá.

“Protože tyto modré a zelené vlasy vyžadují, aby byly vlasy velmi světlé blond, je zapotřebí několik bělících služeb, než může zelená dokonce pokračovat,” poznamenává. “Bělidlo může způsobit, že jsou vlasy křehké, takže se pravidelně stříhejte, provádějte hloubkové úpravy a doma používejte proteinové masky.” V závislosti na tom, jak vaše vlasy drží barvu a jak rychle rostou, si budete muset domluvit schůzku každých 6–12 týdnů. “

Mátově zelené vlasy

Mátově zelené vlasyInstagram @alexanderscotthair

“Je to stříbrná mátová barva na tvarovaném bobu, která funguje na jakémkoli tónu pleti.” Nemiluješ odraz tohoto ultralehkého pastelového tónu, “ptá se kadeřník Alexander Scott ze Seattlu, WA.

Pastelové tóny jsou krásné – a pomíjivé. Scott říká, že taková barva vyžaduje co nejsvětlejší blond podtóny, „a pokaždé, když šamponujete, zeleně obarvená barva vlasů se změní a vybledne. Typicky se správnými produkty a domácí péčí taková barva vydrží 4-6 šamponů a poté budou vlasy zpět do blond. “

Smaragdově zelená barva vlasů

Zelená smaragdová barva vlasůInstagram @natblondelle_hair

Tyto živé, smaragdově zelené vlasy vytvořila designérka kadeřnice Natalie Reak z Wake Forest, NC. “To znamená, že si můžeš nechat narůst vlasy, aniž by ses musel starat o drsné linie.” Rozměr v této barvě vlasů je úžasný, zvláště pokud máte slabá světla a kořeny, které jsou vaší přirozenou barvou, “říká Reak.

Aby byla zachována zářivost barvy této smaragdově zelené, Reakce chce, abyste se myli minimálně, „což znamená zásobit se suchým šamponem! Když se potřebujete umýt, použijte studenou vodu, aby byla kutikula co nejblíže. “

Pokud jde o další věci, které byste měli zvážit, když přemýšlíte o zbarvení barvy vlasů na zeleno, podívejte se do svého šatníku a rozhodněte se, jestli se v těchto šatech budete cítit pohodlně, dokud budou vaše vlasy zelené. Důležitá je kombinace barev.