Přednosti Balayage jsou technikou volné ruky pro zvýraznění vlasů pro přirozenější vzhled. Slovo balayage pochází z francouzského výrazu „zamést“ a dokonale popisuje, jak se na vlasy nanáší barva zvýraznění..

Vyrábějí téměř všechny celebrity, zvýraznění je nejjednodušší způsob, jak rozzářit vlasy. Spíše než normální technikou fólie ve vlasech je konečným cílem vytvoření dokonalého přechodu dokonalých odstínů, které dodají upřímný a sluncem políbený vzhled..

Plynulý přechod lze snadno vytvořit na dlouhých hřívách, ale funguje také pro jakoukoli délku a strukturu vlasů. Sáhněte po jemných akcentech, které jsou o něco světlejší než barva vašich vlasů, pro přirozenější povrch zářivých hnědých a blond. Určitě si vyberte směs, která vám nejlépe vyhovuje.

Není nutné provádět opravy s vysokou údržbou. Toto barvení vytváří velmi přirozený růst, který vám umožní užít si nové vlasy bez starostí. Nezapomeňte používat výrobky bezpečné pro barvy, díky nimž si svoji barvu užijete mnohem déle!

Před příští schůzkou vlasů vyzkoušejte tuto trendovou techniku ​​barvení a prohlédněte si tyto fotky oblíbených balayage melírů!

Špinavá blondýnka Balayage upozorňuje na kudrnaté vlasy

Špinavá blondýnka Balayage upozorňuje na kudrnaté vlasyInstagram @hairandmakeup_by_jo

Obejměte své kadeře a vylepšete je technikou balayage, abyste vytvořili tyto špinavé blonďaté vlasy! Bez námahy sportujte objem a charakter, když uvolníte své krásné přírodní zámky.

Částečná plavba se zvýrazněním

Částečná balayage se zvýrazněnímInstagram @colorbymarina

Částečná balayage se zvýrazněním je ideální pro brunetky, které touží po sluncem políbeném vzhledu. Balayage je perfektně umístěna kolem obličeje a partline, zatímco melír je v pořádku a vytváří iluzi přirozeně zesvětlených vlasů.

Balayage tmavé a bohaté čokolády pro ženy nad 50 let

Balíček tmavé a bohaté čokolády pro ženy nad 50 letInstagram @bonvoybalayage

Tmavá a bohatá čokoládová balayage pro ženy nad 50 let je chytrou volbou, pokud chcete více dimenzí. Přidáním jemné balayage bude barva pop! Je to perfektní barva, která nevyžaduje údržbu.

Kaštanové s jantarovým nádechem pro starší ženy

Kaštanové s jantarovým melírem pro starší ženyInstagram @savannahrbeauty

Kaštanová barva s jantarovými odlesky pro starší ženy rozjasňuje tón pleti, který dodává záře světlejším tónům pokožky. Jak stárneme, naše pokožka je více bledá, takže přidání tepla zpět přidáním rozjasňujících tónů, jako je Amber a kaštanové, dobře sedí na vaší pleti. Vyváženost dvou rozměrů barvy také dává vlasům větší hloubku a dodává jim plnější pocit.

Golden Peach Balayage pro ženy nad 60 let

zlatá broskev-balayage-pro-ženy-60Instagram @graceparente.hair

Zlatá broskvová balayage pro ženy nad 60 let je moudrá volba. Pro ženy se zlatavější pletí to může být velmi mladé. Zlaté blondýnky lze upravit tak, aby odpovídaly vašemu tónu pleti. Balayage je technika dosažená dovedným ručním malováním barvy přímo na vlasy. Tím se vytvoří přirozenější, smíšená, sluncem políbená barva.

Duhové vlasy Balayage

Duhové balayage vlasyInstagram @mermeg.hair

Barvení vlasů duhové balayage se skládá z několika barev a může se pohybovat od pastelových po světlé. Více barev vytváří krásné rozměry a vyžaduje přesné umístění, proto vyhledejte specialistu na balayage.

Světlá blond balayage na zrzavých vlasech

Světlá blond balayage na zrzavých vlasechInstagram @desiree_styles

Cítíte se nervózně i zasněně s barevnými skvrnami z červené balayage na dlouhých, jemných vrstvách. Konce balayage jsou tím, co dává červeným vlasům efekt měkké taveniny. Tento účes vypadá obzvláště magicky, když je spárován s elegantními copánky!

Bronde Balayage na dlouhých černých vlasech

Bronde Balayage na dlouhých černých vlasechInstagram @mizzj_at_play

balayage vlasy nápady jsou opravdové poutače! Dlouhé vlnité vlasy se správnými barvami melírovaných balayage by nechaly vyniknout každého – ať už na formální akci nebo na pláži.

Sun-Kissed Balayage Highlights na hnědých vlasech

sluncem políbený balayage melír na hnědých vlasechInstagram @keziasimoes

Tyto melírované balayage melíry vypadají nejlépe na brunetových vlasech a jsou snadno dosažitelné s odborným specialistou na balayage. Přechod z tmy na světlo s těmito zažitými odlesky vyžaduje fialový šampon, aby si zachoval svůj čerstvý odstín.

Golden Balayage na brunetových vlasech

zlatá balayage na brunetových vlasechInstagram @sarabotsfordhair

Pusťte tradiční přednosti a místo toho požádejte o zlaté balayage kousky, protože, přiznejme si to, tmavé vlasy by neměly být nudné. Přidejte hrst teplých karamelových pruhů pro nové dimenze a zvýraznění obličejového rámečku-budete mít jistotu, že budete mít tento zářivý efekt na vaší krásné tváři!

Rose Gold Balayage Highlights

Rose Gold Balayage HighlightsInstagram @karasprinkle

Zvýraznění balayage z růžového zlata se stalo super trendy díky jedinečnému odstínu, který je vytvořen a který může doplnit mnoho základních barev. Cukrová vata nebo pastelově růžová balayage plus texturované vlny jsou super roztomilé a energické! S rozprašovacím přidržením a několika tahy štětcem se můžete pobavit s tímto dobrodružným přechodem tmavých až pastelově růžových vlasů.

Světlá blond a čokoládově hnědá Balayage

Světlá blond a čokoládově hnědá BalayageInstagram @hairbyamybee

Světlé blond a čokoládově hnědé vlasy z balayage vytvářejí sexy večerní pohled, který vypadá nervózně, ale sladce. Tyto jasanové brondy na balayage vlasech vypadají ohromující se střední částí a obrovskými volnými kadeřemi, které vytvářejí ležérnější a přitom poskládaný styl.

Balayage na tmavých vlasech s fialovými odlesky

Balayage na tmavých vlasech s fialovými odleskyInstagram @elissawolfe

Posilte svou dlouhou hřívu fialovou balayage a sexy jemnými vlnami směrem ke špičkám. Tento dvoubarevný styl balayage je ideální pro každodenní rockový vzhled!

Caramel Balayage na hnědé barvě vlasů

Caramel Balayage na hnědé barvě vlasůInstagram @hairmeroar

Ukažte ty báječné plážové vlny se sladkými medovými akcenty a karamelovou balayage, které dodají vašim hnědým vlasům tělo a rozměr. Takové odstíny vypadají úžasně na každém účesu, ať už je vlnitý nebo rovný.

Subtilní Balayage se skvělými hnědými odlesky

Jemná balayage s chladnými hnědými odleskyInstagram @laurengrummel

Pokud chcete vidět trochu dimenze svých zámků, rozjeďte se na jemné balayage s chladnými hnědými odlesky. Stylistka Lauren Grummelová z New Yorku použila aplikaci čajové lehké fólie.

Balayage funguje pro většinu žen, tvrdí Grummel. Její největší doporučení? “Dobrý šampon a kondicionér.” Ty pomohou udržet vaši barvu čerstvější a delší. Stejně jako vyživovat vlasy, “dodává.

Subtilní tvář rámující balayage na tmavých vlasech

jemná balayage rámující obličej na tmavých vlasechInstagram @sarabotsfordhair

Tváře v tvář balayage melíry jsou způsob, jak nenáročné na údržbu rozjasnit vaše vlasy a strávit minimální čas v salonu.

Je to dobré pro ženu, která nerada prochází hodinami fólií a/nebo balayage, ale přesto chce tu pěknou sluncem políbenou blondýnku. Největší věcí na tomto vzhledu je, o kolik větší rozměr vám může dát. Je to tak dobrý příklad fráze „méně je více“, protože těch pár jasnějších kousků peněz kolem tváře může skutečně vyvolat pěkný kontrast barev.

Tato barva vlasů je pro většinu žen lichotivá jen proto, že ji můžete opravdu doladit každému jednotlivci. Můžete upravit tón, úroveň blond (nebo brunetky) a umístění.

Měděné a jahodové blond balayage zvýraznění na tmavém kořenu

Měděné a jahodové blond balayage zvýraznění na tmavém kořenuInstagram @crystaljasbeauty

Tento vzhled nabízí jemné přirozené, sluncem políbené, rozměrné jahodové měděné balayage. Vytvořila ho kadeřnice Crystal Jasmine z Chicaga, IL. “Ručně jsem malovala kousky vlasů, které jsem opravdu chtěla roztrhnout, když na ně dopadne světlo, ale přesto mají ten přirozený efekt políbený sluncem,” vysvětluje Jasmine.

Je velmi nenáročná na údržbu, přesto dává vlasům jemný rozměr, který potřebují. Balayage je skvělá pro galerii s nízkou údržbou, která chce dimenzovat vlasy, ale okamžitě nevyrůstá.

“Všechny ženy jsou kandidátem na zvýraznění – je to jen nalezení správného odstínu pro váš odstín pleti,” dodává. “Snadné držet krok nebo nechat růst, neexistuje žádný závazek, díky kterému je tak zábavný!”

Světle hnědé vlasy na světlých vlasech

Světle hnědé vlasy na světlých vlasechInstagram @theroomhairbycourtney

Tyto jemnější melírování balayage vytvořila kadeřnice Courtney Rollo z Windsoru, ON.

“Protože základní barva modelu byla již chladnějším brunetovým tónem, tyto popelavé smíšené balayage zvýrazňují její přirozené zbarvení,” vysvětluje Rollo. “Chcete -li jít s nervózními jasanovými tóny, udělali jsme zábavný texturovaný šikmý bob a dokončili vzhled bez námahy špinavých plážových vln.”

Tyto styly mohou být velmi univerzální, protože umožňují více času mezi schůzkami, a tedy i méně údržby. Umožnily by vyrůst vašim přirozeným kořenům. Rollo je nejvhodnější pro jemnější vlasy a věří, že střih lze nosit elegantní a rovný, aby předvedl ostrý konkávní tvar, nebo zvlněný, aby zdůraznil objem, který lze z tohoto typu střihu vytvořit.

Blond melír na hnědých vlasech

Blond melír na hnědých vlasechInstagram @doreneatgadabout

Tuto elegantní balayage barvu jasanové blond vytvořila stylistka Dorene Camarena z Tuscon, AZ.

“Moje oblíbená věc na tomto vzhledu je, že je zábavná, jednoduchá a nevyžaduje mnoho údržby.” Vyroste krásně a přirozeně, “poznamenává.

Tato barva a střih jsou skvělé pro ženy s přirozeně jemnou strukturou vlasů, které s vlasy moc nedělají a hledají nový vzhled, který by vypadal dobře rovně nebo kudrnatě, aby posílil své přirozené vlasy.

Jasanové hnědé vlasy s medovými balayage melíry

Jasanové hnědé vlasy s medovými balayage melíryInstagram @_lexo._

“Nejkrásnější na těchto balayage vlasech je jejich barva.” Tyto medové tóny opravdu doplňují přirozenou základní barvu, “říká mistr stylista Lex Olson z New Jersey.

“Hlavní body Balayage jsou dokonalým úvodem pro ženy, které nikdy předtím neměly barvu a chtějí zkusit něco nového,” vysvětluje Olson. “Například tento host přišel s plnou hlavou nádherných přírodních vlasů!” Balayage je dokonalým úvodem pro první barevné klienty. Při správném domácím režimu jsou tyto vzhledy nenáročné na údržbu. Techniky, které zesvětlují jako balayage, mohou výrazně zlepšit barvu vlasů. “

Karamelové odlesky na tmavě hnědých vlasech

Karamelové odlesky na tmavě hnědých vlasechInstagram @brushbyaraven

Stylistka Nicole se pro tuto balayage rozhodla se světle praženou barvou na tmavě hnědých vlasech a nezklamala. Provedené barvení zvýrazní tmavší vlasy a jemnou hustotu pro jemný vzhled.