Růžové ombré vlasy jsou barvou vlasů, která má odstín růžové přecházející do jiné živé nebo přirozené barvy vlasů nebo naopak. Pro odvážné fanoušky vlasů z cukrových vat, kteří by chtěli získat pocit pohybu růžových vlasů, by mělo být prvním krokem jít ombré!

Specialista na barvu vlasů Philly Brit Evans„Instagram feed je sladkým místem pro různé vzhledy růžových ombré, které vážně vyvolávají závist. Od romantické růžové přes jemnou pastelovou až po horké neonové růžové spárované s jinými odstíny a namalované na pixies, laloky a plážové vlny – určitě si budete přát, abyste je mohli vyzkoušet všechny!

Trend růžových vlasů dokonce dosáhl na moderní popové ikony Lily Allen, Grimes, Jemima Kirke a Lucy Hale, protože nedávno proměnili své prameny ve dvoubarevné účesy a učinili svá prohlášení.

Ale samozřejmě, mít zvláštní barvu vlasů není zadarmo. Vaše změna barvy vlasů by také znamenala změnu životního stylu, protože se musíte odhodlat, aby vám vaše vysněné prameny dlouho vydržely. Poraďte se se svým důvěryhodným koloristou, abyste získali nejlepší doporučení k produktům a tipy pro domácí péči!

Ukažte svou sociální síť útokem, když níže předvedete jednu z těchto velmi oblíbených růžových ombré barev na vlasy!

Jahodové a růžové ombré

Jahodové a růžové ombréInstagram @daisyhairaffair

Sytější šampaňské růžové ombré pro dlouhé vlasy je věc, na kterou se dá umřít!

Tmavé až světle růžové Ombré

Tmavé až světle růžové vlasy ombréInstagram @evemiskala

Švestkovo-broskvové barvy v lesklém provedení je to, co dívka v dnešní době potřebuje, nemyslíte? Více světle růžových barev na vlasy najdete zde.

Pink a Peach Ombré

Růžové a broskvové ombréInstagram @aleynahcolorist

Jaké bublinkové kombo! Tyto barvy cukrové vaty mají zemřít!

Modré a růžové Ombré

Modrá a růžováInstagram @crystalann.styles

Jaké božské stvoření! Jako by vám bohové dostatečně nepožehnali krásou, stáhnutí tohoto modrého a růžového ombré komba je další věcí do nebe.

Dark to Flamingo Pink Ombré

Tmavá až Flamingo PinkInstagram @youarebeauty22

Teď je to skvělý vchod! Flamingo pink ombré style ?! S tímto účesem určitě nastavíte trend.

Tmavé až světlé růžové ombré

Růžové ombréInstagram @emilyboulinhair

Použití konkrétní techniky k vytvoření variací pro jednu barvu je skutečně dovednost získat. Tento nádherný nádherný lesklý růžový ombré je vzácný nález.

Tmavé až pastelově růžové Ombré

Pastelově růžová ombré barva vlasůInstagram @lestatty_

Práce s jednou barvou může vytvářet řadu efektů, jako je tato. Tmavé tóny a světlé, pastelově růžové barvy pronikají, aby vám poskytly toto úžasné ombré stvoření.

Růžové a oranžové Ombré

Růžové a oranžové ombréInstagram @hairbykaseyoh

Pokud uvažujete o vyzkoušení dvou barev najednou, dejte této broskvové barvě šanci. Je to bezstarostnost, která jde od přímého k ohromujícímu.

Tmavý až světlý růžový okvětní lístek růžový Ombré

Okvětní lístek z růžové na tmavou až světlouInstagram @lisa.loves.hair

Otázka&Stylová tvůrkyně Lisa Wagnerová

Stylista @ Bang Salon v Chicagu, IL

Jak byste popsal tento vzhled?

Předtím odbarvila vlasy z minulých barevných služeb s asi 3-4 palci nového růstu. Je přirozeně velmi světlá, takže abychom se vyhnuli bělení, změnili jsme stříbro na tmavé uhlí pomocí demi-permanentní barvy od Keune.

Růžová je Blush od Pulp Riot. Způsob, jakým bych popsal tento vzhled, by bylo uhlí, které přechází do cukrového růžového ombré. Pro styling jsme právě udělali pěkný kulatý kartáč s několika volnými vlnami kulmy. Moje oblíbená věc na tomto vzhledu je dospělý vzhled grunge. To dává trochu výhodu pěkně růžové!

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tyto nepřirozené barvy jsou náročnější na údržbu. Musíte pochopit, že udržení těchto živých tónů a udržení zdravých vlasů bude vyžadovat více práce z vaší strany. Živé tóny téměř vždy vyžadují zesvětlovací služby a v závislosti na tom, kolik úrovní lehkosti stylista potřebuje, aby je zvedl, si vlasy mohou na procesu odbarvování vybírat daň. Proto je důležité mít hydratační/opravující a barevně bezpečný šampon a kondicionér.

V mém salonu také prodáváme ošetření, které každý týden udržují zdravé vlasy (kondicionér na opravu Olaplex krok 3 nebo B3). Navrhuji, aby moji klienti provedli jednu z těchto procedur jednou týdně a přespali při ní přes noc.

Také u živých barev je tak důležité vlasy nemýt ani neoplachovat horkou vodou. Snažím se svým klientům vysvětlit, že vlasové kutikuly na pramenu vlasů, který drží barvu, jsou otevřené a zavřené podobně jako póry vaší pokožky. Když si dáte horkou sprchu, horká voda otevře vaše póry nebo vlasovou kůžičku. Chladnější voda udrží vlasovou kutikulu pevně drženou v barvě.

U všech živých barev časem vyblednou. Čím jsou lehčí, tím méně vydrží. Pravidelné tónování salonů pro tyto barvy se může pohybovat od 2 do 6 týdnů, aby byly barvy stále živé.

Růžové a bílé ombré

Růžová a bíláInstagram @jacobsdesign1

Otázka&Autorka stylu, Saige Jacobs

Color Specialist @ Winslow Salon v Kirklandu, WA

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento růžový ombré odstín není nic menšího než showstopper. Tavenina z nejžhavější růžové do stříbrné platiny bez přechodové barvy je jedním z mých oblíbených barevných efektů. Pokud je provedena správně, přiměje oko k zamyšlení: „Je to balayage? fólie? ombré? “

Skutečnou odpovědí je bělidlo a tón s kořenovou šmouhou. Ne tradičním způsobem zastínění bleskové služby, ale posunutím na novou úroveň a testováním hranic „normy“ s přirozeným stínem na temeni – rozhodli jsme se horkou růžovou odstrčit na druhou stranu spektra!

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tato specifická barva není pro slabé povahy. Nejprve jsme museli tohoto klienta dostat k bezproblémové platinové blondýně, což může u některých lidí trvat až ne déle než rok v závislosti na jejich počáteční barvě, historii barev a integritě. Odtamtud jsme všechno zbývající teplo vyladili stříbrnou/fialovou platinou. Posledním krokem je uschnout a poté barvu roztát růžovou z hlavy.

Údržba a domácí péče je vysoká. Vzhledem k tomu, že je vaše blondýnka zvednuta na nejsvětlejší blondýnku, doporučuje se týdenní ošetření, aby se napravila a zachovala celistvost konečků.

Dávejte si také pozor na růžovou! Jak udržujete růžovou? Pro tuto módní barvu se používá přímé barvivo. Tato barevná molekula sedí hlavně uvnitř kutikuly. To, co to znamená, držet se dál od tepla, bude ve váš prospěch! Při šamponování použijte studenou vodu (s profesionálním šamponem bezpečným pro barvy nebo čisticím kondicionérem) a vyhýbejte se mechanickým nástrojům pro styling. Samozřejmě to pro většinu z nás není realistické – minimální styl ohřevu by byl moje doporučení, samozřejmě s velkou ochranou proti teplu. Můj oblíbený je zářivě suchý diamantový olej od Redkenu!

Módní barvy snadno vyblednou a bělidlo a tóny rychle vyrostou. Vaše návštěva salonu by měla být z důvodu údržby každé 4 týdny, ne déle než každých 6 týdnů.

Účes tento styl doplňuje a dodává hotovému dílu pohyb, tělo a lesk. Základ střihu by měl být proveden před barvou, protože barva je tvarována kolem účesu. Tím se zabrání nežádoucímu vypadávání růžové barvy, aby smíšený účes vypadal „trhaný“. Z tohoto důvodu dělám účes před mnoha svými zvýrazňovacími službami.

Tmavé až horké růžové ombré

Žhavá růžováInstagram @dojnice

Otázka&Stylová tvůrkyně Demi Lunam

Color Specialist / TIGI Educator @ Studio Cento ve městě Scottsdale, AZ

Jak byste popsal tento vzhled?

Přidali jsme hloubku u kořene dvojitě kalibrovaným popelem úrovně 4 a osvěžili její balayage zesvětlovačem a 20 objemovým aktivátorem. Poté jsme její střední délky a konce tónovali růžovým mákem. Do svého růžového vzorce jsem přidal žlutý, abych získal zvýrazňovač. Změkčili jsme její vrstvy a stočili jsme se žehličkou v opačných směrech, abychom měli pocit, že žijeme. Skončil jsem s texturním sprejem, abych dodal objem, a olejem, abych dodal lesk a definoval její konce.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Rooty balayage je skvělá možnost nízké údržby pro klienta s nízkým klíčem. Miluji vypadá takto, protože to zpočátku zabalí úder, ale vyblednutí je stejně zábavné! Ale pokud si chcete zachovat růžový poppin, doporučuji naplánovat údržbu toneru a ošetření se svým stylistou každé 3 týdny.

Tento styl je o vylepšení přirozené struktury a přidání trochu dramatičnosti, aby se moje klientka cítila jako její nejhorší verze, bez ohledu na to, jestli stráví 5 nebo 45+ minut na vlasech.

Dosažení tohoto vzhledu vyžaduje zesvětlovač, takže vaše vlasy budou těžit z přidání procedur do vašeho režimu, aby byly vlasy hebké, lesklé a zdravé. Miluji TIGI Copyright Care Boosters v opravě – třpytí se a vyhlazují jednou týdně po dobu 5 minut!

Tmavá až bavlněná bonbónová růžová Ombré

Tmavá až bavlněná cukrová růžováInstagram @morganwiththegoodhair

Otázka&Stylová tvůrkyně Caitie Morganová

Kadeřník @ KLS Studios v Restonu, VA

Jak byste popsal tento vzhled?

Byl to pro mě super zábavný projekt. Řekl jsem jí, že jí chci dát barvu vlasů, která by z toho měla hlavu a přiměla lidi zastavit se a komentovat „OMG, miluji tvoje vlasy!“ Toto bylo její první experimentování se živými barvami a byla přinejmenším dost nervózní. Vzal jsem její dříve zesvětlené hezké blonďaté vlasy a předělal je směsicí chladně tónovaných fialových a růžových.

Použil jsem směs různých barev Pulp Riot z jejich kolekce Raven, abych jí dal živou barvu nějaký rozměr a hloubku. Použil jsem žehličku na úpravu jejích kadeří, což není moje volba pro curling, ale miluji měkkou vlnu, kterou jsem s ní vytvořil. Nejvíc se mi na jejím vzhledu líbilo okamžité zvýšení důvěry, které se mé klientce dostalo, když uviděla její novou barvu. Její přístup a drzost vyšly přímo najevo a myslím, že následné fotky, které jsem s ní pořídil, to opravdu ukazují.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Každý klient, který zvažuje tuto ombré růžovou barvu, musí nejprve vědět, že životnost světlejších živých barev není dlouhá. Můžete se dívat na 3 a více hodin v salonu na barvu, která bledne do 4. praní. To je povaha živých barev – čím světlejší barva, tím kratší životnost. To, co vždy doporučuji svým živým klientům, je virový šampon pro nanášení barev pro domácí použití. Tyto šampony představují rychlý a snadný způsob, jak udržet barvu svěží mezi dotyky.

Zatímco mít vlasy jako jednorožec je splněný sen, mnozí si neuvědomují, že dostat se tam může být cesta. Například pokud máte dlouhé vlasy plné černého boxu a chcete mít pastelově růžové vlasy za jeden den bez ztráty délky, není to reálné.

Aby byly vaše vlasy zdravé, doporučuji na sezení zesvětlit a pro posílení vlasů použít domácí ošetření Olaplexem. Olaplex je měnič her pro vlasový průmysl, který pomohl dostat mnoho vlasů zpět na pokraj vyhynutí opravou poškození zevnitř.

Krátká blondýnka až růžová ombré

Krátká blondýnka až růžováInstagram @paigeteresahair

Otázka&Autorka stylu, Paige Vanevenhoven

Stylist @ Studio 622 Salon v Yuba City, Kalifornie

Jak byste popsal tento vzhled?

Miluji tento odstín růžového ombré kvůli jeho kontrastu. Je to pro tu dívku, která je milá, ale má drzá stránka. Je to tvrdé, ale měkké. Měkká béžová blond nahoře není něco, co obvykle vidíte při párování zářivých zářivých barev, jako je purpurová. Myslím, že barva opravdu přitahuje vaše oko ke tvaru střihu a ke stylu.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Bavte se s tím! To by nebyl účes pro mého rezervovaného, ​​utlumeného klienta. To je pro odvážné! Kromě osobnosti si myslím, že délka a styl jsou většinou univerzální. Myslím, že mnoho lidí by se tohoto stylu a barvy mohlo zbavit, pokud mají sebevědomí, že to dokážou! Krásně vybledne do jemně růžové barvy, pokud není přebita a udržována šamponem a kondicionérem bezpečným pro barvy.

Black and Pink Ombré

Černá a růžováInstagram @katkolors

Otázka&A se stylovou tvůrkyní, Kat Collett

Salon Owner @ With Love Salon v Kansas City, MO

Jak byste popsal tento vzhled?

Toto dílo je přirozeným tmavým kořenem do neonově růžového ombré. Některé z mých oblíbených věcí na tom jsou živost a bohatost a směs, kterou jsem dokázal vytvořit pomocí barvy Pulp Riot. Spároval jsem to s přizpůsobeným střihem a rozcuchaným stylem, abych tomu skutečně dodal rozměr a zvýraznil neonové kousky.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Připravte se na studené mytí vlasů, protože to bude nejlepší způsob, jak prodloužit životnost módních barev. Nejdůležitější je přijmout fade. Pokaždé, když si umyjete vlasy, změní se stále více v pastelový tón této barvy. Nechcete si umýt vlasy každý den, abyste prodloužili dobu, po kterou budete mít barvu na vlasech. Suchý šampon je King. Pomocí barvy vlasů Pulp Riot jsem zjistil, že má nejkrásnější vyblednutí a věrnost tónu.

Růžové a fialové ombré

Růžová a fialováInstagram @adlydesign

Otázka&Autorka stylu, Amber Yancey

Kosmetička / mistr stylista @ Salon 104 v Hendersonville, NC

Jak byste popsal tento vzhled?

Tento vzhled je modernizované růžové ombré tóny. Stále má klasický pocit ombré, ale více se mísí kolem rámu obličeje. Také jsem využil způsob, jakým jsou vrstvy ve vlasech, abych umístil směs výše, takže umístění barev teče. Tento typ barvy se bude objevovat více, pokud jsou vlasy zvlněné nebo mají lehkou strukturu.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Jakýkoli typ kreativní barvy je náročnější na údržbu než přirozená barva vlasů. K mytí musíte mít bezsulfátový šampon a kondicionér bezpečný pro barvy. Umyjte si vlasy každých 3-7 dní. Čím méně je šamponováno, tím déle barva vydrží. Suchý šampon bude vaším novým nejlepším přítelem. Tento typ barvy je nejlepší pro někoho, kdo může vydržet několik dní bez šamponování. Tuto barvu může mít jakákoli textura vlasů, pokud je plátno předem zvednuto na pěknou máslovou blond.

Hnědé až růžové Ombré

Hnědá až růžováInstagram @delaney.dip

Otázka&Autor se stylem, Delaney FitzGerald

Hairstylist @ DumBlonde Smart Hair ve Fort Worth, TX

Jak byste popsal tento vzhled?

Toto je jasná, kombinovaná letní růžová balayage! Barva je vybledlá do přírodních vlasů bez jakýchkoli skvrn nebo zbarvení.

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Pokud někdo uvažuje o získání růžového ombré, moje první myšlenka je „sakra ano!“

Zkoušení módních barev může být tak zábavné! Jediná věc je, že vlasy dlouhodobě poškozují, pokud nejsou pravidelně upravovány. Tento vzhled je pro lidi, kteří rádi vystupují a nemají příliš obavy z toho, že vypadají „profesionálně“. Čím světlejší jsou přírodní vlasy, tím snáze se odbarvují a barví. Pokud má někdo přirozeně tmavší vlasy, může trvat několik procesů, než se dosáhne požadovaného vzhledu. Vše závisí na míře obětavosti, kterou je někdo ochoten mít, aby vytvořil tento vzhled a udržoval jej zdravým způsobem.

Červená a růžová

Červená a růžováInstagram @samanthaahernstyles

Otázka&Autorka stylu, Samantha Ashley Ahern

Stylista @ Lavish Salon v Derry, NH

Jak byste popsal tento vzhled?

Udělal jsem červené až růžové ombré barvení vlasů, kde jsem použil tmavší červenou základnu smíchanou do světle růžové na koncích! Na červenou základnu jsem použil ID barvu vlasů, zesvětlil střední hřídel a konce na úroveň 9 a na konečky jsem použil Pulp Riot na růžovou. Moje oblíbená věc na této barvě je, jak je živá a zábavná!

Nějaká rada pro někoho, kdo to zvažuje?

Tato barva rozhodně má určitou všestrannost. Není to vaše typická červená nebo přirozená barva vlasů, ale také není příliš divoká. Moje klientka pracuje na autech jako na živobytí, takže s růžovými vlasy nechala vyniknout její osobnost! Říká, že nepřestala dostávat komplimenty dokonce až do doby, kdy měla dosáhnout opravy.

O této barvě je důležité vědět, že vybledne. Aby vypadala svěží a hezká, musí ji každých 6 týdnů přebarvit. Provedení správných kroků následné péče je klíčem k tomu, aby barva vydržela.

Pro někoho, kdo chce něco trochu jiného, ​​chce vyniknout v davu a je ochotný se zavázat, že to udrží, je to opravdu skvělá barva! Lze jej také přizpůsobit. Pokud to někdo chtěl jasnější růžové nebo více růžové zlato, existuje spousta způsobů, jak to upravit!