Duhové vlasy jsou vlasy, které jsou obarveny odstíny, které se nacházejí ve skutečné duze. Barvy duhy často obsahují kombinaci červené, oranžové, žluté, zelené, modré, indigové a fialové, což je sedm barev, které tvoří duhu. Tyto módní barvy vytvářejí odvážný, ale krásný účes.

Každý je divoký pro duhové barvy vlasů, a tak jsem dal dohromady některé z nejtvořivějších a nejoblíbenějších!

Ať už jdete odvážně a živě nebo jemně a jemně, pomocí kříd na vlasy nebo krabičkového barviva, tento barevný trend představuje nejlepší způsob, jak mít vlasy, které jsou pro vás skutečně jedinečné.

Tipy a věci, které je třeba zvážit:

  • Tyto barvy mohou rychle vyblednout. Investujte tedy do špičkového šamponu zachovávajícího barvu a myjte si vlasy méně často.
  • Pokud máte tmavé vlasy, bude to nejprve vyžadovat trochu bělení, abyste vlasy zesvětlili. To vytváří dokonalé blonďaté plátno, které váš kolorista potřebuje, aby zvýraznil barvy. To může vyžadovat více schůzek.
  • Poté se budete chtít zaměřit na to, aby vaše vlasy byly extra vlhké. Investujte do dobrého marockého oleje a ošetřete své vlasy kokosovým olejem, který jim také dodá krásný a zdravě vypadající lesk.

Před další schůzkou s vlasy si prohlédněte tyto oblíbené fotografie duhových vlasů.

Duhové odstíny na drsných krátkých vlasech

Duhové odstíny na ostrých krátkých vlasechInstagram @taranicolestylez

Co je odvážnější než ostrý krátký účes s výraznými duhovými pruhy? Staňte se certifikovaným obracečem hlavy s tímto duhovým trendem, který rozhodně zvýhodňuje ty nejodvážnější duše.

Unikátní duhové kořeny

Unikátní duhové kořenyInstagram @boho.blonde.perth

Jedinečné duhové kořeny jsou pro blondýnku zábavný způsob, jak se ještě více pobavit. Vzhledem k tomu, že vlasy rostou od kořínků, očekávejte, že se se svým stylistou budete setkávat minimálně každé 4 týdny, aby nebyla odhalena přirozená barva a aby kořeny duhy vypadaly jako špičkové.

Holografické duhové vlasy

Holografické duhové vlasyInstagram @guy_tang

Holografické duhové vlasy jsou jedinečné, vzrušující a mohou rozzářit každou hlavu v místnosti. S velmi přesným procesem aplikace k vytvoření holografických barevných vlasů počítejte s tím, že se svým stylistou strávíte několik hodin, ne -li více sezení, abyste holografický vzhled zdokonalili.

Dip-Dye Rainbow

Namočte duhovou barvu vlasůInstagram @misfithairco

Duhové vlasy namáčené barvou jsou pro blondýnku snadný způsob, jak změnit svůj vzhled. Několik barev umístěných ve spodní části vlasů je velmi poutavé a v případě potřeby je lze snadno skrýt pomocí drdolu nebo culíku. Nanášení barvy jen na konečky vlasů je pravděpodobně nejlepší způsob, jak zachovat celistvost vlasů.

Zábavná zvlněná spodní vrstva duhových barev na tmavých vlasech

Zábavná zvlněná spodní vrstva duhových barev na tmavých vlasechInstagram @harebyrabbit

Výrazné zkadeřené duhové barvy jsou přesně to, co černé vlasy popela potřebují. Takto obarvené duhové vlasy jsou vždy vzrušující!

Živé duhové odstíny

živé duhové odstínyInstagram @jennifer_schropp

Odvážné, živé duhové odstíny, díky nimž veškerá práce v salonním křesle stojí za to.

Jasná duha pro vlasy po ramena

Jasná duha pro vlasy po ramenaInstagram @ziabyrd

Harmonie barev v těchto duhových zámcích vám jemně připomíná, že jednorožci skutečně existují! Tyto krátké vlasy s jasnějšími duhovými tóny jsou – bezpochyby – hezké a roztomilé!

Roztomilé barevné duhové peekaboo

Roztomilé barevné duhové peekabooInstagram @michelle.zapanta

Toto duhové peekaboo vytvořila majitelka salonu a kadeřnice Michelle Zapanta z Cypress, CA.

“Pokud jste na pracovišti, které se mračí zářivými barvami, pak vám tento duhový vzhled pomůže skrýt ho přirozenou barvou v horní části vlasů,” říká Zapanta. “Poté, když jsi připraven se s tím pochlubit, můžeš to uvázat do culíku a ukázat tak dvoubarevnou atmosféru.”

“Konečně si můžete vlasy natočit, aby měly vír barevných efektů,” dodává. “To je také skvělé pro živé vlasy začátečníky, protože odpovídá všem typům vlasů a tvarům obličeje a vždy můžete jít odvážněji. Je to také snadnější údržba, protože je pouze pod vašimi vlasy. “

Moonstone Duhová barva vlasů

měsíční duhová barva vlasůKayla Boyer / Instagram

Tuto nádhernou duhovou měsíční barvu vytvořila stylistka Kayla Boyer z Minneapolis, MN. “Zdá se, že je bílý, ale když pohybujete kamenem v různých směrech, barva se objeví a odráží.” Přivedl jsem to k životu na svém klientovi se stříbrným vzhledem, který představuje podtržení krásných duhových sortimentů, “říká Boyer.

Produkty, které Boyer doporučuje, jsou šampon chránící barvu a kondicionér bez sulfátů a parabenů. Tepelná ochrana také prodlouží životnost této barvy.

“Věřím, že pokud máš sebevědomí, můžeš si vybrat jakoukoli barvu.” Vězte, že pro lidi se světlejšími vlasy je přirozeně snazší dosáhnout nejlepších výsledků, “dodává.

Vždy navštivte svého stylistu alespoň čtyři týdny po schůzce, abyste zajistili nejlepší péči o vaši barvu. Údržba je pro vás důležitá, ale nejdůležitější je, aby vám váš stylista poskytl nejlépe vypadající barvu vlasů.

Tropický západ slunce s kudrnatými duhovými tipy

Tropický západ slunce s kudrnatými duhovými tipyInstagram @wanttogetcut

“Tento vzhled bych popsal jako tropický duhový západ slunce,” říká juniorská stylistka Danae DesJardins z kanadského Winnipegu..

“Moje nejlepší tipy na obnovu tohoto vzhledu jsou, že si uděláte čas a oddělíte každou sekci tak, aby se žádná ze spodních barev navzájem nedotýkala, a umýt v nejchladnější vodě, kterou váš klient zvládne,” vysvětluje DesJardins. “S živými barvami je velmi důležité nasytit, takže je lepší použít více produktů a přesycovat než pod.” Při stylingu používejte nízké teploty a také tepelnou ochranu. “

Dále říká: „Abyste si udrželi tuto barvu, vyperte v co nejchladnější vodě a vysvětlete svým klientům, že dostanete celkem sedm praní. Je na vás, jestli je chcete všechny spotřebovat během jednoho týdne nebo během následujících sedmi týdnů! “

Při stylingu dejte duhovým špičkám několik kudrlinek, abyste zdůraznili všechny odstíny.

Kořen hlubokých fialových stínů s duhovými pruhy

Kořen hlubokých fialových stínů s duhovými pruhyInstagram @hairbycorinacorinaa

“Toto je hluboký fialový stínový kořen s duhovými barvami střídanými v celém textu.” Moje oblíbená věc na tomto vzhledu je kontrast všech různých barev a způsob, jakým se odrážejí při padání vlasů, “říká kadeřnice Corina Dempsey z Austinu, TX.

“Tento duhový účes je skvělý pro ženu, která je připravena skákat tak výraznou barvou,” dodává. “Můj oblíbený způsob, jak to stylizovat, je v zábavných plážových vlnách.” Dodává vlasům tělo a nechává vyniknout všechny barvy! “

Kandovaný duhový hologram se skrytým podříznutím

Kandovaný duhový hologram se skrytým podříznutímInstagram @elijah.cordova

“Tyto krátké duhové vlasy byly inspirovány tóny cukrovinek a pohybem hologramů,” říká stylista Elijah Cordova z Fort Collins, CO. “Díky kombinaci přírodních a duhových barev spolu s jejich umístěním vypadají tyto vlasy po všech stránkách jinak. je to stažené. Některé z mých oblíbených dalších podrobností o této party barvě jsou, že skrývá vícebarevné podříznutí a pod černým světlem naprosto září, “vysvětluje.

Pro barvy Cordova použila kolekce konfet Kenra Neons, Pravana Neons a Joico.

“Můžete změnit poměr použitých teplých a studených tónů nebo vynechat některé světlé tóny,” říká Cordova. “Než jsem na tuto barvu nanesl přímé barvivo, věnoval jsem více času na vytvoření hladké, chladné tónované balayage a taveniny barev.” Údržba této barvy je o vaší následné péči. Umyjte si vlasy minimálně v té nejchladnější vodě, jakou můžete s kvalitními produkty! “

Světlé, zemité kameny duhové barvy

Světlé, zemité kameny duhové barvyInstagram @rainbowrage

Kombinaci barev na duhové vlasy vytvořil mistr barev Savannah Harris z Bendu, OR.

Harris doporučuje šampon bez pěny nebo s lehkou pěnou. „Mými oblíbenci jsou DevaCurl, Framesi Color Lover No Suds a nový šampon, kondicionér a sprejové sérum Kenra Color Charge. Mezi umytím také doporučuji suchý šampon. Rockaholic Dirty Secret společnosti TIGI je moje oblíbená, “poznamenává.

“Osobně si myslím, že to zvládne každý, kdo má důvěru v jasné barvy.” Je to všechno o tom, jak to rozjedete! Nebojte se vyzkoušet barvu, o které se obáváte, že nebude ladit s vaším odstínem pleti, “dodává. “Umyjte si vlasy co nejméně a použijte studenou vodu, aby barvy nevybledly a neběžely společně.” Suchý šampon je tvůj nejlepší přítel! “

Skrytý duhový jednorožec

Skrytý duhový jednorožecInstagram @MichaelaAdeleArtistry

“Tyto skryté duhové vlasy jednorožce jsou dokonalým vzhledem pro ženy, které chtějí hrát s živými barvami, ale nemohou jít ven kvůli práci nebo jiným důvodům,” říká stylistka Michaela Adele z Providence, RI..

“Pokud váš klient není platinová blondýna, budete je muset zesvětlit, abyste dosáhli jakýchkoli zářivých barev, jako jsou tyto.” To je zvláště důležité při použití modré barvy. Pokud se klient zvedne ke žluté blondýnce, modrá se namíchá a vytvoří místo požadované barvy modrozelenou/zelenou, “vysvětluje Adele.

Pokračuje: „Mějte na paměti, že používání Olaplexu znamená, že váš vývojář upustí, takže pokud používáte 40 vol. ve skutečnosti to bude fungovat jako 30 vol. s Olaplexem v mixu. Vždy používám fólie k oddělení každé barvy a jednotlivě je propláchnu studenou vodou, aby do sebe nekrvaly. ”

Mytí těchto skrytých duhových vlasů ve studené vodě pomáhá udržet barvu uzamčenou, zatímco horká voda ve skutečnosti otevírá kutikulu, což umožňuje krvácení více barvy při každém praní. Super důležité je také to, čím si vlasy myjete. Žádné šampony z drogerie! Vyzkoušejte šampon a kondicionér Keratin Complex Timeless Color Fade Defy.

“Nemohu dostatečně zdůraznit důležitost nákupu šamponu a kondicionéru ze salonu.” Amazon, obchody s drogami a obchody Ulta nemohou za váš produkt ručit, “dodává. “Vždy dávám svým klientům realistickou představu o tom, jak dlouho jim barva vydrží, a ujistím se, že vědí, že je třeba ji udržovat každé tři až čtyři týdny, ve srovnání s 4-6týdenní opravou běžné barvy.”

Oční bonbón Duhové vlasy

Oční bonbón Duhové vlasyInstagram @amylynnhairdesign

“Moje oblíbená věc na těchto dlouhých vlasech je, že jsou všechny různé barvy, mají celoplošné duhové odstíny, ale přesto pěkně tečou!” Uřízněte několik pramenů kolem obličeje a budete mít také duhové třásně, “říká majitelka salonu a stylistka Amy Lynn z Lodi, Kalifornie.

Kráčejte sebevědomě a tento vzhled můžete snadno odstranit. Trik, jak fantastické barvy takto udělat, je umístění. Ujistěte se, že doplňkové tóny jsou nejblíže obličeji.

“Poslouchejte svého stylistu a tipy a triky, které dávají.” Použijte šampon bezpečný pro barvy a nezapomeňte ho umýt studenou vodou, “dodává.

Světlé barvy tají duhové vlasy

světlé barvy roztaví duhové vlasyInstagram @hairbyohheyheather

Tuto jasnou duhovou barevnou taveninu vytvořil stylista Heather Wilmoth z Charlotte, NC.

Wilmoth použil Zombie Snott pro růžovou a Blood Orchid a Ballistic Blue pro modrou. Pro green použila Pravana a teal je Kenra.

“Začínám s tmavší základní barvou, o které si myslím, že nejlépe odpovídá odstínu pleti mého klienta, a poté střídám barvy a roztavuji je.” Je to velmi volné malování vlasů, “vysvětluje.

Aby byl tento styl zachován, Wilmoth doporučuje šamponovat pouze v případě potřeby (obvykle jednou nebo dvakrát týdně) s profesionálním šamponem a kondicionérem bez barviv a bez síranů.

Peacock Rainbow

páv duhové barvení vlasůInstagram @rebellion.haircraft/

“Tyto skryté duhové tóny se vyznačují růžovými pávími barvami se směsí těžkých fólií a plátků v horní části, která je tónována vanilkovou blondýnou,” vysvětluje stylistka Hayley Garratt z Velké Británie.

K vytvoření těchto barev použil Garratt Unique 10 Argan Oil, Color Freeze od Schwarzkopf, Blinding Shine Definer od Osmo a Indola Shine Spray.

“Se skrytou duhou by většina typů pokožky byla v pořádku, protože přirozené tóny nahoře vyhovují většině odstínů pokožky,” dodává. “Porcelán, oliva a tmavší tóny mají tento vzhled obzvlášť dobře.” Pokud je však vaše pleť velmi růžová, této konkrétní kombinaci se můžete vyhnout, protože růžové odstíny mohou být vedle růžových odstínů pleti příliš teplé. “

Rainbow Oil Slick na černé vlasy

Rainbow Oil Slick na černé vlasyInstagram / @hairwaytokale

“Popisuji tyto tmavé duhové vlasy jako olejovou skvrnu, protože se inspirovaly barvami v oleji, když na ně dopadá slunce,” vysvětluje kadeřník Caitlin S. Strickland.

Pro údržbu Strickland doporučuje čisticí kondicionér, jako jsou čisticí kondicionéry Pureology v Hydrate, Smooth nebo Strength Cure. “Jemnost vzorců pomáhá udržet barvu a udržuje vlasy zdravé,” poznamenává.

“Můj největší tip na prodloužení životnosti této barvy a stylu je použít tepelnou ochranu!” Teplo z ploché žehličky nebo kulmy rychle vybledne, takže dobrá ochrana před teplem, jako je Hot Off The Press od Paula Mitchella, je nezbytná, “dodává.

Elektrické duhové vlasy

Elektrické duhové vlasyInstagram / @itsnicholehair

Tento elektrický duhový odstín vytvořil kadeřník Nichole Cosentino.

“Při vytváření tohoto vzhledu jsem začal tím, že jsem nejprve udělal kořeny a poté roztavil barvy jeden po druhém,” říká Cosentino. “Mezi nanášením barev si utřete ruce, abyste je nepřenášeli na další.”

Údržba je u těchto barev tak důležitá, protože jsou to jen přímá barviva. Cosentino doporučuje použít šampon a kondicionér bezpečný pro barvy a opláchnout studenou vodou.

Rose and Lilac Pastel Rainbow Tones

Rose and Lilac Pastel Rainbow TonesInstagram / @camouflageandbalayage

„To je měkký pastel duhových barev na vlasy, který byl vytvořen pomocí Joico Intensity Titanium, Rose a Lilac malované na vrcholu BALAYAGE vrcholů,“ vysvětluje kadeřník a kolorista Amy McManus z Fitchburg, MA.

McManus navrhuje, abyste mezi běžným šamponováním používali suchý šampon, aby nedošlo k vyblednutí při nadměrném mytí. “Drž se dál od tepla, protože ještě rychleji vybledne pastelové barvy.” Většina pastelových barev se z vlasů zcela vymyje za méně než šest šamponů, takže i když jsou zábavné, nejsou vždy ekonomické, “dodává.

V těchto pastelových vlasech budou nejlépe vypadat chladnější tóny pleti.

Pokračuje vysvětlením: „Jednou za měsíc budete muset vidět svého kadeřníka, aby si tuto barvu osvěžil. Většina žen si myje vlasy jednou týdně, aby se tato barva rychle nevymývala, a tak z ní získala dlouhověkost celý měsíc. “

Perfektně malovaná duha

Perfektně namalovaná duhaInstagram @bescene

Tato dlouhá duhová barva vlasů vypadá úžasně, když je spárována s moderním souloží se záclonami.

Použijte jemný šampon bezpečný pro barvy a sérum Pravana’s Silk Degrees Shine, které nabídne ochranu a zářivý lesk, abyste předvedli ty živé barvy!

Pro údržbu investujte do dobrých produktů a tepelné ochrany! Pokud pracujete každý den, zkuste prát pouze dvakrát týdně a snižte teplotu stylingových nástrojů. Pomáhá také při šamponování drhnout pokožku hlavy a nechat šampon jednoduše opláchnout zbytkem vlasů.

Kreativně duhové vlasy

Kreativně duhové vlasyInstagram / @hairartistlaurajoy

Tyto duhové vlasy vytvořila stylistka Laura Joy Naugle z Centennial, CO.

“Jedinou nevýhodou mnoha módních barev/duhových vlasů je, že vlasy musí být zesvětleny na světle blond,” poznamenává Naugle. “Tento specifický typ módní barvy je však třeba zvednout pouze na tmavou blondýnku.” Díky tomu si moji klienti s přirozeně tmavšími vlasy mohou užívat módní barvy, aniž by došlo k poškození nadměrně zpracovaných zesvětlených vlasů. “

Na znovuvytvoření tohoto vzhledu Naugle vysvětluje: „Vezmu část vlasů kolem klientovy části a nechám je tmavou, chladnou hnědou nebo jejich přirozenou barvu. Ponechání součásti v přirozenější barvě umožní, aby nový růst nebyl tak rozeznatelný. Odděluji menší trojúhelníkové části předem zesvětlených vlasů a střídám všechny tři barvy. Smíchám barvu nejblíže k pokožce hlavy s jinou barvou v polovině vlasu. To umožňuje, aby se barvy roztavily a vytvořily různé barvy v každé trojúhelníkové části vlasů. “

Středně dlouhé metalické duhové vlasy

Středně dlouhé metalické duhové vlasyInstagram / @marythomaston

Jedná se o kovovou duhovou barvu vlasů na středně dlouhých kadeřích. Vytvořila ji soukromá kadeřnice Mary Thomaston.

“Barvy jsou velmi tlumené se stříbrným povrchem,” poznamenává Thomaston. “Pro tento vzhled jsem použil Metallic Muse kolekce Joico Intensity.”

Napůl pastel, napůl duha

Napůl pastel, napůl duhaInstagram / @elissawolfe

Tuto pastelovou půl na půl duhu vytvořila kadeřnice Elissa Wolfe z Vancouveru, BC.

Wolfe si zde vybral pastelově teplou žlutou a chladnou mátu, protože model má velmi bledou kůži s růžovým nádechem. “Žlutou není snadné nosit, protože může kolidovat s jakýmikoli tóny pleti se žlutými podtóny!” Máta však může ladit s většinou odstínů pokožky, protože je chladivá. Na to opět fungují světlejší vlasy, protože musí být nejprve velmi světlé, aby vypadaly půl na půl, “vysvětluje.

Chcete-li obnovit tento vzhled, Wolfe doporučuje předem zesvětlit vlasy na bledší žlutou. “Vyčistěte žlutou barvu a poté naneste přímá barviva na vámi zvolené barvy,” dodává.

Duhové copánky

Duhové copánkyInstagram / @elyserox00

“Tyto duhové copánky byly specifickým požadavkem na duhové barvy,” říká majitelka salonu a stylistka Elyse Rox ze Schaumburgu, IL. “Chtěla zelenou fialovou a oranžovou.” Udělal jsem něco trochu jiného a šel jsem se střídáním barev na temeni, kde obvykle někoho zakořením. “

“Nejprve jsem jí zesvětlil vlasy na úroveň 10 a poté jsem provedl ošetření Olaplexem.” Na tuto barvu jsem použil veškerý Pulp Riot, “vysvětluje Rox. “Namíchal jsem pomeranč a také pro tento vzhled použil džem, vodní a sametový.” Na některých kouscích jsem barvu rozmazal směrem ke koncům čistou barvou. Vždy přidávám Olaplex #2 ke všem mým módním barvám. Pomáhá znovu spojit vazby, aby se barva lépe přichytila. “

Duhové vlasy Unicorn

Duhové vlasy UnicornInstagram / @hair_by_rebekahf

“Tento vzhled se nazývá vlasy jednorožce” nebo “vlasy mořské panny a je to můj oblíbený nový trend duhových vlasů,” říká kadeřnice a koloristka Rebekah Fiechtner z Turlock, CA.

Ideální vlasy pro tyto typy barev jsou světle hnědé až blond vlasy. Před nanesením pastelů je nutné vlasy předem zesvětlit na světle blond. Přirozeně světlovlasé ženy tuto barvu srážejí nejlépe. Tmavovlasé ženy mohou potřebovat více než jedno sezení, aby získaly dostatek světla pro pastelové barvy.

Nejlepší způsob, jak zachovat a nezbavit se duhové barvy vlasů, je vždy umýt studenou vodou a bezsulfátovým šamponem. Pokud je to možné, vyhněte se mytí vlasů každý den. Živé barvy mizí rychleji než přirozené barvy, proto Fiechtner doporučuje čtyř až šestitýdenní schůzku s vaším stylistou, aby byly barvy svěží.

Barevné duhové vlasy mořské panny

Barevné duhové vlasy mořské pannyInstagram @jessysilvahair

Ponořte se hluboko pod vodu a vstaňte v duhových barvách oceánu, alias vlasů mořské panny. Srovnejte jej s plážovými vlnami a budete se mýlit s mořskou pannou na souši!

Hidden Neon Rainbow vespod

Hidden Neon Rainbow vespodInstagram / @taylorrae_hair

“Tomu říkám Skrytá duha.” Je to jemná duha barev pod závojem zářivých korálů, “říká kadeřnice Taylor Rae z Denveru, CO.

Raeova oblíbená věc na této barvě je, že můžete získat různé barevné kombinace. “Noste ji dolů a rovně, abyste získali jemnější živý vzhled, nebo ji vložte do vrchního uzlu, abyste předvedli nádhernou neonovou barvu duhových vlasů,” poznamenává.

“Abych vytvořil tento vzhled, zesvětlil bych vlasy na úroveň 10 a poté část vlasů rozřízl hvězdicovým vzorem,” vysvětluje Rae. “Spodní části jsou vzaty svisle, začínají před uchem a vytvářejí šest sekcí.” Udržujte barvy oddělené, aby spolu nekrvaly. “

Živé duhové podsvícení

Živé duhové podsvíceníInstagram @svlhair

Tyto duhové podhledy vytvořila hlavní stylistka Sara Laroseová ze Southbridge, MA.

“Je to skvělý způsob, jak mohou ženy do svého života vnášet živé barvy bez velkého nasazení,” říká Larose. “Můžeš být subtilní nebo odvážnější.” Ponechání přirozené barvy vlasů nahoře pokrývá opětovný růst a blednutí, ke kterému dochází u živých barev. “

Existuje nekonečné množství možností, které může váš stylista vytvořit smícháním různých barev a přizpůsobit tak vzhled právě vám. Nejlepší je, když máte při barvách živé vlasy přirozené nebo světlé. Aby se dosáhlo těchto typů barev, musí být vlasy nejprve zesvětleny na světle blond.

Docela duhový Ombre na dlouhých vlasech

Docela duhový Ombre na dlouhých vlasechInstagram @mandaharsche

Jaké štěstí máte, když máte ve vlasech všechny barvy západu slunce? Koloristka Amanda odvedla úžasnou práci při vytváření těchto duhových ombre vlasů!

Opalescentní duhové tóny

Opalescentní duhové tónyInstagram / @rebelsandroguesparlour

“Báječné opalizující tóny vyblednou do chladné platiny za jeden měsíc.” Kořen stínu, který jsem jí dal, jí umožní růst přírodních kořenů na další čtyři měsíce, “vysvětluje majitelka salonu a kadeřnice Elizabeth Pederson z Britské Kolumbie.

Pederson říká, že produkty používané pro tento vzhled byly Kenra průsvitný rozjasňovač, chránič vazby Matrix. Kenra Guy Tang 7VM do stínového kořene a Pravana a Joico pastelové/živé tóny (levandule, neonová žlutá, máta, růže, meruňka, modrá).

Pokud již máte ve vlasech stávající barvu, považovali byste tento proces za korekci barev, než budete pokračovat v aplikaci pastelových tónů. U pastelových tónů byste v ideálním případě chtěli mít na pokožce trochu olivového podtónu, jinak může bledost tonality smýt pleť člověka..

Dodává: „Chcete -li zachovat barvu, jako je tato, musíte si umýt vlasy pouze jednou týdně šamponem a kondicionérem chránícím barvu a studenou vodou. Udržujte všechny horké nástroje pod 300 stupňů, jinak můžete přímé barvivo oxidovat přímo z vlasů. “

Nádherné duhové přednosti

Nádherné duhové přednostiInstagram @meganniccollshair

Tlumené barvy duhy fungují stejně dobře jako jiné barvy vlasů. Noste tu hrdost, ať jste kdekoli!