Přidání melíru na vlasy je jednou z nejjednodušších věcí, které můžete udělat, abyste skutečně změnili svůj vzhled. Ať už jsou vaše základní vlasy hnědé, zrzavé, černé nebo blond, najdete pro vás nádherný vzhled!

Před příští schůzkou si prohlédněte naše fotografie nejoblíbenějších letošních vlasů.

Tyrkysově zelené částečné zvýraznění

Tyrkysově zelené částečné zvýrazněníInstagram @hecktorsalonpremiere

Modrozelené odlesky jasně prokazují vlasy s černým závěsem. Částečné zvýraznění, jako jsou tyto, je pěkným vylepšením aktuálního vzhledu každé dámy.

Blondýnky v červených vlasech pro ženy nad 50 let

Blond vlasy v červených vlasech pro ženy nad 50 letInstagram @beauty_bydes

Blondýnky v červených vlasech pro ženy nad 50 let jsou skvělé pro ženy, které chtějí svým teplým tónům dodat šmrnc. Chcete -li získat tuto barvu, požádejte svého koloristu o sytě červenou s jemnými zlatými dětskými světly.

Chunky Highlights pro starší ženy

Chunky zdůrazňuje pro starší ženyInstagram @domyhairblu

Chunky melíry pro starší ženy jsou dokonalou barevnou službou pro smíchání šedých odstínů, zejména kolem obličeje. Zatímco normální zvýraznění je také skvělou možností pro smíchání, přidání většího objemu kolem obličeje pomáhá prolnout oblast a přitom zachovat svěží vzhled. Chunky melíry jsou také skvělým způsobem, jak předvést dva specifické odstíny.

Pruhy tmavě královské modři na tmavých vlasech

Na tmavých vlasech pruhy tmavě královské modřiInstagram @mon1cabeauty

Pruhy sytě modré v černých vlasech vytvářejí zajímavou kombinaci. Přidané kudrlinky opravdu zaokrouhlují celý vzhled.

Pastelově růžové zvýraznění

Pastelově růžové zvýrazněníInstagram @xcellent_kevin

Vaše dlouhé vlasy už vypadají úžasně, ale proč si je nezpůvabnit velkým množstvím pastelově růžových melírů? Tyto světle růžové měkké vlny se snadněji udržují, pokud jsou vaše kořeny vaší přirozenou barvou vlasů.

Ash Blonde Highlights

Jasná blondýnka zdůrazňujeInstagram @xcellentbeautysalon

Jedním z mnoha všestranných vzhledů, které může mít blondýnka, jsou tyto jasanově šedé ombre na dlouhých vlnách! Nádherné jemné odlesky také vytvářejí dynamický vzhled vlasů.

Jemný popelavý blond odstín pro tmavě hnědé vlasy

Jemný popelavý blond odstín pro tmavě hnědé vlasyInstagram @donebyvonne

Tento mimořádně cool dívčí vzhled s vysokou údržbou je dosažitelný volbou tmavě hnědých vlasů se zvýrazněním. Vyberte si jemné popelavé blond akcenty, pokud chcete být zároveň nervózní a elegantní. Tyto hnědé vlasy s blonďatými odlesky vypadají nejlépe na lidech se světlými tóny pleti a modrým, šedým nebo zelenýma očima!

Hlavní body Peek-a-Boo

Hlavní body Peek-a-BooInstagram @stubbsdreads21

Pro dobrodružné dámy, které chtějí svému vzhledu dodat trochu kreativity, jsou zde zrzavé vlasy s modrými odlesky peek-a-boo! Tato kombinace teplé červené a chladné tmavě modré se skvěle hodí k tomuto drzému střihu po ramena.

Světle hnědé zvýraznění

Světle hnědé zvýrazněníInstagram @vanaglory

Multidimenzionální zvýrazněný lob, který může kdokoli rozhoupat! Uchovejte si svou přirozenou barvu vlasů a přidejte svým rovným vlasům rozměr, díky této technice jasanově hnědého melíru.

Hlavní vlastnosti žlutého dip barviva

Hlavní vlastnosti žlutého dip barvivaInstagram @xmandyleex

Jedním z největších trendů tohoto desetiletí je zvýraznění barvou dip barviva, které každému, kdo to zkusí, úžasně dodá zábavu a náskok! Odhalte svou hravou stránku s tímto jemným žlutým barvivem a vypadejte moderně se šedými vlasy.

Zvýrazněné burgundské zrzavé vlasy

Zvýrazněné burgundské zrzavé vlasyInstagram @paintedbyelisabeth

Zvýraznění nemusí vždy znamenat jasné barvy světla. V tomto případě se koloristka Elisabeth ujistila, že předvede hluboké vinné pruhy na černých vlasech pomocí techniky úplných zvýraznění.

Strawberry Blonde Highlights

Strawberry Blonde HighlightsInstagram @doris.vukoja

Vyzkoušejte tyto úžasné plážové vlny s tupým koncem, obarvené melíry tohoto sladkého odstínu jahodové blond. Zvýraznění vlasů s plnou hlavou s tak elegantním odstínem funguje nejlépe pro dívky s opáleným odstínem pokožky.

Šedá Ombre Highlights

Šedá Ombre HighlightsInstagram @ms_bui

Vytvořit ombre s rovnými vlasy je výzva, ale tyto tající odlesky šedého odstínu dokazují, jak to lze snadno a krásně udělat. A navíc, když je vaše přirozená barva černá, když se rozroste, bez námahy se mísí.

Zlatá blondýnka

Zlatá blondýnkaInstagram @lj.sharman

Tyto hladké zlaté blond odlesky jsou ideální pro teplé vlasy. Přidaný tón poskytuje vlnitým dlouhým vlasům rozměr a strukturu, zvláště když na ně dopadá světlo.

Medové blond akcenty na čokoládově hnědých vlasech

Medové blond akcenty na čokoládově hnědých vlasechInstagram @samihairmagic

Sladká směs medu a čokolády na jakémkoli typu a délce vlasů vypadá perfektně na teplé pleti. Umístěte ty světlé medové odlesky na dno a přidejte docela velké vlny, které dodají vašim vlasům hloubku a objem.

Sluncem políbené melírované vlasy

Sluncem políbené melírované vlasyInstagram @nataliedmakeuphair

Tyto trendy a drzé melíry dokážou udělat opravdu hodně pro vlasy jakékoli délky a typu. Když jsou provedeny v jemném ombre, mohou přidat požadovaný rozměr a texturu.

Hlavní vlastnosti Dusty Rose Gold

Hlavní vlastnosti Dusty Rose GoldInstagram @frankieglitz

Nepochybně jedním z nejvyhledávanějších vzhledů této sezóny je tento nápad na vlasy s prašnými růžovými odlesky. Tyto melírované vlasy perfektně působí na světlé tóny a světle hnědé oči. Noste tuto barvu vlasů s plážovými vlnami o délce čelistí a budete se cítit lehká a koketní a připravená otočit hlavu, ať jste kdekoli!

Honey Blonde

Medové blondýnkyInstagram @samihairmagic

Směs medové blond a čokolády funguje nejlépe na dámách s teplou pletí. Přidané vlny zvyšují rozměr barvy a dodávají vlasům hloubku a objem.

Specialista na barvy Sami Schneider z Colorada dosáhl těchto blonďatých světel balayage. “Balayage vydává dimenzi světla proti tmě, což jsme přesně chtěli!” Je to také skvělá volba pro nižší údržbu, protože umožňuje měkčí růst, “říká Schneider.

Dimenzionální vlasy s melíry a melíry

Rozměrové vlasy s melíry a melíryInstagram @pamelamhair

Rozměrové vlasy s melírem a melírem nabízejí jasný tón bez vysoké údržby. Specialistka na barvy Pamela z Austrálie to dokázala pomocí zvýraznění celé hlavy a kořenového stínu.

“Tato barva bude slušet mnoha ženám, ale je důležité investovat do domácí péče.” Postarejte se o stav svých vlasů a dopřejte své blondýnce ten nejlepší vzhled a dojem. Navrhoval bych, aby byl udržován pomocí pravidelných úprav, aby vaše vlasy vypadaly co nejlépe. “ Radí Pamela.

Platinové blondýnky

Platinové blondýnkyInstagram @slaviaofficial

Tato barva vlasů má platinový blond odstín, protože nejsou příliš bílé a stále mají odstín béžové. Vytvořila je Camila De Oliveira z Floridy. Říká: „Účes je dlouhá vrstva s obličejovým rámem.“

Údržba je zhruba 8 týdnů střídavě částečná a plná. Produkty, které by měly být použity, jsou proteinová maska ​​Redken bonder po dobu nejméně 4 týdnů, poté se střídají s hydratačním šamponem a maskou. De Oliveira také doporučuje hydratační opuštění, které má také tepelnou ochranu a SPF Redken jednu výhodu United 25.

Tmavá až popelavě šedá Ombre se zvýrazněním

Tmavá až popelavě šedá Ombre se zvýrazněnímInstagram @hair.by.maryann

Toto je stříbrné/šedé balayage ombré, navržené stylistkou Maryann Nguyen z Bufordu, GA.

“Nejlepší na tomto vzhledu je bezešvá směs od tmavého kořene po kouřovou stříbřitě šedou.” Je ještě krásnější poté, co byla stočena hůlkou, což jí dodalo měkčí, živý vzhled na pláži. Střih je výstřih do V s dlouhými vrstvami a rámováním obličeje zvýrazňujícím celkový vzhled přidáním pohybu, textury a těla, “říká Nguyen.

Nguyen říká, že než získáte tuto barvu, může být zapojeno více relací. Radí: „Buďte trpělivá a uvědomte si, že vaše vlasy se mohou zvedat jinak než ostatní. Aby vlasy dosáhly této barvy, musí se zvednout do světle žluté (vnitřek banánu). “

Šedá je módní barva, proto používejte šampony a kondicionéry bezpečné pro barvy. Každou tak často může být potřeba tónování, aby se přidaly šedé tóny zpět, jakmile časem zmizí. Šedý šampon Celeb Luxury Viral by však byl pro takovou barvu velmi užitečný, aby si udržel svou dlouhověkost, aniž byste jej museli znovu tónovat pokaždé v salonu..

Nguyen také navrhuje používat mezi sezeními masky na vlasy, protože vlasy se mohou cítit křehké a budou potřebovat navlhčení, zejména pro ty, kteří používají tepelný styl (tj. Fény, ploché žehličky, kulmy).

Purple Highlights

Purple HighlightsInstagram @cole_hairr

Tento vzhled má fialová čajová světla. Koloristka Nicole Mulder vytvořila lehké dlouhé vrstvy a pomocí rovné žehličky upravila kudrnaté vlasy na hladký povrch.

Aby to vypadalo, Mulder říká, že vaše vlasy by už musely být v docela zdravém stavu. Kolorista se sídlem v Texasu doporučuje doma barevný šampon, jako je šampon Celeb Luxury’s Viral, aby byly fialové odlesky zářivé. Také použijte šampon chránící barvu, který je zvlhčující. Při používání tepla by bylo dobré použít tepelnou ochranu a jednou za měsíc nebo každé dva měsíce provést zpevnění/zvlhčení.

Mulder poznamenává: „Tento vzhled může fungovat téměř u všech žen, pokud se rády baví se živými barvami.“

Hlavní výhody platiny

Hlavní prvky platinyInstagram @hairbyshellee

Jedná se o platinové zvýraznění s plnou hlavou na texturovaném pixie s delší boční ofinou! Vytvořila stylistka Shellee Hughesová ze Západní Virginie a snadno se upravuje pomocí pasty na texturu nebo vosku ve spreji nebo čehokoli, co v té době máte..

“Rozmazal jsem její kořínek a stáhl shodující se dítě do jejích těžkých melírovaných letních blond vlasů,” vysvětluje Hughes.

Pokud jste velmi aktivní žena a potřebujete snadno upravitelné vlasy, které dokáží přejít ze dne na noc během několika minut, zde je skvělá volba!

Světle hnědé vlasy

Světle hnědé vlasyInstagram @judy.mai.hair

Vidět stříbro? Vidět černě? Tato jasanově hnědá barva se zvýrazněním má obojí! Univerzální barva pro ženy, které chtějí vyzkoušet něco nového, ale chtějí zůstat v komfortní zóně.

Karamelové pruhy na tmavě hnědých kořenech

Karamelové pruhy na tmavě hnědých kořenechInstagram @dmariehairnyc

Obohaťte ty dlouhé vlnité vrstvy lahodnými medovými a karamelovými odlesky, abyste mohli vypadat sexy a koketně pouhým pouhým rozpuštěním nádherných vlasů!

“Takové vlasy mi připomínají vlasy supermodelky.” Ta dokonalá kombinace dramatu a bez námahy, kterou dnes hledá mnoho žen, “popisuje stylistka Danielle Golburgh z New Yorku.

“Pomocí techniky balayage jsme dosáhli těchto jasných karamelových a medových popů, které dávají tolik dramatičnosti a pohybu, aniž by ubíraly z krásné, přirozeně bohaté hnědé základní barvy.” To dělá balayage pro brunety, “poznamenává Golburgh.

Balayage je opravdu pro dívku, která nechce udržovat standardní zvýraznění. Je ideální pro brunetky, které se chtějí ponořit do pohádkového světa blondýnky, a přitom se stále cítit jako bruneta.

“Pochopte, že každý odstín hnědé je jiný a každý odstín pleti je jiný.” Přineste pár fotek vzhledů, které vás inspirují k setkání s barvami, ale důvěřujte svému oko barevníka a buďte flexibilní ve své vizi, “dodává.

Auburn Red Highlights

Auburn červená NejdůležitějšíInstagram @erin_theyoungamerican

Dodejte svému sytě červenému laloku texturu přidáním melírů a vlnění do vlasů pro objemný efekt. Tento odstín kaštanové barvy je ideální pro ty, kteří mají středně teplé tóny pleti.

Je to zářivá vícerozměrná červená s fialovými podtóny kalifornské kadeřnice Erin Shellabarger. “Je to vrstvený lob se spoustou textur.” Vždycky mám rád více barev ve stylu. Vaše vlasy vypadají silnější a odráží více světla, “říká Shellabarger.

Tato barva následuje trend živých barev vlasů, ale nevychází z přirozené červené, jen trochu nakopla. Shellabarger uvádí: „Miluji zachování současné barvy, ale ne každý může mít růžové vlasy. Výrazná barva vám tedy rozhodně pomůže vyniknout, ale nádherným způsobem. “

Třešňově červená na tmavě hnědých vlasech

Třešňově červené odlesky na tmavě hnědých vlasechInstagram @haircraftbykate

Tato lahodná směs růžově červené a bohaté tmavě hnědé je ideální pro jakýkoli střih nebo styl – vlnitý nebo rovný, dlouhý nebo krátký. Pokud máte středně chladný podtón pleti, bude to na vás vypadat perfektně!

Ruby red balayage/ombré vyrobila stylistka Kate Breedlove z Indiany. Tekoucí vrstvy přidávají tolik textury a opravdu dělají barvu pop.

Breedlove poznamenává: „Tento vzhled může umožnit růst až na čtyři až šest měsíců a nikdy neuvidíte demarkační linii (kde vaše kořeny rostou) tak, jak to budete dělat se zvýrazněním.“

Pro všechny, kteří si rádi nechají udělat kořeny, mohou v tom i nadále pokračovat s opravami kořenů, zatímco balayage stále roste!

Stříbrné prameny

Stříbrné odleskyInstagram @slaviaofficial

Stříbrné odlesky bezpochyby vytvářejí novou blond barvu, kterou dnes každý chce. Nebojte se jej smíchat se svými přirozenými hnědými kořeny přidáním některých zvýraznění pro hladký přechod.

“Tento vzhled je balayage se stříbřitými tóny na koncích, které rozhodně miluji,” zdůrazňuje kadeřnice Claire Henderson z Floridy.

Stříbrných tónů lze dosáhnout u všech žen. Chce to jen trpělivost a případně několik návštěv salonu. Čím jsou vlasy tmavší, tím déle bude trvat, než se tam dostanete. A rozhodně to vyžaduje údržbu.

Henderson varuje: „Pokud si nemůžete nechat upravovat vlasy každých 6–8 týdnů, ale chcete si zachovat stříbrný odstín, možná to není pro vás.“

Hlavní prvky bronzové mědi

Hlavní prvky bronzové mědiInstagram @houseofexcellencehairsalon

Když mluvíme o sezónních zvýrazněných účesech, zde je kombinace bronzových a měděných tónů, které jsou právě teď in! Naštěstí mít tyto lesklé zázvorové vlasy je náhodný trend.