Erkekler için çeneden omuz hizasına kadar daha uzun saç modelleri popüler ve çekici bir görünümdür. Saç uzatmaya karar vermek kolaydır, ancak süreç bir gecede gerçekleşmez..

Pek çok takviye ve ürün, saçların daha hızlı ve daha kalın uzamasını vaat edecek olsa da, buna inanmayın. Sağlıklı bir diyet ve yaşam tarzı daha iyi saçlara katkıda bulunabilir, ancak sabit bir oranda büyür. Bazı erkeklerin saçı diğerlerinden daha hızlı uzaysa da bu değiştirilebilecek bir şey değil..

Yapılacak en iyi şey sabırlı olmak, berberinizden veya stilistinizden yardım almak ve yol boyunca bazı harika yeni görünümleri denemek. Steve Vann’ın en sevdiğimiz berberlerden biri tarafından kesilen büyüyen saçından ipuçları ve resimlerle saçları uzatırken nasıl iyi görüneceğinizi burada bulabilirsiniz., Andrew Saç Yapar.

Erkekler İçin Saç Nasıl Uzatılır

1. Berberinizi Ziyaret Etmeye Devam Edin

Saçları uzatırken iyi görünmek için berberinizi veya stilistinizi ziyaret etmeye devam edin. Berberinizde yalnızca kısa saç kesimleri görürseniz, daha uzun saç stilleri konusunda daha fazla deneyime sahip bir yere gitmenin zamanı gelmiş olabilir. Birçok berber ve stilist her uzunluktaki saçı kesebilirken, bazıları daha kısa saç kesme konusunda uzmanlaşmıştır..

Saçlarınızı uzatmak istediğinizi ve saç hedeflerinizin ne olduğunu berberinize veya stilistinize bildirin. Bu bilgiyi artı saç tipinizi ve yüz şeklinizi kullanarak şimdi ve uzarken iyi görünen bir kesim oluşturacaktır..

Saçları uzatırken 2-3 ayda bir düzeltme yeterli olmalıdır veya saçlar kontrolden çıktığında randevu alın. Düzenli düzeltmeler ayrıca saç uçlarının iyi görünmesini sağlar. Zamanla, uçlar ayrılma ve kıvrılma eğilimindedir. Hasar görmüş saçları kesmek saçın daha iyi görünmesine ve daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur..

Saç Uzatmaya Başlamak

Saçınızı Nasıl Uzatabilirsiniz (Erkek Eğitimi)

Bu beyefendi, üstte yaklaşık 5 “uzunluğundan başlayarak saçları uzatmaya karar verdi. Orijinal saç yanlardan ve arkadan alttan kesilir. Andrew Saç Yapar.

2. Uzun Süre Üstte Başlayın

Kısa saçtan saç uzatıyorsanız, yanları ve arkayı kısa tutarak başlayın. Üst kısımdaki tüylerin farkedilmesi daha uzun zaman alırken, yanlar ve arka kısımlar hızlı bir şekilde kefallenmeye başlayabilir. Eğer bunun için gidiyorsan, harika. Her yerde uzun saç elde etmek istiyorsanız, önce saçın tepesini uzatın..

Saçın üst kısmı yaklaşık 4 inç uzunluğunda olduğunda, yanlarınızı uzatmaya başlamanın zamanı gelecektir. Saç büyümesinin bu aşamasından geçmenizi sağlayacak çok sayıda mükemmel orta uzunlukta saç kesimi ve stili vardır..

Altı Ayda Uzatan Saçlar

Bu 6 ay sonra, yani yaklaşık 3″ daha uzun. Andrew Saç Yapar yanlar kısa kesilmiş, üstteki saçlar uzun bırakılmış ancak şekli ve sağlıklı uçları korumak için kesilmiştir.

3. Şampuanı Atlayın

Ortalama olarak, saç ayda yaklaşık yarım inç uzar ve yılda toplam 6 inç olur. Bu, bir vızıltı kesiminden başlayarak kulaklara ulaşması tam bir yıl, çene uzunluğunda bir erkek bob için daha uzun ve omuzlara ulaşmasının yıllar alabileceği anlamına gelir. Bu yüzden uzarken saçlara dikkat etmek çok önemlidir..

Kısa saçlar her zaman sağlıklı görünür, çünkü en yeni büyümedir ve güneşten ve şekillendirmeden zarar görmez. Uzun saçların uçları birkaç yıldır ortalıkta dolaşıyor. Harika görünmelerini sağlamak için her şey, uçların harika görünmesini ve şeklini korumasını sağlamak için kondisyonlama ve düzenli düzeltmelerle ilgilidir..

Birçok saç uzmanı, şampuanı tamamen atlamanızı önerir. Bir veya iki gün sonra gözle görülür şekilde yağlanan erkekler için bu her zaman mümkün olmasa da, saç yıkamayı azaltabilirsiniz. İlk olarak, her gün gidin. Ardından, saçın haftada sadece bir veya iki kez şampuanlamayı tolere edip etmediğini görün..

Kökler yağlanırsa, yağı emmek ve aynı anda köklere biraz doku ve hacim eklemek için kuru bir şampuan kullanılabilir. Bu, orta ve daha uzun erkeklerin aceleyle tazelenmesi için mükemmel bir saç ürünüdür..

4. Saç Kremi Ekleyin

Saç kremi, daha uzun saçlar için bir zorunluluktur. Erkek markalarına bağlı kalmaya gerek yok. Saç tipiniz için pazarlanan birini bulun ve deneyin.

Saç yıkamanın genel kuralı, şampuanı saç derisinde ve saç kremini uçlarında tutmaktır. Bu, saç büyümesinin ilk aşamalarında bir zorluktur, bu nedenle saç yeterince uzun olduğunda bakım yapmaya başlayın. Şampuanın saç derisindeki yağları temizlemesini ama saçın geri kalanını kurutmamasını istiyorsunuz, saç kremi ise saçı köklerde ağırlaştırabilir..

Son olarak, daha soğuk suyla durulayın, çünkü sıcak su kadar yumuşatıcı ajanı uzaklaştırmaz..

9 Aylık Saç Uzaması

3 ay sonra, yanlar ve sırtlar, üst kısmı çok uzun olan bu havalı yan kısım saç modelini oluşturmak için büyüdü. Daha uzun saç modelleri istediğiniz kadar bakımlı olabilir.

5. Garip Aşamalar Gerçekleşecek

Gençlik yılları geride kalmış olabilir ama garip aşamalar tamamen geçmişte kalmış değil. Saç kesimini daha önce büyüten herkes, saçın düz bir şekilde çıktığı aşamalar olduğunu bilir. Bunu daha uzun üst kesimlerle en aza indirebilirken, saçın tam olarak işbirliği yapmadığı zamanlar olacaktır..

Tek çıkış yolu, bu yüzden büyümeye devam edin ve kendi kendine düzelecektir. Saç şekillendirmede sorun yaşıyorsanız berberiniz veya stilistinizle görüşün. Bir trim, yeni ürün veya stil hile yapabilir.

6. Ürünlerinizi Değiştirin

Çoğu pomatlar, mumlar, macunlar kısa saçları şekillendirmek için tasarlanmıştır. Çok fazla tutuşları vardır ve genellikle günlük olarak yıkanmaları gerekir..

Orta uzunlukta ve daha uzun saçlar, saçı ağırlaştırmadan tutan ve şekillendiren daha hafif ürünler gerektirir. Yüksek hacimli stilleri geçtikten sonra, daha uzun saçları yönetmek için bakım kremleri, serumlar veya durulanmayan saç kremi arayın..

15 Aylık Saç Uzaması

Uzman bakımı sayesinde Andrew Saç Yapar, Garip aşamalar en aza indirildi. Her şey yeni saç kesimleri ve saçlar uzadıkça şekillendirme ile ilgili.

7. Saç Bandını Kucaklayın

Bir noktada, uzun saçlı tüm erkekler onu geri bağlamak isteyecektir. Ufacık erkek topuzundan dolgun topuzlara kadar, orta ila uzun saçları çekmek için bir saç lastiği kullanın. Yarım topuzdan yarım atkuyruğuna, örgü ve atkuyruğuna kadar denenecek çok havalı görünümler var.

Saçları geri bağlamak için gerçek bir lastik bant kullanmayın. Saçın kırılmasına neden olan ve saçı ağrılı bir şekilde çeken çekme. Gerçek bir saç bandı alın. Saçla uyum sağlayan çeşitli doğal tonlar olarak şeffaf olanları mevcuttur..

8. Sabırlı Olun

Saç uzatmak zaman alır ve hiçbir şey onu hızlandıramaz. Saç büyümesinin birçok aşamasının ve onlarla birlikte gelen kesimlerin ve stillerin tadını çıkarın. Tüm bakım, fırçalama ve şekillendirme, saçın uzun olduğu zamanlar için iyi bir uygulamadır..

Beklemeye değer. Uzun saç, aslında daha kısa buklelere göre daha az bakım gerektirir..

20 Aylık Saç Uzaması

Bu beyefendi işe orta uzunlukta saçlarla başladı ve iki yıldan kısa bir sürede çene uzunluğu kilitlerine ulaştı. düzenli ziyaretler sayesinde Andrew Saç Yapar, büyüme süreci, yolun her adımında iyi görünüyordu. Bu kesim sonuncusuna çok benziyor ama birkaç santim daha uzun.

Saç Uzatmak İçin Saç Modelleri

Saç uzatmanın ilk aşamalarında, artık üstteki saç kesimi işe yarayacaktır. Saçlar orta boy ve daha uzun hale geldikçe, saçı kontrol etmek için bazı yeni stiller gerekebilir. Bazı erkekler dağınık görünümden hoşlanırken, saç aynı zamanda temiz ve uzun da olabilir..

İşte aradaki uzunluklar için bazı uzayan saç modelleri.

9. Geri Süpürme

Hayden Cassidy Saç

10. Üzeri Tara

Cameron Tooyserkani

Yanlarda ve arkada daha uzun saçlı konik saç kesimleri, popüler bir stildir ve saçları uzatırken mükemmel bir seçimdir. Üstteki saç, San Jose Shark Roy Good’da görüldüğü gibi yan kısım veya bu modern tarak şeklinde şekillendirilebilir.

12. Kısa

Matthew Conrad

Daha uzun saçların bir yere gitmesi gerekiyor ve bir seçenek var. Yan kısımlı bu tüy, orta uzunlukta ve daha uzun kilitler takmanın şık bir yoludur. Fön makinesiyle birkaç dakika saçın daha az şekillendirici ürünle ayakta kalmasına yardımcı olur..

Saçınızı düzenli olarak kurutursanız, uzadıkça saçı şekillendirme hasarından korumak için fönlemeden önce ısıya karşı koruyucu bir sprey kullanın..

Dağınık Geri Süpürme

berbermikethomas uzun erkek saç modeli

Mike Thomas

Bu rüzgarla savrulan geriye taranmış stiller, yeni kaygan arka saçlardır. Tarzı kolay ve çok şık bir görünüm.

Uzun Saçlar için Pompadour

MENSPIRE Erkek Resmi & tımar

Saç daha da uzadığında, bu pompadour saçı geri takmanın harika bir yoludur. Kaygan veya karışık, size kalmış.

12. Geri Kaydırın

Cameron Tooyserkani

Hokey saçı hiç bu kadar güzel görünmemişti. San Jose Shark Sorensen Marcus, bir sonraki akış seviyesine gitti.

Arkası kaygan stiller her uzunlukta harika görünür ve ürünün çalışabileceği daha fazla yüzey alanı olduğundan uzun saçla şekillendirmek daha kolay olabilir.

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Daha fazla bilgi için lütfen açıklamamızı okuyun.