Mám spoustu zkušeností s péčí o svá tetování – nejprve je uzdravit a pak, aby vypadaly dobře.

Tetování nohou bolí, ale můžete se připravit

Tetování na noze? Myslíš to vážně? Opravdu to chceš udělat? Zeptejte se kohokoli, kdo má, jaké to je, a vsadím se, že ano'nesměje se. Nechat si vytetovat nohu je šíleně bolestivé a naprostá bolest z toho, že víte, co vyléčit. Vypadají ale úžasně? Sakra! Takže pokud vy'jste dost šílení na to, abyste si i tak udělali tetování nohou, pokračujte ve čtení, abyste se připravili, a podívejte se na pár skvělých návrhových nápadů.

5 věcí, které je třeba zvážit před tetováním nohou

  1. Velikost
  2. Umístění
  3. Design
  4. Léčení
  5. Následná péče

Nejúžasnější kotevní noha tatt

Nejúžasnější kotevní noha tatt

MC

1. Ujistěte se, že vaše tetování je malé

Začněte v malém. Řeknu to znovu, abyste to opravdu pochopili: Začněte v malém. Don'Chcete -li být hrdinou nebo bláznem, výběr designu tetování na noze, který pokrývá celou horní část chodidla, povede jen k slzám a nedokončenému tetování. Kardinální pravidlo v tetování je "vždy můžete stavět." Vyberte si tedy něco malého, co na to funguje'jsou vlastní, ale mohou být přidány, pokud potřebujete další dávku spalující bolesti nohou.

Tato krásná beruška je vhodná pro začátek, pokud si nejste jisti, jak budete reagovat na bolest z tetování nohy.

Pokud jde o vás, tato krásná beruška má dobrou velikost'nejsi si jistý, jak ty'Budu reagovat na bolest z tetování nohy.

Moje smutné mimostředové víření

Moje smutné mimostředové víření

CT

2. Buďte opatrní s umístěním

Umístění tetování na chodidle je tak důležité, proto před přiložením jehly na kůži zkontrolujte a znovu zkontrolujte. Když mluvím jako někdo, kdo má na mé levé noze trochu mimo střed podivné modré víření, můžu'dostatečně zdůraznit. Ačkoli bych nechtěl't doporučuji na začátek položit něco na střed chodidla, pokud ano, ujistěte se, že máte na noze design, jak na něm stojíte. Nepodařilo se mi to svým modrým vířením, takže vypadá, že je vystředěný, když na mou nohu není žádný tlak, ale daleko doleva, když stojím. Věř mi, nejdůležitější je, jak to vypadá, když stojíš.

Další úvaha o umístění tetování je vaše obuv. Pokud často nosíte podpatky nebo boty s otevřenou špičkou, bylo by dobré si na hrubo načrtnout tetování a vyzkoušet si oblíbené boty. Budete moci vidět celý design, nebo jen jeho polovinu? Bude to vypadat divně nebo rušivě?

Umístění tohoto tetování motýlů je perfektní

Umístění tohoto tetování motýlů je perfektní

MC

3. Vyberte si design, který ladí se vším

Podívej se dolů na svoji nohu'je asi dost ošklivý, že? Nebo přinejmenším nudně vypadající. Připravte se na jazz, protože tetování na noze to udělá. Udělejte si ale čas a vážně zvažte design, protože v létě tu věc uvidíte pořád. Svým způsobem to'je to jako vybírat si ponožky nebo boty na celý život, takže se ujistěte, že se vám to hodně líbí a že to jde ke všemu.

Ačkoli se teď egyptské oko Oris nebo roztomilý delfín zdá jako zábavné nápady, jak se budou dívat na svatbu, na kterou budete muset jít za měsíc? Já'neříkám, že ne'nechoď za svým srdcem'touhu a přimět ptáka Tweety sát líný pop na noze, ale zkus přemýšlet o svém životě, kdo jsi a co by se k tomu hodilo – nebo navždy nosit ponožky a kovbojské boty, abys skryla svou hanbu.

Jednoduchá, svižná, dokonalost

Jednoduchá, svižná, dokonalost

4. Mějte plán na uzdravení

Tetování na noze je absolutní noční můra k uzdravení a vyžaduje nějaké seriózní plánování předem. Načasování je všechno. Musíte se najít dobré tři dny ve svém plánu, kdy můžete jít bez ponožek a bot. Zima je tedy venku, pokud nejste na chvíli připraveni být doma. A vím, že všechno ve vás bude prosit, abyste si sedli do krásné teplé vany a nechali své klusáky namočit, ale nenamáčejte nohy. To vám bude tetování královsky kazit, vyluhovat část barvy a možná dokonce způsobí krvácení vašich linií. Voda a skvrny don't promíchat. To by nemělo být zbytečné, ale opakuje se to.

Pokud je to jen trochu možné, naplánujte si, že budete moci dát nohu nahoru a omezit pohyblivost první den, možná dva, po vás'přetištěno. Chcete omezit roztahování kůže v místě tetování'nachází, takže čím méně se budete pohybovat, tím lépe. Do třetího dne byste měli být schopni rozhoupat nějaké žabky nebo baletní přezůvky, podle toho, co jste udělali, a zamíchat. Těmto štěňátkům chvíli trvá, než se uzdraví, a tak by mohlo být dobré přimět někoho, aby vás na týden provázel.

Možná nejlepší tetování nohou, jaké jsem kdy viděl

Možná nejlepší tetování nohou, jaké jsem kdy viděl

5. Don't Zapomeňte na následnou péči

Jakmile bude tetování na nohou zhojené, nezapomeňte se o svou novou inkoustovou nádheru náležitě starat. Opalovací krém je nutností, když je vaše tetování vystaveno, pokud máte barvu, a vyhněte se jakékoli obuvi, která se o něj tře. Nyní začněte barvit!

Nádherné tetování, ale všimněte si zarudnutí a otoku. Vsadím se, že to nelechtilo.

Nádherné tetování, ale všimněte si zarudnutí a otoku. Vsadím se, že ne't lechtat.

Komentáře

Frazer 15. ledna 2019:

Nedávno jsem měl dvě tetování na noze 1 Ne'vůbec necítím, ale byla to jednoduchá hora pod kotníkem na patě a ta druhá jiný design, ale na stejném místě mě obrysy bolely mnohem víc než moje ostatní tetování, ale pak jsem stěží cítil stínování, což bylo hezké.

Debi 26. srpna 2018:

Některé tetování dobré velikosti některé části nebolely (podšívka nebyla bolestivá), ale na mé noze byla detailní práce a stínování šíleně bolestivé. A nejsem žádný šmejd. Stojí to za to, protože je to krásné a sentimentální pro mě, ale už bych to neudělal! Kéž bych mohl zveřejnit jeho obrázek.

Toxigal 29. července 2018:

Moje úplně první tetování bylo na mé noze a vlastně jsem se začal smát, když umělec začal přemýšlet, protože jsem čekal, že to bude bolet mnohem víc, než ve skutečnosti.

Právě mi dnes byla provedena strana podpatků (pod kotníkem) a bolelo to jen u dna

Scott 12. března 2018:

Nechal jsem si udělat první tetování chodidla před 2 týdny, je to moje celkově třetí. V procesu barvení byla zahrnuta velká bolest, kterou jsem nezažil u svých ostatních 2. Noha je velmi bolestivé místo. Nicméně už několik let chci jeden na noze, takže jsem to zvládl. Přesto se uzdravuje !!

Cheryl 11. června 2017:

Právě jsem si nechal vytetovat nohu. Bylo to nejbolestivější ze všech 6 mých tetování. Křičel jsem bolestí a velmi dobře snáším bolest. NIKDY jsem se ani netrhl při získávání svých dalších tetování. Dobrou zprávou je, že ne'ťukněte a tat je hotový. O U C H

Angie 14. května 2017:

Ahoj, před necelým týdnem jsem si nechal vytetovat nohu … wow, bylo to bolestivé a moje sedmé tetování zdaleka nejbolestivější a abych k tomu přidal, dostal jsem lehkou infekci tím, že jsem na něj následující den hodně chodil, ale'už se to zlepšuje a já'doufám, že není't zničeno.

Anon 8. května 2017:

Takže .. Nechal jsem si vytetovat kotník a zapomněl jsem, že ve středu večer mám jít na slavnostní hostinu a předpokládáme, že budeme v plné uniformě, včetně podpatků, o kterých vím, že se alespoň dotknou spodní části mého tetování a do středy'Budu pátý den'Věděl jsem, že je to hodina a já musím jít na pódium alespoň několikrát, ale jen projít. Nějaká doporučení, co dělat? Budu nosit punčochy, takže jsem si myslel, že bandaid, ale já ne'nechci to poté stáhnout

Meredith 13. března 2017:

Právě jsem si udělal obě nohy 10. Moje levá nebyla'Nebylo to tak bolestivé jako moje pravé, ale levá byla první a adrenalin a všechno … Vlastně jsem si nechal udělat předloktí po mých chodidlech, takže jsem do konce sezení opravdu byl D-U-N. Šel jsem domů, vzal excedrin a zvedl jsem nohy. Já'houpal jsem flippy diskety, žádný problém. Po prvním dnu a půl můj otok zmizel bez zarudnutí. Já'čistím si nohy 3krát denně a používám A&D na všech 3. Vzal jsem si 10denní dovolenou z práce, jen abych je mohl dokončit. Miluji svůj nový inkoust, já'už dlouho jsem chtěla tetování nohou Jsem rád, že jsem to nakonec udělal. Velká otázka: Bolelo to? OMFG ANO! Ale můj umělec řekl, že já'm hardcore tím, že oba zvládnete a nepohnete se ani o milimetr. Jen se ujistěte, že tam dole nalepíte to, co opravdu chcete. Ty ne'Nechci se dívat dolů a litovat toho'je hodně bolesti za lítost.

ChellaGem 12. prosince 2016:

Miluji tetování! Mám 5 a oni'jsem absolutně návykový. Já'Jsem momentálně na dovolené na týden a v tento den jsem'dostávám 2; ten, který je tak náhodou na noze, fuj, lol. Já'Jsem nervózní, ale vzrušený a vaše centrum bylo tak užitečné. Mám otázku, co si myslíte o botách Ugg po foot tat?

jessigirl✌ 21. srpna 2016:

Moje první tetování bylo tetování nohou! Tak moc to bolelo. Navíc jsem to udělal sám (samozřejmě po dlouhém tréninku)

Joyce 28. července 2016:

Právě jsem to zakryl na noze'je velký a pokrývá celou horní část mé nohy a kotníku … Ano'bolí mě to a musím se vrátit, abych si dala barvu. Ale bude to stát za to .. žádná bolest, žádný zisk … Nebo tak říkají lol

Katie 3. května 2016:

Chci jedno na noze a bude to moje první tetování, když se rozrosteš, tvoje tetování se natáhne a vypadá hloupě a na místě x

Shannon Davis 517 16. března 2016:

Tento článek je na místě! Kdybych'přečetl jsem si to dnes, asi bych to nechtěl'Dnes jsem si neudělal tetování. Bolelo to jako čert! Ale to'je hezká!

franki 13. března 2016:

Právě jsem si nechal udělat krytí na noze a … ohmygod … Nikdy jsem ZNOVU nechtěl zažít tu bolest .. Celá moje levá noha je velká červená růže! A .. v nesnesitelné bolesti.

Catherine Taylor (autor) z Kanady 14. října 2015:

Páni, musíte mít neuvěřitelný práh bolesti, Penny!

Penny 13. října 2015:

Právě jsem dostal nohu dolů v Irsku @ Miami Ink shop. Byla to hračka .. Připraven udělat další nohu

Leah R.. 28. prosince 2014:

Dnes jsem si nechal vytetovat své úplně první tetování na nohu, im 17. Pokrývá mi celou nohu trochou stínování. Bolest na stupnici od 1 do 10 byla 7. To'Není to žádná vyléčující bolest a rozhodně jsem dokázal bez problémů sedět celou hodinu a půl. Miluji své tetování a pokud ty'jsem opravdu zamilovaný do myšlenky na tetování nohou, don'nenech mě bolest zastavit!

Catherine Taylor (autor) z Kanady 6. října 2014:

Pokud jste přežili, že se vaše žebra dělají, noha by neměla být problém. Jděte do toho a děkuji za čtení a komentáře.

pinupBaby 5. října 2014:

Bojím se, abych si na nohu nechal vytetovat. Slyšel jsem spoustu komentářů na to, jak opravdu bolí. Pořád si říkám, jestli ano'Jsem schopen dostat obrovský kus na svá žebra. Číst to opravdu pomohlo, takže děkuji. Přeji hodně štěstí ^_ ^

Mariska 15. září 2014:

Když jsem si nechal tetovat před 3 dny, bolest pro mě nebyla tak špatná. Slyším lidi, jak se krčí a mají problém ovládat své reflexy, nikdy jsem se tak necítil.

Byl jsem uvolněný, já ne'Nemyslím si, že to byl příjemný pocit, ale ne způsob, jakým to většina lidí prožívá. Já'V tom mám asi štěstí, ale měl jsem jedno na břiše, těsně pod žebry a to BYLO špatné.

Noha I'udělat znovu kdykoli. Vůbec žádný otok, žádná afterpain, kromě trochu citlivé při aplikaci krému, ale nic víc. Já'jsem rád, že ne'netrpíš tak, jak to udělali mnozí z vás, wow!

kris 4. září 2014:

Moje první a jediné tetování (prozatím) jako na noze. To ne'bolelo to tak moc, jak jsem si myslel. Udělil jsem'bylo mi řečeno, že mám vysokou toleranci bolesti, myslím, že záleží na tom, jak složitý je tat. Já'Jsem teď závislý na tetování a chci víc. (Já'zatím mám na seznamu 3) Mohu'nečekám, až dostanu peníze, které potřebuji na další!

frankieb2302 4. srpna 2014:

Přál bych si, abych si to přečetl, než jsem měl své lol, měl jsem včera hotovou nádhernou růžovou růži a létající robin (trochu impromotu na tetovací konvence) pokrývá celý vrchol mé levé nohy, ne'není to tak špatné, jak jsem si myslel, že to mám hotové, ale můj bože … dnes to nabobtnalo jako mateřský drtič a dva pod 5'bojuji je to ohromující a mělo to spoustu komentářů, takže myslím, že žádná bolest, žádný zisk

jde 17 15. července 2014:

Musím říct … před 5 lety jsem udělal levou nohu … velký kus se spoustou stínování … od prstů až po kost kolem kotníku. Pamatuji si, že to bolelo, ale včera jsem si nechal udělat ten pravý … trochu menší než ten druhý, ale HOLY HELL. Málem jsem žvýkal prst, vytrhl gauč z toho, že jsem ho tak silně uchopil, a téměř jsem přemýšlel o zastavení … Mám 16 tetování a nikdy jsem nepřemýšlel o zastavení. Dnes, den poté, se cítím zmrzačený … já'motám se kolem kulhání a kňučení a je oteklá jako blázen. Nádherné i když … 100% to stojí za to. Ale jsem rád, že mi došly nohy k mučení.

booneybig1 12. května 2014:

Můj první tat byl na mé noze. Celý vrchol je můj bratr'psí známky a řetízek se obalí, aby zasáhl obě kotníkové kosti..bolest, extrémní..ale KAŽDÝ se nad tím převrátí. Nyní jsme tedy v 1/3 cesty obrovským zadním dílem, který zakrývá mou čepel a ovíjí se přes rameno a klíční kost. 2 další sezení k dokonalosti!!!

Ao 20. října 2013:

Ne šíleně bolestivé, jen bolestivé. Záda mě bolela mnohem hůř.

Anon 20. srpna 2013:

Dostal jsem svůj první inkoust na oblouk a horní část chodidla'je to velký kus s barvou a spoustou stínování. Trvalo to 2 hodiny a já jsem to díky bohu zvládl jen na jedno sezení. Nikdy nedostávejte první inkoust na nohu, odradí vás to od získání dalšího inkoustu

kellyanne828 12. února 2013:

Skvělý rozbočovač! Na noze mám květinové tetování. Bolí jako blázen, ale bolest by neměla'nebránit tomu, aby to někdo udělal. Podle mě to rozhodně stojí za to!

Catherine Taylor (autor) z Kanady 5. prosince 2012:

Děkujeme za přečtení a zveřejnění Elle. Miluji tvůj přístup, bolest nebo ne, pokud to chceš udělat, jdi do toho!

Elle 5. prosince 2012:

Já'Mám v plánu si udělat první tetování a chci ho mít na noze. Bolest ne'Nebojte se – můj názor je, pokud můžete't/don'Nechci zvládnout bolest, neměl bys't dostat mod!

Catherine Taylor (autor) z Kanady 7. října 2012:

Tattoo Kitty, děkuji za přečtení a komentář. Žebra! Jste jedna statečná dáma. Ačkoli mám na žebrech nějaké maso navíc, já'Zatím tu oblast nekreslím. Hodně štěstí!

TattooKitty z Havaje 7. října 2012:

Absolutně MILUJU své tetování Pokémonů na nohou … ale ty'mají pravdu, nebyli't mé oblíbené tetování, které vydržím. Přesto to za tu bolest stojí. Příští zastávka? Žebra, zlato!!!

Hlasovalo, užitečné, & skvělý!

Catherine Taylor (autor) z Kanady 2. října 2012:

Díky za čtení a komentáře učí. Tetování není't pro každého a bolest určitě je pro mnohé odstrašující. Pokud však existuje design, který považujete za smysluplný, a vyberete si diskrétní místo, nemusíte litovat, že jste jej získali.

Dianna Mendez 2. října 2012:

Nejsem velkým fanouškem tetování pro sebe, ale myslím si, že chrobák a swirlys jsou velmi hezké. Možná kdyby nebylo't bolestivé a nechtěl bych'Ohlédnout se a litovat toho rozhodnutí?

broskvová síla z Floridy 2. října 2012:

Haha!! Díky za virtuální maximum pětky jména a slyším vás hlasitě a jasně na dlouhých rukávech. 🙂

Catherine Taylor (autor) z Kanady 2. října 2012:

Peachpower, za prvé miluji jméno, super roztomilý, za druhé naprosto oceňuji, jak mohou být návykové. Chystal jsem se jen jeden … nechat'prostě díky bohu za dlouhé rukávy.

broskvová síla z Floridy 2. října 2012:

Tetování je strašně návykové. Já'ani si nejsem jistý JAK, a já'Nejsem si jistý, PROČ, ale vím, že jsem dostal svůj první v 18 a nikdy jsem se neohlédl. Mám jen 6, ale chci víc. V mé profesi však musí být skryté … Může to být rok 2012, ale lidé nejsou'Opravdu nemám zájem vidět sestry s inkoustem. Povzdech. Miloval váš Hub!!

Catherine Taylor (autor) z Kanady 1. října 2012:

Díky za čtení a komentáře tamronu a ano, je to bolestivé, ale stojí to za to, pokud máte rádi tetování.

tamron 1. října 2012:

Nikdy jsem si nemyslel, že bych si nechal vytetovat nohu, ale moje přítelkyně si to na nohu nechala udělat. Vypadalo to bolestivě!

Catherine Taylor (autor) z Kanady 1. října 2012:

Oh bb, ty'jsi odvážnější, než si myslíš. A co obří srdce s HP uvnitř? Jako vždy děkuji, že jste jeden z prvních, kdo si přečetl a okomentoval.

Bill Holland z Olympie, WA, 1. října 2012:

Mohu vám bez pochyb říci, že jste odvážnější než já. V žádném případě to nedělám; Přikrčím se, když vidím, že to dělá někdo jiný, takže v žádném případě.

Je to však skvělé centrum pro přípravu ostatních na tento zážitek, takže pěkná práce, můj statečný příteli. 🙂

účtovat