Zpátky do školy je čas na nové oblečení a svěží účes. Podívejte se na těchto 21 dospívajících účesů pro chlapce, kteří kombinují nejnovější trendy a snadno se nosí.

Pokud chcete vyniknout z davu, vyzkoušejte design vlasů nebo trendový texturovaný styl. Pokud je při sportu důležité zůstat v pohodě, vybledlý účes vypadá dobře s minimálním úsilím.

Některé z těchto účesů vyžadují nějaký produkt, zatímco jiné ne. Styling vlasů je snadný. Stačí použít mezi dlaněmi množství produktu velikosti hrášku, abyste jej zahřáli a propracovali vlasy. Většina vzhledů může být upravena samotnými prsty, ale jiné jako hřeben, vypadají nejlépe, když jsou dokončeny kartáčem nebo hřebenem s jemnými zuby.

To jsou některé z nejlepších účesů pro chlapce a dospívající kluky.

1. Špičatá textura + vlasový design

Braid Barbers

Tento skvělý střih kombinuje blond barvu, trendovou texturu a nejnovější vzhled a design účesu. Získejte jen jeden z těchto prvků nebo všechny.

2. Comb Over Fade

CuttyFresh

Hřeben přes vyblednutí je jedním z nejoblíbenějších účesů pro muže, protože vypadá skvěle a snadno se upravuje. Jednoduše vmasírujte do vlasů lesklý nebo matný výrobek a rozčešte ho na jednu stranu.

3. Ořez s texturou + tupé třásně

Pane Liptrote

Toto je jeden z nejžhavějších pánských trendů pro krátké vlasy a zejména pro mladší muže a teenagery. Má vrstvy, které jsou stylizované s texturou nahoře a někdy mají tento okraj přímo přes čelo.

4. Krátký Quiff + High Fade

Josh Connolly

Tento krátký účes se ještě snadněji upraví. Přidejte dotek nebo produkt na čelo a propracujte vlasy nahoru a dozadu. Tento střih funguje na husté, vlnité a kudrnaté vlasy.

5. High Fade Haircut

Kája

Kratší verze oříznutí, tento střih nevyžaduje žádný styl.

6. Buzz + Hair Design

JuanFran Peluquero

Geometrické čáry oholené do bzučivého vyblednutí si vás určitě všimnou.

7. Burst Fade Mohawk + Design vlasů

Hawk the Barber Prodigy

Krátké mohawky jsou letos dalším obrovským vlasovým trendem pro kluky. Tenhle dodává oholenému designu klasický fadehawk.

8. Účes boční části

Urban Stylez

Další způsob, jak nosit boční část, aka hřeben, je s definovanou částí.

9. Pomp Fade

Charlie Cullen

Účesy inspirované pompadourem se snadněji upravují, než vypadají. Fénování pomáhá, ale lze to provést pouze s produktem. Pokud právě začínáte, vyzkoušejte něco klasického, jako je Layrite. Tento skvělý dlouhý střih lze také upravit na jednu stranu nebo nosit volně.

10. Hair Design + Curly High Top

Ramon B. Gibbs

Tento svěží vzhled kontrastuje s lineárními cik caky a kudrnatými kudrlinami nahoře.

11. Kudrnaté vlasy + nízká plešatost

CuttyFresh

Tento chladný střih má nahoře texturu a vyblednutí, které začíná vysoko a klesá k pokožce dolů.

12. Buzz + Fade + Line Up

Gerry Barber

Toto je jeden z nejpopulárnějších módních účesů pro muže různých typů vlasů. Funguje to dobře pro kudrnaté a černé vlasy, jako je Drake, stejně jako pro všechny silné zámky. Je to skvělá volba pro lidi, kteří chtějí vypadat bez údržby.

13. Vlnité třásně

Charlie Cullen

Neodřízněte jen ty vlnité nebo kudrnaté vlasy. Tento dlouhý svršek, krátké boky a záda kombinuje trendy textur a okrajů se snadno ovladatelnými stranami.

14. Low Fade Haircut + Jagged Bangs

Josh Connolly

Všechny druhy ofiny pro kluky jsou letos v trendu. Tento svěží střih má rozmazané blednutí vzadu a zubaté třásně vpředu.

15. Texturovaná Pomp + boční část

Charlie Cullen

Dalším letošním trendem vlasů pro kluky je delší vzhled a zúžené boky. Tento skvělý má obojí plus spoustu texturovaného objemu. Styling pomocí produktu na úpravu textur a prstů je snadný.

16. Plochý vrchol

Ben Warren

Další delší účes pro kluky, který je letos obrovský, je plochý top. Noste jej s rozkrokem inspirovaným 90. lety nebo se svými oblíbenými skinny džíny.

17. Burst Fade Haircut

CuttyFresh

Tento chladný stříhající bledý střih pro vlnité vlasy zanechává spoustu textur nahoře stylizovaných dolů přes čelo.

18. Špičatý faux jestřáb

Kája

Umělý jestřáb, alias fohawk, je pánský účes, který přetrvává, protože je tak lichotivý. Účes s vysokým vyblednutím lze také upravit do úhledných zad nebo nosit volně.

19. Mid Bald Fade

Ošklivé holiči

Střední škola může být zaneprázdněna mezi třídami, sportem a společenským životem. Vybledlý účes s určitou délkou nahoře zajišťuje, že vlasy jsou vždy na místě.

20. Mid Fade

Josh Connolly

Tento čerstvý střih vypadá skvěle před, během a po hodině tělocviku.

21. Oříznutí s texturou + oholené čáry

Josh Connolly

Tento trendový vzhled kombinuje nejžhavější účes letošního roku s párem oholených linek vzadu.

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na pobočky. Další informace si prosím přečtěte v našich informacích.